» »

Polnjenje mobilne številke s kartico?

Polnjenje mobilne številke s kartico?

mxatez ::

Pred kratkim sem dobil eno predplačniško sim-ko. Do sedaj še nisem imel nekih izkušenj s tem, pa me malce zmoti to polnjenje s kartico, kjer moram nekam hodit to kupovat in se pol še ukvarjat z vnosom kode, itd. Mal sem že raziskoval, a pozna kdo kakšne bolj user-friendly načine, preproste ...?

zee ::

Bolj slabo si raziskoval. Vecina ponudnikov omogoca polnjenje preko kreditne kartice, vendar brez kristalne krogle tezko povemo kaj vec.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Mare2 ::

mxatez je izjavil:

Pred kratkim sem dobil eno predplačniško sim-ko. Do sedaj še nisem imel nekih izkušenj s tem, pa me malce zmoti to polnjenje s kartico, kjer moram nekam hodit to kupovat in se pol še ukvarjat z vnosom kode, itd. Mal sem že raziskoval, a pozna kdo kakšne bolj user-friendly načine, preproste ...?

Pa hvala, ker si napisal operaterja od predplačniške sim-ke. :)

Da ja ne boš dobil odgovora...

mxatez ::

zee je izjavil:

Bolj slabo si raziskoval. Vecina ponudnikov omogoca polnjenje preko kreditne kartice, vendar brez kristalne krogle tezko povemo kaj vec.


Sorry k nimamo vsi možnosti plačila s kreditnimi karticami.

Mare2 je izjavil:

mxatez je izjavil:

Pred kratkim sem dobil eno predplačniško sim-ko. Do sedaj še nisem imel nekih izkušenj s tem, pa me malce zmoti to polnjenje s kartico, kjer moram nekam hodit to kupovat in se pol še ukvarjat z vnosom kode, itd. Mal sem že raziskoval, a pozna kdo kakšne bolj user-friendly načine, preproste ...?

Pa hvala, ker si napisal operaterja od predplačniške sim-ke. :)

Da ja ne boš dobil odgovora...


Drugače je bil paket od izi - Telekom, sem pregledal spletno stran in je moznosti veliko. Sem pa nasel kar sem iskal. Polnjenje oz. placevanje prek direktne bremenitve TRR - trajnik ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mxatez ()

Ahim ::

mxatez je izjavil:

Sorry k nimamo vsi možnosti plačila s kreditnimi karticami.

Misljena je bila seveda tudi placilna (debetna) kartica, ne zgolj kreditna. Ce imas bancni racun, potem imas precej verjetno tudi ustrezno (placilno) kartico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobiti predplačniško SIM kartico, ki ne poteče?

Oddelek: Mobilne tehnologije
397462 (3107) Morison
»

Ljubljanska urbana, plačevanje s kartico

Oddelek: Loža
142762 (2538) metalc
»

Predplačniška številka

Oddelek: Mobilne tehnologije
121820 (1410) xmetallic
»

Anonimne bančne kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214198 (8532) Mmmmm1
»

kolesarski gsm problem

Oddelek: Šport
81219 (984) blackbfm

Več podobnih tem