» »

Tv kartica problem

Tv kartica problem

sopex ::

kupu sm Leadtekovo Winfast TV2000 XP Expert kartico...pa sm jo dau ugradit notr, ampak ker mam zvočno na matični, nism dau nubenga kablčke od kartice do zvočne...
sam zdej pa zvoka ne slišm :O
kaj mislte da je narobe??
aja..pa use kable sm uzadi prkluču (anteno in kabl za TV), pa mi TV kot FM radio ne delata...je mogoče driver kej narobe naložen, pa kje bi dobil tanajnovejšega, k sm že povsod brsku, pa se mi ena stran v kitajščini odpira???

kalcek16 ::

Pomoje, da moraš povezat z kablom, ki ima ne obeh straneh bananco. Povežeš pa iz TV kartice ( line out) in z matično, tam k ma Line in. sej drgač ti pe nemore delat?

sopex ::

ja jest sm drugač dobil zravn Avdio kabel (4-pin header) sam ga nimam kam uključit...k mam zvočno integrirano na matični, pa sm meu sam 1 4-pin prkluček....pa še u tistga mam notr uklučen CD-pogon....
k jest rabm tuki zvok za TV in radio...:D

sopex ::

k recmo men tm v navodilih piše da morm iz TV kartice tm kjer mam Avdio Out prklučt na Sound card/Motherboard avdio-in connector

mihhec ::

Mam jest isto kartico tam uzadi k mas tri lukne za zvocno v zeleni mas zvocnike a ne pol so pa se dve lukni ena za mikrofon pa se ena v srdini.UZraven kartice si dobutak crn kabl k ma tako bananco k pr wokmanu slusalke pa ga ukluces tam not v sredino pa v tv kartico pa bi stvar mogla delat.Ce se pa kj ne ves pa upras al pa mi posl mail

sopex ::

no vidm da neki ne delajo tele fotke....
skico situacije najdete tuki:

mihhec ::

Ne ne ta kabel gre po zunanji strani skatle ker pac mas integrirano zvocno tk ko jest

sopex ::

ja kwa morm pol kupt kšn nov kabl, k ma na eni strani 4-pin header in na drugi stran tist cinč, pa pol line in???
sam pol morm kabl spelat vn iz kompjuterja in v line-in al kaj??? :O

mihhec ::

nene pust tist 4-pin header kabl cist pr miru zraven kartice si dobu tak crn kabl doug priblizn ene 20cm k ma na obeh straneh 3,5mm bananco.A mas ta kabl zraun.no e ga mas uzadi skatle tam k si uklopu od antene kabl pa to je en izhod out pise pa se neki pol pa mas na zvocni tam k mas zvocnik not uklucen mas tam tri lukne v taprvi je zvocnik tadruga je prazna(v to moras prikljucit tist crn kabl)pol pa je tatretja ki je prazna razn Äe mas mikrofon not uklucen sej ce hoces ti lahk po emailu poslem tisto skico.

sopex ::

oki...sm to že rešu :) tako da sm tm kjer je biu v plato vključen CD-pogon dau tist kabl stran in ke ukluču ta 4-pin header iz TV-kartice..
zdej je problem z radiom rešen...samo še en problem je...TV mi tud ne dela :O

mihhec ::

A si vklucu kabl od antene not.Al kablske kar pac mate

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihhec ()

sopex ::

ja itak....pol dam pa na cable in mi nubenga kanala ne najde...nevem zakaj ne, sej sm naredu use prou....8-O

mihhec ::

ja ej pol se mors kanale poiskat.Pa pod area ka mas tam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihhec ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018187 (10523) sash69
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918293 (5265) Pyr0Beast
»

WinFast TV 2000 XP RM Edition

Oddelek: Programska oprema
5790 (740) SebaR
»

audigy 2 in zvocniki genius SW 5.1 Home Theater

Oddelek: Pomoč in nasveti
71485 (1312) Eagel
»

Geforce Tv-out .. katere kable rabim?

Oddelek: Zvok in slika
111432 (1205) KuhaR

Več podobnih tem