» »

Slo-tech pasice

Slo-tech pasice

«
1
2

undefined ::

>> Sem opazil, da ponovno laufate pasice. Pa se je prav prileglo dati http://slike.slo-tech.com/oglasi/* vnos na ad-blocker listo.

xbite:
> In kak predlog je to?

Predlog v dveh smereh:

A) Za uporabnike, kaj je pametno naredit...

B) Za admine, da bi bilo morda pametno pasice odstrant.

> (To je RETORIČNO vprašanje in nanj NOČEM slišat odgovora in/ali tvojega mnenja).

Aja, ups. To bi moral pa prej povedat. >:D
  • premaknilo iz Loža: OwcA ()

MUC ::

Jest bi tebe dal na blocker listo!

Zheegec ::

Naj ji bo še malo več in to PLAČANIH!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

undefined ::

> Jest bi tebe dal na blocker listo!

Zakaj? Imaš toliko malo samozavesti, da me ne moreš zavestno ignorirat in se morš vame vpičit? Ok, te razumem. ;)

> Naj ji bo še malo več in to PLAČANIH!

Heheh. Mal za hec, mal za res. Itak so jim uporabniki praktično kupili strežnik, tako da sami uredniki niso nič plačali, torej tudi ni sedaj fer nam pasice pod nos rinit. IMHO. ;)

Zoidberg ::

mene sploh ne motijo. Po pravici povedano sem jih prav pogrešal čeprav zadj ni tiste ki jo pogrešam ampak saj je vseeno mam že v favorites.
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

bradek ::

IceMan eno enostavno vprasanje ki ga bos, upam, razumel:
Kdo ti placuje da govoris neresnice?

undefined ::

> Kdo ti placuje da govoris neresnice?

Bila so zgolj sklepanja. Lahko pa me vedno popraviš s pravilnimi podatki. :)

Elemen_T ::

Iceman!

Enostavno ne prebavljam ljudi kot si ti! Moje mnenje. Če pa hočeš argument, pa beri naprej. V vsakem primeru pa še mene okrancljaj za bednika.

1. Če nočeš, ne obiskuj!

Če bereš naprej - kršiš to pravilo in slo-tech že apriori podpiraš - z reklamami ali brez.

2. Slo-tech je neprofitna organizacija, ki po vsej verjetno neposredno zasluži le z oglasi (pa še to malo - vem iz lastnih izkušenj).

3. Admine poznam osebno in brezpogojno zagotavljam, da slo-tech ne bo nikdar serviral motečih pasic. (NEraztegljiv banner 468x60 pri res.1024x800 enostavno ni moteč!).

undefined ::

> Enostavno ne prebavljam ljudi kot si ti! Moje mnenje.

V rednu mnenje, samo je žal off topic. To bi pasalo bolj v privatna sporočila. ;)

> Če pa hočeš argument, pa beri naprej. V vsakem primeru pa še mene okrancljaj za bednika.

Eh, tebe se mi zdi mal škoda. ;)

> 1. Če nočeš, ne obiskuj!

> Če bereš naprej - kršiš to pravilo in slo-tech že apriori podpiraš - z reklamami ali brez.

Zato tudi lahko napišem svoje mnenje, kajne? Kaj demonstranti proti napadu na Irak tudi že apriori podpirajo Američane, ker želijo to njim sporočiti? :)

> 2. Slo-tech je neprofitna organizacija, ki po vsej verjetno neposredno zasluži le z oglasi (pa še to malo - vem iz lastnih izkušenj).

Jest sem pa mislil, da urejajo to stran za hobi, za nas, ne za denar. ;)

> 3. Admine poznam osebno in brezpogojno zagotavljam, da slo-tech ne bo nikdar serviral motečih pasic. (NEraztegljiv banner 468x60 pri res.1024x800 enostavno ni moteč!).

Nisem nikjer omenjal tipov pasic. Pasice so pasice, blinkajo, povzročajo počasnejše nalaganje strani, etc. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

MUC ::

Deixeo sozinho, povos, é pessoa mentalmente doente e merece ser trataddo como aquele!!!

Iceman, Iceman ... :P :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MUC ()

bradek ::

Bravo MUC

:) :)

undefined ::

> Deixeo sozinho, povos, é pessoa mentalmente doente e merece ser trataddo como aquele!!!

Jap, bravo, Muc. Še kakšno biografijo napiši. Dodatek, mislim. :)

MUC ::

Božc si ja ... :))

Elemen_T ::

Jah, okey, Iceman, sej po svoje te štekam... beri - razumem tvoj point.

Gre pa le zato, da če ima stran možnost zaslužka z nemotečimi reklamami, zakaj nebi nekaj malega zaslužila?
Če ne za kaj drugega pa zato, da lahko časoma dokupi nekaj rama, boljši procesor, ipd?
Navsezadnje - zakaj se nebi admini, ki ogromno časa prostovoljno presedijo za slo-techom, konec tedna pošteno napili na račun svojega dela in vaše podpore (beri - obiskovanja), ali pa peljali dekle na večerjo?

Ne zastopim, da tega ti ne zastopiš!
Lej - praktično vse strani imajo bannerje...in niti pribljižno ne tako simpatične in vsebinsko PRIMERNE kot jih ima slo-tech!

Tale kissov banner naprimer je prav lep! Lahko celo rečem, da je z njim stran bolj polna!

undefined ::

> Jah, okey, Iceman, sej po svoje te štekam... beri - razumem tvoj point.

No, me veseli. :)

> Gre pa le zato, da če ima stran možnost zaslužka z nemotečimi reklamami, zakaj nebi nekaj malega zaslužila?

Hja, zame so nekoliko moteči, bolj moteče je tudi daljše nalaganje. Mozilla recimo že pri navadnem refreshu zamrzne za nekaj sekund preden se ponovno prikaže stran. Pa ne vem, al je to fora z bannerji, ali s čim drugim. Plus tega sem postal alergičen na pasice že po defaultu, pač.

> Če ne za kaj drugega pa zato, da lahko časoma dokupi nekaj rama, boljši procesor, ipd?

Naj uvedejo ponovno prodajo majčk, kapc, z novim logotom, ali kaj podobnega. ;)

> Navsezadnje - zakaj se nebi admini, ki ogromno časa prostovoljno presedijo za slo-techom, konec tedna pošteno napili na račun svojega dela in vaše podpore (beri - obiskovanja), ali pa peljali dekle na večerjo?

Torej je le namen strani tudi denarni zaslužek? Mislil sem, da jim je dosti le dobra volja obiskovalcev.

> Ne zastopim, da tega ti ne zastopiš!

Jest zastopim. Ti pa ne zastopiš, kar si malo prej rekel, da zastopiš. ;)

> Lej - praktično vse strani imajo bannerje...in niti pribljižno ne tako simpatične in vsebinsko PRIMERNE kot jih ima slo-tech!

Hja, to drži. Slo-Tech je bil do sedaj še najmanj tečen s tem. Zato tudi to mnenje, sploh ni pritožba, ampak mnenje, naj pač to ne postane še en banner-site.

> Tale kissov banner naprimer je prav lep! Lahko celo rečem, da je z njim stran bolj polna!

A samo zarad besede same, al še česa drugega? :D

bradek ::

Elemen_T moram te razocarati, slotech ekipa ni niti tolarja zapravila za lastno dobro :)
Vse kar je bilo denarja od prodanih majic je slo za streznik, poleg tega da je ogromno ljudi tudi sofinanciralo, na "donators page" imas cel kup ljudi ki so financno prispevali, in vsi so/so bili clani ekipe, da ne govorim o posrednih stroskih ki jih imamo (recimo organizacija NEST.2003 dogodka, prevozi, delo, dogovarjanje potem postavljanje, sestavljanje in usposabljanje streznika za slotech, iskanje robe za teste in tako dalje, vse je velik financni strosek), tega se precej nabere. Zato lahko z mirno vestjo trdim da smo vsi ki delamo tukaj od vsega imeli samo stroske in prav nobene financne koristi.

Delamo za hobi, delamo ker nam je vsec. Delamo za folk, ocitno nam zelo dobro uspeva in to je tisto kar vsem odplaca ves trud.

Elemen_T ::

Prav. Še toliko bolje.
To raje naslavljal na Icemana.

Jest bi vam privoščil tudi nekaj za v vaš žep. Če bi nas oblegali z izskočnimi okni, reklamnimi odmori, celostranskimi oglasi in video/audio oglasi, bi morda menil drugače.
Dokler pa je strežba bannerjev na kvalitetni ravni, pa mene prav nič ne briga koliko se tu zasluži.
Tudi dontator page, majice, ipd,...Naj tu prispeva kdor hoče. Kdor noče - naj bo tiho. Dotični naj tudi ne težijo ničesar v zvezi z denarjem...

undefined ::

Brad3K, no ja, upam, da vas bodo tokrat ti sponzorji vsaj plačali. ;)

> Jest bi vam privoščil tudi nekaj za v vaš žep.

Kaj te ovira?

> Naj tu prispeva kdor hoče. Kdor noče - naj bo tiho. Dotični naj tudi ne težijo ničesar v zvezi z denarjem...

A) Torej, vključno s tabo?
B) Mnenje ostalih obiskovalcev ne velja? Tudi če se nam gre za izboljšanje strani? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

bradek ::

No saj to je bilo namenjeno vsem pac, ni letelo nate.

Drugace pa IceMan.. daj no prosim te no, nehaj vse nonstop spodbijat, ves kok je to annoying :)

undefined ::

> daj no prosim te no, nehaj vse nonstop spodbijat, ves kok je to annoying :)

Če vzameš osebno, kar precej, ti verjamem. Pa ne tako vzet, vzemi za moje mnenje oz. predlog, pa bo lažje. Kaj misliš? Tudi jaz vsega ne vem in se lahko kje zmotim, sem samo človek. Drugače sem pa res alergičen na pasice. To je vse. :)

P.S. Pa resno upam, da vas ne bodo ponovno nategnili in vam bodo tokrat plačali za objavo. ;)

bradek ::

Jaz tudi :)

OwcA ::

Kot je IceMan že na začetku izpostavil, se da pasice zablokirati. Če bi bili resnično takšni pogoltni prasci, kot bi naj bili, bi poskrbeli, da se to ne bi dalo, (vsaj ne na preprost način). Skladno z rastjo strani se večajo tudi zahteve, ki jih ne moremo več kriti z zelo omejenimi sredstvi, ki smo jih imeli do sedaj na voljo in iz lastnih žepov -- da, tudi to se (je) dogaja(lo).
Res dodajo nekaj k velikosti strani, še vedno pa se povprečno prenaša okoli manj podatkov, kot se jih je do pred nekaj meseci. :)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zheegec ::

Brad3K, no ja, upam, da vas bodo tokrat ti sponzorji vsaj plačali. ;)

Prav bi bilo, zaradi mene še kakšen banner dajte, če bo potem rezultat kakšen server, pa čeprav sem na dial-up in predvidevam da IceMan ni na dial-up (glede na to, da je skoz na ST :D ), pa se vseeno pritožuje...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tody ::

Jest pa lahko rečem le KONČNO in hvala "neimenovani osebi" da ne bo pol spet kej narobe :D

marS ::

:D Očitno so nekateri pri vsem besedičenju pozabili, da je osnovni namen bannerjev/pasic izmenjava povezav s sorodnimi stranmi in šele potem pridejo na vrsto šoldi:D
Odkar redno spremljam slo-tech /od doma tudi preko dial-upa/ še nisem zasledil da bi bile pasice tako moteče, da bi zaustavljale ali upočasnile strani slo-techa.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

undefined ::

Eni še niste prav dolgo oz. dosti na netu, pa ne veste kakšne alergije vam lahko povzročijo pasice. Da pop-up okna sploh omenjam ne. To je nekaj takega, kot tisti ljudje, ki hodijo po hišah in ponujajo raznorazne izdelke iz top-shopa ali česa podobnega. Al pa jehovci, ko razdajajo svoje revije in pridigajo o njihovem kraljestvu. Tečno ko hudič in povzroča neznosno alergijo. >:D

Zheegec ::

Eni še niste prav dolgo oz. dosti na netu

:D
pa ne veste kakšne alergije vam lahko povzročijo pasice

Prav nobenih, sem že navajen, da jih 1x pogledam, potem pa 100% ignoriram.
Da pop-up okna sploh omenjam ne

Rahlo nadležni, samo ga takoj skenslam, mi 1 popup vzame povprečno 0,5 sekunde.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

frenk ::

ja popup okna se da kuj skenslat...edin če jih z miško zapiraš:D

flipflop ::

Sploh ni nadležno,celo poživi stran.

Sergio ::

Letni izklop bannerjev si lahko vsak upoarabnik kupi za 2500 SIT. S tem tudi prispeva za boljši Slo-Tech :D

Ponudbe na sergio@slo-tech.com
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

undefined ::

slika0

slika1

slika2

slika3

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

Sergio ::

Ice, daj naredi kaj koristnega pa vsaj napiši detajlen postopek, kako naj si userji to ukinejo, če že :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tody ::

guglov toolbar 2.0 ma pop up stoper če te že tako motijo. ICEMAN si pa res šibek če nemoreš ignorirat enga mejhnga košča ekrana in nobene koncentracije če te premikajoče črke na enem delu ekrana zmotjo tolk časa da nemoreš vsebine prebrat (:

undefined ::

> ICEMAN si pa res šibek če nemoreš ignorirat enga mejhnga košča ekrana

Seveda ga lahko. Dam ga na ad blocker.

Kaj pa ti, lahko ignoriraš jehovca, ki ti nonstop zvoni na vrata? :D

Sergio ::

Ice, moja prošnja še vedno velja. Daj no, nehaj se pizdit, pa ukreni kaj k uporabnikom prijaznejšemu Slo-Techu. Saj to je to kar hočeš, mar ne?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

undefined ::

> Ice, moja prošnja še vedno velja. Daj no, nehaj se pizdit

Sergio, kje ti mene vidiš se pizdit? Na netu se ziher nikol ne "pizdim". ;)

> pa ukreni kaj k uporabnikom prijaznejšemu Slo-Techu. Saj to je to kar hočeš, mar ne?

Ne vem... daj mi dostop, da skinem bannerje. Hočem. :D

Elemen_T ::

Iceman, kot si verjetno že opazil, si tukaj osamljen primeri, ki si tako neizmerno želi slo-tech brez bannerjev...nevem kaj bi potem tako posebnega dosegel s tem, da bi skenslil bannerje.
Dobro uporabnikom?
Ali dobro sebi?

Sergio ::

IceMan: a ti račun na dom pošljem? Daj mi svoj naslov :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

undefined ::

Elemen_T, Bog je najprej seb brado ustvaru. ;)

> IceMan: a ti račun na dom pošljem? Daj mi svoj naslov :)


Račun česa? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

Tody ::

ICEMAN ful velik časa preživiš na forumu pa še zmeri ne prebereš vsega ccc koncentracija res ni tvoja vrlina (: Sergio je reku da lahko dobiš slo tech brez bannerjev če plačaš 2500 sit na leto (:

Primoz ::

Iceman.. če mi eno dobro finančno konstrukcijo narediš za nove diske, ki ne bo vsebovala prodajanja vsebine (kot to delajo ostali in kar se meni zdi nesprejemljivo)... bannerji gredo naslednjo sekundo.

Drugače... popupov na Slo-Techu ne bo, dokler mam jaz kaj zraven >:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

undefined ::

> ccc koncentracija res ni tvoja vrlina (:

Or is it just vice versa? ;)

> Drugače... popupov na Slo-Techu ne bo, dokler mam jaz kaj zraven

Ok, Primož. Recimo, da si me malo potolažil. Malo. :)

undefined ::

> Božc si ja ... :))

Si, a ne? ;)

Dej povej, še kej skejtarke po ircu pecaš?

P.S. Xbite, če brišeš odgovor, briši tudi provokacijo. Jasno? Pristranskost ni lepa lastnost! Kje si bil takrat, ko smo o tem razpravljali? Šprical klas? :)

Tr0n ::

Cist kewl so ti banerji. Dajejo strani bolj profesionalni videz. Ko boste nov design pripravljali dajte se kak posebaj prostor za bannerje naredit, tako kot imajo to ponavadi strani porihtane.

undefined ::

Aja, zakaj pa ni tisti kiss.com banner klikabilen? :D

Primoz ::

K ni potrebe... :))
There can be no real freedom without the freedom to fail.

jRk0 ::

IceMan, kaj ti pocnes za prezivljanje? res je off topic, ampak ce mas cas smetit slo-tech s tvojimi odgovori in vsem tem?

a ne bi napisal enega lepega programa, al pa nekaj storil k boljsemu slo-techu?

ne verjamem, da zdrzis 7 dni brez obiska na slo-tech.

gres stavit za 4 piva?
You fuck up once, you loose two teeth.

undefined ::

> IceMan, kaj ti pocnes za prezivljanje? res je off topic, ampak ce mas cas smetit slo-tech s tvojimi odgovori in vsem tem?

None of your business. Drugače pa, kot že omenjeno, so za osebna vprašanja, predloge ali karkoli, namenjena zasebna sporočila. ;)

> a ne bi napisal enega lepega programa, al pa nekaj storil k boljsemu slo-techu?

Kaj te ustavlja? Do what you preach. :)

> ne verjamem, da zdrzis 7 dni brez obiska na slo-tech.
> gres stavit za 4 piva?

Grem stavit za 50k+ SIT. Tudi en mesec me ne bo gor za ta denar. Za 500k SIT pa celo leto ne (ugodno prišparaš 100k SIT pri letnem naročilu. Vem, nisem poceni, heheh). :)

jRk0 ::

huh, nimam tolko denarja:)

v glavnem, jaz teh pasic sploh opazil nisem dokler nisi topica dal:)
motijo me pa ne, vsaj nekaj lahko berem, medtem ko pisem poste:)

tako da, tisti ki pisete na slepo, lepo gledat lepe gife ki skacejo, pa pisite s prsti:D
You fuck up once, you loose two teeth.

Sergio ::

Eh... Ko ga pa prosiš nekaj, pa zignorira... Neprijazno od tebe, Ice. Vsaj _upal_ sem, da si jih bom lahko od danes naprej znal izključit v Mozilli. Pa nič... Lahko noč.

Medtem pa še kar naprej prodajam letni izklop pasic za 2.500 SIT na sergio@slo-tech.com
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Išče se.....

Oddelek: Loža
371999 (1047) strictom

Persona Rudis 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904857 (3524) perci
»

Branje zasebnih sporočil?

Oddelek: Slo-Tech
391420 (918) undefined

Pritožba v zvezi s temo Doom3 alpha

Oddelek: Slo-Tech
81840 (1566) perci
»

Dvesto tisoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
605866 (5866) Sergio

Več podobnih tem