» »

Vojna proti moškim, drugič.

Vojna proti moškim, drugič.

Temo vidijo: vsi
««
4 / 40
»»

@nny ::

BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske?

Ženske britvice so na primer dražje od moških, čeprav ne vem v čem je point. Oboji jih potrebujemo enako pogosto. (?) Ravno tako so roza stvari pogosto dražje od enakih v ostalih barvah. Razlike niso za dol past, so pa...

Pri cotah je tako, da se moška moda menja precej manj kot ženska in moški imate tudi manj izbire. Če imate v omari eno obleko s srajco in kravato ter ustrezne čevlje, greste lahko kamorkoli, kadarkoli. Ženske se moramo v izbiri garderobe precej bolj prilagajati letnemu času in vremenu, včasih pa še priložnosti. Zato pa imamo v omari 3-4x več stvari kot moški. Ko moški pridete po nov kos v trgovino, je to tako redko, da vas morajo takrat konkretno obrati.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Mato989 ::

nagobčnik je izjavil:

tikitoki je izjavil:


BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske? Kje? Rad bi to videl.


Npr.


Nihče ne prepoveduje ženski da kupi kao moški brivnik... =) Tako da plačujejo toliko kot želijo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Furbo ::

tikitoki je izjavil:

Ja, nehajte ze okoli hoditi napol gole in se pol pritozevati, ko ste posiljene. Sej ste si same krive.

No ta tvoj stavek je oslarija. A potem v srednjem veku ni bilo posilstev? Jih v musli svetu ni?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

tikitoki ::

nagobčnik je izjavil:

tikitoki je izjavil:


BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske? Kje? Rad bi to videl.


Npr.



Ko grem kupovati obleko, imam BISTVENO manjso izbiro in VISJE cene.

Torej ne gre za nobene zaroto proti zenskam (kot je zelela ona prikazat) ali pa nek "pink tax". Trg je samo pogruntal, da lahko enemu splu za dolocene storitve, izdelke,..., zaracunas vec. Trg tako penalizira tudi moske.

In jaz ne morem kupiti zenske srajce. Ce je pa zenska tolk neumna, da kupi identicno roza britivico drazje, pa je problem v njeni gluposti.

BTW. primerjava izdelkov in cen je zapletena in vprasanje kako natancne so te wholesale primerjave.

@nny je izjavil:

BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske?

Ženske britvice so na primer dražje od moških, čeprav ne vem v čem je point. Oboji jih potrebujemo enako pogosto. (?) Ravno tako so roza stvari pogosto dražje od enakih v ostalih barvah. Razlike niso za dol past, so pa...

Pri cotah je tako, da se moška moda menja precej manj kot ženska in moški imate tudi manj izbire. Če imate v omari eno obleko s srajco in kravato ter ustrezne čevlje, greste lahko kamorkoli, kadarkoli. Ženske se moramo v izbiri garderobe precej bolj prilagajati letnemu času in vremenu, včasih pa še priložnosti. Zato pa imamo v omari 3-4x več stvari kot moški. Ko moški pridete po nov kos v trgovino, je to tako redko, da vas morajo takrat konkretno obrati.


Ti si nog ne brisej tako pogosto, kot moski obraza. Tako, da je prav, da se te takrat bolj obere. Get the point?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

tikitoki ::

Furbo je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ja, nehajte ze okoli hoditi napol gole in se pol pritozevati, ko ste posiljene. Sej ste si same krive.

No ta tvoj stavek je oslarija. A potem v srednjem veku ni bilo posilstev? Jih v musli svetu ni?


Sem samo zrcalil njeno butasto pozicijo. Ocitno prezahtevno zate.

nagobčnik ::

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

tikitoki je izjavil:


BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske? Kje? Rad bi to videl.


Npr.


Nihče ne prepoveduje ženski da kupi kao moški brivnik... =) Tako da plačujejo toliko kot želijo!


Drži, če ženske nočejo biti obrane, morajo biti skeptične do spolnih predalčkov, v katere jih sili družba.

Dri3r ::

"Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times."

- G. Michael Hopf
dri3r

Mato989 ::

nagobčnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

tikitoki je izjavil:


BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske? Kje? Rad bi to videl.


Npr.


Nihče ne prepoveduje ženski da kupi kao moški brivnik... =) Tako da plačujejo toliko kot želijo!


Drži, če ženske nočejo biti obrane, morajo biti skeptične do spolnih predalčkov, v katere jih sili družba.


Saj moški isto, samo na drugih področjih, aka tehnika, gradbeništvo bla bla bla... tako da pomilovanje neumnic ki kupijo pink brivnik za 11$, namesto črnega za 10$ je res popolnoma odveč in off topic.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zimonem ::

Za razpadel zakon sta kriva moški in pomankanje tepeškanja.

vostok_1 ::

Glede teh reči se izobrazite o konceptu "free marketa".

Ženske se danes šminkajo za redove več kot so se ženske nekoč. Seveda trgu to diši.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zimonem ::

Vesna ima resne probleme z depresijami. Nit pa to od danes.

Žalostno je da mediji objavlnajo njeno stisko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

nagobčnik ::

tikitoki je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

tikitoki je izjavil:


BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske? Kje? Rad bi to videl.


Npr.



Ko grem kupovati obleko, imam BISTVENO manjso izbiro in VISJE cene.

Torej ne gre za nobene zaroto proti zenskam (kot je zelela ona prikazat) ali pa nek "pink tax". Trg je samo pogruntal, da lahko enemu splu za dolocene storitve, izdelke,..., zaracunas vec. Trg tako penalizira tudi moske.


Drži v nekaterih primerih tudi za moške. Trg najbolj penalizira tiste, ki se preveč enostavno pustijo poriniti v predalčke na podlagi spola.

tikitoki je izjavil:


In jaz ne morem kupiti zenske srajce. Ce je pa zenska tolk neumna, da kupi identicno roza britivico drazje, pa je problem v njeni gluposti.

BTW. primerjava izdelkov in cen je zapletena in vprasanje kako natancne so te wholesale primerjave.



Če ti ne moreš kupiti ženske srajce (teoretično jo lahko, samo neumen ne smeš bit), potem verjetno tudi ženska ne more čisto enostavno kupiti moške srajce in se v čistilnici pretvarjati, da je moški, da bo za pranje plačala manj (primer v članku). Enako pa sem opazil tudi pri frizerjih (že na ceniku). Primerjava cen je zapletena, ampak je primerjava Business Insiderja zelo verjetno bolj natančna od tvoje s srajcami, ker so že na prvi pogled vanjo vložili več truda in dejansko zapisali, katere izdelke so primerjali.

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

tikitoki je izjavil:


BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske? Kje? Rad bi to videl.


Npr.


Nihče ne prepoveduje ženski da kupi kao moški brivnik... =) Tako da plačujejo toliko kot želijo!


Drži, če ženske nočejo biti obrane, morajo biti skeptične do spolnih predalčkov, v katere jih sili družba.


Saj moški isto, samo na drugih področjih, aka tehnika, gradbeništvo bla bla bla... tako da pomilovanje neumnic ki kupijo pink brivnik za 11$, namesto črnega za 10$ je res popolnoma odveč in off topic.


Z moje strani je pomilovanje samo do "ženska mora bit ženska, moški pa moški" osebkov, ki na avtopilotu na tako oglaševanje prvi padejo.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Za obleko plačaš po kvaliteti, cebe so podobne. Če gre za klasiko. Designeriji se pa plačajo. Ampak Vesna še ni bila nikoli oblečena kot gospa.

nagobčnik ::

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

tikitoki je izjavil:


BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske? Kje? Rad bi to videl.


Npr.


Nihče ne prepoveduje ženski da kupi kao moški brivnik... =) Tako da plačujejo toliko kot želijo!


Drži, če ženske nočejo biti obrane, morajo biti skeptične do spolnih predalčkov, v katere jih sili družba.


Saj moški isto, samo na drugih področjih, aka tehnika, gradbeništvo bla bla bla... tako da pomilovanje neumnic ki kupijo pink brivnik za 11$, namesto črnega za 10$ je res popolnoma odveč in off topic.


Povej mi, kje lahko kupim nov pink laptop ceneje od črnega (z istimi karakteristikami) in kje dobim pink cegl, ker grem takoj po oboje.

xmetallic ::

kuall je izjavil:

še par zelo slabih in večinoma exclusivno moških lastnost sem pozabil:
1. obsedenost, da bi bilo po njihovo. torej obsedenost z močjo. posledica te prevelike obsedenosti je to, da začnejo bloditi, iti v skrajnosti, ta skrajnost pa povzroči škodljive neumnosti. politični in športni navijači so večinoma moški. oni so najboljši primer te zblojenosti.
2. nesramnost
3. nepovezovalnost v družbi

1. Alternativa je podrejenost? Po tvoje morajo moški prepustiti vajeti ženskam, da o vsem one odločajo? Dec, ki ne rabi fehtarit za fuk se ne bo podrejeval nobeni.
2. Ne sodi drugih po sebi.
3. Kaj je narobe s tem? Independent moški in ženske ne rabijo nobenih "povezav", da bi znali poskrbeti zase.

Mato989 ::

nagobčnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

tikitoki je izjavil:


BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske? Kje? Rad bi to videl.


Npr.


Nihče ne prepoveduje ženski da kupi kao moški brivnik... =) Tako da plačujejo toliko kot želijo!


Drži, če ženske nočejo biti obrane, morajo biti skeptične do spolnih predalčkov, v katere jih sili družba.


Saj moški isto, samo na drugih področjih, aka tehnika, gradbeništvo bla bla bla... tako da pomilovanje neumnic ki kupijo pink brivnik za 11$, namesto črnega za 10$ je res popolnoma odveč in off topic.


Povej mi, kje lahko kupim nov pink laptop ceneje od črnega (z istimi karakteristikami) in kje dobim pink cegl, ker grem takoj po oboje.


Za to ni "kriv" moški ampak dejstvo da se niso take zadeve prodajale... Toshiba in Acer sta imela barvne laptope ko sem delal v BigBangu... bele, rumene, mislim da tudi nekaj roza... na koncu sem rumenega moral prodat z 0.5% RVCja da smo se ga rešli, ker GA NIHČE NI HOTEL... to je ti. prosti trg... to nima nič s to temo... pink cegl pa si komot urediš sam... kot vse ostale odtenke... samo potunkaj ga v željeno barvo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nagobčnik ::

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

tikitoki je izjavil:


BTW: njena trditev, da stvari za zenske stanejo vec, kot za moske? Kje? Rad bi to videl.


Npr.


Nihče ne prepoveduje ženski da kupi kao moški brivnik... =) Tako da plačujejo toliko kot želijo!


Drži, če ženske nočejo biti obrane, morajo biti skeptične do spolnih predalčkov, v katere jih sili družba.


Saj moški isto, samo na drugih področjih, aka tehnika, gradbeništvo bla bla bla... tako da pomilovanje neumnic ki kupijo pink brivnik za 11$, namesto črnega za 10$ je res popolnoma odveč in off topic.


Povej mi, kje lahko kupim nov pink laptop ceneje od črnega (z istimi karakteristikami) in kje dobim pink cegl, ker grem takoj po oboje.


Za to ni "kriv" moški ampak dejstvo da se niso take zadeve prodajale... Toshiba in Acer sta imela barvne laptope ko sem delal v BigBangu... bele, rumene, mislim da tudi nekaj roza... na koncu sem rumenega moral prodat z 0.5% RVCja da smo se ga rešli, ker GA NIHČE NI HOTEL... to je ti. prosti trg... to nima nič s to temo... pink cegl pa si komot urediš sam... kot vse ostale odtenke... samo potunkaj ga v željeno barvo.


Saj ne trdim nujno, da je kriv moški. No, ste roza laptope že od nove prodajali ceneje od ostalih, da se obdavči moški interes za tehniko? In zakaj ne? Pink cegla pa nočem urejati sam, moral bi biti naprodaj ceneje od drugih barv (tudi tukaj zaradi domnevne obdavčitve moškega interesa za gradbeništvo), to je ves point.

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

To pa mi je res zabavno.

Bolj kot se gre svet feminizma, manj se ženske oblačijo oz. bolj izzivalno.

"Don't objectify me, only people i chose can objectify me". Sorry dear. Dokler obstaja javni prostor in imajo ljudje možnost obračati glavo in oči...bomo pogledali tvoj dekolte in tangice, ki se bleščijo skozi oprijete yoga hlačke.

Dvignite roke, kdor ni skozi poletje redno srečeval na ulici ženske sorodno oblečene kot tale:



Skoraj vsaka, ki ima ok postavo, at one time or another si nadane slut uniformo.

Meščanke so pri tem še najpogumnejše.


Kaj ti pohaš? Danes ima že vsaka polprikoličarka pajkice na rit navlečene.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Mato989 ::

nagobčnik je izjavil:



Saj ne trdim nujno, da je kriv moški. No, ste roza laptope že od nove prodajali ceneje od ostalih, da se obdavči moški interes za tehniko? In zakaj ne? Pink cegla pa nočem urejati sam, moral bi biti naprodaj ceneje od drugih barv (tudi tukaj zaradi domnevne obdavčitve moškega interesa za gradbeništvo), to je ves point.


Dejansko so bili dražji, ker je bila nabavna dražja... ker se jih je izdelalo MANJ... point je v tem, da pri primerih ko funkcionalnost ni odvisna od artikla, kot je to najlepši primer pink in črne britvice, je razlaganje o tem da ženske zato plačajo več, brezpredmetna, ker dejansko žali ženske... ker če si tako glup da greš in kupiš pink britvico čeprav črna naredi ISTO delo, potem je to tvoja osebna preferenca in si pripravljen plačat 1$ ali whatever več...

Isto kot če kupiš macbooka pro da greš na fb in gledaš youtube ter delaš na officih, namesto da bi kupil navaden PC =)

Ampak dejstvo je pa to, jaz bom začel podpirat feminizem tisto sekundo ko se bodo feministke ki se borijo za enakopravnost spolov, zavzemale za izenačitev pogojev za penzijo, za kvote pri rudarjih, delavcih na terenu, tovornjakarjih, ne pa samo pri mestnih svetih in ostlaih dobrih pozicijah, pa takrat ko se bodo borile da bo učiteljev 50% ipd...

Ko se bodo feministke borile za vse to, bom se jaz boril za kvote na direktorskih mestih, in nič prej =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Spxy ::

Unknown_001 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

To pa mi je res zabavno.

Bolj kot se gre svet feminizma, manj se ženske oblačijo oz. bolj izzivalno.

"Don't objectify me, only people i chose can objectify me". Sorry dear. Dokler obstaja javni prostor in imajo ljudje možnost obračati glavo in oči...bomo pogledali tvoj dekolte in tangice, ki se bleščijo skozi oprijete yoga hlačke.

Dvignite roke, kdor ni skozi poletje redno srečeval na ulici ženske sorodno oblečene kot tale:



Skoraj vsaka, ki ima ok postavo, at one time or another si nadane slut uniformo.

Meščanke so pri tem še najpogumnejše.


Kaj ti pohaš? Danes ima že vsaka polprikoličarka pajkice na rit navlečene.


Missing the point mate. Ampak si pa mogu komentirat, da se slika večkrat pojavi v temi :))

nagobčnik ::

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:



Saj ne trdim nujno, da je kriv moški. No, ste roza laptope že od nove prodajali ceneje od ostalih, da se obdavči moški interes za tehniko? In zakaj ne? Pink cegla pa nočem urejati sam, moral bi biti naprodaj ceneje od drugih barv (tudi tukaj zaradi domnevne obdavčitve moškega interesa za gradbeništvo), to je ves point.


Dejansko so bili dražji, ker je bila nabavna dražja... ker se jih je izdelalo MANJ... point je v tem, da pri primerih ko funkcionalnost ni odvisna od artikla, kot je to najlepši primer pink in črne britvice, je razlaganje o tem da ženske zato plačajo več, brezpredmetna, ker dejansko žali ženske... ker če si tako glup da greš in kupiš pink britvico čeprav črna naredi ISTO delo, potem je to tvoja osebna preferenca in si pripravljen plačat 1$ ali whatever več...

Isto kot če kupiš macbooka pro da greš na fb in gledaš youtube ter delaš na officih, namesto da bi kupil navaden PC =)

Ampak dejstvo je pa to, jaz bom začel podpirat feminizem tisto sekundo ko se bodo feministke ki se borijo za enakopravnost spolov, zavzemale za izenačitev pogojev za penzijo, za kvote pri rudarjih, delavcih na terenu, tovornjakarjih, ne pa samo pri mestnih svetih in ostlaih dobrih pozicijah, pa takrat ko se bodo borile da bo učiteljev 50% ipd...

Ko se bodo feministke borile za vse to, bom se jaz boril za kvote na direktorskih mestih, in nič prej =)



Saj si ti zapisal, da je na isti način polno primerov dražjih izdelkov za moške v tehniki, gradbeništvu, potem se pa izkaže, da so še tisti pink tehnični izdelki, ki so šli skozi tvoje roke, bili dražji za končnega kupca. Daj nekaj primerov za to trditev (po vzoru Business Insiderja za ženske izdelke), da bo nekaj koristnega v tej temi, tvoj papagajski rant, zakaj ti ne podpiraš feministk, me pa res ne zanima (to že zdavnaj vem, ker si že v najmanj 20 temah zapisal v skoraj nespremenjeni obliki).

Zgodovina sprememb…

nagobčnik ::

Mato989 je izjavil:

point je v tem, da pri primerih ko funkcionalnost ni odvisna od artikla, kot je to najlepši primer pink in črne britvice, je razlaganje o tem da ženske zato plačajo več, brezpredmetna, ker dejansko žali ženske...


Samo zato, ker nekoga nekaj žali, debata še ni brezpredmetna. Ne bodi taka snežinka. Pa tudi malce bolj eksplicitno je - na tistih britvicah, ki so cenejše, pogosto piše "for men".

Mato989 ::

nagobčnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

point je v tem, da pri primerih ko funkcionalnost ni odvisna od artikla, kot je to najlepši primer pink in črne britvice, je razlaganje o tem da ženske zato plačajo več, brezpredmetna, ker dejansko žali ženske...


Samo zato, ker nekoga nekaj žali, debata še ni brezpredmetna. Ne bodi taka snežinka. Pa tudi malce bolj eksplicitno je - na tistih britvicah, ki so cenejše, pogosto piše "for men".


In? LEGO kocke tudi piše da so za otroke igrače, pa jih odrasli zbirajo... in ne piše na vseh moški brivnikih for men... jaz nisem snežinka, mene zabava, ker vsak ki privleče tak argument ven, pove da so ženske tako neumne, da kupijo dražji izdelek ker je pink in piše gor for women... ne pa cenejšega ker piše gor for men...

To je skoraj tako neumno, kot dejstvo da še opice vedo da olupke od banan niso užitne, v trgovini pa mora bit napis, ker ljudje so preneumni... nekateri vsaj...

nagobčnik je izjavil:



Saj si ti zapisal, da je na isti način polno primerov dražjih izdelkov za moške v tehniki, gradbeništvu, potem se pa izkaže, da so še tisti pink tehnični izdelki, ki so šli skozi tvoje roke, bili dražji za končnega kupca. Daj nekaj primerov za to trditev (po vzoru Business Insiderja za ženske izdelke), da bo nekaj koristnega v tej temi


Bom, če boš plačal moje ure in potne stroške raziskovanja, pro bono tega ne bom počel, ker raje porabim čas za druge zadeve... Ne saj so bili pink laptopi cenejši, samo so bili slabši po specifikacijah, ker je več stalo barvanje oz. pink plastika... a misliš da če bi gor pisalo for men, kot piše na moških britvicah bi jih kupovali moški, ženske pa ne, kot pri britvicah, ali pa tipi vendarle ne bi bili tako neumni in nasedli takšni provokaciji?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Dri3r ::

IMO za vso to medijsko agendo poženščenja moških/feminizmom stojijo korporacije katere vsiljujejo teorije spola (plačujejo raziskave,članke) in podobne nebuloze s končnim ciljem prodati čimveč izdelkov in kasirati večji dobiček. Roza šminka in kremice za vse! Nesigurni posamezniki se v tem seveda najdejo in namesto da bi odrasli na tej točki ostanejo in postanejo "usefull idiots" aka SJW ipd. Tako moški kot ženska imata v družbi in družini vsak svojo vlogo, katera je sila pomembna pri razvoju psihe otrok in dandanes ko starši ne vejo kaj so, otroci odraščajo v veliki zmedi in tukaj imamo snowflake generacijo, teorije spolov in podobne zmazke kateri niso za nikamor in me silijo na kozlanje. Hvala bogu v mojih krogih ni veliko takih ljudi, tistim redkim pa se čimprej izognem!
dri3r

nagobčnik ::

Mato989 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

point je v tem, da pri primerih ko funkcionalnost ni odvisna od artikla, kot je to najlepši primer pink in črne britvice, je razlaganje o tem da ženske zato plačajo več, brezpredmetna, ker dejansko žali ženske...


Samo zato, ker nekoga nekaj žali, debata še ni brezpredmetna. Ne bodi taka snežinka. Pa tudi malce bolj eksplicitno je - na tistih britvicah, ki so cenejše, pogosto piše "for men".


In? LEGO kocke tudi piše da so za otroke igrače, pa jih odrasli zbirajo... in ne piše na vseh moški brivnikih for men... jaz nisem snežinka, mene zabava, ker vsak ki privleče tak argument ven, pove da so ženske tako neumne, da kupijo dražji izdelek ker je pink in piše gor for women... ne pa cenejšega ker piše gor for men...


Vsekakor je neumno, da kupuješ dražje izdelke na podlagi tega, v katero škatlico te oglaševalec potisne, tu se strinjava. Ne glede nato, kako neumno je, to se dogaja in zato o tem debatiramo.

Mato989 je izjavil:


To je skoraj tako neumno, kot dejstvo da še opice vedo da olupke od banan niso užitne, v trgovini pa mora bit napis, ker ljudje so preneumni... nekateri vsaj...



Seveda so ljudje preneumni, da bi sami od sebe kupili dražji izdelek z isto funkcionalnostjo, zato jim morajo oglaševalci in proizvajalci pri tem pomagat. Vprašanje je, če dajo vsem strankam isto priložnost, da potegnejo neumno potezo. Opice teh težav nimajo.

Mato989 je izjavil:


nagobčnik je izjavil:



Saj si ti zapisal, da je na isti način polno primerov dražjih izdelkov za moške v tehniki, gradbeništvu, potem se pa izkaže, da so še tisti pink tehnični izdelki, ki so šli skozi tvoje roke, bili dražji za končnega kupca. Daj nekaj primerov za to trditev (po vzoru Business Insiderja za ženske izdelke), da bo nekaj koristnega v tej temi


Bom, če boš plačal moje ure in potne stroške raziskovanja, pro bono tega ne bom počel, ker raje porabim čas za druge zadeve... Ne saj so bili pink laptopi cenejši, samo so bili slabši po specifikacijah, ker je več stalo barvanje oz. pink plastika... a misliš da če bi gor pisalo for men, kot piše na moških britvicah bi jih kupovali moški, ženske pa ne, kot pri britvicah, ali pa tipi vendarle ne bi bili tako neumni in nasedli takšni provokaciji?


Res ne bom plačeval, da boš dokazoval trditve, ki jih na forumu postaviš, to bi moralo biti samoumevno, sicer tako ali tako tratiš svoj čas, mojega pa tudi. Menim, da bi, če bi obstajale cenejše pink britvice z napisom "for women", moški v veliki meri kupovali dražje in črne. Tako jih pa ni, pa ne moremo vedet. Tvoja trditev pa je tako ali tako, da se to že dogaja (z izdelki na "moških" področjih).

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

Nekaj časa sem prek študenta delal v kolektivu, kjer smo bili trije moški in osem žensk. Najbolj disfunkcionalen kolektiv ever. Koliko problemov, (pasivne) agresivnosti, posebej med ženskami... Jezus. Tam sem videl drugo plat žensk. Prav strašno. In smešno. Ampak bolj strašno. Ne bi več nikoli šel v tak kolektiv.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

mihec87 ::

Cruz je izjavil:

Nekaj časa sem prek študenta delal v kolektivu, kjer smo bili trije moški in osem žensk. Najbolj disfunkcionalen kolektiv ever. Koliko problemov, (pasivne) agresivnosti, posebej med ženskami... Jezus. Tam sem videl drugo plat žensk. Prav strašno. In smešno. Ampak bolj strašno. Ne bi več nikoli šel v tak kolektiv.


Pa saj že v resničnostnih šovih vidiš da se ženske taprve začnejo cufat med sabo..

Cifix63 ::

Julian Assange je postal namočen v to antimoško scalino na Švedskem, nato ga je doletela zaradi tega vsa ta nekaj letna kolobocija... Če se še kdo spomni.
Svet se spreminja v prostem padu. Definitivno na slabše.

Mato989 ::

Vsekakor je neumno, da kupuješ dražje izdelke na podlagi tega, v katero škatlico te oglaševalec potisne, tu se strinjava. Ne glede nato, kako neumno je, to se dogaja in zato o tem debatiramo.


Načeloma to delajo neumni ljudje, ljudje z low IQjem ali ljudje ki so preleni, za nobene mi ni pretirano žal, če sploh in nobeniniso vredni da o njih debatiram pretirano...

Seveda so ljudje preneumni, da bi sami od sebe kupili dražji izdelek z isto funkcionalnostjo, zato jim morajo oglaševalci in proizvajalci pri tem pomagat. Vprašanje je, če dajo vsem strankam isto priložnost, da potegnejo neumno potezo. Opice teh težav nimajo.


Seveda nimajo, ampak tu se gre za neposreden primer nekega izdelka ki ga jedo opice in ki ga kupijo ij jedo ljudje, ki so bojda bolj inteligentni, to da je potreben pri ljudeh takšen napis, medtem ko to opice vedo same od sebe, me vodi v vprašanje ali so najneumnejši sploh inteligentnejši od opic in ali jih je smiselno ujčkat ali suhe veje pustit da čimprej zapustijo planet... žal.

Res ne bom plačeval, da boš dokazoval trditve, ki jih na forumu postaviš, to bi moralo biti samoumevno, sicer tako ali tako tratiš svoj čas, mojega pa tudi. Menim, da bi, če bi obstajale cenejše pink britvice z napisom "for women", moški v veliki meri kupovali dražje in črne. Tako jih pa ni, pa ne moremo vedet. Tvoja trditev pa je tako ali tako, da se to že dogaja (z izdelki na "moških" področjih).


Resnično bom v naslednji dneh pogledal če so VSE moške britvice cenejše od VSEH ženskih britvic... sumim da bom presenečen.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Cifix63 je izjavil:

Svet se spreminja v prostem padu. Definitivno na slabše.
Ja, ker to, da je posiljevanje nesprejemljivo, ni všeč posiljevalcem, ki so do zdaj lahko to počeli, zdaj pa ne smejo več. Krivica pa taka!

mihec87 ::

Mato989 je izjavil:


Resnično bom v naslednji dneh pogledal če so VSE moške britvice cenejše od VSEH ženskih britvic... sumim da bom presenečen.


Ne rabiš skakat po trgovini..
ženska
https://www.mimovrste.com/britje/gillet...
https://trgovina.mercator.si/market/izd...

moška
https://www.mimovrste.com/britje/gillet...
https://trgovina.mercator.si/market/izd...

Seveda boš našel model kjer je ženska dražja in obratno kjer bo moška...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

PacificBlue ::

Kolegica pravi, da si raje kupuje moške puloverje. Baje so bolj topli in imajo daljše rokave.

jype ::

mass sezuje tudi vas

Vojna proti moškim s premajhnimi dimenzijami !!!!!11

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

jype ::

Also, https://www.bbc.com/news/health-45801043

Lahko se nehate ukvarjat z ženskami, tisti, ki vam to predstavlja preveliko breme (in ki se identificirate z obliko genitalij).

nagobčnik ::

mihec87 je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Resnično bom v naslednji dneh pogledal če so VSE moške britvice cenejše od VSEH ženskih britvic... sumim da bom presenečen.


Ne rabiš skakat po trgovini..
ženska
https://www.mimovrste.com/britje/gillet...
https://trgovina.mercator.si/market/izd...

moška
https://www.mimovrste.com/britje/gillet...
https://trgovina.mercator.si/market/izd...

Seveda boš našel model kjer je ženska dražja in obratno kjer bo moška...


moška
https://www.mimovrste.com/britje/gillet...

Mato989 je izjavil:


Resnično bom v naslednji dneh pogledal če so VSE moške britvice cenejše od VSEH ženskih britvic... sumim da bom presenečen.


Kdo te bo pa plačal?

Pika na i ::

@Matthai.........si še prepričan, da je tema pomembna?
Moški se prepirajo z moškimi, o ženskah. Je to slučajno kaj novega?

jype ::

Men je ubistvu vseen, važn je edin to, da mam prou.

Pika na i ::

jype je izjavil:

Men je ubistvu vseen, važn je edin to, da mam prou.

Ena stara gospa mi je rekla - Dec je tolk od psa razločen kukr je u sveti krst pomočen.

jype ::

Js nism krščen, pa z ušesi loh migam, tko da sem kvalificiran.

Bevsk!

jype ::

https://blog.strava.com/the-right-photo...

You're losing the war, vostok.

D3m ::

Pffff. Kera amaterka.

Daleč daleč od Marije Terezije.
|HP EliteBook|R5 6650U|

gddr85 ::

don't u dare tease vostok ;)

jype ::

Ah, saj bo v nekaj desetletjih odrastel, pa se bo manj sekiral zaradi namišljenih težav.

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

Cifix63 je izjavil:

Svet se spreminja v prostem padu. Definitivno na slabše.
Ja, ker to, da je posiljevanje nesprejemljivo, ni všeč posiljevalcem, ki so do zdaj lahko to počeli, zdaj pa ne smejo več. Krivica pa taka!

to verjetno ciljaš na bele moške, namreč čokoladnim je to pri vas dovoljeno
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

gruntfürmich je izjavil:

to verjetno ciljaš na bele moške, namreč čokoladnim je to pri vas dovoljeno
Kavanaugh je čokoladen?

poweroff ::

Pika na i je izjavil:

@Matthai.........si še prepričan, da je tema pomembna?
Moški se prepirajo z moškimi, o ženskah. Je to slučajno kaj novega?

Ni videt tako. Ti si namreč ženska. ;)
sudo poweroff

Unknown_001 ::



V bistvu je res...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

7982884e ::

poweroff je izjavil:

OK, here we go again. Prva tema je bila namreč zaklenjena, ker sem jo premalo argumentiral.

Še enkrat odpiram temo o problemu "vojne proti moškim", kar lepo opisuje Vesna V. Godina v svoji kolumni:
https://www.onaplus.si/vesna-v-godina-d...


o, bog pomagaj, kaksen bullshit je pa to. lep clanek, da vidis, kaksno sranje se ucijo na teh druzboslovnih faksih.

to se zgodi, ko imas IQ pod 110, ampak se vedno nekako prilezes do doktorskega naziva v takem luftarskem faksu (tako tezko sploh ni, samo dosti let moras mesat zrak in prodajat toplo vodo).

KAVINSKY ::

Pika na i je izjavil:

Moški se prepirajo z moškimi, o ženskah. Je to slučajno kaj novega?


Pikica, mi vam hočemo samo pomagati!

https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

BlaY0 ::

To je bil samo babji fajt, nič drugega. Jordan bi jo lahko tudi zlasala recimo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()
««
4 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26638665 (34215) vostok_1

Šeriatsko pravo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67178701 (70380) HODL

Več podobnih tem