» »

prostovoljna obrambna skupina svobodnih ljudi dežele Štajerske

prostovoljna obrambna skupina svobodnih ljudi dežele Štajerske

ADIJOOO1 ::

Andrej Šiško potrdil: Sem vodja oborožene skupine Štajerska varda



"Drži, da sem jaz na fotografijah. To ni paravojaška enota, ampak prostovoljna obrambna skupina svobodnih ljudi dežele Štajerske, imenovana Štajerska varda. Jaz sem njen poveljnik," nam je o fotografijah in videoposnetkih enot oboroženih zamaskiranih moških, ki so zaokrožile po spletu, povedal Andrej Šiško.

"Štajersko vardo smo ponovno ustanovili že lani 24. junija, a takrat noben medij o tem ni hotel poročati. Varda je stara slovenska beseda za stražo. Neka dežela mora imeti tudi oborožene formacije, ki so sposobne zagotoviti red in mir ter nadzirati meje te dežele. To nima nobenega zveze s pravnim redom Republike Slovenije. Skupina je ustanovljena zunaj tega pravnega reda, a z njim ni v nasprotju," je poudaril.

Video: https://siol.net/novice/slovenija/andre...
  • zaklenilo: zee ()

jype ::

Maratona do Triglava pa ne prelaufajo tile vardarji, a?

vostok_1 ::

Lawl.

It figures, da štajerska.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

GupeM ::

jype je izjavil:

Maratona do Triglava pa ne prelaufajo tile vardarji, a?

Večina ima verjetno težave z dvema krogoma na olimpijskem stadionu.

vostok_1 ::

Zahod je preveč emasculiziran za take reči. Granted štajerska še najmanj.

But fuck it, i might need a gun in the future. Things are starting to get chaotic.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

maco-maco ::

Samo z dvema paintball puškama in eno sekiro na celo gardo si bodo težko pomagali.
Svašta.
Kaj?

harvey ::

jype je izjavil:

Maratona do Triglava pa ne prelaufajo tile vardarji, a?

Si morda mislil od Triglava do Vardarja :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Machete ::

Upam, da jih čimprej identificirajo, naredijo hišne preiskave in strpajo v ustrezne ustanove, ali za rešetke ali pod budna česa psihiatrov. Jaz ne želim živeti med prostoživečimi psihopati, ki imajo preveč časa, premalo intelekta so družbeno odrinjeni, ker narava ali okolje ni bilo milostno z njimi. Povrhu mahajo z orožjem in sekirami. Kdo je tu nor.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

ADIJOOO1 ::

No ja take oborožene skupine že imamo v Sloveniji tako, da ni treba delati muhe iz slonov pa to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ADIJOOO1 ()

Invictus ::

Mogoče bodo nasprotnika opili do smrti ?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

harvey je izjavil:

Si morda mislil od Triglava do Vardarja :)
Me veseli, da je kdo sploh dojel referenco.

ADIJOOO1 ::

Machete je izjavil:

Upam, da jih čimprej identificirajo, naredijo hišne preiskave in strpajo v ustrezne ustanove, ali za rešetke ali pod budna česa psihiatrov. Jaz ne želim živeti med prostoživečimi psihopati, ki imajo preveč časa, premalo intelekta so družbeno odrinjeni, ker narava ali okolje ni bilo milostno z njimi. Povrhu mahajo z orožjem in sekirami. Kdo je tu nor.



Si isto govoril za tele maskirane norce ?




Ali dvojna merila ?

Vanich ::

maco-maco je izjavil:

Samo z dvema paintball puškama in eno sekiro na celo gardo si bodo težko pomagali.
Svašta.


Vsaj ena AK sigurno ni bila paintball. Mogoče je bila deaktivirana, ampak je bila pa 100% prava.



P.S. - tisti debeluh z sekiro pa zmaga.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

lynxslo5 ::

bolje Štajerska varda kot pa Antifa

zavajon ::

Tile na sliki bi morali najprej malo shujšati. Ali vsaj potegniti trebuhe noter, ko jih fotkajo :D

stara mama ::

Naravni odgovor na razne Jype in podobne multikulti leve zagovornike.

A tist na antifa sliki je Theon Grayjoy?

Zgodovina sprememb…

jype ::

Antifa je poslednji branik zahodne civilizacije.

D3m ::

Good. Bom pripravil svojo peč kamor vas bodo metali po koncu bitke.

Seveda z dobavnico in računom, da ne boste mislili, da je vse zastonj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

windigo ::

Kako se zdaj reče temu, kar imajo te strici na glavah? Resno, no skor.

Burkapa? Facokini? Muslimaska?

dice7 ::

A njih tut soraš placuje?

sirjost ::

jype je izjavil:

Antifa je poslednji branik zahodne civilizacije.


HIV ni branitelj zahodne, ampak afriške civilizacije.

jype ::

sirjost je izjavil:

HIV
Ti si lahko brez skrbi, saj HIV lahko prenašajo zgolj nekateri višje razviti sesalci.

harvey ::

Machete je izjavil:

Upam, da jih čimprej identificirajo, naredijo hišne preiskave in strpajo v ustrezne ustanove, ali za rešetke ali pod budna česa psihiatrov. Jaz ne želim živeti med prostoživečimi psihopati, ki imajo preveč časa, premalo intelekta so družbeno odrinjeni, ker narava ali okolje ni bilo milostno z njimi. Povrhu mahajo z orožjem in sekirami. Kdo je tu nor.

To je pa znak, da zdravstveni sistem v RS ne deluje, predvsem oddelki na psihiatriji, da prosto hodijo okoli. Drugače pa tole vidim bolj kot specialno medijsko odvračanje od resnih problemov, ki sledijo jeseni (delovanje nove vlade, sindikalne zahteve,....). Itak pa poznamo že Šiškove zgodbe z Jelinčičem in bombami pod avtomobili. To je v tem smislu ali pa če so na Pohorju pripravljali že drva za zimo.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

feryz ::

Zanima me, kaj ti skavti razmišljajo, ko takole norca iz sebe delajo?
Razen če ne gre zgolj za fotošuting in samopropagando.

c3p0 ::

Na nekaterih slikah pa ruska zastava, moar fake news?

sirjost ::

jype je izjavil:

sirjost je izjavil:

HIV
Ti si lahko brez skrbi, saj HIV lahko prenašajo zgolj nekateri višje razviti sesalci.


Homići ste tako razviti da za razliko od primitivnih heterov skušate namesto maternice oploditi fekalije.

Alexius Heristalski ::

Šmarnica je večna ... :))

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Miha 333 ::

c3p0 je izjavil:

Na nekaterih slikah pa ruska zastava, moar fake news?

Očitno še nisi slišal za slovensko narodno zastavo.

c3p0 ::

Not confusing at all :))

3p ::

Vijole majo zdaj vojsko? Zdaj me je pa strah postalo. Toti so enkrat še mariborske nogometaše po tekmi (pomotoma) nalamali. 8-O

3p ::

stara mama je izjavil:

Naravni odgovor na razne Jype in podobne multikulti leve zagovornike.


Ja, ker je to normalno zaporedje argumentacije:
FSW-ji so me (u)žalili na forumu => nič, grem sekiro kupit pa se v hosto urit, da si ublažim duševne bolečine. Ma, nič, pred Turki nas sicer ne boste ubranili, dva študenta družboslovja pa boste mogoče res nalamali (vsakega posebej).

jype ::

Skupaj so dovolj močni, da se ne bojijo neoboroženega filozofa.

stara mama ::

Mogoče te pa dobijo na samem z biciklom!
Le pazi, da ne prečkaš kdaj trojan.

Zgodovina sprememb…

sirjost ::

3p je izjavil:

stara mama je izjavil:

Naravni odgovor na razne Jype in podobne multikulti leve zagovornike.


Ja, ker je to normalno zaporedje argumentacije:
FSW-ji so me (u)žalili na forumu => nič, grem sekiro kupit pa se v hosto urit, da si ublažim duševne bolečine. Ma, nič, pred Turki nas sicer ne boste ubranili, dva študenta družboslovja pa boste mogoče res nalamali (vsakega posebej).



Waw, zakaj ste levičarji tako fragilni? Joj, eni hodijo po gozdu! O ne! Umoriti me hočejo!!! Ueee, ueeee, ueeee, mammiiii!!!!

zee ::

Kreh. Ne.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Machete ::

ADIJOOO1 je izjavil:

Machete je izjavil:

Upam, da jih čimprej identificirajo, naredijo hišne preiskave in strpajo v ustrezne ustanove, ali za rešetke ali pod budna česa psihiatrov. Jaz ne želim živeti med prostoživečimi psihopati, ki imajo preveč časa, premalo intelekta so družbeno odrinjeni, ker narava ali okolje ni bilo milostno z njimi. Povrhu mahajo z orožjem in sekirami. Kdo je tu nor.



Si isto govoril za tele maskirane norce ?


Ali dvojna merila ?


Kakšna dvojna merila? Maskirani izgredi mi niso blizu, če je to tega tipa druženje. Pri slednjih vidim neko palico, za katero ne vem kaj je, pri prvih pa puške in sekire, ter kamuflažne vzorce. Antifašizem je, kot pravi jype, zadnji up moderne civilizacije. Za vse ostalo, si v roke vzemi zgodovinske knjige. (Hint, bilo je zelo grdo, praktično od nekaj let nazaj do pradavnine, ja tudi nasledniki OFja so krvniki v norih letih po vojni in vmes). Ampak ravno svobodna ANTIFA ideja stoji za branikom Slovenstva in liberalnega zahoda, ki ga tako zagovarjaš. Ne pa klovni s sekirami, ki želijo kri in pogrom, kot da so v zgodnjem srednjem veku. In taki norci so t.i. domoljubi? Biti Slovenec je prvo biti človek, ne pa nek lajajoči pitbul, ki bi pohodil vse vrednote zahodnih demokracij, da ga bo nekdo potreplaj za šankom, češ tako se dela. Vse ok, dokler nekdo od takih norcev ne potrka na vaša vrata, ker imate napačen ____________________ (vstavi lastnost ali način življenja po želji). Blaznost jemanja stvari v svoje roke, je stvar živali.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Vlada bi rada prepovedala določena oblačila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13316087 (12938) jype

Štajerska varda (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20026125 (21529) PacificBlue
»

Kilogram postaja vedno težji

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4212670 (9583) Jst

Več podobnih tem