» »

Kempiranje s šotori na slovenski obali

Kempiranje s šotori na slovenski obali

ShowDown ::

Mene zanimajo imena kakih pametnih kempov na slovenski obali, ter če je kdo bil v katerem seveda mnenje.
LP

;-) ::

Bil sem že v Ankaranu, tam je svinjarija voda in kamp, pa še zvečer nimaš kam ker se nič ne dogaja. V vodi pa je tok trave da jo lah prodavaš.

Bil sem v Portorožu, voda je kok tok čista- saj kaj pa lah pričakuješ od slovenske obale?.torej zadovoljivo. kamp je urejen vendar so strogi varnostniki (eno noč sem prebil zunaj kampa ker me po polnoči ni spustil brez prepustnice nazaj). Pa še v mestu se dost dogaja zvečer...

Drugih izkušenj z Slo-obalo nimam.

ShowDown ::

V katerem kempu pa si bil v Portorožu?

;-) ::

Lucija. Letos spet gremo.

SkIDiver ::

Kaj pa Simonov zaliv?

Good Guy ::

Lucija rox...

idealna za pijanske noči>:D >:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

smilyxx ::

ja v Lucijo se gre pit & žurirat. Drgač kamp je za silo urejen, sanitarije kr kul, edin smotan je ker moraš hodt do plaže mimo prikolic, pa še plaža je ponoči zaprta. Maš pa v kampu tudi eno dost drago trgovino, ene 200m od vhoda, pa je tudi velik Mercator.

Varnostniki so ful smotani ja, se ti zna zgodit da te tud vn vržejo če si preglasn. Cena je bla pa lansko leto mislim da neki čez 2000 na noč.
Save water.
drink beer.

ShowDown ::

Pa je treba to kaj rezervirat al je prosto? Če ma kdo kako telefonsko bi blo kul. :D

Amare ::

Nejc Pintar ::

Eh, lucija je bolj tako-tako. Če prideš tja žurirat ti ne bo kul ker ti bojo varnostniki težil, če pa prideš tja spat pa tudi ni kul ker nimaš miru. Tista njihova plaža (ali ji lahko rečemo plaža?) je tudi bolje da je nebi bilo. Cela zabetonirana, pa trave je na kile, čeprav jo nonstop grabijo. Svojih 2300 ni vredna pa če se ubiješ.

Good Guy ::

men je lucija zakon.... če je kdo vidu kšne norce s krjolo tm smo bli to mi :D

varnostnike poznamo tko da nimamo problemov tm :D naseldn tedn u pondelk gremo spet mal pogledat
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

;-) ::

ker dans je danes? 22ga me fotr pele u lucijo.

Tist k je en omeno da je velik trave v vodi ni res-vsaj jaz je lani nism vidu nič. Sicer pa se hodmo kopat na tisto "mestno" plažo in bazen.

Tile varnostniki z Lucije te po polnoči ne spustijo brez prepustnce nikamor, niti za 5k po osebi...preverjeno:D Smo jim ponudli tud 20k za 3 osebe pa ni ratalo:\. Tak da sm z bratrancem in kolegicama preživel noč

zunaj kampa;((
nić spal;((
pol se je še pa mati drla name;(( ;((


PS.: mi smo klical včeraj smo misl rezervirat za eno prikolico pa en šotor, pa so nam rekli da se nerabmo pat da bi blo polno.

aja Simonov zaliv...tu še pa v kampu nism bil sam v vodi pa je vsako leto polno meduz.

Nejc Pintar ::

@EWEER: potem ste pač imeli srečo. Lani ko sem bil jaz so bili na obali kupi posušene trave ki so jo ven nagrabili, v vodi pa jo je bilo tudi precej.

;-) ::

Čudno res 3 tedne sm bil pa ni blo niti mal trave-vsaj znotraj tiste plavajoče ograje ko je za kopalce. Tam pod restavracijo al kaj je tist ko je bilijard tam pa jo je blo res velik.

Good Guy ::

ewwer

pol pa zuni spiš na klopci ....

tko je ut nas k nas ni notr spustu k smo bli celi nabiti....smo pa zuni spal :D zutri pa spet notr :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

;-) ::

Ehh mi smo pa šli v mesto pa na plažo na pomol pa smo zvezde gledali.

miko 55 ::

kaj pa če bi kdo na hostel pomislu. je 3600 na noč na osebo.

SkIDiver ::

Še kako priporočilo za kakšen kamp na slovenski obali, plažo? Iščem neki za čez vikend. Trenutno se najbolj nagibamo na kamp v Luciji.

;-) ::

Fiesa je tud kul.

Ch4N93 ::

Strunjan je tudi OK. Je pa to precej bolj miren kamp, kot Lucija.
Ni nam lahko...

OChack ::

debeli rtič je zlo vredu, edin kar me pr vsh obalah pr ns mot je ta pof*** trava, k mi gre na živce za znort, drug let treba kam južno, drgač pa ne seri z kmapi
vržeš s eu grmovje pa je :)
Int€l inside, IDIOT Outside

smilyxx ::

Kul je tudi kamp ob Simonovem zalivu v Izoli, če se prav spomnim se imenuje Bernardin, samo nisem prepričan.
Save water.
drink beer.

Nejc Pintar ::

@OChack: Te lahko pride tudi 30k na noč.

Sicer to pogosto prakticiramo tudi sami, ampak moraš malo gledat da nisi na preveč obljudenem kraju.

Smo se mi pred kratkim lepo s spalkami ulegli v en vinograd nad Izolo, pa nas ni nihče motil.

;-) ::

ah vinograd...ko bi vsaj reko klet bi ti vsaj vrjel

Nejc Pintar ::

@EWEER: meni je popolnoma vseeno če mi verjameš ali ne:\ Nekateri se pač ne alkoholiziramo.

;-) ::

hec mora bit.

Letos smo meli v luciji ene sosede, k jim je sam delavec v kampu rekel da se brezveze prijavit(pa da so pravila zato da se kršijo...) pa so bli 3 dni tam nič prijavljeni...temu tipu je ime Ervin če ga rabte pr čem takem>:D

Drgač so pa iz kampa napodili kakih 20 romov, ki so prišli pa sta se prijavla sam 2. seveda je drug dan prišla takoj policija in Gymco securiti in so jih odstranili (manjši incident pač)...zanimivo-romi so se pripeljali z Poshejami, mercedezi, BMW ji itd. pol pa nimajo denarja da se prjavjo:\

Drgač pa se z temi Gymko-tami:D ni preveč za hecat, nekdo je lomo flaše tam u bifeju pa razbijal pa so ga kr orenk prijeli-sej nimam nič proti sam "gobec" je mel čist krvav ko so ga peljali ven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Izak ::

Gimko sekuriti = tolpa čefurjev.

oresnk ::

am a lah sam vprašam al ti to kej težijo če nabaviš eno parcelo iz elek. priključkom pa d postavš 4 šotore gor (če jih spraviš gor)??? al morš za vsak šotor posebi kupit parcelo??

connel ::

Za vsak šotor svojo parcelo ;)

Mare3 ::

Morda kdo ve koliko stane kamp z elektriko za približno 6 dni, 4 ludi, s šotorom v Savudriji? Kaj je vse vključeno v to ceno?

para! ::

Mene pa zanima, če sploh obstajajo kampi, kjer so parcele toliko narazen, da se dosega vsaj osnoven nivo zasebnosti? Torej, divje kampiranje je prepovedano, moderno kampiranje je zame preveč nagužvano, stik z naravo pa me rajca. Kakšen predlog za morje?

lp
Death before dishonor!

thramos ::

Sicer ni ob obali: DUJČEVA

Vajenc ::

para! je izjavil:

Mene pa zanima, če sploh obstajajo kampi, kjer so parcele toliko narazen, da se dosega vsaj osnoven nivo zasebnosti? Torej, divje kampiranje je prepovedano, moderno kampiranje je zame preveč nagužvano, stik z naravo pa me rajca. Kakšen predlog za morje?

lp

Kakšni nudistični kampi ti nudijo še največ zasebnosti. En najlepših kampov, ki sem jih kdaj videl, je Baldarin na koncu Cresa (del kampa ni za nudiste, vendar je tisti del bolj povprečen). Določene parcele, ki stojijo na manjši pečini in gledajo na morje, imajo dovolj veliko parcelo, omreženo z visoko živo mejo, kakšen drevešček za senco, divje rože okoli kamnite mizice in svoj dostop do praktično zasebne plaže ali manjših zalivčkov. Meni sicer ni uspelo dobiti kakšno od teh parcel, čeprav na teh parcelah ni pavšalistov.

Včasih je bil kamp v bližini vasi Bale pri Puli. Bale-Vale se mi zdi. Tak dost divji kamp v narodnem parku, brez pravih sanitarij pa to. Ampak sem slišal, da so ga obnovili in podražili. S tem je verjetno zgubil na divjosti ;)

p.s. to je daleč od šotorov na slovenski obali ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

para! ::

Hvala za informacije, predloge bom preveril. S kampiranjem sicer nimam veliko izkušenj, odvrača me zgolj nedavna izkušnja iz kampa v okolici Novigrada, kjer je bil med šotori/prikolicami komaj kakšen korak prostora. Ljudje imamo različne navade in v takšni gneči te hitro kdo zmoti, ali pa ti njega, kar ne spada na dopust.

lp
Death before dishonor!

Isotropic ::

Drgač pa se z temi Gymko-tami ni preveč za hecat, nekdo je lomo flaše tam u bifeju pa razbijal pa so ga kr orenk prijeli-sej nimam nič proti sam "gobec" je mel čist krvav ko so ga peljali ven.

zakaj jih ne tozi?

Alamar ::

Mene pa zanima, če sploh obstajajo kampi, kjer so parcele toliko narazen, da se dosega vsaj osnoven nivo zasebnosti?
Išči kampe, ki imajo v svoji ponudbi, poleg parcel, tudi neparceliran kamp prostor. Na takem prostoru se lahko postaviš, kamor ti paše.

Morda kdo ve koliko stane kamp z elektriko za približno 6 dni, 4 ludi, s šotorom v Savudriji? Kaj je vse vključeno v to ceno?
Odvisno kateri kamp, jih je namreč več v različnem cenovnem razponu.

ahac ::

para! je izjavil:

Mene pa zanima, če sploh obstajajo kampi, kjer so parcele toliko narazen, da se dosega vsaj osnoven nivo zasebnosti? Torej, divje kampiranje je prepovedano, moderno kampiranje je zame preveč nagužvano, stik z naravo pa me rajca. Kakšen predlog za morje?

lp


Izven Balkana je takih ogromno (čeprav ob morju verjetno manj kot drugje, ker je itak več gužve). :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

levaky ::

Norveška se odlično obnese po mojih izkušnjah. Kampiraš kjer ti paše, do sedaj sem imel še vedno dovolj zasebnosti(ponavadi sem bil tako ali tako edini na tistem mestu), temperatura čez dan je bila okoli 25°C, morje pa tudi okoli 22°C, tako da je bilo prav prijetno. Temperature veljajo za okolico Osla. Višje temperature nekoliko padejo, ampak tja do Trondheima je vedno dovolj toplo za namakanje. Poleg tega lahko zbiraš med jezeri in morjem:)

Matej

para! ::

Predvsem me je zanimala Hrvaška, saj kar se tiča morja le redkokatera druga destinacija ponuja primerljivo kakovost dopustovanja.

Hvala še enkrat vsem za predloge!

lp
Death before dishonor!

ahac ::

para! je izjavil:

Predvsem me je zanimala Hrvaška, saj kar se tiča morja le redkokatera druga destinacija ponuja primerljivo kakovost dopustovanja.

Hvala še enkrat vsem za predloge!

lp


Če moraš spraševat za take campe (ki so drugje standardni) potem očitno res... :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

para! ::

S kampiranjem praktično nimam izkušenj, zato sprašujem.

Kar se tiče Hrvaške, redno hodim tja na dopust (očitno ne v kampe:)) in mi precej ugaja ;)

lp
Death before dishonor!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212752 (9791) Go-ahead
»

Kampiranje na Pagu

Oddelek: Loža
347820 (6628) c00L3r
»

Kamp Lucija

Oddelek: Loža
268048 (3619) oresnk
»

Kam poceni na slovensko obalo?

Oddelek: Loža
1911456 (7596) BCSman
»

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5957744 (27979) shinko

Več podobnih tem