» »

Vojna proti moškim, drugič.

Vojna proti moškim, drugič.

Temo vidijo: vsi
««
3 / 40
»»

slaluphath ::

Unknown_001 je izjavil:

Zato so ženske med vojno delale v telekomunikacijah, tovarnah za stružnco, sestavljale orožje, delale v oskrbi itd.


To se je počelo izključno ker je bilo moške strah da jih bojo ženske videle kako so dejansko pogumni na fronti in bo na koncu bitko zmagal ženski odred. Dobesedno čustven primitivizem moških in njihov ego.

Unknown_001 ::

slaluphath je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Zato so ženske med vojno delale v telekomunikacijah, tovarnah za stružnco, sestavljale orožje, delale v oskrbi itd.


To se je počelo izključno ker je bilo moške strah da jih bojo ženske videle kako so dejansko pogumni na fronti in bo na koncu bitko zmagal ženski odred. Dobesedno čustven primitivizem moških in njihov ego.


Misliš, da bi se ženske bolje obnesle? Sovražnik bi se samo začel dret "krava debela" pa bi bila že vsa živčna. Sicer pa ni vsak sposoben ubijati. Pogosto so ljudje nalašč streljali mimo. Le majhen procent je bil zmožen hladnokrvno ubijati (2% se mi zdi). Ta problem je reševal ameriški psiholog Skinner . Del reševanja tega problema je bila tarča s silhueto človeka.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

dexterboy ::

Unknown_001 je izjavil:

Misliš, da bi se ženske bolje obnesle? Sovražnik bi se samo začel dret "krava debela" pa bi bila že vsa živčna. Sicer pa ni vsak sposoben ubijati. Pogosto so ljudje nalašč streljali mimo. Le majhen procent je bil zmožen hladnokrvno ubijati (2% se mi zdi). Ta problem je reševal ameriški psiholog Skinner. Del reševanja tega problema je bila tarča s silhueto človeka.g

:) :D :)) Make My Day
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

BlaY0 ::

jype je izjavil:

Uspešnejše v vseh teh kriterijih, kot vidiš iz študije zgoraj (in številnih drugih). Ženske tudi niso uspešnejše v vodenju zgolj v zahodni civilizaciji, ampak globalno.

Torej gre za zaroto moških proti ženskam? Moški torej ne rabijo denarja ampak neko imaginarno moč nad žensko in zato jih potem kljub temu da je (kot praviš) jasno da so uspešnejše tiščijo nazaj in jim ne pustijo na vodilne položaje? Ali pa je mogoče fora v tem, da večina žensk statistično gledano tako ali tako noče biti na visokih položajih in je potem v bistvu brez veze da se dela raziskave kdo je boljši v čem in kdo slabši?

Po moje raziskava ki jo omenjata lahko temelji samo na dejstvih, dejstvo pa je tudi da je na visokih položajih malo žensk in tiste ki so, so itak definitivno boljše od moških, drugače tja niti ne bi prilezle. Vprašanje kaj bi se zogdilo oziroma kakšen bi bil rezultat raziskave, če bi imeli enako porazdeljenost se pravi približno pol pol moških/žensk na vseh vodilnih položajih.

Kaj je torej rešitev? A da moški prevzamemo iniciativo v spravljanju žensk na visoke položaje, ker same tega pač nočejo al kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

BlaY0 ::

Unknown_001 je izjavil:

Pogosto lahko od koga slišite, da so ženske na primer boljše varilke kot moški, zaradi pedantnosti in potrpljenja.

No, kako pogosto pa to dejansko lahko slišiš, če pa so na svetu (karikiram) samo 3? Ko jih bo toliko kot moških, boš lahko delal raziskavo na to temo, do takrat je pa vse na to temo samo špekuliranje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Miki N ::

Statistika kateri spol je boljši v poklicih, kjer močno prevladuje eden je bolj tako. Recimo jaz sem po drugi strani večkrat slišal "iz prve roke", kako so moški boljši učitelji (v OŠ in SŠ). Ampak kašen smisel ima tako pričevanje, če jih je tako zelo malo in je v drugi skupini zajeta velika večina tako dobrih in slabih? Mogoče je tukaj bolj učinek izstopanja? No v Sloveniji imamo saj glede vodstvenega kadra splošen konsenz, da so glede pomankanja smisla za vodenje in nesposobnost povsem enakopravni. Malo za šalo, malo za res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Unknown_001 ::

BlaY0 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Pogosto lahko od koga slišite, da so ženske na primer boljše varilke kot moški, zaradi pedantnosti in potrpljenja.

No, kako pogosto pa to dejansko lahko slišiš, če pa so na svetu (karikiram) samo 3? Ko jih bo toliko kot moških, boš lahko delal raziskavo na to temo, do takrat je pa vse na to temo samo špekuliranje...


Se počutiš ogroženega? Misliš da je šivanje kaj manj zakomplicirano?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

BlaY0 ::

Ne, ampak vidim da se ti počutiš ogroženega, ker me sprašuješ če se počutim ogroženega. Napisal si nekaj kar je nepreverljivo in še dolgo ne bo preverljivo. In ko sem te postavil v kot si kot normalen moški skočil v luft in pokazal svoj pravi obraz.

Moje mišljenje za razliko od Matthaijevega ni, da so ženske genske predispozicije takšne da so boljše perice (ali pa šivilje če želiš) od moških. Pravim samo da zaenkrat ne moreš dokazati, da so moški slabši in obratno da so ženske boljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Unknown_001 ::

BlaY0 je izjavil:

Ne, ampak vidim da se ti počutiš ogroženega, ker me sprašuješ če se počutim ogroženega. Napisal si nekaj kar je nepreverljivo in še dolgo ne bo preverljivo. In ko sem te postavil v kot si kot normalen moški skočil v luft in pokazal svoj pravi obraz.


O super, a zdj smo že na nivo vrtca padli.

Ahaha to si to, kaj sm pa jaz ?

Tko se to tvoje bere.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

BlaY0 ::

Unknown_001 je izjavil:


Tko se to tvoje bere.

Spet psploševanje. Če si ti tako prebral še ne pomeni da se tako bere.

Unknown_001 ::

BlaY0 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Tko se to tvoje bere.

Spet psploševanje. Če si ti tako prebral še ne pomeni da se tako bere.


Vsaj potrudi se, če že zajebavaš.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

BlaY0 ::

Unknown_001 je izjavil:


Vsaj potrudi se, če že zajebavaš.

Se počutiš ogroženega? Misliš da je šivanje kaj manj zakomplicirano?

Kdo zajebava? Na podlagi česa si prišel do teh zaključkov? A si preveril, da nisem slučajno krojač?

Miki N je izjavil:

Statistika kateri spol je boljši v poklicih, kjer močno prevladuje eden je bolj tako...

Egzekli my point. In zato se baje počutim ogroženega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Invictus ::

Jaz sem mojo že opozoril kam lahko gre, če se bo šla te fore...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Unknown_001 ::

BlaY0 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Vsaj potrudi se, če že zajebavaš.

Se počutiš ogroženega? Misliš da je šivanje kaj manj zakomplicirano?

Kdo zajebava? Na podlagi česa si prišel do teh zaključkov? A si preveril, da nisem slučajno krojač?
In zato se baje počutim ogroženega...


Če se pa tako usajaš nad opažanji. Jaz se ne čudim, če je res tako, saj zahtevata tako varjenje kot šivanje dosti sličnih sposobnosti
(dobro oko, natančnost, potrpežljivost, izpopolnjena finomotorika...). Ženske pa so se kot šivilje dobro izkazale.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

s1m0n ::

Škoda, da ni več žensk gasilk bi bili vsaj koledarji malo bolj privlačni tudi za ta drug spol...

Unknown_001 ::

s1m0n je izjavil:

Škoda, da ni več žensk gasilk bi bili vsaj koledarji malo bolj privlačni tudi za ta drug spol...


Pa sej najamejo fotomodele.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

BlaY0 je izjavil:

Torej gre za zaroto moških proti ženskam?
Ne, moški so prebutasti za zarote. Vir: Ta tema.

Reycis je izjavil:

V zahodnih nacijah ženske niso bile nikoli manj kot enakopravne moškim.
Tako je. To, da so moški bili skozi večino zgodovine lastniki žensk...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

BlaY0 ::

jype je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Torej gre za zaroto moških proti ženskam?
Ne, moški so prebutasti za zarote. Vir: Ta tema.

Hja, pri virih ti gre vedno bolj na otročje. Zakaj torej ni več žensk na vodilnih položajih? Vse žive vire si že navedel, ki nakazujejo na to, da bi morale ženske že zdavnaj prevladovati v vsem, situacije je pa ravno obratna. Mogoče pa (kot praviš) ker so moški prebutasti enostavno samo mislijo da sami prevladujejo, dejansko pa prevladujejo ženske oziroma je v resnici prava prevlada v neprevladovanju kot ga razumejo moški? A lahko z gotovostjo predvidiš kaj se bo zgodilo oziroma kako se bodo ženske začele obnašati ko bodo dokončno dobile svojo enakost? Bodo še naprej to "pametne" ženske, ali se bodo počasi pretransformirale v ženske enako neumne kot moški?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

jype ::

BlaY0 je izjavil:

Zakaj torej ni več žensk na vodilnih položajih?
Ker je družba patriarhalna.

BlaY0 je izjavil:

Vse žive vire si že navedel, ki nakazujejo na to, da bi morale ženske že zdavnaj prevladovati v vsem, situacije je pa ravno obratna.
Situacija se hitro spreminja, bržkone ravno zaradi vedno bolj na dejstvih temelječe kulture, ki izhaja tudi iz družbenega napredka. Če so danes študije, ki ugotovijo, da so gejevski pari bistveno uspešnejši pri vzgojih otrok, še vedno zelo kontroverzne, bodo prihodnje generacije vedno manj osebno užaljene zaradi dejstev, ki se ne ujemajo z njihovo ideologijo. Konzervativci bodo sicer še vedno lastne otroke vzgajali tako, da se jim bo marsikaj zdelo narobe, čeprav ni, ampak to je njihova stvar.

BlaY0 je izjavil:

A lahko z gotovostjo predvidiš kaj se bo zgodilo oziroma kako se bodo ženske začele obnašati ko bodo dokončno dobile svojo enakost?
Nič se ne bo spremenilo.

BlaY0 je izjavil:

Bodo še naprej to "pametne" ženske, ali se bodo počasi pretransformirale v ženske enako neumne kot moški?
Ženske so že enako neumne kot moški.

BlaY0 ::

jype je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Zakaj torej ni več žensk na vodilnih položajih?
Ker je družba patriarhalna.

Od kod pa izvira patriarhat? Verjetno ne iz max. par 1000 let starih knjig?

BlaY0 ::

jype je izjavil:


Če so danes študije, ki ugotovijo, da so gejevski pari bistveno uspešnejši pri vzgojih otrok, še vedno zelo kontroverzne, bodo prihodnje generacije vedno manj osebno užaljene zaradi dejstev...

Vedno bodo užaljeni. Ti recimo nisi nič manj užaljen od Vostoka, čeprav vsak v svoj rog trobita...

jype je izjavil:

Ženske so že enako neumne kot moški.

A ne ga srat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

jype ::

BlaY0 je izjavil:

Od kod pa izvira patriarhat? Verjetno ne iz max. par 1000 let starih knjig?
Ne, seveda ne. Izhaja iz nasilja, ki ga izvajajo verniki v zapise teh knjig.

BlaY0 je izjavil:

Vedno bodo užaljen. Ti recimo nisi nič manj užaljen od Vostoka, čeprav vsak v svoj rog trobita...
On bi rad, da so njemu podobni ljudje priviligirani, vsi ostali pa jebene stranke. Jaz bi rad, da nihče ni jebena stranka. Razlika v pozicijah ni zgolj kozmetična.

BlaY0 je izjavil:

A ne ga srat?
Majkemi!

gruntfürmich ::

bodite pozorni na koristne idiote; v takih temah takoj začnejo spamat kako je fino da se uničujejo družine in razrašča idiotija, vse z njihovo plačano agendo s strani korporacij...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

uničujejo družine in razrašča idiotija,
Družine uničujejo izključno konzervativci, ki verjamejo, da morajo biti družine takšne, kot se njim zdi, da bi morale biti. Majhna država, ampak ekstremno represivna pa mora bit, sicer bodo ljudje živeli kar po svoje!

ZaphodBB ::

Družine uničujejo izključno konzervativci, ki verjamejo, da morajo biti družine takšne, kot se njim zdi, da bi morale biti. Majhna država, ampak ekstremno represivna pa mora bit, sicer bodo ljudje živeli kar po svoje!

Tako je. Pravi progresivci represijo outsorcajo Legibitri! Nič ni bolj učinkovitega kot izvensodni kengurujski procesi.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

D3m ::

Invictus je izjavil:

Jaz sem mojo že opozoril kam lahko gre, če se bo šla te fore...


Moja se strinja s Jordanom P.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Pravi progresivci represijo outsorcajo Legibitri!
Drži, legebitra pretepa "klene slovenske matere" z lezbičnimi "odredi smrti".

Invictus je izjavil:

Jaz sem mojo že opozoril kam lahko gre, če se bo šla te fore...

D3m je izjavil:

Moja se strinja s Jordanom P.
Ownership implied.

Looooooka ::

jype je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Pravi progresivci represijo outsorcajo Legibitri!
Drži, legebitra pretepa "klene slovenske matere" z lezbičnimi "odredi smrti".

Invictus je izjavil:

Jaz sem mojo že opozoril kam lahko gre, če se bo šla te fore...

D3m je izjavil:

Moja se strinja s Jordanom P.
Ownership implied.

cuckold alert :8)

jype ::

Looooooka je izjavil:

cuckold alert :8)
Mhm, saj D3m me je ponesreči enkrat že imenoval Tyrone, ti pa tudi nisi dosti boljši od njega.

Invictus je pa pozitivček, njega imajo vse prostitutke rade.

BlaY0 ::

jype je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Od kod pa izvira patriarhat? Verjetno ne iz max. par 1000 let starih knjig?
Ne, seveda ne. Izhaja iz nasilja, ki ga izvajajo verniki v zapise teh knjig.

Hmm, dvomim. Kolikor vem je patriarhat vsaj malenkost "starejši" kot katera koli vera.

jype je izjavil:


Jaz bi rad, da nihče ni jebena stranka.

Enako, samo ti na čuden način to kažeš. Spuščanje na takšen nivo ni konstruktivno. Vsi smo tukaj in vsi moramo tukaj in zdaj skupaj živet. Razen če prvi pobijejo druge ali drugi prve. Ne verjamem da si tega želiš, čeprav se tvoje prispevke dostikrat da prebrati dobesedno tako.

jype je izjavil:


BlaY0 je izjavil:

A ne ga srat?
Majkemi!

Kaj zdaj, a so enako neumne, ali bolj pametne? Daj, odloči se že ;)

Looooooka ::

jype je izjavil:

Looooooka je izjavil:

cuckold alert :8)
Mhm, saj D3m me je ponesreči enkrat že imenoval Tyrone, ti pa tudi nisi dosti boljši od njega.

Invictus je pa pozitivček, njega imajo vse prostitutke rade.

Jaz te se nisem imenoval. Zgolj namigujem na nevarnost. Take stvari ponavadi govorijo osebe, ki na koncu zeni pustijo varanje vendar ga za boljse pocutje preimenujejo v visjo obliko ljubezni, poliamorijo in podobne neumnosti, ker se bojijo, da bi drgace zbezala.
Zaenkrat sklepam, da takih na forumu ni. Ampak s takimi izjavami se ponavadi zacne.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Mato989 ::

jype je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Od kod pa izvira patriarhat? Verjetno ne iz max. par 1000 let starih knjig?
Ne, seveda ne. Izhaja iz nasilja, ki ga izvajajo verniki v zapise teh knjig.

BlaY0 je izjavil:

Vedno bodo užaljen. Ti recimo nisi nič manj užaljen od Vostoka, čeprav vsak v svoj rog trobita...
On bi rad, da so njemu podobni ljudje priviligirani, vsi ostali pa jebene stranke. Jaz bi rad, da nihče ni jebena stranka. Razlika v pozicijah ni zgolj kozmetična.

BlaY0 je izjavil:

A ne ga srat?
Majkemi!


Ti bi rad da nihče ni jebena stranka oz. priviligiran, podpiraš pa kvote ki so definicija seksizma, namesto da mesto zasede najbolj sposoben človek =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

BlaY0 je izjavil:

Kolikor vem je patriarhat vsaj malenkost "starejši" kot katera koli vera.
Tudi za matriarhat to velja, ne pomeni pa to, da te vere niso tisto, kar patriarhat zahodne civilizacije povzroča.

Looooooka je izjavil:

Ampak s takimi izjavami se ponavadi zacne.
Ja, začne se z "moja je", konča pa s policijsko intervencijo.

Mato989 je izjavil:

Ti bi rad da nihče ni jebena stranka oz. priviligiran, podpiraš pa kvote ki so definicija seksizma, namesto da mesto zasede najbolj sposoben človek =)
Moški po definiciji nikoli ni najbolj sposoben, razen v primeru, da je kastrat. Moški so preveč čustvena bitja, da bi lahko racionalno odločala o čemerkoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

uničujejo družine in razrašča idiotija,
Družine uničujejo izključno konzervativci, ki verjamejo, da morajo biti družine takšne, kot se njim zdi, da bi morale biti. Majhna država, ampak ekstremno represivna pa mora bit, sicer bodo ljudje živeli kar po svoje!

upam da si vsaj na kakšni plačilni listi teh dušebrižnikov...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

Če ne moliš, se ne bo nič spremenilo, dragi moj. Tradicijo je treba spoštovati.

Mato989 ::

jype je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Kolikor vem je patriarhat vsaj malenkost "starejši" kot katera koli vera.
Tudi za matriarhat to velja, ne pomeni pa to, da te vere niso tisto, kar patriarhat zahodne civilizacije povzroča.

Looooooka je izjavil:

Ampak s takimi izjavami se ponavadi zacne.
Ja, začne se z "moja je", konča pa s policijsko intervencijo.

Mato989 je izjavil:

Ti bi rad da nihče ni jebena stranka oz. priviligiran, podpiraš pa kvote ki so definicija seksizma, namesto da mesto zasede najbolj sposoben človek =)
Moški po definiciji nikoli ni najbolj sposoben, razen v primeru, da je kastrat. Moški so preveč čustvena bitja, da bi lahko racionalno odločala o čemerkoli.


Torej ali si kastrat, ali pa nisi sposoben racionalno odločat kdo je tu kaj itd... predlagam torej modom da te odstranijo, ker itak nisi dovolj sposoben odločat o čemerkoli kaj šele debatirat.

Apologeti kvot in ostalega seksizma proti moškim ste smešni

Jordan Peterson pa je car... Oni intervju ko pošola ono bjondo bo za vedno lep primer kako ženske nimajo pojma...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Mato989 je izjavil:

Torej ali si kastrat, ali pa nisi sposoben racionalno odločat kdo je tu kaj itd... predlagam torej modom da te odstranijo, ker itak nisi dovolj sposoben odločat o čemerkoli kaj šele debatirat.
Kaj sem jaz je nepomembno - kar sem zapisal pa drži. Če si taka snežinka, da se z resnico ne moreš sprijazniti, ti lahko pomagajo strokovno usposobljeni ljudje.

Mato989 je izjavil:

Jordan Peterson pa je car... Oni intervju ko pošola ono bjondo bo za vedno lep primer kako ženske nimajo pojma...
Pošola jo izključno glede tega, kako so ga nategnili s psevdoznanostjo, zdaj pa poskuša to prodajat naprej. Ne bo šlo: Jordan Peterson vam je všeč izključno zato, ker vam pove tisto, česar si želite slišati, tako kot je snežinkicam všeč Trump.

"Ogroženi smo, ker smo moški!"

Fucking pansies.

Mato989 ::

Saj ti nisi ogrožen ker nisi moški =) Ni problema, ti si samo moškega spola...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

BlaY0 ::

jype je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Kolikor vem je patriarhat vsaj malenkost "starejši" kot katera koli vera.
Tudi za matriarhat to velja, ne pomeni pa to, da te vere niso tisto, kar patriarhat zahodne civilizacije povzroča.

No pa smo prišli do vzroka, ki je definiran na časovnici v milijnih let, posledica pa so družbene norme (oziroma vere če jih paš tako imenuješ), ki pa jih poznamo komaj par tisoč let. Imaš sicer prav ko praviš da bi človek z uporabo svojega intelekta lahko hitro postavil stvari na svoje mesto, ampak na žalost družba ne deluje tako in boš moral še malo počakati ;)

Mato989 je izjavil:

Saj ti nisi ogrožen ker nisi moški =) Ni problema, ti si samo moškega spola...

Ni, on je tako kot ti vesoljec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Pravi progresivci represijo outsorcajo Legibitri!
Drži, legebitra pretepa "klene slovenske matere" z lezbičnimi "odredi smrti".

To ne. So prevelki pusiji, klene slovenske matere pa preveč tough. Namesto tega se spravljajo na 6 letnike.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Namesto tega se spravljajo na 6 letnike.


Nismo vsi klerikalci, da bi posiljevali 6 letne otroke.

BlaY0 je izjavil:

No pa smo prišli do vzroka, ki je definiran na časovnici v milijnih let, posledica pa so družbene norme (oziroma vere če jih paš tako imenuješ), ki pa jih poznamo komaj par tisoč let. Imaš sicer prav ko praviš da bi človek z uporabo svojega intelekta lahko hitro postavil stvari na svoje mesto, ampak na žalost družba ne deluje tako in boš moral še malo počakati ;)
Glede na to, da vzporedno delujejo tudi druge družbene ureditve verjamem, da je vzrok trivialno odpraviti: Kastrira se konzervativce, pa smo že končali. Verjamem, da predlog ne bi bil popularen med konzervativci, ampak saj njih ni treba vprašati za mnenje, ker jih lahko demokratično obsodimo na tako usodo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

Iz mojih izkušenj, ki sploh niso tako limitirane:

-moški učitelji so v večini primerov bili znatno boljši. V njohovih razredih je bilo več mira, več si se naučil in boljši odnosi.
-ženske so bile v povprečju znatno boljše pri delih, ki se tičejo organizacije znotraj nekega predefiniranega sistema. Ravno tako, so bile boljše pri monotonih delih. To je as far as i'm concerned praktično z betonom utemeljen fakt, ker je prva reč, ki jo vidim ko grem skozi.
-moški pa so v povprečju vedno bili boljši pri improvizaciji in intervalnih opravilih.


Glede prepovedi žensk na bojni liniji in strahopetnosti moških.
Ni daleč od resnice. Moški brez kompetentnega voditelja ali motivatorja gredo vedno po liniji najmanjšega odpora.
Šele ko se jih napumpa z besedami, hormoni itd. jih premakneš. Ali z bičem seveda...

Skratka, v 2 miljardah let si je tako en kot drugi spol izboril svoj kotiček sveta, breza katerega danes nas ne bi bilo.
In, da. Moški in ženske so bili skozi celo zgodovino vedno v kompeticiji, zgolj danes je to postalo povsem iznakaženo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Iz mojih izkušenj, ki sploh niso tako limitirane:
Omejenec.

vostok_1 je izjavil:

Ni daleč od resnice.
Ja, je.

vostok_1 je izjavil:

Skratka, v 2 miljardah let si je tako en kot drugi spol izboril svoj kotiček sveta, breza katerega danes nas ne bi bilo.
Neumnost.

vostok_1 je izjavil:

In, da. Moški in ženske so bili skozi celo zgodovino vedno v kompeticiji, zgolj danes je to postalo povsem iznakaženo.
Idiotizem, vreden psihiatrične diagnoze.

ZaphodBB ::

jype je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Namesto tega se spravljajo na 6 letnike.


Nismo vsi klerikalci, da bi posiljevali 6 letne otroke.


https://www.facebook.com/notes/anej-sam...

> Vem, neverjetno je. Zastrašujoče. Prav apokaliptično. Je pa resnično. Poglejmo. Na Festivalu nevladnih organizacij Lupa je na odru predstavljena knjiga skupine avtorjev Slovenija ima srce (jaz sem jo osmislil in uredil). Bralka je namreč prebrala pet kratkih zapisov otrok in dva odlomka iz razprav odraslih. En zapis, le en - tukaj je preslikava - je v povezavi s spolnostjo. Kot vidimo, je šestletni fant Tai zapisal (in naslikal), da ima Majo rad. Uro kasneje je Zavod TransAkcija javnosti sporočil po facebooku, da >>je Norma Korošec brala lgbt-fobne in ksenofobne vsebine pod naslovom Slovenija ima Srce.<<
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Iz mojih izkušenj, ki sploh niso tako limitirane:
Omejenec.

vostok_1 je izjavil:

Ni daleč od resnice.
Ja, je.

vostok_1 je izjavil:

Skratka, v 2 miljardah let si je tako en kot drugi spol izboril svoj kotiček sveta, breza katerega danes nas ne bi bilo.
Neumnost.

vostok_1 je izjavil:

In, da. Moški in ženske so bili skozi celo zgodovino vedno v kompeticiji, zgolj danes je to postalo povsem iznakaženo.
Idiotizem, vreden psihiatrične diagnoze.


Kul. 0 entertaining, enovrstičnice.

Komot lahko ignoriram.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

BlaY0 ::

jype je izjavil:


Glede na to, da vzporedno delujejo tudi druge družbene ureditve verjamem, da je vzrok trivialno odpraviti: Kastrira se konzervativce, pa smo že končali. Verjamem, da predlog ne bi bil popularen med konzervativci...

Hmm, že mogoče da je problem možno trivialno odpraviti (kar tudi "slikovito" v svojem slogu podkrepiš s primerom), kar pa ne pomeni da bo to enostavno. Patriarharne ureditve so žal prevladujoče, ti pa bi rad z glavo skozi zid, tako da...

tikitoki ::

vostok_1 je izjavil:

At this rate, lahko da bomo res videli, uradne akte diskriminacije.
Je pa nevone "rekla", da se to spodobi. Retaliation and stuff.


Imamo ze sedaj uzakonjeno diskriminacijo.

Zenske zivijo dlje, upokojijo se bolj zgodaj. Ce to ni diskriminacija, pol ne vem kaj je.

Pika na i je izjavil:

Ubogi moški.
Ne, smilite se mi prav nič. Ponavljala bom do smrti, sami ste si krivi.
Ko pa moški izkorišča svojega tiča za dosego ciljev, je pa in bilo pa vedno ok, a?
Vam bom jaz dala diskriminacijo!


Ja, nehajte ze okoli hoditi napol gole in se pol pritozevati, ko ste posiljene. Sej ste si same krive.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

vostok_1 ::

To pa mi je res zabavno.

Bolj kot se gre svet feminizma, manj se ženske oblačijo oz. bolj izzivalno.

"Don't objectify me, only people i chose can objectify me". Sorry dear. Dokler obstaja javni prostor in imajo ljudje možnost obračati glavo in oči...bomo pogledali tvoj dekolte in tangice, ki se bleščijo skozi oprijete yoga hlačke.

Dvignite roke, kdor ni skozi poletje redno srečeval na ulici ženske sorodno oblečene kot tale:



Skoraj vsaka, ki ima ok postavo, at one time or another si nadane slut uniformo.

Meščanke so pri tem še najpogumnejše.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

tikitoki ::

arnecan1 je izjavil:

Vojna proti moškim danes obstaja. Naslednji video to zelo dobro prikaže, saj pokaže, kako se poskuša vsakogar, ki opozarja na to, zatreti. Video je zelo poučen, saj gost zelo argumentirano zagovarja sovje prepričanje, najboljše pa se začne nekje po 21 minuti. Vsekakor se splača pogledati celoten video, mine zelo zelo hitro.


Za stos sem pogledal. Ocitno zenska na vsak nacin vsiljuje svoej poglede in mu polaga besede v usta. Ga sicer ne poznam, sam v tem primeru sam izpostavlja stvari, kot jih vidi.

BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske? Kje? Rad bi to videl. Ko sem kupoval obleko, sem opazil, da imajo zenske boljso izbiro in nizje cene. Kak jo lahko potem jemljes resno:).

Tko, kot noce sprejeti, da ne mores gledati na razliko v placi med vsemi zenskami in moskimi, temvec moras upostevati vse faktorje, ki so privedli do tega.
Ker nisme nikjer opazil, da bi zenske protestirale proti slabi placi moskih porno zvezd. Ali pa se borile za moske kvote v poklicih, kjer prevladujejo zenske. Pa zenske kvote med smetarji.
Stalno se samo obesajo na vodstvene polozaje.

nagobčnik ::

tikitoki je izjavil:


BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske? Kje? Rad bi to videl.


Npr.
««
3 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26638821 (34371) vostok_1

Šeriatsko pravo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67178972 (70651) HODL

Več podobnih tem