» »

Kam poceni na slovensko obalo?

Kam poceni na slovensko obalo?

bi0s ::

Smo mešana skupina študentov in dijakov, iščemo poceni prostor na slovenskem morju. Predlogi tukaj.


Najlepša hvala!
  • spremenil: bi0s ()

jype ::

Avtokamp v Luciji? V Strunjanu? Ne vem, če je kaj dosti izbire.

bi0s ::

Kaj pa kakšni apartmaji? Polpenzioni?

;-) ::

V luciji preveč gnjavijo ne priporočam.

Mene tud zanima za kak apartma-koper ali okolica.

bi0s ::

Kdo gnjavi? Varnostniki? Sem že slišal neke zgodbe hja. :/

;-) ::

Varnost ja. Vsaj take izkušnje mam jaz.

bi0s ::

Opiši malo, če ti je. :)

;-) ::

Če greš zvečer ven pa pozabiš prepustnico boš noč preživel zunaj kampa, predvideni prostor za "mlade" je na začetku kampa in moraš mimo vseh prikolic itd. da prideš do obale. Ponoči po 11 uri je obala zaprta.

Torej rajše sem doma kot grem v lucijo.

Lani smo bli v Medulino v okolici Pule. Mladi parkirajo kje hočejo, nobeden ne gnjavi ponoči, obale niso zaprte. Razen pač če kuriš ogenj ponoči te opozorijo kar je logično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Blum ::

http://www.dontravel.si/index.php?optio...
Recimo tu v Portorožu sem bil lansko leto s prijatelji, odlična plaža, ni neke hude gužve, pa je tut kr dost senčke. če greste 4 v eno sobo vas fajn poceni pride, okoli 20e se mi zdi na dan. Je pa to bolj fešta plac in so sami feštarji dol. Tako, da se ni za bat glede nemira, pijače itd :)

bi0s ::

Heeheh Blum, to sem hoto! Hvala ti.

c0dehunter ::

Huuh kamp Lucija mam v dobrem spominu :)) Sami si lahko pečete in pridete najcenej skos. Mi smo meli recimo en šotor (ki so ga vsi občudoval ker je bil tak velik da še noben ni videl večjega) za okol 15 oseb, pa lepo zuni žar in smo si pekl... včas tut ob štirih zjutri :D Prišl smo pa kar pocen skos, čeprav je prihranek potem itak šel za pijačo.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

bi0s ::

Blum, koliko pa je obala oddaljena? Pa kakšni kafiči pa tako? Pa če mi lahko malo razložiš cenik, kaj dobim za 30 € ? 1/1 pomeni garsonjero? Al to za 1 osebo? Pa kolk je postelj v apartmaju prbl.?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bi0s ()

tx-z ::

1/1 pomen 1 apartma za 1 osebo(1postla)
1/2 pomen 1 apartma za 2 osebi( 2postli)
1/4 pomen 1 apartma za 4 osebe(4 postle)
Če greš sam za en dan, morš tisto ceno množit še z 1.4, oz. če greš sam za 2 dneva morš množit z 1.2.

Cena je pa pomojm na apartma.
tx-z

Blum ::

Obala je skoraj čez cesto, glavna večja Portorož(glavna) plaža pa je okoli 30-40m stran. Kafiči so blizu, pouno jih je okoli glavne plaže, vendar moraš vedeti, da je v Portorožu vse ostalo zelo drago, večina stvari je okoli euro dražje kot drugod.

BCSman ::

kje je pol najcenej na obali za skupino 4-5 študentov? niti približno se ne rabi luksuza, samo da bo za prespat nekje, prehranjevalo se bo itak na bone. lahko tud kak poceni kamp, 10€ so al kolko+taksa+avto?

RockyS ::

Bil sem dve leti v luciji, ni bilo dobenih problemov, par x so šli skozi policaji ampak niso težili,sanitarije so tud bile ok tak da lahko rečem da imam samo dobre izkušnje, edino plaža pa je v k****, beton, v vodi pa sama trava.
Dost raje grem v Izolo in si sposodim pedolino in grem malo vstran od obale pa ni lepšega. Gor si lahko vzameš kar hočeš.

Alamar ::

Kamp Lucija ni niti približno poceni, poleg tega naj bi se obrnili v bolj družinski kamp, kar verjetno pomeni nič galame ponoči.
Kamp Lucija je v sezoni 2011 doživel prestrukturiranje. Na novo so uredili 45 parcel za avtodome z vsemi ustreznimi priključki. Prenovili so tudi sanitarije, dodatno uredili previjalnico za otroke, tuše za pse in za otroke uredili novo igrišče. Dodali bodo tudi možnost dostopa do brezžičnega interneta.


Od kampov ti je najceneje verjetno Jadranka pod cesto pri Izoli.

RockyS ::

No hvala za info.

Drugač pa mislim da smo mi plačali 8€/osebo + nekaj za avto mislim da 10€ al nekaj takega, za par dni.

Alamar ::

To misliš na dan. Cena je v sezoni trenutno 9,50-12,50 na osebo odvisno od lokacije v kampu + 6-8 za parcelo plus 5 za avto + 0.5 za takso. Torej za družbo 5 ljudi bi prišlo 61 - 78 EUR na dan, odvisno od lokacije v kampu.

BCSman ::

zanima me ta kamp belvedere: http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava...

torej če bi šli v treh, bi vsak pač plačal 10€ (bolj oddaljen cenejši plač kjer so oljke) + 1€ elektrike (da bi pač mel nek elektrike za polnit mobiče, ter mogoče kak mini hladilnik) + 50 centov takse, torej 11,50€ na dan? ali je še kaj za plačat? (vsak bi mel svoj šotor)
do plaže itak vozi nek zastonj minibus?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni počitnice =) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5222350 (8451) shadeX
»

Imate res za dopust evre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812202 (9705) KaiV6
»

Kempiranje s šotori na slovenski obali

Oddelek: Loža
4010571 (7412) para!
»

Kamp Lucija

Oddelek: Loža
268044 (3615) oresnk
»

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5957732 (27967) shinko

Več podobnih tem