» »

Popravni izpit

Popravni izpit

Kristijan00 ::

Pozdravljeni zakljucil sem 3 letnik elektrotehnike a ne uspesno ker imam popravca. Zanima me ce mi slucajno neuspe narediti popravnega izpita(matematika) ce se da prepisati na izredno solo(ista smer) ter odpisati samo izpit iz matematike in nadaljevati 4 letnik v izredni oz. Kakor se pac rece temu solanju.
  • zaklenilo: zee ()

ramiz?! ::

Ponavadi se ne da prepisat in it v naslednji letnik, brez tega, da bi prej opravil pogoje za napredovanje ... Ponavadi gre najbolje čez, če se vpišeš v naslednji letnik pogojno, rok za popravnega dobiš nekje v septembru in opraviš, do takrat pa si vpisan pogojno...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

al_z ::

To vprašanje moraš zastaviti srednji šoli, ki ima program elektrotehnike. Ponavadi v pisarni, ki ureja vpis v nov letnik.

matobeli ::

Če si polnoleten imaš možnost da se izpišeš, opraviš izpit kot občan in se vpišeš v 4 letnik. Seveda so ti dnevi šteti, poklič na šolo kaj se da naredit.

MostWanted ::

zdaj imaš drugi popravc kajne? junija so bli prvi popravci. septembra so še izredni. takrat maš še zadno šanso.

MasterTade ::

za septemberski rok si včasih potreboval razlog, da so ti ga odobrili

ramiz?! ::

MasterTade je izjavil:

za septemberski rok si včasih potreboval razlog, da so ti ga odobrili

odvisno, na nekaterih šolah to odobrijo brez razloga, samo da napišeš prošnjo ... in odvisno od razrednika kolko/če se malo potrudi in zastavi "dobro" besedo zate ... je pa treba k stvari pristopit aktivno, povprašat okol in se pozanimat na šoli, ne pa čakat na zadnji dan, ko je prepozno
Never regret anything, there's always a reason things happen.

MostWanted ::

moji sošolci na elektro, so zmeraj šli septembra delat popravce da so čez poleti lepo uživali :D je pa naš razrednik bil tak da si ga lahk karkoli nafehtu.

zee ::

Vprašaj na šoli. Zaklepam.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popravni izpiti in maturitetni tečaj

Oddelek: Šola
132989 (2757) Phantomeye
»

Popravni izpit iz 3+ predmetov

Oddelek: Šola
2911893 (7970) lebdim
»

imam 3 popravne izpite ter eneg nisem utegnila popravit kaj naj storim

Oddelek: Šola
4115434 (13453) WarpedGone

SŠ in popravni izpiti

Oddelek: Šola
2210786 (9428) Venum
»

Šola NMS-JI !!!

Oddelek: Šola
153575 (3193) putare

Več podobnih tem