» »

izposoja...

izposoja...

fictionel ::

null helou!
kuko lohk dobite pr podjetjih plosce, proce, ram pa itd. za test??? kva pa je pol s temi komponentami? a jih kj cnj prodajo al jih majo sam za test?? moderatorji povejte, razlozrte mi plis..

David

alien-w ::

da se ksn banner na stran (Glej zgoraj Mlacom in Dar computers), pa je.

fictionel ::

a pol lohk jest dam en njihov banner (od mlacoma al pa ksne druge trgovine) pa grem k njim u trgovino pa jim mau tezim pa dobim en 19'' monitor(za test seveda)
????????????

TESKAn ::

Hehe, najprej more met tvoja stran dost obiska, pol jih pa lahk greš prašat, kaj bi ti dal za test, če bi meu en njihov banner na svoji strani.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

fictionel ::

no Teskan pa mi povej kuko nj naprimer po mejlu to povem enmu podjtju!:| plis ...
pa kva lohk racunam da bom dobu...

David

Matty ::

fictional... Smo v trzni ekonomiji, kar pomeni, da podjetje, ki ti da v test neko stvar pricakuje nekaj od tega. Pac, obe stranki morata imeti PROFIT od te izmenjave. Slo-tech ima svoj "sirok" krog obiskovalec, in nekatere slovenske firme so ze ugotovile, da njihova objava tam pospesuje prodajo...

Kar pomeni, oni recejo; mi ti damo to v test, ki ga bos ti nekje OBJAVIL, zraven bos pa navedel tudi nas naslov (v primeru interneta tud lahko banner, v revijah mogoce brezplacna oglasna pasica).
:D

"a pol lohk jest dam en njihov banner (od mlacoma al pa ksne druge trgovine) pa grem k njim u trgovino pa jim mau tezim pa dobim en 19'' monitor(za test seveda)": Odgovor: NE. Da bi pa ti na svojo "osebno" stran dal en banner Mlacoma in skoraj "zahteval" naj ti dajo v test eno komponento pa to ne gre... Kot so ze rekli tukaj, na web strani moras imeti dolocen obisk (ce imas dnevno 1000 obiskov mamc s povprecno starostjo 74.4 let potem Mlacom pri tebi verjetno ne bo oglaseval in ti dajal komponent v test...) tocno dolocene populacije.:D
Se nekaj... vedno zacnes z majhnim... zato je razmisljanje "pa kva lohk racunam da bom dobu... " napacno... predno gres ti k firmi, ji moras tudi kaj ponudit in natancno moras vedet kaj bos zahteval... :\

luni ::

V bistvu je tocno tako, kot je povedal Matty. Nekatera podjetja so ze ugotovila, da se tudi na internetu splaca oglasevati, pa da je to oglasevanje lahko tudi precej bolj ucinkovito, kot drugje. Posojanje komponent na test pa je za njih neki nacin "zastonj" reklame. Oni meni posodijo komponento za dolocen cas ( ponavadi en teden, ampak se to pri meni malo razvlece v dva tedna :\), potem pa jaz test te komponente objavim na slo-techu. Ce je moj test pozitiven, se podjetje lahko veseli, ker v testu pise recimo "To odlicno komponento dobite pa tu". Ce moj test ni pozitiven pa si recejo "Jebiga, bo naslednjic boljse...".

Ti bannerji na vrhu strani pa so rezultat komponent, ki smo jih dobili za vedno, torej jih ne rabimo vracat. Trenutno sestavljajo nas supadupa server, ki ga na zalost se nimamo kam priklopit :'(
Artificial Intelligentia

fictionel ::

ej luni

Kva pa lohk racunam z objavo njihovga bannerja na www2.arnes.si/~dsec (mojmu pejđu) ???
povej cimbl kokretno!

fictionel ::

pa se to: kva se pa poj zgodi z unimi komponentami k jih dobijo nazaj??:|

PaJo ::

Hehe... Kaj te bodo z njimi pac prodajo jih, ce jih le majo komu prodat:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

luni ::

fictionel tiste komponente pol seveda prodajo, razen ce jih jaz dokoncno ne unicim ( kar se se ni zgodilo 0:))... drugace pa dvomim, da bi kdo bil zainteresiran za postavitev bannerja na tvojo stran ker, milo receno, nima veliko obiska
Artificial Intelligentia

fictionel ::

recimo, da sm se odlocu da bom postavu en banner na moj pejđ... kuko nej pa jest sporocim podjetju? najraj bi po mejlu... kva nj pa recm/napism??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

koliko je vreden banner?

Oddelek: Izdelava spletišč
131162 (752) Tito
»

Slo-tech pasice (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
504094 (3482) undefined
»

Bannerji?

Oddelek: Omrežja in internet
241771 (1499) Misak
»

Udejstvovanje prodajalcev rac. firm na slo-techovem forumu:)!?

Oddelek: Loža
342235 (1694) Paramedic
»

Koliko oglasov na Slo-Tech?

Oddelek: Novice / Obvestila
261987 (1987) noogy2noogy

Več podobnih tem