» »

Šola NMS-JI !!!

Šola NMS-JI !!!

putare ::

Mene zanima kaj je zdej temi nms-ji jaz bom imelpopravca MAT. in me zanima a se še da it z enim nms-jom naprej v drug letnik pa do kdaj to velja

Pa še neki če moraš kšno prošnjo napisat kaj mora vsebovati mislim prošnjo za napredovanje v drug letnik.

putare ::

tm pr prošnji sm mislu prošnjo za napredovanje v naslednji letnik :))

black ice ::

Imaš 2 roka popravnih izpitov. Julijski in avgustovski rok. Pogojno še septemberski (si pogojno vpisan v naslednji letnik). Če pogojnega roka ne narediš ostaneš v prejšnjem letniku.

Pod pogojno pogojni rok sem mislil to, da ni nujno, da ti bo šola odobrila 3. (pogojni) rok. Vse je odvisno od dobre volje vašega Führerja.

putare ::

ne nisem misliu tega ampak to da če imaš nms in ce do konca šole ne popraviš še vedno napreduješ v naslednji letnik apak ga v 2letniku popravlaš in me zto zanima če je to še


Lp

PromeuZ ::

Ne bi bilo preprosteje kar lepo povprašati kakega kolega, ki hodi na isto srednjo ali nemara celo vprašati koga izmed učiteljev / drugih pristojnih šolskih delavcev? Za lansko leto sem siguren, da je bila zadeva, vsaj na nekaterih srednjih poklicnih šolah v veljavi.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PromeuZ ()

;-) ::

putare je izjavil:

ne nisem misliu tega ampak to da če imaš nms in ce do konca šole ne popraviš še vedno napreduješ v naslednji letnik apak ga v 2letniku popravlaš in me zto zanima če je to še


Lp

kr mimo popravnih da greš naprej ? wtf

PromeuZ ::

Ne narediš popravnih, ampak ti šola omogoči opravljanje obveznosti za prejšnje leto v tekočem šolskem letu.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

black ice ::

PromeuZ je izjavil:

Ne narediš popravnih, ampak ti šola omogoči opravljanje obveznosti za prejšnje leto v tekočem šolskem letu.

Saj zato obstaja pogojni vpis. Vsaj pri nas je trajal do konca septembra - če nisi opravil pogojnega izpita si šel v prejšnji letnik. Da pa bi pogojni vpis trajal celo leto še nisem slišal. Konec koncev je to srednja šola. Ali narediš popravne/pogojne ali padeš.

MonkeyHead ::

njet napreduješ oz. vsaj moju sošolec je

Pol ko septemvra spet ni opravil je mel novembra pol pa februarja in ni naredo

zaj pa ma junija mislim da za lansko leto popravca

;-) ::

En ki ga poznam je sedaj v tretjem letniku in še v drugem nima niti ene pozitivne pri matematiki. Sedaj 6.3.2010 ima celotn 2 letnik za popravit šele nato lahko popravlja tretjega.

Jebac18 ::

ja sej se da iti naprej pri nas se je to zgodilo 2 ma ker nista popravila v naslednem letu sata ruknila nzaj v 2 gega...

alexa-lol ::

putare je izjavil:

Mene zanima kaj je zdej temi nms-ji jaz bom imelpopravca MAT. in me zanima a se še da it z enim nms-jom naprej v drug letnik pa do kdaj to velja

Pa še neki če moraš kšno prošnjo napisat kaj mora vsebovati mislim prošnjo za napredovanje v drug letnik.


dejansko ker del od
izjavnega racuna, sistemov enacb in linearne funkcije ti ni jasen?

ViperR ::

ja valda, če ne nrdiš popravnih padeš, kdo ti bo dal pogojno celo leto moznost da popravljas. Na gimnaziji sigurno ne.

__Devil__ ::

Na SERŠ je bila do lani možnost pogojnega vpisa naprej. Za letos pa pravijo, da nebo več tako in NMS-jev nebo več. Vrnile bi se naj tudi neopravičene ure (sedaj so izostanki v %, 85% prisotnost rabiš, da izdelaš letnik). 30 neopravičenih in te vržejo iz šole dobesedno. Vsaj tako bi naj bilo pri nas po novem (no tako je bilo tudi prejšnja leta, ampak so nekaj spreminjali vmes :))

Zgodovina sprememb…

ViperR ::

Ja pri nas so malo manj srogi. 85% moraš biti v poli vendar pri neopravičenih ni omejeno. So jih imeli tudi do 100 a leto. Nekatere, ki so pretiravali pa so jih vrgli iz šole.

putare ::

vse mi ni jasn če mam vse pri nejej nms


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pogojno napredovanje v višji letnik - FE

Oddelek: Šola
256501 (5999) AmaranthK
»

Popravni izpit iz 3+ predmetov

Oddelek: Šola
2911893 (7970) lebdim
»

Neopravljen popravni izpit in napredovanje v naslednji letnik -srednja šola ?

Oddelek: Šola
71745 (1399) LitralSM

SŠ in popravni izpiti

Oddelek: Šola
2210786 (9428) Venum
»

Dijaku narobe sešteli točke popravnega, da ni opravil je izvedel 3dni pred poukom...s

Oddelek: Loža
424708 (2256) Wox

Več podobnih tem