» »

Kamp Lucija

Kamp Lucija

hAnK_17 ::

Naj mi kdo pove koliko stane kamp u luciji na noč???
HVALA!

pa a je kje še boljši na SLO obali?
HVALA!
  • spremenil: hAnK_17 ()

BojlerTM ::

iirc okoli 2k v sezoni, drugace pa 1,5k al tko nekak. lucija rox :D
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

hAnK_17 ::

TNX za tako isčrpane informacije:D ,drgač bo ura 7 in zdaj se odpravljamo.

LP,uživite!

Zheegec ::

Predrago, če mene vprašate. 2K za osebo na dan = 12K za 3dni ;(( Dobiš pa plac in pa vodo pa WC...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

goku :) ::

Kako si pa to zračunu?

2*3=6 a že vem nisi računal samo zase, še za partnerko:D

6*2=12;)
Navijanje je kamen modrosti

sazash ::

[off topic]

Joj, joj - 2ksit za en usran kamp ob usrani obali?!? Pa vi veste, da pri Tolminu obstaja camp Maya Maya, kjer nočiš za borih 300 SIT, 5 m stran pa je hladna Soča, da ne govorim o 5 km oddaljeni Nadiži...pa a ste že bili na Kolpi, npr. v Adlešičih je en hud camp...al pa Poljanski Sori, mogoče Savinji.....:\

Blue3D ::

sazah: alo a imas tocen naslov od tega kampa ? maya a so kje na i netu ?

frenk ::

sazash: če je pa res 300sit je pa to zakon varianta...sam če je dost folka...punc seveda:D

Zheegec ::

Če jih ni, jih pa pripelješ :D
Kje je ta kamp točno in ali ima kakšno spletno stran, telefon? Sliši se zelo zanimivo, bo treba sprobat>:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nojus ::

Ja v Adlešičih je carsko. Ravno ta vikend smo bli tam. 950sit/glavo.
sovražim Gargamela.

SkIDiver ::

Se je bolje zapeljat na Krk. Najbližja destinacija recimo meni priljubljena Njivice. 3600 smo dali za 2 osebi in 2 šotora za 2 dni. Seveda smo prijavili za vsak šotor enega. Preverjajo pa tako ali tako ne, ker je kamp dokaj velik in prov dvomim, da se da komu primigat do sanitarnega kompleksa kjer se je najbolje utaboriti. Tuš, wc, pomivalna korita in umivalniki so na dosegu roke prav tako pa plaža in dokaj čista morska voda. Pa še na Krku sem v uri in pol če se izognem gužvi na slovenski obali pa v 2 urah.

[MYTiX] ::

Mal izven teme ampak sam mal :)

Nekej sm se matrou iskat po googlu sam mi ne rata dobit ene strani o vseh slovenskih kampih in nobene strani o slovenskih kmečkih turizmih. Če je kdo seznanjej kej bol s tem nej posta link.

Hvala v naprej

SkIDiver ::

sazash ::

Ta kamp Maya maya se nahaja; ce prides iz ljubljanske strani, zavijes v centru Tolmina desno (namesto levo na sotočje), potem se pelješ cca 5 km po cesti do kobarida in nato zavijes levo (se cca 1km po makadamu), kamp sicer nima tusev, kar itak ni ovira, ker je Soča en cel tuš, ne rabiš niti šampona...0:) ...ima pa dva kemična WCja in en bar s ful hudim paviljonom, muziko vrtijo do 2 zjutraj, tko malo mešano, predvsem rock.....kamp je cca 800 m dolg in 400 m širok in ni ograjen. Zvečer se dva modela sprehodita po kampu in pobereta nočnino. Kljub temu, da je vse zelo free, kamp ni nasmeten in zanemarjen, zato vam polagam na srce; POSPRAVITE ZA SABO in uživajte v lepotah narave.

ahac ::

Kamp v Luciji je najslabši kamp, ki sem ga kadarkoli videl pa sem bil že v kar nekaj kampih po Evropi.
Izogni se čim bolj na daleč, razen če se boš nalival in scal po šotorih tako kot ostali "gosti".
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

perci ::

Kamp v Luciji je...ehmm....zanič.

Zheegec ::

Če smo že pri kritiziranju -- kamp v Luciji JE zanič:D
Samo drugi kampi so pa še bolj, ker se delajo neobstoječe in ne vem, kje hudiča je na Obali kakšen dober/billig kamp!?!?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

l_jst ::

Predvsem odnos do strank v Luciji je zanič. Kam pa pridš, če po 9h nemorš hodt iz enga dela kampa na druzga. Drugač povedan nočno kopanje maš na voljo v Portorožu, ker če šatoriš se ne morš jt kopat po deveti. HALO KJE SO ŠE TO VIDL.




Kamp v Luciji je najslabši kamp, ki sem ga kadarkoli videl pa sem bil že v kar nekaj kampih po Evropi.


V evropi so cene za kampe v sezoni po 3k na osebo na noč in ne 1,5k-2k. Kar je precej cnej.

Izogni se čim bolj na daleč, razen če se boš nalival in scal po šotorih tako kot ostali "gosti".

Nalivanja ne komenteram ga je res ZLO precej. Sam kje si pa ti najdu folk k je scou po šatorih pa men ni jasn. Kwa a tut taki norci se najdejo?
Bi blo dobr ce bi kej pocel. (http://www.slo-p2p.tk)

Elemen_T ::

Hohoho, še hujši norci se najdejo.

Meni je sredi noči nek pijan model priletel direkt na šotor.
Kaj je blo?
Moji deklici je skoraj kosti polomil, ko sem prišel ven, pogledat, (še čisto omotičen) kaj zaboga se dogaja pa se je začel ducat ljudi naglas režat. Šotor pa je bil za stran (polomljene palice)...
Kar se scanja tiče...hehe, mnogo tega je v Luciji. Ni to osamljen primer.
Če se ti enkrat na dan nekdo ne uščije na šotor imaš srečo (moje izkušnje)...
Kakorkoli - jest ne izogibam le luciji, izogibam se celotni slovenski obali, ker je naravnost katastrofalna.

Zheegec ::

Hm... imate čudne izkušnje. Sem bil tam, precej nalitih ljudi, samo ni bilo nič kritičnega, naju z drago itaq ni bilo cel dan pri šotoru, šotor je bil pa v brezhibnem stanju :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

oresnk ::

am a lah sam vprašam al ti to kej težijo če nabaviš eno parcelo iz elek. priključkom pa d postavš 4 šotore gor (če jih spraviš gor)??? al morš za vsak šotor posebi kupit parcelo??

Pšenični ::

Sem bil v kampu Lucija v četrtek. Zadeva je napol prazna, morje svinjsko in gor je plavala ena pena.

Užas!

V Piranu pa je bilo morje čisto, videli so se kamni....

V glavnem bo zgleda katastrofa od turizma letos. V portorožu isto, nikjer nobene raje po restavracijah. Heh, menza z južnami po 4.5 do 6.6 evra v Luciji (zraven Mercatorja) pa polna.....

Zgodovina sprememb…

RockyS ::

telbanc ste šli kam drugam pol? Zanima me za Piran ali Izolo če so kaki dobri kampi.

Pixy222 ::

oresnk sem bil prejšni teden. Za vsak šotor se plača posebej (mislim da 6€) + avto (5€) + za vsako osebo (cca. 9,5€). Vendar če boš mel več šotorov ti znajo računat kakšnega manj, vsaj meni so za 2 računali le za enega.

Pšenični ::

"telbanc ste šli kam drugam pol? Zanima me za Piran ali Izolo če so kaki dobri kampi."

Bili smo z kolesi. Kolikor vem, je bila plaža v kampu Izola zmerej od nafte. Dok so prodali tako da zna bit bolje. Poskusi se pozanimat če sprejemajo v kampu v ankaranu tud civiliste. Tam imajo kamp policaji. Verjemi, da je kr mir....heh,,he

BCSman ::

sem klical v kamp belvedere - plačaš le 10€ na osebo + 0.50 takse in to je to, nobene parcele/šotora.

oresnk ::

a če bi pa postavu 2 šotora na 1 parcelo bi ti težil,opozoril al kr takoj vn vrgl?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kempiranje s šotori na slovenski obali

Oddelek: Loža
4010573 (7414) para!
»

Kam poceni na slovensko obalo?

Oddelek: Loža
1911449 (7589) BCSman
»

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5957737 (27972) shinko
»

Poletje 2005 (+kampiranje)

Oddelek: Loža
51216 (1094) Gwanaroth
»

Lepe počitnice

Oddelek: Slo-Tech
171566 (1221) Binji

Več podobnih tem