» »

ASUS G750JZ INTERNET PROBLEM

ASUS G750JZ INTERNET PROBLEM

domzalcan ::

Živjo nujno, če mi lahko kdo pomaga.

Imam laptop ASUS G750JZ in mi ne dela internet. WI FI kaže da je pol da dela tko k bi mogu tud na drugih kompih dela net a na temu ne. Ko odprem kako stran mi javi brez internetne povezave in unga dinozavtčka. (DNS_PROBE_FINISHED_NO_INTERNET) Spodi zravn ure in glasnosti zvočnikov pa WIFI kaže poln signal...

Kaj bi blo lahko narobe. Plis pomagite sm modem in rutar reseteral na drugih kompih dela kle ne... SE PA FUL MUDI k nucam tale komp neki za službo in ne morm na drugmu delat.


Hvala

Lp domzalcen

DePalmo ::

Za nujno probi s kablom rešit, vsaj začasno. Verjetno imaš isti problem kot sem ga imel na G771JM. Z Windows 7 mi wifi dela super, Windows 10 pa ne. Vse iste nastavitve in internet dela par minut po zagonu, nato pa kaže da je povezan ampak povezave ni. Sem veliko prebral na to temo in sem nato tudi probal veliko različnih gonilnikov za ta intelov wifi pa ni nič pomagalo, na koncu sem obupal in šel nazaj na Windows 7.
Nekateri priporočajo da se zamenja wifi modul, ampak osebno se za to nisem odločil, sploh pa ker nekako ne maram Windows 10.

Lahko pa kot alternativo uporabiš USB wifi kartico, tista mi je pa na Windows 10 delala super.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70291337314 (3958) mtosev
»

Nekdo mi nekako vdira (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
7612229 (7488) Mare2
»

Novi prenosnik na Win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
201765 (1545) mat11
»

Povezava računalnika v internet

Oddelek: Omrežja in internet
283011 (2492) d4vid
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951475 (23225) simone

Več podobnih tem