» »

Prijava na oglas za delo, ki sem ga prvotno zavrnil.

Prijava na oglas za delo, ki sem ga prvotno zavrnil.

kva_dugaja ::

Pozdravljeni,

cca. pol leta nazaj sem zavrnil ponudbo v podjetju in sem zdaj videl da ponovno iščejo isti kader kot zadnjič.

Če malo bolje opišem situacijo, pol leta nazaj sem v to podjetje (podjetje A) poslal prošnjo za delo, šel na razgovor in so mi v roku 2 dni poslali ponudbo za delo. Malo se mi je zdelo čudno, saj nisem ponudbe niti sprejel niti zavrnil, ampak so me že kar iz prve naročili na zdravniški pregled in postavili termin za podpis pogodbe še preden sem sprejel ponudbo - mogoče malo sumljivo (red flag) ampak predvidevam da so res rabili nekoga in so izbrali bolj "agresivno" taktiko zaposlovanja.

Situacija se mi je nato zakomplicirala, saj so me povabili na razgovor še v drugo podjetje (podjetje B), iskreno se mi je tam delovno mesto zdelo bolj zanjimivo, ampak ker je bilo to delo na drugem področju sem imel realno malo šanse da bi me zaposlili, ampak sem vseno šel čez celoten cikel razgovorov.

Problem je bil v tem, da mi je bilo delo v podjetju B bolj zanimivo kot v podjetju A, ampak je celoten proces zaposlovanja trajal precej dolgo, zato sem se odločil delo v podjetju A zavrniti, saj sem že tako precej zavlačeval z mojim odgovorom (predvsem zaradi razgovorov v podjetju B). Na koncu se je izkazalo tako, da me v podjetju B niso zaposlili in sem ostal v trenutnu službi - kar tudi ni bilo tako slabo, saj sem dobil povišico (kar je tudi nekaj)

Zdaj me pa zanima, ali je smiselno ponovno poslati prošnjo v podjetje A, čeprav sem ponudbo s prva zavrnil?

Sej se zavedam, da kar bo pa bo, zanima me bolj vaše mnjenje, se vam zdi ne korektno ponovno prijaviti na delovno mesto, ki ste ga prvič zavrnili?

Hvala in lp.

kixs ::

Ce imas resno zeljo menjat sluzbo, potem probaj.

OutOfTheBox ::

Več kot zavrniti te ne morejo. Če upaš to preživet, potem nimaš kaj izgubit.

Mato989 ::

Glavno vprašanje je kako si zavrnil :)

Zdaj če si napisal nazaj v smislu pozdravljeni, imam še nekaj intervjujev oz. razgovorov in ne morem tako hitro poslat odločitve itd itd itd... potem valda pošlji še 1x

Če si pa samo zavrnil brez kake obrazložitve potem pa te osebno jaz ne bi vzel če drugič pošlješ
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

tikitoki ::

Nimas kaj izgubiti, ce te potrebujejo, ti bodo dali moznost. Poslji in se ne obremenjuj.

Miki N ::

Napiši jim "Ok, ok - zmagali ste! Tukaj me imate, kdaj začnem?". :))

kva_dugaja ::

Mislim, da sm kr okey zavrnil. Sem napisal, da sem se odločil da bom nadaljeval z ragovori v drugem podjetju, nekej na ta način. Pa tudi na prvem razgovoru sem jim povedal, da imam še druge ponudbe. Edino kar sem narobe naredil je, da nisem prej pri njih zavrnil, ampak jbg, tko pač je.

Lp.

TheBlueOne ::

Seveda se prijavis, ker nimas kaj izgubiti. Potem pa na razgovoru vprasas kako to, da se vedno nimajo koga.

kva_dugaja ::

Verjetno bom res poslal, in razložil situacijo, potem pa bomo videli kaj bo.

Hvala vaše odogovore.

Lp.

Gagatronix ::

Tudi meni se zdi sumljivo, da bi te po razgovoru kar poslali na zdr. pregled itd.

IL_DIAVOLO ::

Takšnih firm, ki so vajeni delati po svoji glavi brez jasne privolitve, se izogibaj.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kva_dugaja ::

Sem bil kar presenečen, ko so mi dva dneva po razgovoru poslali osnutek pogodbe in rekli, da imam naslednji teden v torek zdravniški pregled potem pa naj pridem podpisat pogodbo hahah

connel ::

Že doživel kaj takega, tudi da že takoj na prvem razgovoru da je to to.
Pošlji, drugega kot to, da te zavrnejo ni.

Gagatronix ::

kva_dugaja je izjavil:

Sem bil kar presenečen, ko so mi dva dneva po razgovoru poslali osnutek pogodbe in rekli, da imam naslednji teden v torek zdravniški pregled potem pa naj pridem podpisat pogodbo hahah


To je "malo po domace". A so ti tudi rekli h kateremu zdravniku ?

Technics111 ::

Ne bodi kot cucek lesi in lezi nazaj, imej svoj ponos.. Odfukaj jih in Idi naprej.

dexterboy ::

Technics111 je izjavil:

Ne bodi kot cucek lesi in lezi nazaj, imej svoj ponos.. Odfukaj jih in Idi naprej.
Tako so tudi mene drugi učili, pa naj bo miljaužnt razlogov, zakaj bi bilo v prejšnjem gnezdu lepo in toplo. Pač, v stilu tistega, da se življenje prične tam, kjer se konča cona udobja.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Gagatronix ::

Jaz definitivno ne bi sel k firmi, ki te meni nic tebi prst v rit takoj po razgovoru, brez kakrsnegakoli dogovora, poslje na zdr. pregled.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reševanje nalog podjetja na razgovorih? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
10616192 (10162) techfreak :)
»

kako bi se odločili med dvema skoraj hkratnima ponudbama za službo?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
729510 (6067) pirat
»

prvič na razgovor

Oddelek: Loža
162452 (1640) shintaro
»

Vprašanje glede službe

Oddelek: Loža
155734 (4680) Turboslav
»

Slabe izkušnje na razgovorih za službo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5822968 (19908) Tomi

Več podobnih tem