» »

Zavarovanje za tujino

Zavarovanje za tujino

Sheteentz ::

Torej,

od 18. novembra do 4. decembra bom v tujini na Tajskem in v Kambodži. Bojda je fajn vzet kakšno zavarjovanje. Gledam Triglav in tuhtam o paketih A, B, C. Kaj menite, kaj je najboljša rešitev, oz kaj bi mi najbolj koristilo in bilo hkrati cenovno ugodno?

http://www.triglav.si/zavarovanja/posam...

m0LN4r ::

Jaz bi sel all-in C, imeti neko zavarovanje in potem bi rabil tocno to, kar ni v paketu, bi se sigurno vprasal ali je bilo vredno sparati teh nekaj evrov.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

otago ::

Zav MB/Sava, Grawe imajo podobne produkte.

Sheteentz ::

Izgleda, da sem glup, in raje izpadem glup tle na forumu, kot pa da bi klical njih. Pri izbiri Sklenitelj je tudi zavarovan ne vem ali naj dam kljukico ali ne. Če je ne dam, mi napiše Oseba, ki nima vloge zavarovanca ni zavarovana!

printscreen:

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

Sklenitelj = Zavarovalec npr. to si ti. Ki boš sklenil polico in jo plačal.
Zavarovanec = zavarovana oseba, oseba, ki jo želiš zavarovati.
--------------
Če si izbral "Posamično" in v nadaljevanju ni opcije da vpišeš zavarovanca (nekoga drugega), pusti kljukico vključeno. Verjetno želiš zavarovati samo sebe. :)
----------
Res je malo dvomljivo nastavljeno. :)

Sheteentz ::

Ja, sebe bi rad zavaroval :D Zmotilo me je, da piše "sklenitelj je tudi zavarovan", kar se bere, kot da je sklenitelj že zavarovan, ne pa, "sklenitelj je tudi zavarovanec", kar pa bolj jasno predpostavlja, da gre za dotično zavarovanje. No, vsaj jaz sem tako razumel tole reč. Bo res kar obkljukano, pa bomo videli, kaj bo.

buttcrack ::

bliža se mi potovanje v ZDA pa me zanima če bo za silo dovolj triglavovo turistično zavarovanje A paket?

Mare2 ::

buttcrack je izjavil:

bliža se mi potovanje v ZDA pa me zanima če bo za silo dovolj triglavovo turistično zavarovanje A paket?


Ne morem ti garantirat. C pa bo. :)

buttcrack ::

hja, tut C ni neki kar bi ob pizdariji vplivalo upanje... potem si pa hitro spet mnenja, da je A dovolj :)

Pika na i ::

Mare2 je izjavil:

buttcrack je izjavil:

bliža se mi potovanje v ZDA pa me zanima če bo za silo dovolj triglavovo turistično zavarovanje A paket?


Ne morem ti garantirat. C pa bo. :)

Nadgradnja C pa je?
Mora bit ;)

jernejl ::

25.000 evrov za ZDA je po moje premalo. Če že, glej vsaj C paket (100.000 evrov). Poglej še pri Savi, mislim da je tam malce ceneje.
Sicer pa Vzajemna ponuja tudi višje zavarovalne vsote (200.000 evrov in milijon).

jakan123 ::

Jaz sem z ZDA vzel kar pri Vzajemni za milijon kritja.

buttcrack ::

pol je že bolj grawe za 52€ (8dni) in kritje do 500k (družinsko), sicer 28€ na glavo do 250k

Dzhimen ::

Živjo.

Potrebujem celoletno zavarovanje za tujino. Ker gre med drugim tudi za ZDA, kjer so zdravstvene storitve absurdno drage, gledam najdražji paket pri triglavu (105€ / leto za 110.000 kritja - cena če posamezne poti v tujino ne trajajo več kot 90 dni v kosu).

Na tem forumu sem večkrat zasledil pozitivne izkušnje tudi s Coris-om. Tam imajo za 135€ / leto 100.000 kritja.

Obstajajo tudi drugi ponudniki, ampak imam občutek da so vse ponudbe bolj ali ne tam-tam. Tako da se nagibam k Triglavu, ker mam tud vse ostalo tam, pa da mi agent samo doda še tole v komplet. Kakšne so kaj vaše izkušnje?

Steinkauz ::

100k v ZDA je pomoje kr hitro. Sam bi za ZDA vzel:
https://www.vzajemna.si/zavarovanja/zav...

Dzhimen ::

Kako pa lahko nudijo 10x več kritja za manjšo premijo? Je to legit? 8-O

Drugače zgleda zanimivo, hvala za info! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dzhimen ()

starfotr ::

Za USA je 100 k bistveno premalo.

Če hočeš več, je ena opcija za 1 M€, da se vzame N26 paket za 10 eur na mesec.

https://n26.com/en-eu/plans


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Na cesti
910231218 (1492) Lonsarg
»

Življenjsko zavarovanje-katero? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10026363 (5463) lolipop2
»

V tujini si ob nesreči in brez zavarovanja samoplačnik

Oddelek: Loža
233289 (2367) zobnik
»

Turistično zavarovanje.

Oddelek: Loža
91782 (1490) kandelaber

Več podobnih tem