» »

kako na G4 powerbook laptopa nalozit WIN XP

kako na G4 powerbook laptopa nalozit WIN XP

Blazz ::

emm imam problem

ne vem kako (če se to sploh dam na G3 se da) nalozit na powerbooka g4 winxp
trenutno gor laufa mac OS X (k je open source), sam kdo pa zna z macom delat, tko da bi rad nalozu gor Win XP , sam ko dam win xp cd not setupa noce pognat

a se da mogoc formatirat HD (tud to ne vem kako v mac OS se nardi) pa pol winxp prek kakega biosa zalaufat al kakor kol

hvala za odgovore

IceIceBaby ::

lol...na G3 in G4 neboš videl winsov laufat. Enostavno ni mogoče. Edina varjanta je da naložiš Virtual PC ki ti omogoča emulacijo x86 procesorja in ostale krame...samo pol je problem hitrost. Na mojem iBooku 700 XPji niso uporabni, win 98 pa laufajo solidno.

Sicer pa nevem, če že maš mašino kot je PowerBook je nikar uničevat z winsi. Glede OSXa mi pa tudi ni jasno kake probleme maš. Moj fotr ki komi zna računalnik prižgat se čist dobr znajde pa da se ti nebi ?

Btw...OSX ni opensource. Opensource je samo Darwin na katerem je pol še Aqua vmesnik pa en kup stvari. Drugač pa boš za OSX lepo odštel cca 40k in prav tako te bodo ganjali če maš piratsko kopijo.

borchi ::

Blazz: js te hitro odrešim muk! ti daš men Powerbooka, js ti pa kupim nov enakovreden x86 notesnik :-)
l'jga

Blazz ::

perci ::

Ja in? Sej ti je blo ze povedano, da winsow ne boš gor laufal. Kaj te se zanima?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OSX na x86 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
11910465 (6006) bluefish
»

Pingvin na novem Jabolku (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
657445 (5658) Poldi112
»

iBook

Oddelek: Kaj kupiti
151624 (1443) jype
»

Apple zastopnik za SLO? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
747201 (6531) Gandalfar
»

Power Mac G5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
815918 (4656) MitjaP

Več podobnih tem