» »

Teniski, cevlji, nogavice, noge

Teniski, cevlji, nogavice, noge

SmeskoSnezak ::

Zadnje case opazam, da je koza postala mehka in malce se obcuti potenja. Teniski so Sketchers GoRun, cevlji so navadni za sluzbo, hojo in ples, nogavice pa so raznorazne, a vse so kratke, za "tek" bolj kot ne. Recimo en izdelek: https://www.polzela.com/si/izdelek/free...

Vse bi bilo kul, ce ne bi zelel "otrditi" koze, hoditi bos in tudi po skalah... izgleda da se koza malce "poka, cufa" in z lahkoto se med prsti zgodi da jo lahko odstranim... nekaksen "extra" sloj, ki je bolj mehkotn, belkast... na podplatih lahko to kar s kaksnim kamnom zdrgnes:


Dobil sem tudi nekaj krem, a zanima me, kaj se dogaja?
A je morska vlaga kriva za to? Zivim namrec blizu lepih plaz, a zaenkrat se raje sportam in lenarim. Kar pa se bo pocasi spremenilo :)
@ Pusti soncu v srce... @

bambam20 ::

Pojdi si kupti NIKE dri-Fit nogavice, ki imajo ojačan petni in stopalni del, na zgodnjem delu pa imajo tanjšo tkanino, da koža lahko diha.

bambam20 ::

SmeskoSnezak ::

Koliko te nogavice pomagajo? Saj te od Polzele bi naj imele nek "dri fit" varianto, ki jo imam. Ojacan petni in stopalni del sta podobna.
@ Pusti soncu v srce... @

bambam20 ::

Tiste od polzele se ne morejo primerjat s temi , ki sem ti jih pokazal. Podobna , vendar so od NIKE-a kvalietnejše narejene. Njihova Dri -fit tehnologija je preizkušeno odlična tudi na tekstilu.

fosil ::

bambam20 je izjavil:

Tiste od polzele se ne morejo primerjat s temi , ki sem ti jih pokazal. Podobna , vendar so od NIKE-a kvalietnejše narejene. Njihova Dri -fit tehnologija je preizkušeno odlična tudi na tekstilu.

Neumnost.
Pred kratkim so pri ZPS testirali dri fit majice, oziroma kakorkoli jih že imenuješ.
In pri učinkovitosti odvajanja vlage ni bilo razlik med najdražjimi in najcenejšimi.
Tako je!

Han ::

Odlične športne nogavice so X-Socks, a žal niso ravno poceni.

bambam20 ::

fosil je izjavil:


Neumnost.
Pred kratkim so pri ZPS testirali dri fit majice, oziroma kakorkoli jih že imenuješ.
In pri učinkovitosti odvajanja vlage ni bilo razlik med najdražjimi in najcenejšimi.



Ker si prebral. Zdaj pa si še kaj kupi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupujete nogavice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7414867 (4075) krucymucy
»

Slovenske spletne trgovine prodajajo kitajsko robo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5010406 (4592) MrPhoneClick
»

Iščem: zelo debele tanizke nogavice

Oddelek: Loža
221743 (1341) bedarija
»

Gore-tex čevlji - premočijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12331520 (27815) Kleemen
»

najboljše obuvalo

Oddelek: Loža
4113031 (11790) destiny

Več podobnih tem