» »

Heineken 0,0

Heineken 0,0

trojnis252 ::

Živijo,
je kdo opazil, če kje v Ljubljani prodajajo Heineken brezalkoholno pivo?

harvey ::

V Sparu v City Parku ga imaš.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

wini ::

V soboto kupil 0.0 pomotoma (mislil sem da je navaden). Odprem popijem požirek ....... wtf je to?
Vodeno skropucalo. No potem se ugotovil da je brez alkohola. Nevem zakaj bi pil nekaj kar to ni, samo zato da je 0.0 alkohola?

yabuk ::

se strinjam z winijem. A ni potem boljše popit sok/limonado, ne pa flancat "kao pir"?
je pa res, da je pivo cenejše kot sok :D

flyby ::

Kot sem opazil, ga prodajajo povsod. Okus po pričakovanjih, porazen. Raje pijem vodo.
Predstavitev je bila verjetno tempirana z začetkom svetovnega prvenstva, ker ga lahko oglašujejo povsod.

3p ::

wini je izjavil:

V soboto kupil 0.0 pomotoma (mislil sem da je navaden). Odprem popijem požirek ....... wtf je to?
Vodeno skropucalo. No potem se ugotovil da je brez alkohola. Nevem zakaj bi pil nekaj kar to ni, samo zato da je 0.0 alkohola?


Ker v danem trenutku nočeš biti pijan, ti pa paše grenak okus (približno) po pivu?

To, da nekdo, ki sicer pije Heinekena, jamra, da je brezalkoholna verzija vodena, je pa tudi vic dneva. >:D

stara mama ::

Res je, heineken tudi ni nič drugega kot samo komercialen lager.
Tist, ki pije heinekena in se ima za poznavalca piv, mu pa tud ni pomoči :))
Ekologija™ in Trajnost™

nekikr ::

Heinekena lahko brez problema narediš tudi doma, jaz redno prakticiram, ko je zunaj res vroče, pa če kaj delam in nočem, da se me "prime". Recept:

0,3l pločevinka laškega/uniona/česarkoli
0,2l mrzle vode
0,5l krigla

Postopek: zmešaš vse sestavine in spiješ. Za pol cene.

c3p0 ::

Heineken že alkoholni ni za pit... Npr. Stiegl brezalkoholno pšenično (Sport Weisse) pa je celo OK.

tomaz- ::

no, roko na srce, je nekaj res ( moje subjektivno mnenje, seveda.. ) :

razlika med navadnim pivom in brezalkoholnim, ne glede na znamko je dejansko kot noč in dan - pustimo dejstvo, da je heineken dejansko "poscana župa" .
Bi bilo fino, če bi kdo zapisal, če je imel izkušnje s kakim brezalkoholnim pivom, da se temu po okusu lahko reče - PIVO

Tudi sam z veseljem spijem dobro pivo, ampak brezalkoholno - ne, hvala.. Dosedaj je bilo še vse obupnega okusa...

blackbfm ::

stara mama je izjavil:

Res je, heineken tudi ni nič drugega kot samo komercialen lager.
Tist, ki pije heinekena in se ima za poznavalca piv, mu pa tud ni pomoči :))


Pravi poznavalci pijejo piva ki majo okus in vonj primerljiv z detergentom za posodo, so parkrat drazja in s fensi etiketo. Na kocnu pa si okus popravljajo s komercialnimi lagerji tipa heiniken union itd:))

jero_no1 ::

blackbfm je izjavil:

stara mama je izjavil:

Res je, heineken tudi ni nič drugega kot samo komercialen lager.
Tist, ki pije heinekena in se ima za poznavalca piv, mu pa tud ni pomoči :))


Pravi poznavalci pijejo piva ki majo okus in vonj primerljiv z detergentom za posodo, so parkrat drazja in s fensi etiketo. Na kocnu pa si okus popravljajo s komercialnimi lagerji tipa heiniken union itd:))


+1
Tudi sam sem mel take misli, ampak jih nisem upal zapisat, ker me bodo poznavalci piva požrli :)

Moja pa pravi, da ji je Heineken 0.0 fajn (ker pravega ne sme pit), tako da je to čist osebni okus kaka scavnica je katero pivo.

Miha 333 ::

Meni je pa Heini (alkoholen) za poleti dober, osvežilen. Ampak ga kupim samo ko je pod 1 € / 0,5 L pločevinko, ker več pa res ni vreden.

Od lagerjev je zakon Bavaria.

Alfa Dog ::

Od brezalkoholnih je dober Erdinger alkoholfrei. Tak gost, malo alkalnega okusa. Naj bi imel tudi neke minerale noter, da si ga upajo kot izotonični napitek oglaševat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero brezalkoholo pivo vam je najbolj všeč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
538262 (4997) branimirII
»

Bratu zatežli v OŠ ker si je naroču Laško-Malt (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
46584064 (60847) Pithlit
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218709 (10799) BCSman
»

UNION PIVO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7710354 (8013) Thomas

Več podobnih tem