» »

Evropsko prvenstvo v nogometu 2020

Evropsko prvenstvo v nogometu 2020

Temo vidijo: vsi

Kurzweil ::

Samo da je z Eriksenom dobro do te mere, da je situacija stabilna... nimam pa sedaj časa gledat tekme... kaj so naredili... je lahko Danska menjala igralca namesto njega? Jim je bila odvzeta 1 od 3 menjav?

Nedasemiveč ::

Kurzweil je izjavil:

Samo da je z Eriksenom dobro do te mere, da je situacija stabilna... nimam pa sedaj časa gledat tekme... kaj so naredili... je lahko Danska menjala igralca namesto njega? Jim je bila odvzeta 1 od 3 menjav?


Ne glede na okoliščine je Danska po pravilih morala porabiti menjavo. Tako ali tako pa jih imajo po novem na voljo pet in ne tri.

Kurzweil ::

Nedasemiveč je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Samo da je z Eriksenom dobro do te mere, da je situacija stabilna... nimam pa sedaj časa gledat tekme... kaj so naredili... je lahko Danska menjala igralca namesto njega? Jim je bila odvzeta 1 od 3 menjav?


Ne glede na okoliščine je Danska po pravilih morala porabiti menjavo. Tako ali tako pa jih imajo po novem na voljo pet in ne tri.


A OK, hvala za razlago.... nogomet gledam res zelo zelo malo... danes je takšen dan, da sem si pogledal nekaj malega.... nikdar nisem bil nek blazen fan nogometa, ampak nekaj mora brnet na drugem screenu.

oo7 ::

Me veseli, da je Finski vratar ubranil, ker tisto ni bilo za penal. Jaz bi dal Dancu rumen karton za simuliranje.

Nedasemiveč ::

oo7 je izjavil:

Me veseli, da je Finski vratar ubranil, ker tisto ni bilo za penal. Jaz bi dal Dancu rumen karton za simuliranje.


Se strinjam. Zakaj ni bilo pregleda na VAR-u, če ga že imajo??

oo7 ::

To se tudi jaz sprašujem zakaj ni šel pogledat VAR.

Gregex ::

Kje je var? Kako ni bil to offside Lukakuja? Napaka obrambnega gor dol.

oo7 ::

Gregex je izjavil:

Kje je var? Kako ni bil to offside Lukakuja? Napaka obrambnega gor dol.


Kje pa gledaš Belgija Rusija ?

Gregex ::

Na Š2.

mtosev ::

Finci premagali dance.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

DarwiN ::

oo7 je izjavil:

To se tudi jaz sprašujem zakaj ni šel pogledat VAR.

So gledali VAR, ampak je dejansko bil kontakt.. Branilec je s kolenom udaril v stojno nogo napadalca.. Ta je sicer potem naredil še pol koraka in nato padel kot pokošen..

Skratka, zelo sumljivi penal, ki ga ne bi smelo biti..

Ampak striktno po pravilih je vsak prekršek v kazenskem prostoru penal.. In prekršek je bil, zato VAR ni posredoval.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

Dobro Italija melje :)

DarwiN ::

Doma lahko "vsak" špila.. Jih bomo videli na Wembleyju. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

DarwiN je izjavil:

Doma lahko "vsak" špila.. Jih bomo videli na Wembleyju. :)


Ja Angleži bodo edini igrali skoz doma. Ampak jih ne vidim v finalu.


Skupina F je zanimiva. V soboto morajo Nemci premagati Portugalce drugače je konec.

oo7 ::

Madžari izsilili točko proti favorizirani Franciji.

Sedaj pa tekma kola Portugalska : Nemčija. Če Nemci danes izgubijo nimajo več šans za napredovanje.

scipascapa ::

KRISTINA out? :P

Kurzweil ::

Tole moram prilimat...

Horas ::

to nemčija! se lahko zgodi da nemčija osvoji še euro in gre jogi še s tem naslovom v penzijo? sicer bi privošu ronaldotu še en eu naslov ker potem bi pa res bil največji in večji od messija!

se spomnim 2016 eura, nemci bogi nič niso mogli mislim da niso nič zmagali, portugalci prav tako sem si mislu joj ronaldo nč ne bo. sami remiji, potem pa kar naenkrat v finalu. pa še tam se je ronaldo poškodoval in so brez njega zmagali!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

IL_DIAVOLO ::

Za cristiana sem bral, da je imel leta 2014 diagnosticiran tendinosis na kolenu. Od tukaj najbrž izvira obsedenost s fitnesom in zdravim nacinom zivljenja. Se mu je kaj poznalo v zadnjih 6 letih? Ne pretirano, s prostih strelov razumljivo ni bil več tako uspešen in igral je bolj v spici kot na krilu.

Respect the goat.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Horas ::

il_diavolo ronaldo je že od mladih let v fitnesu. že v man utd je mel izklesano postavo.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

V realu/juvetu je postal zares shredded. Dieto in treninge je dvignil na se visji nivo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Konlov ::

Madžarska, Avstrija, Turčija gredo domov. Prvenstvo počasi postaja regularno.

Nedasemiveč ::

Konlov je izjavil:

Madžarska, Avstrija, Turčija gredo domov. Prvenstvo počasi postaja regularno.


Avstrija jutri igra proti Ukrajini in ima še vse možnosti za napredovanje. Že točka bo morda dovolj za napredovanje.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

KRISTINA out? :P



Ne še. Verjetno bodo morali premagati Francoze.

oo7 ::

Osmina finala

Navijam za tiste, ki so odebeljeni :P

Wales : Danska

Italija : Avstrija

Nizozemska : Češka

Belgija : Portugalksa

Hrvaška : Španija

Francija : Švica

Anglija : Nemčija

Švedska : Ukrajina

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nedasemiveč ::

Povsod kamor pogledam neke LGBT in BLM propagande. Noro in bolno. Prav minilo me je gledati EP od vsega tega vsiljevanja.

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Če si trumptard se preseli denimo v Louisiano in rešeno. Boš med svojimi in še nogometa tam ne gledajo. Dve muhi...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Nedasemiveč ::

DarwiN je izjavil:

Če si trumptard se preseli denimo v Louisiano in rešeno. Boš med svojimi in še nogometa tam ne gledajo. Dve muhi...


Odjebi.

Človek hoče pogledat samo faking fuzbal, ne da se vsiljuje še tristo različnih politično obarvanih scen.

Daj mi Mbappeja, Ronalda in ostale, da gledam ŠPORT ne pa neko klanjanje pred tekmo pa bluzenje o LGBT čez celo prvenstvo, pa med tekmo opozarjanje o tej tematiki. WTF.

Tole včeraj je bilo čisto politično usmerjen pritisk proti Madžarski in je bila sramota za UEFO. Pa ne podpiram njihove politike ampak to ni NOGOMET. So na Madžarskem imeli rasistične bannerje in vzklike? Denarna kazen in kakšne druge sankcije, ne pa, da se cel EURO obarva v mavrične barve.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Nedasemiveč je izjavil:

Povsod kamor pogledam neke LGBT in BLM propagande. Noro in bolno. Prav minilo me je gledati EP od vsega tega vsiljevanja.


Fuzbaltardi pa mislijo, da bodo zaradi tega bolj priljubljeni.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

oo7 ::

Kot sem rekel navijam za tiste, ki se pred tekmo NE klanjajo.

FTad ::

oo7 je izjavil:

Kot sem rekel navijam za tiste, ki se pred tekmo NE klanjajo.


+1

Badwolff ::

S kakimi stvarmi se obremenjujete. Kaj pa če bi začeli gledat 1 minuto po sodnikovem pisku.

Nedasemiveč ::

Badwolff je izjavil:

S kakimi stvarmi se obremenjujete. Kaj pa če bi začeli gledat 1 minuto po sodnikovem pisku.


Dvigne mi živc. Pravilno je, da se opozarja o problematiki rasizma vendar ne na način, da se vključuje gibanja kot so BLM, ki s tem sploh nimajo veze. Napačno je, da se izpostavlja eno državo in potem kar cele stadione želijo obarvat, pa še komentator o tem potem razlaga med tekmo.

In zame nogometni spektakel, ki ga nudi EP pomeni tudi ogled uvoda (himna, predstavitev ipd.) zdaj pa nam vsiljujejo razne LGBT, BLM scene.

Briga mene kaj kdo nosi na stadionu in s kakšno zastavo maha. Moti pa me da mi pred in med tekmo serjejo s tem, ko bi raje izvedel podatke/informacije/zanimivosti obeh ekip.

Potem si pa še označen kot trumptard ko to poveš na glas. Mi v življenju na misel ni padlo, da bi koga sodil zaradi barve polti ali spolne usmerjenosti in ne rabim klečati, da izražim svoje spoštovanje do drugačnih.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

uf Italija :P

lmao Čehi 2-0 :)

Zgodovina sprememb…

GR2 ::

Pa jest sem že tak noob, da še fuzbala ne znam več gledat. Sem šel vsaj 5x skozi vseh 300 programov, pa ne najdem Šport TV 1 (je tudi trajalo da sem ugotovil, da letos ne predvaja Kanal A), samo 2 in 3. Sem bil pozoren tudi na predpono HD, pa danes zjutraj sem še enkrat dal iskanje vseh kanalov. Pa vsakič ko dam novo iskanje, mi premeša vse kanale, tako da tudi če mi eden pove, da je pri Telemachu recimo na kanalu 100, mi to nič ne pomaga.
Na drugem TV-ju pa sploh ne znam iskat kanalov, jih je samo 30 že nastavljenih. Res neverjetno. Da bi znal najti stream na netu sem pa tudi preveč nesposoben.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

IL_DIAVOLO ::

In potem nam ne verjameš, da za tiscat na gas ne rabis bit inteligenten.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

GR2 ::

Inteligenco vožnje imam drugače precej visoko, če ne najvišjo v Evropi (pač teh DE avtov kar sem do sedaj videl, so krepko pod mano). Bolj je problem da sem nestrpen. Fak, če ti 2 kinderjajčka vozita do AC 60, 70, da je pred njima velika luknja, potem ti zapeljeta pred tabo počasi na AC, da ne veš kako bi se vključil, potem gre pa drugi "prehitevat" prvega brez da bi stisnil plin in vozita vštric pol minute dokler jih nimam dovolj in se pomaknem na prehitevalni pas in res samo s pereščkom dotaknem trobljo, tako da probam izpasti čim manj nestrpen kot se le da. Potem se le premakne, ampak glejga, vozim že 160 in imam ta kinderjajček v ogledalu, ne ravno na riti, ampak očitno to gre 150-160, edino pri prehitevanju iz 80-100 je treba malo bolj odločno stopiti po plinu, ne pa ga božati. Fak, jaz ne bi vozil vštric z enim pa če mi plačaš, ker izpadeš totalni retard.
Drugače pa danes pri 32°C tudi moj 1.6T 200 ni hotel pospeševati, kot bi imel 50KM manj, vsaj občutek je bil tak, po sekundah se verjetno ni tolk poznalo.
Kaj te potem meni pomaga IQ 200, tudi če bi imel 500, ne bi bilo nič bolje.

Ali pa drugi primer, DE Audi se premakne levo direkt pred mano, jaz istočasno naredim premik desno, da dobim nazaj nekaj prostora. Ampak lejga, sploh ne prehiteva, tako da sem ga imel takoj dovolj in sem šel samo po desni mimo.

V četrtek sem pa odpeljal brez ene majhne napake, celo pot 2s varnostna razdalja, brez enega desnega prehitevanja, ampak to je bilo samo zato ker ga ostali niso srali in je bilo nekaj manj prometa kot danes. Jaz ne morem voziti brez napak, če pa ga ostali serjejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GR2 ()

oo7 ::

Današnji tekmi sta pa dobri že 14 golov :)

xseki ::

Neverjetno. Kakšen dan. Še ni konec.

Prvi finalist je Italija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

oo7 ::

Samo, da niso Angležarji prvaki :)):)):))

IL_DIAVOLO ::

Anglija je delovala, kot da ima ves cas vec igralcev v polju, penale pa je zajebal kar selektor sam. Neogrete najstnike izvajat penale? Lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

xxxul ::

#itscomming .... to rome lol
https://streamable.com/cd5sd5

yoco ::

Imajo pa res zveste navijače Angleži. Še preden so dobili "medalje" spraznili stadion. Sramota. Sem vesel za Italijo!

Mato989 ::

Pizda no, se trudim pregurat do penalov pol pa na kavcu zaspim pa se zbudim ob podelitvi

.. Bedarija zdaj pa nazaj vrtet

Naceloma sem bil za anglijo da koncno dobijo tole ampak sem vesel za italijo to pa zato ker nimajo enga crnca
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

joze67 ::

#anyonebutengland

Horas ::

jaz sem po koncu drugega polčasa vedel kaj bo in šel spat. se prejle zbudim in ekola italijani prvaki.

ja najstniki na penalih bravo southgate, na podlagi tega kar so prikazali na terningin jih je dal streljat. kakšen genialec. in je dobil kar je hotu očitno :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

IL_DIAVOLO ::

Noben pravi ljubitelj nogometa ni navijal za Angleže. Italijani so živeli za to prvenstvo. Poskodba spinazzole, bolezen gianluce viallija, preporod ekipe pod mancinijev vodstvom, lep in atraktiven nogomet.

Seveda pa kapo dol starini od chiellinija. Bi mu bolj privoščil igralca turnirja, kot gigiju.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

dild0idis ::

Za popolno pravljico bi morala biti prvak Danska.

Je pa zasluženo prvak Italija.

Anglija si pa je sama kriva, da ni resno napadla po prvem golu, kjer bi z drguim golom končali tekmo v svojo korist.

Italijanska obramba je bila fenomenalna, že na tekmi s Španijo so se izkazali, tukaj pa sploh.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

luli ::

Lahko kdo prilepi slike angleških nogometašev, ki so zgrešili 11-metrovke?

pivo ::

luli je izjavil:

Lahko kdo prilepi slike angleških nogometašev, ki so zgrešili 11-metrovke?



I see what you did there ;)
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno rokometno prvenstvo Katar 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
557177 (1068) oo7
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914155976 (34655) bambam20
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41274965 (54012) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901211716 (172525) DarwiN

Več podobnih tem