» »

Papino

Papino

techuser ::

Če je kdo naročeval pizze pri Papinu v Ljubljani, me zanima, kako to da je model že 2015 zaprl svojo obrt? Jaz vem, da je imel zelo dobre pizze, ker sem pogostokrat naročeval pri njemu. Sem bil pa danes v LJ po dolgem času in sem klical na telefon pa se nihče ni javil, no potem pa sem ugotovil, da ne obratuje že od 2015.
  • spremenil: techuser ()

Tribal ::

No ja no dobre pice glih ni mel, razen mogoče če si bil zadet ko si jo jedu.

techuser ::

Vse niso bile v redu, ampak tuna je bila pa res odlična. Drugače ima pa kratochwill dobre pice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

reeves ::

Zaprl je, ker je na trgu pizz postala prehuda konkurenca. Ni edini. Pizze niso več biznis, kot včasih. Napoli je na Trubarjevi delal po 500 pizz na dan. Sedaj jih dela cca. 30 (Jarše). Oliva že dolgo ne živi več od pizz ampak od solat (poznam lastnika).
Papino se pač ni znal prilagoditi trgu. Podobno kot Hot Horse.

gendale2018 ::

Ta hot horse ni normalen, ze od skoz je bil drag, ampak nazadnje ko sem gledal je blo pa ze preveč

Da ne omenjam tega da so jim v Tivoliju kr mravlje na velko lezle po kruhu
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

harvey ::

gendale2018 je izjavil:

Ta hot horse ni normalen, ze od skoz je bil drag, ampak nazadnje ko sem gledal je blo pa ze preveč

Da ne omenjam tega da so jim v Tivoliju kr mravlje na velko lezle po kruhu

Higiena in družinski spori niso dobri obeti v gostinstvu. Tudi v BTCju jim higiena ravno ni vrlina.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

gendale2018 ::

Ne spremljam.. hot horse je imel družinske spore?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

harvey ::

gendale2018 je izjavil:

Ne spremljam.. hot horse je imel družinske spore?

Ja Krušiči so se malo po svoje razdelili, ko stara garda gre. Sicer pa ni pomembno, izdelki morajo štimati.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

reeves ::

Ni bilo nekih hudih sporov. Jure je že zdavnaj šel na svoje. Konec koncev je ideja za HH bila njegova pa čeprav se je samo priženil.
HH je 15 let dominiral v Lj z burgerji. Poleg Meka praktično ni bilo drugih. Zato je pa prodajal po 4000 kom na dan. No, pred leti so se pa začeli. Hood burger, Rock burger, Lars&Sven. In v 3 letih je padel na 1000 kom ob vikendih. Med tednom po 800 na dan. In nato so se začele komplikacije. Dviganje cene, nižanje plače (je izgubil pol delavcev), zbijanje cene za bombete. Mulca sta bila navajena na malo posla, puno para. Zdej je pa kriza. Dobavitelja za bombete sta zamenjala, težo mesa zmanjšala (pa že itak si lahko bral skoznjo). Trenutno jima ni prav nič luštno. Ne pravim, da sta reveža, ampak v primerjavi z 10 let nazaj.....

gendale2018 ::

hvala za informacije
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

techuser ::

Dobro, da vem. Drugače delam pice doma, ampak glede na tiste stvari, ki jih je imel papino napisane, da je uporabil na pizzi nikoli ni prišel tako dober okus. Mogoče je uporabljal kakšen drug sir kot mocarelo ali pa kakšno tuno, ki jo je sam naročeval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

||_^_|| ::

Zadnjič sem šel po res dolgem času na horsa. Vem da je subjektivno ampak jezusmarija kak šrot8-O, vsak random šipac ma boljšo stvar.

tikitoki ::

Nazadnej, k sem sel do Hot horsa, je bilo take nesramno drago za tist krap, da ne grem vec niti pogledat.

c3p0 ::

To je tisti "kuhan" burger? Not good...

Unknown_001 ::

c3p0 je izjavil:

To je tisti "kuhan" burger? Not good...


Meni je bilo tisto meso pogosto preveč "vodeno"... kot da bi pleskavice v vodi namakal.

tikitoki je izjavil:

Nazadnej, k sem sel do Hot horsa, je bilo take nesramno drago za tist krap, da ne grem vec niti pogledat.


Okol 5 EUR al neki tazga...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Pops place burger je kolko 7 al 8 EUR?:)) Tisto je šele nategovanje. Pa še nič ekstra posebnega ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Unknown_001 ::

Vazelin je izjavil:

Pops place burger je kolko 7 EUR?:))


Prele šel na malico v lokalno oštarijo... joj kako so me bili veseli, pa kako sem bil vesel hrane. Burger (sicer ogromna pleskavica pečena na oglju v lepinji s tono zelenjave in polivko...).
Nekaj manj kot 4 EUR plus pijača je naneslo 5EUR.

Ta Ljubljana je bolna s cenami, pa nič ne dobiš razen v redkih izjemah.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Vazelin ::

Pops place greš na gurmansko razvajanje.:)) Tam sediš za neudobno mizo ali za šankom in čakaš kako ti pripravljajo sicer dober ampak svinjsko drag burger. Za burger pivo in krompir rabiš like 15EUR.

Meni je best price performance HOOD.

Unknown_001 ::

Vazelin je izjavil:

Pops place greš na gurmansko razvajanje.:)) Tam sediš za neudobno mizo ali za šankom in čakaš kako ti pripravljajo sicer dober ampak svinjsko drag burger. Za burger pivo in krompir rabiš like 15EUR.

Meni je best price performance HOOD.


Drgač se men v Lj zelo dopade Hallo Leskovac na Levstikovem trgu. Fajn je, ker pečejo meso na oglju. Maš pa vse z žara. Cene so zelo ok (razen pijača je zasoljeno draga), hrana pa meni osebno okusna (recmo da nisem zahteven pa tud ne vem kaj ti mora v glavi dogajat da nemaraš mesa na ogljenem žaru).
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

DOOM_er ::

V Ljubljani se splača na Orle, v redu burgerji, še boljše enolončnice in rebrca
Robots will steal your job. But that's OK

[D]emon ::

Papino je padel na kvaliteti (zadnjih par let so jim pice skoraj plavale v mascobi), poleg tega pa je bil odnos telefonistov katastrofa. Nobene skode, da ga ni vec. Ce zdaj narocam pico, jo narocim pri Top Chef-u. Dostava v 20 minutah, ugodna cena (~9eur), in okusna.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

blackbfm ::

pizzerija kot taka niti nima veze, povsem odvisno od peka ki ti jo peče, en čas je lahko super, potem pa kar naenkrat postanejo povprečne ali podpovprečne

Meni je best price performance HOOD.


burger je ok, ni pa nič prav extra posebnega, sploh pa ne za tisto ceno..

techuser ::

Cene so res visoke v LJ. Za en burek, ki ima je poln maščobe in glutenske moke pa skoraj nič mesa, je cena 3 EUR. Če bi bila vsaj neka kvaliteta bi človek plačal ampak večinoma me spominja na Amsterdamsko hrano.

harvey ::

techuser je izjavil:

Cene so res visoke v LJ. Za en burek, ki ima je poln maščobe in glutenske moke pa skoraj nič mesa, je cena 3 EUR. Če bi bila vsaj neka kvaliteta bi človek plačal ampak večinoma me spominja na Amsterdamsko hrano.

Kje to jeste v LJ bureke za 3,00 EUR. 2 EUR je tarifa center - Olimpija, Nobel Burek, etc,...

Pops Place je pa gourmet stuff:D
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Phantomeye ::

Vazelin je izjavil:

Pops place burger je kolko 7 al 8 EUR?:)) Tisto je šele nategovanje. Pa še nič ekstra posebnega ni.


ma pops place je ogaben... povsod po tleh arašidi (dejansko ti rečejo, da lupine meči po tleh, še natakar, ki ćisti mize strese vse po tleh), folk ti jih kar jemlje s tvoje mize kot da je free for all.

Burgerji ogabni - vsaj neki special burger ... sem vgriznil vanj, sem takoj vedel, da tega ne bom pojedel.... natakar vpraša za mnenje in mu pošteno povem ... mi reče, da bo sporočil kuharju, ki me je potem gledal grdo cel čas ... so mi pa v opravičilo ponudili brezplačni cheese cake ... preslan in v škatli z sabo (kot namig, tle maš to in spizdi ven).

Smo pa zdaj v časih modernih fancy burgerjev za 6-7 eur ... ni več toliko tistih mastnih kioskov z nekimi grdimi burgerji (ne glede kako so dobri).

Kupovat pri raznih šiptarjih je pa tud loterija. Predvsem, ker si burger predstavljajo kot pleskavico v lepinji in ajvarjem (lepinja je pa čisto druga zgodba kot bombeta, tako po okusu kot teksturi).

Zgodovina sprememb…

Trupl0 ::

DOOM_er je izjavil:

V Ljubljani se splača na Orle, v redu burgerji, še boljše enolončnice in rebrca


bil ta vikend z mojo na rebrcih pa burgerju. Top stuff!
Rebrca 10eur pa burger 7. Za najest lih ni ampak ok, nisem bil lačen... Moja pa pravi, da ji je bil burger malo premali...
If you are going through Hell, keep going !

gendale2018 ::

>Ta Ljubljana je bolna s cenami, pa nič ne dobiš razen v redkih izjemah.

>Rebrca 10eur pa burger 7. Za najest lih ni ampak ok, nisem bil lačen... Moja pa pravi, da ji je bil burger malo premali...

te velikosti porcij so tud mal bv, nekje dobiš neke take mini porcije da se ne naješ, nekje so pa take, da lahko jejo trije
a da bi dali normalno velike to pa ne


>Ce zdaj narocam pico, jo narocim pri Top Chef-u. Dostava v 20 minutah, ugodna cena (~9eur), in okusna.
a to je zdj po celi ljubljani al je še vedno omejeno?

>Cene so res visoke v LJ. Za en burek, ki ima je poln maščobe in glutenske moke pa skoraj nič mesa, je cena 3 EUR.
kaj je narobe z glutensko moko (če lahko normalno ješ gluten)?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

techuser ::

Glutensko moko sem omenil, ker je najcenejša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

gendale2018 ::

a po okusu je enaka brez glutenski?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

reeves ::

99% pekovskih izdelkov je iz glutenske moke. Pa ne zato, ker je cenejša. Kako bi pa sploh naredil burek iz brezglutenske moke mi pa ni jasno. Ampak to ne bi bil burek, kot ga poznamo. BTW za burek in listnato testo se uporablja moka T400.

@techuser
Kje pa imajo burek po 3€? Kolikor vem je povsod po 2€. In trikotni in zviti.

issak ::

DOOM_er je izjavil:

V Ljubljani se splača na Orle, v redu burgerji, še boljše enolončnice in rebrca


Mi gremo tja na pico včasih, peške iz urha na orle, pica, pa nazaj. Da malo kalorij porabiš :)

Sicer pa pica je odlična v 5-6kg v stari Ljubljani - ni pa ravno "Slovenska" - se pravi niso ogromne s polno mesa za nizko ceno, so bolj klasične Neapeljske.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

shotalick ::

Unknown_001 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Pops place burger je kolko 7 EUR?:))


Prele šel na malico v lokalno oštarijo... joj kako so me bili veseli, pa kako sem bil vesel hrane. Burger (sicer ogromna pleskavica pečena na oglju v lepinji s tono zelenjave in polivko...).
Nekaj manj kot 4 EUR plus pijača je naneslo 5EUR.

Ta Ljubljana je bolna s cenami, pa nič ne dobiš razen v redkih izjemah.


Vemo iz kje smo, pr nas ne šktarijo :).

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

shotalick je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Pops place burger je kolko 7 EUR?:))


Prele šel na malico v lokalno oštarijo... joj kako so me bili veseli, pa kako sem bil vesel hrane. Burger (sicer ogromna pleskavica pečena na oglju v lepinji s tono zelenjave in polivko...).
Nekaj manj kot 4 EUR plus pijača je naneslo 5EUR.

Ta Ljubljana je bolna s cenami, pa nič ne dobiš razen v redkih izjemah.


Vemo iz kje smo, pr nas ne šktarijo :).


Povečini :))

Nekateri probajo pa hitr zaprejo k prometa ni. Drugo je če gre za presežke, ki so seveda redki.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

c3p0 ::

issak je izjavil:


Sicer pa pica je odlična v 5-6kg v stari Ljubljani - ni pa ravno "Slovenska" - se pravi niso ogromne s polno mesa za nizko ceno, so bolj klasične Neapeljske.


To je itak najboljša pizza, je pa res, da težko skriješ cenene sestavine, ko ni gori 10 dodatkov.

[D]emon ::

Meni osebno sta vsec pici "Velikonocna" in "Balkanska" ki ju dobis pri Top Chefu. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964184902 (9965) ahac
»

Ljubljana finest burgers (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30043748 (20953) Gagatronix
»

Bombica za hamburger

Oddelek: Loža
448922 (7163) ;-)
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527977 (25069) Brias

Več podobnih tem