» »

Kako kupiti Lenovo računalnik iz uradne strani?

Kako kupiti Lenovo računalnik iz uradne strani?

pirx ::

Pozdravljeni,

zanima me, ali je možno na kateri od spletnih strani Lenovo prilagoditi računalnik svojih željam in ga naročiti v Slovenijo? Zaenkrat sem preveril US in DE verzijo, vendar ne pošiljajo k nam.

Hvala.

111111111111 ::

POvprašaj na http://www.mikropis.si/

Oni uvažajo, mogoče se da kaj zmenit, ampak dvomim.

darkolord ::

Jaz sem večkrat to poskušal, pa ni šlo. Pri nas prodajajo samo "best seller" modele (drugih pa itak ne prodajajo, tako da je pri naslednji generaciji ista situacija).

fm13 ::

pirx je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me, ali je možno na kateri od spletnih strani Lenovo prilagoditi računalnik svojih željam in ga naročiti v Slovenijo? Zaenkrat sem preveril US in DE verzijo, vendar ne pošiljajo k nam.

Hvala.

Uporabi kakšno od storitev, ki ti nudi npr. nemški naslov, od tam pa ti paket prepošljejo kamor želiš (npr. https://www.mailboxde.com)

pirx ::

Hvala za odgovore! Z Mikropis že imam izkušnje, so super (so edini, ki so upoštevali poslovno garancijo za moj T440p in so dali nov disk takoj ob predložitvi starega na servis - ostali servisi, čeprav našteti kot uradni, so me gladko zavrnili). Mailboxde je tudi zanimiva opcija! Imam občutek, da sem korak bližje želeni specifikaciji. :)

Ribič ::

Kaj je pri nas sploh možno naročiti laptop po želji od katerih večjih proizvajalcev?
Asus, HP, Acer, Toshiba, Lenovo, MSI, Dell, itd.
Vse ribe so mi pobegnile!

Tilen ::

Seveda. Samo pravo količino naroči. ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Map ::

Jaz sem se pred časom zanimal in pisal na Lenovo Slovenija. So rekli, da se da zrihtat.

pirx ::

Map je izjavil:

Jaz sem se pred časom zanimal in pisal na Lenovo Slovenija. So rekli, da se da zrihtat.


Dobro vedeti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 in driverji za lenovo 3000 n200

Oddelek: Operacijski sistemi
141937 (1547) r3dkv1c4
»

Driverji_finta prodajlaca?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81482 (1167) Ziga Dolhar
»

Izbiram netbook, Thinkpad Edge E11 vs Asus Eee PC 1215B vs ?? ?

Oddelek: Kaj kupiti
164235 (3768) 69charger
»

Netbook za HD prezentacije

Oddelek: Kaj kupiti
194558 (3912) MK99
»

lenovo garancija

Oddelek: Strojna oprema
82626 (2533) pozitron

Več podobnih tem