» »

Brivci LJ

Brivci LJ

tt1024 ::

Zdravo,

je kakšen bradač tukaj iz Ljubljane, ki lahko priporoča kakšnega brivca? Malo sem si pustil brado, pa bi bilo fino iti zdaj to nekam spraviti v red.
Hvala!

s3006 ::

tt1024 ::

s3006 je izjavil:

https://www.mimovrste.com/moski-brivniki


Hvala, tega se pa res ne bi spomnil...

Rad bi šel h brivcu, tako kot verjetno tudi ti greš h frizerju in se ne pobriješ na balin doma, ali pač?

harvey ::

Žal ga ne morem podpreti, ker sem poslovno precej vezan na izvoz, kar pa vsi vemo da je rak rana v Sloveniji, tako da jih ne morem podpirati :)

Še kakšen bolj resen predlog prosim.

Mič, Miklošičeva - Ljubljanski brivec. Sicer pa je bil kultni brivec gospod Ozbič v Postojni, ki je medtem že zaprl.

Je pa na FB neka grupa, ki piše o brivcih in poda njihovo oceno.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

bajsibajsi ::

Cesalnice Ljubljana, konkretno ta na Dunajski 129 http://www.cesalnice.si/default.aspx?ID...

Niso brivci, saj ne brijejo (z ziletko do golega), ampak vseeno uredijo brado. Vprasaj za gospo Vero (tocno za njo in ne drugih). Je prijazna in se potrudi pri svojem delu, tako pri strizenju las, kot tudi pri urejanju brad.

Zgodovina sprememb…

tt1024 ::

Hvala.

Daliborg ::

@OP si vprašal svojega lokalnega frizerja?
Jaz brado uredim kar pri svojem frizerju(gorenjska), ki pa ima tudi opravljene tečaje za brado, pri njemu tudi kupim olje in šampon za brado.
Olje ti svetujem ker res lepo zravna brado in se ne viha/kodra. Vse kar jaz urejam brado je ko mi brki čez usta zlezejo in pa pod bradek obrijem.
p.s.: šampon za brado ni neka specializirana stvar, olje pa je kar fino in še lepo diši po gozdu ;)
Lp
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
554159054 (2135) mancini
»

Bradači, majčkeno pomoči (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10422160 (13038) bajsibajsi
»

Brivnik - razkužilo

Oddelek: Loža
202701 (1747) Furbo
»

kje brijejo moške brade???

Oddelek: Loža
4218378 (14209) Cervantes

Več podobnih tem