» »

laptopov zaslon včasih mižika, je zaljubljen ali kaj?

laptopov zaslon včasih mižika, je zaljubljen ali kaj?

rene ::

Moj novi laptop Compaq evo1015v ima težave z monitorjem. je čudovito hiter in presenetljivo ubogljiv. Žal pa ima zaslon težave, ki so se pojavile dva dni po nakupu. Namreč, zaslon, ki večino časa dela perfektno, se začne ugašati in prižigati na vsaki dve sekundi. Včasih ga celo popolnoma zmanjka ...

Kaj je narobe in kako naj to rešim. Res se mi ne da hodit na servis. Mi je pa nekdo rekel, da je precej pogosta težava lcdjev pri laptopih. Bedno mi pa je, če bom prišel na servis in bo takrat vse delalo perfektno ...

Hvala vam za pomoč!

asPeteR ::

Priporocam ti, da v skladu z zakonom in v zakonskem roku vrnes izdelek in zahtevas drugega! Saj si vendar zelis brezhiben izdelek, ki ti bo dolgo sluzil.

8-)
http://blog.stegnar.com

TylerDurden ::

Zaradi konktorja med zaslonom in ostalim delom računalnika, ker je zelo miniaturen. Nesi popravit, ker z leti ne bo nič boljše.
Let\'s make some soap ...

rene ::

Da končam to "zgodbo"

Pokvarjen računalnik sem nesel na compaqov servis, pa so v dveh dneh zamenjali ekran in mi stvar pojasnili; Tudi mercedes se pokvari :)

ker je storitev dobra in računalnik dela po pričakovanjih, lahko rečem le; Buy compaq laptop!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V premislek pred nakupom novega prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
417535 (5754) zmaugy
»

HP elitebook 8730w temen zaslon

Oddelek: Pomoč in nasveti
121161 (980) ;-)
»

BigBang nateg (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8111716 (7795) BoBi19
»

Imate Linux? Nimate garancije. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
638487 (5504) specterss
»

Prenosnik - kupjen iz druge roke se izklaplja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171641 (1307) CCfly

Več podobnih tem