» »

Poceni vir za Sennheiser HD-599

Poceni vir za Sennheiser HD-599

Brane3 ::

Čas bi bil za nove sklušalke in HD-59x je z8ame ideal.

Domači norci majo roparske cene. Kar zmrazi me, ko Big-Bang krene "v akcijo", ki je videti kot oboro
žen rop. Jebenih €220 za slušalke, ki se semtertja nove prodajajo na ebayu za €100.

WTF.

Sicver so imeli nek deal, da ti izenačijo ceno, ki jo dobiš drugje, samo zdaj imajo v drobnem tisku, da to velaj za Merkur in podobne.

Zato me zanima a je kje kak priročen vir za to, ki ga ne bi bilo treba čakakti cel teden.

Še nekje najbolj sprejemljive cene ima majdič ( electronic4you, a nič takega ne najdem, da lahko kar odkorakam takoj po slušalke.

Zato me zanima, a je kje kak wdobro skrit lokalni vir in če že tega ni, kje je optimum za poštno naročanje ?

TheBlueOne ::

K Majdicu lahko stopis, ima trgovino v Celovcu.

3p ::

Brane3 je izjavil:


Domači norci majo roparske cene. Kar zmrazi me, ko Big-Bang krene "v akcijo", ki je videti kot oboro
žen rop. Jebenih €220 za slušalke, ki se semtertja nove prodajajo na ebayu za €100.


Kaj za ceneje.com še nisi slišal? 149€ na electronic4you?

Brane3 ::

Old news.

Moj point je, da niti majdič ni tako pocecni, sploh če ga je treba čakati.

Če sem pripravljen čakati, zakaj ne bi ubbodel nove robe za €100 ?

Vprašanje je bilo bolj:

- ali je kje kak lokalni vir z nekim znosnim cenovnim pribitkom
- će se že odločim za nelokalni vir, ali je kje kaj z nizko ceno francoskega amzona, vendar z bolj stalno ponudbo

3p ::

Ja, pač počakaš black friday, potem pa bo... Eno je redna cena, drugo so občasne ponudbe.
BTW: HD598 so 118 na amazon.it.

yayo ::

hd598sr so Amazon ekskluziva, pred pol leta so imeli popust, pa sem jih iz Amazon uk s poštnino plačal 80 evrov.

care20 ::

Dost je da samo prides v big bang in harvey norman... Ti ze vse pove glede cene...tolk trgovcev s kofejam v roki nikjer ne vidis, treba je to placat zato pa cene taksne

TheBlueOne ::

yayo je izjavil:

hd598sr so Amazon ekskluziva, pred pol leta so imeli popust, pa sem jih iz Amazon uk s poštnino plačal 80 evrov.


Trenutno so 92 funtov.

yayo ::

sem ustrelil kozla, spomin peša pa sem ponešal z drugim izdelkom, 98 funtov je bilo tutto completo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171267 (14232) Banza
»

Kupujem slušalke do 150€

Oddelek: Kaj kupiti
243902 (3068) rozman
»

Katere Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
283913 (2919) Roadkill
»

Zamenjava slušalk HD555

Oddelek: Kaj kupiti
131942 (1725) Roadkill
»

Slušalke Sennheiser (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5011251 (9210) delfinus

Več podobnih tem