» »

V nemških igrah bodo spet dovoljene svastike

1
2
»

[D]emon ::

janig je izjavil:

Jst tudi nisem vedel kaj so Kardashianovi. Zdaj vemo kaj digitalcek dela po internetu.


Poleg zicanja mladoletnic za "eroticno fotografiranje", mislis ?

Serje po vseh, ki niso on. Afkors. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

opeter ::

digitalcek je izjavil:

Izračun namreč kaže, da danes oseba med 10-im in 60-im letom "zabije" na spletu in mogoče še malce na TV STRAŠLJIVIH 6-7 let življenja.


Si ziher, da je to pravi podatek? Po mojem je ta številka še premal.

7 let x 365 dni x 24 ur = 61320 ur

Za primerjavo, če gledeš Steam statistiko, koliko nekateri igrajo ...
https://steamtime.info/



Pa kje je tukaj brskanje po spletu, gledanje videoposnetkov ipd. Kaj šele, če nekdo gleda TV ...
Da o igranju na konzolah sploh ne govorimo.

***

Tole spodnje pa ne razumem:
https://steamladder.com/ladder/playtime/

Račun je bil ustvarjen šele leta 2012 in v šestih letih ni šans, da nabereš milijon ur.
Razen, če gre za drugo foro?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Gejspodar ::

@opeter

Gre za idlanje, kjer folk laufa vse špile ki si jih lasti prižgane obenkrat, ne tako, da bi jih igrali, temveč z uporabo spletnih servisov, ki take zadeve omogočajo.

poweroff ::

blackbfm je izjavil:

Ne, pod splošno razgledanost spada vedenje o tem kaj je Riemannova domneva. Kardašijanke so pa nepomembna traparija, ki zgolj zaseda pomnilniški prostor v možganih.


Nihče ni rekel da ti morajo kardašianovi bit všeč, ampak dejstvo je da ima ta družben fenomen nek (ne)posreden vpliv na vsaj 100 miljonov (!) ljudi. Zakaj je temu tako in kaj to pomeni je mogoče lahko bolj pomembno vprašanje kot tisto kako se reši neko je*eno matematično formulo :))

Rešitev Riemanove enačbe bo pa imela posledice na celotno človeštvo.
sudo poweroff

blackbfm ::

Rešitev Riemanove enačbe bo pa imela posledice na celotno človeštvo.


Psihologija množic tudi

opeter ::

Gejspodar je izjavil:

@opeter

Gre za idlanje, kjer folk laufa vse špile ki si jih lasti prižgane obenkrat, ne tako, da bi jih igrali, temveč z uporabo spletnih servisov, ki take zadeve omogočajo.


Hvala. Spet sem izvedel nekaj novega. 8-O:)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Markoff ::

Nacije smo že tolikokrat prebunkali, postrelili, razstrelili, ugonobili, raztreščili ipd., da sploh niso več zanimivi. They are down and out. Koga briga njihov debilen simbol?

Mene zanima, kdaj dobimo špil, kjer to počnemo z onimi drugimi fašističnimi agresivnimi razbijaškimi zamaskiranimi radikali, antifo? Na vsakega neonazija danes pride enih 100 antif, kot lepo vidimo iz posnetkov in poročil o takih in drugačnih kravalturističnih akcij. Če pa je razmerje manjše, pa starejše tete in strice z nemškimi zastavami kar lepo označijo za nacije, da statistika lepo izgleda, kvota fake news pa je tudi izpolnjena.

PS: mene res zanima, ali Britance v šolah učijo o Burskih vojnah in prvih znanih organiziranih koncentracijskih taboriščih v zgodovini, samo tako, da mladi Britanci, ki jih zagotovo ne pozabijo učiti, kako so porazili zlobca Dolfeja, ne pozabijo lastnih peesdarij, ki so jih počeli? Če seveda sploh ne omenjamo nadvlade nad 1/4 planeta v njihovih "najboljših" časih. To, da je bil nacizem, evgenika in druge fine ideologije, doma tudi v ZDA in VB, preden so se šli garbat z malarjem, gladko zgodovina pozablja. No, zgodovina ne, tisti, ki jo poučujejo, pa zagotovo. Nihče ni čist, nihče ni samo umazan, vsi so vse. In to je edina hebena zgodovinska resnica, ki obstaja.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

gruntfürmich ::

digitalcek je izjavil:

Problem je le, ampak ogromen problem, da (mlade) ljudi zanima mnogo preveč stvari, ne samo tisto, kar je ljudi zanimalo in bilo (nujno) potrebno vedeti leta 1980.

Zanimanje so filtrirali že s tem,da so takrat po znanje, vire, morali v knjižnico.

Izračun namreč kaže, da danes oseba med 10-im in 60-im letom "zabije" na spletu in mogoče še malce na TV STRAŠLJIVIH 6-7 let življenja.

Ena babica je namreč 1980 vedela vse potrebno (kuhanje, šivanje,vrt, njiva). Ni pa seveda vedela, kdo so Kardašjanke. Še danes ne ve, če je še živa...

aleluja!
smooklicani dušebrižnik, ki nikakor ne taji da je znanje zlo in človek (ženska jasno), ne potrebuje več kot 'kuhanje, šivanje, vrt in njivo'.
ti si car!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

digitalcek ::

gruntfürmich je izjavil:

digitalcek je izjavil:

Problem je le, ampak ogromen problem, da (mlade) ljudi zanima mnogo preveč stvari, ne samo tisto, kar je ljudi zanimalo in bilo (nujno) potrebno vedeti leta 1980.

Zanimanje so filtrirali že s tem,da so takrat po znanje, vire, morali v knjižnico.

Izračun namreč kaže, da danes oseba med 10-im in 60-im letom "zabije" na spletu in mogoče še malce na TV STRAŠLJIVIH 6-7 let življenja.

Ena babica je namreč 1980 vedela vse potrebno (kuhanje, šivanje,vrt, njiva). Ni pa seveda vedela, kdo so Kardašjanke. Še danes ne ve, če je še živa...

aleluja!
smooklicani dušebrižnik, ki nikakor ne taji da je znanje zlo in človek (ženska jasno), ne potrebuje več kot 'kuhanje, šivanje, vrt in njivo'.
ti si car!


Nikoli nisem in ne bom trdil, da je znanje zlo.

Brez najmanjšega dvoma pa je največje zlo sedanjosti - INTERNET.
Ki je tudi nova odvisnost, ki je stara toliko, kot internet sam.

Ker seveda ne verjemeš in se vzburjaš že na samo dejstvo, da imamo internet, poklikaj dr. Kramli.

Miha Kramli, vodja ambulante za zdravljenje odvisnosti: Zasvojenost z novimi tehnologijami pride v hišo čisto potiho. Ko je opazna, pa je že zelo hudo...

Miha Kramli: Osnovnošolec ne more imeti v lasti pametnega telefona...

Itd.

MrStein ::

> Osnovnošolec ne more imeti v lasti pametnega telefona...

Seveda lahko ima.
Dokaz trditve na zahtevo...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

reeves ::

digitalcek je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

digitalcek je izjavil:

Problem je le, ampak ogromen problem, da (mlade) ljudi zanima mnogo preveč stvari, ne samo tisto, kar je ljudi zanimalo in bilo (nujno) potrebno vedeti leta 1980.

Zanimanje so filtrirali že s tem,da so takrat po znanje, vire, morali v knjižnico.

Izračun namreč kaže, da danes oseba med 10-im in 60-im letom "zabije" na spletu in mogoče še malce na TV STRAŠLJIVIH 6-7 let življenja.

Ena babica je namreč 1980 vedela vse potrebno (kuhanje, šivanje,vrt, njiva). Ni pa seveda vedela, kdo so Kardašjanke. Še danes ne ve, če je še živa...

aleluja!
smooklicani dušebrižnik, ki nikakor ne taji da je znanje zlo in človek (ženska jasno), ne potrebuje več kot 'kuhanje, šivanje, vrt in njivo'.
ti si car!


Nikoli nisem in ne bom trdil, da je znanje zlo.

Brez najmanjšega dvoma pa je največje zlo sedanjosti - INTERNET.
Ki je tudi nova odvisnost, ki je stara toliko, kot internet sam.

Ker seveda ne verjemeš in se vzburjaš že na samo dejstvo, da imamo internet, poklikaj dr. Kramli.

Miha Kramli, vodja ambulante za zdravljenje odvisnosti: Zasvojenost z novimi tehnologijami pride v hišo čisto potiho. Ko je opazna, pa je že zelo hudo...

Miha Kramli: Osnovnošolec ne more imeti v lasti pametnega telefona...

Itd.

Internet je zlo??? Mogoče za tiste, ki ga ne znajo uporabljati.
Če se nimaš pod kontrolo in 20h/dan preživiš pred monitorjem/telefonom, potem ni problem v internetu ampak v tebi. Človek je vedno bil sam sebi največji sovražnik.
Zame je internet zelo uporabna stvar.

Unknown_001 ::

Lahko si ga lasti a ga v šoli ne sme posedovati.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

gendale2018 ::

Unknown_001 je izjavil:

Lahko si ga lasti a ga v šoli ne sme posedovati.

a to so neka nova pravila?

mi smo jih lahko imeli v srednji šoli (2001-2005), ko sem bil v osnovni jih pa še ni bilo :)

v osnovni smo pa nekateri imeli neumne telefone..
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

gendale2018 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Lahko si ga lasti a ga v šoli ne sme posedovati.

a to so neka nova pravila?

mi smo jih lahko imeli v srednji šoli (2001-2005), ko sem bil v osnovni jih pa še ni bilo :)


Nova? You are old man.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Zasvojenost z novimi tehnologijami pride v hišo čisto potiho. Ko je opazna, pa je že zelo hudo...


Taksna zasvojenost je posledica nečesa, mogoce odtujenosti, osamljenosti itd. Ugasnit telefon je lazje kot odpravit prave vzroke.

gendale2018 ::

Unknown_001 je izjavil:

gendale2018 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Lahko si ga lasti a ga v šoli ne sme posedovati.

a to so neka nova pravila?

mi smo jih lahko imeli v srednji šoli (2001-2005), ko sem bil v osnovni jih pa še ni bilo :)


Nova? You are old man.

ja vem :'(
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolfenstein: Youngblood (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11313494 (9165) PH03N1X
»

Kljukasti križi po Ljubljani (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14318965 (14720) bezerk

Več podobnih tem