» »

Vojna proti moškim, drugič.

Vojna proti moškim, drugič.

Temo vidijo: vsi
««
2 / 40
»»

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

D3m je izjavil:

Se bojiš biti ustreljen?
We all know you cucks never shoot Tyrones.

Jim ni treba - se Tyroni kar sami pobijajo.

jype ::

Ampak jih je vseeno treba zapirat zaradi kanabisa, ker kanabis ljudi naredi preveč nemoralne!

D3m ::

Še zmeraj se pobijajo med seboj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kuall ::

poweroff je izjavil:

moške lastnosti niso več sprejemljive


kakor katere. če pa pogledamo povprečeje ženskih in moških lastnosti so mi vseeno ženske lastnosti boljše. zato je torej najbrž vojna proti tem slabih moškim lastnostim kar potrebna. katere so to? nasilje, želja po moči, tudi spolno nadlegovanje verjamem, da na veliko prevladuje in je prav, da se to malo spremeni.
ženske pa morajo narediti konkreten napredek v kazanju zanimanja za znanstven način razmišljanja. pa znajo bit krute do takih malo posebnih kot je matthai, lahko bi se jih kdaj pa kdaj usmilile :)

D3m ::

kuall je izjavil:

poweroff je izjavil:

moške lastnosti niso več sprejemljive


kakor katere. če pa pogledamo povprečeje ženskih in moških lastnosti so mi vseeno ženske lastnosti boljše. zato je torej najbrž vojna proti tem slabih moškim lastnostim kar potrebna. katere so to? nasilje, želja po moči, tudi spolno nadlegovanje verjamem, da na veliko prevladuje in je prav, da se to malo spremeni.
ženske pa morajo narediti konkreten napredek v kazanju zanimanja za znanstven način razmišljanja. pa znajo bit krute do takih malo posebnih kot je matthai, lahko bi se jih kdaj pa kdaj usmilile :)


Good luck.

Kar uvedi Totalitarizem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pika na i ::

PacificBlue je izjavil:

saj ženske vzgajajo moške..zakaj se le ne malce bolj potrudijo, tam kjer bi se morale najbolj.

Lej lej, še eden, ki se otepa vzgoje otrok. Namakat ga zna vsak, ja.


Črnci v Firencah - Vedrana Rudan
"Domovina je igračka v rokah majhne skupine velikih razbojnikov.
Popolnoma vseeno je, kakšne kape nosijo fantje: šajkače, trakove s hrvaškim grbom ali rute z vzorcem ameriške zastave na glavi...Moškim tega ni mogoče pojasniti. Zmanipulirane opice so, vodje in vojaki, zmagovalci in poraženci. (...) "Rad bi, da bi moji žena in otroci živeli v miru in svobodno." Kreteni! Ko da mir in svoboda obstajata! Kdo pa si ti, da skrbiš za ženo in otroke? Moški iz vojn svojim sinovom in ženam prinašajo samo PSTP. Vojni zločinci, dobičkarji, razbojniki, posiljevalci, lopovi, kardinali, ti pač živijo v osvobojeni Hrvaški. (...)
Pa kaj je tem moškim? Najprej gredo klat, okrancljani s cvetjem in pesmijo na ustih, ko pa se vrnejo domov, so vsi zjebani, ker jih je klanje vrglo v depro. Zakaj za vraga pa ste sploh šli? Ste bili nori že pred vojno ali ste ponoreli kasneje? Vsi se pobijte! Vsi do zadnjega! Vse dokler živi večina od vas, moramo me, vaše žene, celiti rane, čeprav nimamo pojma kje vas boli. Smo vas mar me poslale v temne rove? Ali pa je to bil klic domovine? Vam za to ni mar. Odšli ste kot heroji, vrnili pa ste se kot trupla, ki jih moramo me oživljati po metodi poskusov in napak."

Ko vas j...dodajam jaz.

kuall ::

še par zelo slabih in večinoma exclusivno moških lastnost sem pozabil:
1. obsedenost, da bi bilo po njihovo. torej obsedenost z močjo. posledica te prevelike obsedenosti je to, da začnejo bloditi, iti v skrajnosti, ta skrajnost pa povzroči škodljive neumnosti. politični in športni navijači so večinoma moški. oni so najboljši primer te zblojenosti.
2. nesramnost
3. nepovezovalnost v družbi

D3m ::

kuall je izjavil:

še par zelo slabih in večinoma exclusivno moških lastnost sem pozabil
1. obsedenost, da bi bilo po njihovo. torej obsedenost z močjo. posledica te prevelike obsedenosti je to, da začnejo bloditi, iti v skrajnosti, ta skrajnost pa povzroči škodljive neumnosti. politični in športni navijači so večinoma moški. oni so najboljši primer te zblojenosti.
2. nesramnost
3. nepovezovalnost v družbi


Že tukaj si naredil napako.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kuall ()

kuall ::

še ena slaba moška lastnost: kar se tiče boja za ženske znajo bit extremno primitivni, zahrbtni, idiotski. to je pač zato, ker je želja moških po tem, da bi dobili žensko tako velika, da bi šli preko trupel za ta cilj, včasih dobesedno.

jype ::

No, da bi pokazal kuallu, da se temeljito moti glede vsega, bi zdaj lahko poiskal protiprimer za vsako njegovo trditev... Pa ne bom, ker bo potem vostoku prišlo.

Kakorkoli obrnem, dejstvo ostaja: Nobene vojne zoper moške ni, razen tiste, ki jo vztrajno izvajajo moški.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kuall ()

kuall ::

bolje, da ne začneš debatirati z menoj, ker bi se osmešil in bi potem utihnil, ko bi te premagal, kot se je že velikokrat zgodilo.

to, da si blefer in zblojen sem ti pa tudi že velikokrat dokazal.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dice7 ()

jype ::

No, zdaj veš, čemu te dekleta ne marajo!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kuall ()

BlaY0 ::

Hmm... ampak a ni kao 53% belih žensk volilo Trumpa recimo? Torej vprašanje se glasi, zakaj ženske nerade volijo ženske?

jype ::

BlaY0 je izjavil:

Hmm... ampak a ni kao 53% belih žensk volilo Trumpa recimo? Torej vprašanje se glasi, zakaj ženske nerade volijo ženske?
Hja, če maš na eni strani na izbiro šarmantnega posiljevalca iz svoje stranke, na drugi pa bote, ki jih financira ruska obveščevalna, šibko javno šolstvo, ki ženske pusti neizobražene, ter močno versko vzgojo, ki jih prepriča, da morajo vedeti, kje jim je mesto...

Potem pač dobiš tak rezultat.

BlaY0 ::

Po moje ni to problem. Že večkrat se je izkazalo, da ženske same niso bile naklonjene ženskam na visokih položajih. Zakaj?

kuall ::

več razlogov:
pripadnost spolu ni tako močna kot politični ideologiji ali rasi.
moški so naravni voditelji.
pri hillary clinton je prevladala pripadnost beli rasi namesto pripadnost ženskemu spolu.
ni pa to res, da bi bile ženske bolj proti ženskam na vodilnih položajih kot moški, kot ti napak namiguješ. dokaz je to, da je manj belih moških (31% vs 43%) volilo clintonovo kot žensk.

je pa to vprašanje precej dolgočasno/zguljeno.

jype ::

BlaY0 je izjavil:

Po moje ni to problem. Že večkrat se je izkazalo, da ženske same niso bile naklonjene ženskam na visokih položajih. Zakaj?
Saj sem ti napisal.

kuall je izjavil:

moški so naravni voditelji.
Slabi naravni voditelji, ja.

kuall je izjavil:

pri hillary clinton je prevladala pripadnost beli rasi namesto pripadnost ženskemu spolu.
Ja, saj. Ker brez Trumpa bi "črnci zmagali".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

BlaY0 ::

kuall je izjavil:

več razlogov:
pripadnost spolu ni tako močna kot politični ideologiji ali rasi.
moški so naravni voditelji.
pri hillary clinton je prevladala pripadnost beli rasi namesto pripadnost ženskemu spolu.
ni pa to res, da bi bile ženske bolj proti ženskam na vodilnih položajih kot moški, kot ti napak namiguješ. dokaz je to, da je manj belih moških (31% vs 43%) volilo clintonovo kot žensk.

je pa to vprašanje precej dolgočasno/zguljeno.

Žal te moram razočarat... ne namigujem na to. Torej pripadnost beli rasi je prepričala bele ženske, da niso volile zanjo?

jype ::

BlaY0 je izjavil:

Torej pripadnost beli rasi je prepričala bele ženske, da niso volile zanjo?
Ja, seveda. A nisi bral prispevkov ruske obveščevalne službe, da bodo, če Hillary zmaga, izpustili vse kriminalce napačnih polti preko meje?

BlaY0 ::

jype je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Po moje ni to problem. Že večkrat se je izkazalo, da ženske same niso bile naklonjene ženskam na visokih položajih. Zakaj?
Saj sem ti napisal.


Torej si impliciral, da je bila za ženske v vseh teh primerih boljša odločitev kateri koli moški kot pa edina ženska? Ali morda kater koli moški raje kot katera koli ženska? Ali pa morda edini slab moški raje kot edina slaba ženska?

Kaj torej?

jype je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Torej pripadnost beli rasi je prepričala bele ženske, da niso volile zanjo?
Ja, seveda. A nisi bral prispevkov ruske obveščevalne službe, da bodo, če Hillary zmaga, izpustili vse kriminalce napačnih polti preko meje?

Ne, ne berem Slovenskih novic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

kuall ::

ameriška politika se na veliko deli po rasni pripadnosti. vsi črnci, latinost, priseljenci volijo demokrate, belci pa na veliko republikance.
pač to ne pomeni nič drugega kot to, da črnci/priseljenci vidijo (političnega) nasprotnika v belcih, belci pa v črncih/priseljencih.

pol pa če zmaga demokrat je jasno, da bo dal več nagrad svoji volilni bazi (črncem..). če ša republikanec zmaga pa bo nagradil belce. tako je to, politika je kot vojna: ljudje se razdelijo v dve naključni skupini in gre ena skupina v vojno z drugo in vsak upa, da bo njegova skupina zmagala, ker bo to neposredno koristilo njemu kot posamezniku. kako te skupine nastanejo je bolj stvar naključja. ti zdej sprašuješ zakaj ni moški vs ženske namesto črnci vs belci. pač lahko sta samo 2 skupini. saj smo tudi v sloveniji imeli samo partizane in domobrance. ker zmagovalec bo samo eden. oziroma poraženec bo samo eden in zmagovalec bo imel koristi od tega, da bo vzel poražencu stvari. za to se gre.

meni se to zdi primitivno ampak to je posledica neumnega političnega navijanja.

BlaY0 ::

kuall je izjavil:

ameriška politika se na veliko deli po rasni pripadnosti. vsi črnci, latinost, priseljenci volijo demokrate, belci pa na veliko republikance.
pač to ne pomeni nič drugega kot to, da črnci/priseljenci vidijo (političnega) nasprotnika v belcih, belci pa v črncih/priseljencih.

Hmm, ampak tukaj sta oba bela...

Pa saj to se ne kaže samo v politiki ampak tudi v gospodarstvu recimo. Praktično s katero koli žensko sem se pogovarjal je priznala, da ima raje šefa kot šefico...

jype ::

BlaY0 je izjavil:

Kaj torej?
Read my lips:


14. člen

(enakost pred zakonom)

V Sloveniji so vsakomur zagotovljene enake človekove pravice in temeljne svoboščine, ne glede na narodnost, raso, spol, jezik, vero, politično ali drugo prepričanje, gmotno stanje, rojstvo, izobrazbo, družbeni položaj, invalidnost ali katerokoli drugo osebno okoliščino.

Vsi so pred zakonom enaki.


kuall je izjavil:

ker bo to neposredno koristilo njemu kot posamezniku
Trump škoduje predvsem njegovim volilcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

BlaY0 ::

Aha, se pravi pod Trumpom so bolj enaki kot bi bili pod Clintonovo? Torej, spraševal sem glede Trumpa vs Ženske. Kaj ima tukaj veze SLO zakonodaja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

kuall ::

BlaY0 je izjavil:

s katero koli žensko sem se pogovarjal je priznala, da ima raje šefa kot šefico...

Odgovor na to je enostaven: moški so do žensk bolj prijazni kot ženske, ker ves čas malo mislijo s penisom. :)
To sem jaz že velikokrat opazil, kako znajo ženske zmešat moške glave, da so moški potem do njih bolj prijazni. Saj jaz sem isti: do žensk sem veliko bolj prijazen kot do moških.

Če mene vprašaš bi veliko raje imel šefico kot šefa. :)

Še kakšno vprašanje? imam odgovor na vse, za razliko od jypeta, ki še sam ne ve, kaj bi rad povedal.

BlaY0 ::

Hja, če je pa tako, zakaj pa potem moški nimajo raje žensk za šefa?

kuall ::

Saj imajo? A ti ne? No en problem z ženskami kot šefi je tudi to, da so velikokrat precej nesposobne. Je lažje delat pod šefom, ki ve kaj dela.
Jaz zase lahko na splošno rečem, da bi raje imel žensko za šefa. Ko pa pogledam specifično situacijo lahko potrdim, da je veliko lažje delat z moškim šefom, ker pač obvlada bolj kot katerakoli ženska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

BlaY0 ::

Hmm, statistika ne kaže na to... večina moških ima raje moške, če bi bilo obratno, bi bilo več žensk na visokih položajih...

So torej ženske kvote pogruntavščina moških, da bi jih lažje predstavili v slabi luči?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

jype ::

BlaY0 je izjavil:

Aha, se pravi pod Trumpom so bolj enaki kot bi bili pod Clintonovo?
Ne. Pod Trumpom so beli moški subvencionirani z imperialističnimi prihodki in sadovi suženjstva, pod Clintonovo pa niso.

BlaY0 je izjavil:

Hmm, statistika ne kaže na to...
Statistika kaže na to, kako so ljudje vzgojeni. Statistika tudi kaže na to, da so ženske kot šefi bistveno uspešnejše kot moški.

kuall je izjavil:

Ko pa pogledam specifično situacijo lahko potrdim, da je veliko lažje delat z moškim šefom, ker pač obvlada bolj kot katerakoli ženska.
Kakšna neumna ocena. A poznaš vse ženske, da lahko izjaviš takšno očitno laž?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

BlaY0 ::

jype je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Aha, se pravi pod Trumpom so bolj enaki kot bi bili pod Clintonovo?
Ne. Pod Trumpom so beli moški subvencionirani z imperialističnimi prihodki in sadovi suženjstva, pod Clintonovo pa niso.

Hmm, hočeš reči da so beli moški prisilili bele ženske da volijo Trumpa pod pretvezo da jim bi bilo pod Clintonovo težje?

jype je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Hmm, statistika ne kaže na to...
Statistika kaže na to, kako so ljudje vzgojeni. Statistika tudi kaže na to, da so ženske kot šefi bistveno uspešnejše kot moški.

Hmm, torej praviš da glede na vzgojo še ni prišel čas za enakost? Rabimo torej še ene par generacij, da statistično "popravimo" vzgojo? V kakšnem kontekstu uspešnejše? Kaj tukaj sploh pojmuješ kot uspeh? Uspešnejše zase ali za podjetje? Ali morda za zaposlene v podjetju? Nosijo podjetju večji profit? Morda dodano vrednost? Nasmeh na obrazu zaposlenih? A na kratki rok? Namreč za dolgi rok še ni podatkov, ker dolgega roka še ni bilo...

kuall ::

jype je izjavil:

da lahko izjaviš takšno očitno laž?

Sklepaš po sebi, da vsi lažemo tako kot ti.

janig ::

kuall je izjavil:

še ena slaba moška lastnost: kar se tiče boja za ženske


?

hawkwood ::

BlaY0 je izjavil:

Hmm, torej praviš da glede na vzgojo še ni prišel čas za enakost? Rabimo torej še ene par generacij, da statistično "popravimo" vzgojo? V kakšnem kontekstu uspešnejše? Kaj tukaj sploh pojmuješ kot uspeh? Uspešnejše zase ali za podjetje? Ali morda za zaposlene v podjetju? Nosijo podjetju večji profit? Morda dodano vrednost? Nasmeh na obrazu zaposlenih? A na kratki rok? Namreč za dolgi rok še ni podatkov, ker dolgega roka še ni bilo...

V vseh espektih ki si jih naštel. https://hbr.org/2012/03/a-study-in-lead...
Seveda so podatki. Investorji že vejo da je boljše investirat v start-up z žensko na vodilni poziciji: https://www.businessinsider.com/kevin-o...

"not some of my returns, all of my returns, have come from the ones run by women or owned by women,"

jype ::

hawkwood je izjavil:

Seveda so podatki.
Joj, ne jih z dejstvi strašit, saj veš, kako so moški čustvena bitja.

BlaY0 je izjavil:

Hmm, hočeš reči da so beli moški prisilili bele ženske da volijo Trumpa pod pretvezo da jim bi bilo pod Clintonovo težje?
Na podoben način, kot starši prisilijo otroke, da verjamejo v boga, ja.

BlaY0 je izjavil:

Hmm, torej praviš da glede na vzgojo še ni prišel čas za enakost? Rabimo torej še ene par generacij, da statistično "popravimo" vzgojo? V kakšnem kontekstu uspešnejše? Kaj tukaj sploh pojmuješ kot uspeh? Uspešnejše zase ali za podjetje? Ali morda za zaposlene v podjetju? Nosijo podjetju večji profit? Morda dodano vrednost? Nasmeh na obrazu zaposlenih? A na kratki rok? Namreč za dolgi rok še ni podatkov, ker dolgega roka še ni bilo...
Uspešnejše v vseh teh kriterijih, kot vidiš iz študije zgoraj (in številnih drugih). Ženske tudi niso uspešnejše v vodenju zgolj v zahodni civilizaciji, ampak globalno.

          ::

V tej kolumni ima ga. Godina večinoma prav. Za razliko od njenih ostalih.

Reycis ::

BlaYo tudi za Hitlerja so ženske masovno volile čeprav je bil big time anti-feminist. Po njegovem vzponu so ga bolj podpirale kot moški. Fora je v temu, da si ZA ženske in PROTI feminizmu. Ženske pa same itak podzavestno čutijo, da jim feminizem škoduje ampak se ne znajo upret njegovim bombončkom. Kot je že furer rekel: bele ženske bodo vedno ZA law & order in vedno ZA uniformo.

Jype, res si hecen. Ves čas se boriš proti nacionalizmu, rasizmu, nacizmu a hkrati zagovarjaš točno isto politiko, ki je enkrat že pripeljala do njega.

gruntfürmich ::

poweroff je izjavil:

Še enkrat odpiram temo o problemu "vojne proti moškim", kar lepo opisuje Vesna V. Godina v svoji kolumni:
https://www.onaplus.si/vesna-v-godina-d...

Godina pravi, da v sodobni družbi moški niso več sprejemljivi, oziroma tudi tim. moške lastnosti niso več sprejemljive, zato v družbi prevladuje "animoškizem", oz. vojna proti moškim. Pravi tudi, da gre antimoškizem zelo z roko v roki s kapitalizmom, oz. da je eden izmed sovražnikov moškosti danes tudi sam kapitalistični sistem.


res je da se vesna v marsičem moti in da je nasploh nezmožna doumeti dogajanja v družbi, ampak glede tega pa ima zelo prav; kar trobim že leta. in kar pravijo psihoanalitiki že stoletja. kakšen vodeb je v tej smeri tudi velika zbirka razmišljanja.

to za kar se danes trudijo koristni idioti ni kapitalizem, ampak despotizem in oligarhija. in za kaj takega potrebujejo nemoralne ljudi, brez hrbtenice, ki jih je zlahka zmanipulirati in so dobri potrošniki.
in take ljudi se 'vzgoji' na anarhističen način, brez 'trdnega' in moralnega očeta (ki je glavni v družini za moralo, ženske naj bi imele to manj zastopano) ter predvsem brez družine. zato pa se v današnjih časih pospešeno dela na razbijanju in redefiniciji družine, ter 'kasrtiranju' moških da postanejo brezjajčni nemoralneži.
in potem je tlakovana pot v pekel...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

MostWanted ::

Pika na i je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

saj ženske vzgajajo moške..zakaj se le ne malce bolj potrudijo, tam kjer bi se morale najbolj.

Lej lej, še eden, ki se otepa vzgoje otrok. Namakat ga zna vsak, ja.


Črnci v Firencah - Vedrana Rudan
"Domovina je igračka v rokah majhne skupine velikih razbojnikov.
Popolnoma vseeno je, kakšne kape nosijo fantje: šajkače, trakove s hrvaškim grbom ali rute z vzorcem ameriške zastave na glavi...Moškim tega ni mogoče pojasniti. Zmanipulirane opice so, vodje in vojaki, zmagovalci in poraženci. (...) "Rad bi, da bi moji žena in otroci živeli v miru in svobodno." Kreteni! Ko da mir in svoboda obstajata! Kdo pa si ti, da skrbiš za ženo in otroke? Moški iz vojn svojim sinovom in ženam prinašajo samo PSTP. Vojni zločinci, dobičkarji, razbojniki, posiljevalci, lopovi, kardinali, ti pač živijo v osvobojeni Hrvaški. (...)
Pa kaj je tem moškim? Najprej gredo klat, okrancljani s cvetjem in pesmijo na ustih, ko pa se vrnejo domov, so vsi zjebani, ker jih je klanje vrglo v depro. Zakaj za vraga pa ste sploh šli? Ste bili nori že pred vojno ali ste ponoreli kasneje? Vsi se pobijte! Vsi do zadnjega! Vse dokler živi večina od vas, moramo me, vaše žene, celiti rane, čeprav nimamo pojma kje vas boli. Smo vas mar me poslale v temne rove? Ali pa je to bil klic domovine? Vam za to ni mar. Odšli ste kot heroji, vrnili pa ste se kot trupla, ki jih moramo me oživljati po metodi poskusov in napak."

Ko vas j...dodajam jaz.


en velik podpis! prekleti retardi ko mislijo da so boga za jajce primli kr bojo meli občutek moči ker bojo držali puško v rokah. sem včeraj gledal film shooter resnična zgodba o ameriškem ostrostrelcu, ki ga psiha zjebe po parih misijah v vojni. potem ga pa ubije en od veteranov ki mu je želel pomagat. milo za drago.

Loocas ::

Pričakovana življenjska doba l.2012:
M: 76,96 let
Ž: 82,89 let

Lahko zaklenete temo.
Retardi pa naj tolčejo s svojo liberalno glavo v bližnji zid še naprej.
Matev - najslabši troll vseh časov

ZaphodBB ::

Loocas je izjavil:

Pričakovana življenjska doba l.2012:
M: 76,96 let
Ž: 82,89 let

Lahko zaklenete temo.
Retardi pa naj tolčejo s svojo liberalno glavo v bližnji zid še naprej.

Temo bo Mavrik zaklenil zaradi mizoginije. Samo, da se zbudi.

Raziskave pravijo, da gre za od 2% do 10% prijavljenih primerov spolne zlorabe. Ker znatna večina spolne zlorabe ni nikoli prijavljene, gre torej za zanemarljiv pojav, vsaj v primerjavi s pojavom dejanske zlorabe.

Za razliko od tebe sem šel jaz poiskat te "raziskave" in ugotovil, da so metodološko povsem bunk. V bistvu raziskave sploh bilo ni. 2% so vzeli iz nekega političnega govora in od tedaj jih socialni konstruktivisti tlačijo v vse svoje "študije".

Ravno tako sem šel poiskat "raziskave", ki pravijo, da je v Sloveniji 20% žensk posiljenih. Pa ravno tako ni nobene "raziskave" v ozadju, samo gola trditev neke aktivistke iz leta 1996.

You sir are lying as always.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Unknown_001 ::

Jaz tega o čemer se razpravlja še nisem občutil.

Iz miša se dela slon?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

gruntfürmich ::

ko boš občutil bo že zdavnaj prepozno...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Unknown_001 ::

gruntfürmich je izjavil:

ko boš občutil bo že zdavnaj prepozno...


Kaj se bo zgodilo?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Reycis ::

V zahodnih nacijah ženske niso bile nikoli manj kot enakopravne moškim. Oba spola sta imela svoje pravice in dolžnosti, svojo vlogo v družbi in te vloge so bile za spola malo različne. Oba spola pa sta imela dostojanstvo in vrednost v družbi in moški in ženske so bili v tem pogledu enaki.

Problem izhaja iz modernega prisilnega enačenja spolov po lastnostih, ki so zelo različne. Vsako objektivno ocenjevanje takoj pokaže razlike. V Amazonu so ravno te dni razkrinkali umetno inteligenco za zaposlovanje, ki je preferirala moške. Umetna inteligenca nima nobenih čustev, je samo 100% hladna logika. Tole ni prvi tak primer. Takoj, ko umakneš čustveno navlako iz procesa odločanja dobiš rasistično patriarhijo. In ko bereš judeo-globalistične članke o umetni inteligenci, največji strah pred umetno inteligenco izhaja iz strahu pred rasizmom in homofobijo in seveda seksizmom. Heh.

Boj za enakost žensk nikoli ni bil dejansko boj za enakost žensk, ampak sabotaža obstoječega družbenega sistema.

dexterboy ::

Khm... imam občutek, da je to zopet še ena tema, ki ne bo prinesla nič pozitivnega... :(
@kuall; motiš še. Več ali manj v vsem? Ja.
@Pika na i; iz pisanja sklepam, da si dekle/punca/ženska. Ne glede na to, koliko smo si različni, nas je to pripeljalo do točke, da danes še vedno obstajamo kot živalska vrsta.
Na žalost, ali pa na srečo, smo si hvala bogu različni. Nam pa civilizacijski napredek omogoča, da imamo več prostega časa. In ko ljudje dobijo prosti čas, v večini primerov .... zabluzijo z mislimi daleč v subrealnost vsakdanjega življenja. In se posledično porajajo gibanja, nad katerimi lahko samo zvijaš z očmi.
Stoletja nazaj je bila borba za golo preživetje, kaj dati na mizo. Ni bilo časa za filozofiranje, zakaj so moški zunaj hiše na njivah in bojiščih, ženske pa doma pri ognjišču.
Danes je zelo težko, da boš umrl od lakote. Tudi brezdomci imajo v zavetiščih suh spanec. Zdravstvo je tudi na visokem nivoju. In ko se tvoji možgani ne ukvarjajo več s procesi, ki so potrebni za preživetje, pridemo v sivo cono, kjer je ... imagine everything :)
Zato eni pravijo, da je vsake toliko časa "malo revolucije" še kako zdrave...

@Majk; dobro napisano.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

slaluphath ::

Ženske se je diskriminiralo. Za njih sploh ni bilo vpoklica v vojsko.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

dexterboy ::

slaluphath je izjavil:

Ženske se je diskriminiralo. Za njih sploh ni bilo vpoklica v vojsko.

Se opravičujem, stisnil napačen gumb, sem hotel na citiraj :)

Torej, ti bi rad ženske v vojsko? Sej so bile. V poljskih bolnicah šivale rane vojakom. Ti bi jih pa poslal med kanon futr? Ja, brawo, kapo dol!
Dodatek; moki v enem mesecu proizvede dovolj spermijev, da oplodi vse ženske na tem planetu. Žensak proizvede v življenski dobi 300-400 jajčec. Torej je kolateralna škoda na strani žensk ali moških? Če smo hoteli obstati kot vrsta, je to bilo neizogibno, da se ženske ni pošiljalo v pve bojne vrste...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

slaluphath ::

dexterboy je izjavil:

slaluphath je izjavil:

Ženske se je diskriminiralo. Za njih sploh ni bilo vpoklica v vojsko.

Se opravičujem, stisnil napačen gumb, sem hotel na citiraj :)

Torej, ti bi rad ženske v vojsko? Sej so bile. V poljskih bolnicah šivale rane vojakom. Ti bi jih pa poslal med kanon futr? Ja, brawo, kapo dol!


Za enakopravnost je treba marsi kaj narediti kar ni ortodoksnega. Nismo več v času krščanstva, kjer se je na ženske gledalo kot na sveto Marijo, danes so ženske na istem nivoju kot moški in veliko jih že služi v vojski, edino patriarhalna elita jih še zmeraj ni vpisala na listo za vpoklic v primeru vojne.

EU politiki se morajo jasno razglasiti da vi primeru napada Rusije na Evropo ne bomo upoštevali patriarhalne zapuščine, ampak bomo postopali po progresivni metodi!

Master_Yoda ::

Pričakovana življenjska doba l.2012:
M: 76,96 let
Ž: 82,89 let


Ze od nekdaj me je zanimalo kako to zgoraj in to da se zenske upokojijo prej kot moski ni diskriminacija.

Torej, ti bi rad ženske v vojsko? Sej so bile. V poljskih bolnicah šivale rane vojakom. Ti bi jih pa poslal med kanon futr? Ja, brawo, kapo dol!


Zakaj pa ne ? Saj so vendar enakopravne. In tudi v nekaterih drzavah to prakticirajo:

Here's a list of the countries that allow women in front-line combat positions. In Europe: Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Lithuania, Netherlands, Norway, Poland, Romania and Sweden. Elsewhere: Australia, Canada and New Zealand in the Anglosphere; plus Eritrea, Israel, and North Korea.
vir

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

slaluphath je izjavil:

Ženske se je diskriminiralo. Za njih sploh ni bilo vpoklica v vojsko.


Racionalno se je prerazporejalo. Ženske so za razna opravila lahko boljša kot moški, saj se znajo skoncentrirati na neko nalogo, hkrati pa obdelovati več informacij. Tega veliko moških ni sposobnih, statistično gledano pa gre to ženskam bolje. Zato so ženske med vojno delale v telekomunikacijah, tovarnah za stružnco, sestavljale orožje, delale v oskrbi itd. Pogosto lahko od koga slišite, da so ženske na primer boljše varilke kot moški, zaradi pedantnosti in potrpljenja.

Moškim je biološko dana moč nad pasom, torej hrbet, prasa, roke + prostorska orientacija je boljša zato so bili za borbo bolj primerni. V vsakem primeru je pošiljati zdrave mlade v vojsko skrajno nesmiselno početje ampak v tistih časih je bil to edini način, da se je na silo nekaj doseglo (če že diplomacija ni delovala).
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt
««
2 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26638672 (34222) vostok_1

Šeriatsko pravo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67178729 (70408) HODL

Več podobnih tem