» »

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute)

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute)

branimirII ::

Lol, ti kr misls da sem profdoktor.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: profdoktor ()

facepalm ::

A onecoin se raste? Iz zanesljivih virov sem zasledil, da bo to pravi naslednik bitcoina. Enkrat oktobra:D

profdoktor ::

branimirII je izjavil:

Lol, ti kr misls da sem profdoktor.

Ti si res trčen.

neverlucky ::

Upam da naveza Profdoktor=Amacar=Branimir ni povprecen uporabnik te teme ali one, ki je sedaj zaklenjena.

branimirII ::

Hitro prizgat na TV tri! Andrej bohinc o kriptu govori!

janig ::

HUDO :)):)):))

neverlucky ::

Mi da kdo BTC naslov od Bohinca, da mu nakazem 1BTC za tole. Poba res obvlada!

Drugace pa glede komentarja, da ima Slovenija najvec kriptomilijonarjev na prebivalca. To je seveda res in se vec - samo na Slotechu je vec kriptomilijonarjev kot drugje.

branimirII ::

Banke in skladi so za bitcoin. Pa mogoce ether. Kitajci so za Eos. Arabci pa za Stellar. Mato je za Neblio. Profdoktor je kar mu trenutno pride pod roke. Valvoline kao nima nic v resnici pa ima kup shitcoinov, ki jih dobro skriva.

111111111111 ::

Pride sin k očetu in mu reče: "Ati, daj mi 1 BTC."
Pa reče foter: "Zakaj pa rabiš 20000$?"
"Kam boš pa dal 18000$?"
"Ni šans da ti dam 16000$."

profdoktor ::

Zakaj rabiš 20k? Kam boš pa dal 10k? Ok, 5k ti dam. A samo jurčka rabiš? Ni panike.

Tilen ::

OneCoin



:))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dronyx ::

Tale je zame crypto car. Pobaše denar od "predplačnikov" (namerno nisem napisal investitorjev), ki verjamejo v piramide (in kripto revolucijo) ter spoka na Bali. Me pa čudi, da policija očitno takih prevar ne preganja. Res, čisti divji zahod.

dronyx ::

Evo, še eden kripto car. :))

Vazelin ::

dronyx je izjavil:

Tale je zame crypto car. Pobaše denar od "predplačnikov" (namerno nisem napisal investitorjev), ki verjamejo v piramide (in kripto revolucijo) ter spoka na Bali. Me pa čudi, da policija očitno takih prevar ne preganja. Res, čisti divji zahod.

Evo mojstra:
Mariborčan Alan Amadej Eferl, ki je leta 2013 do smrti zbil peško na prehodu za pešce in za to dobil zgolj pogojno kazen

Na svojem Instagram profilu pa se je Alan opisal z besedami Jetsetter, Helping others, Entrepreneur in Self made.


Zadeva je v prostem padu sicer. Sedaj niti čez 220mlrd ne pride več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

dronyx ::

Me zanima kdo je vlagal v te piramidne sheme? verjetno tudi slovenci. Če bi mene tako nekdo nategnil vložim kazensko ovadbo na policijo. Po slovenskem KZ so piramidne sheme kaznive, poleg tega gre tu očitno tudi za goljufijo in bi se dal morda kako dokazati tudi naklep (členov v KZ je kar nekaj, če bi to hotel kdo preganjat).

Vazelin ::

Daj poglej si tisto zaklenjeno temo tja do 18 januarja.>:D Folk ni spal, da je lahko vlagal v te sheme.:D Tudi v DreNaPaliciCoin se je vlagalo.

No ja, imamo vsaj veliko kriptomilijonarjev ki dvigajo BDP :D :D

#when lambo
#when thai hookers
#when retirement
:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Mato:
BTC Dominance: 51.2%

:D Bom lolnu ko bo dominanca spet 70% in ne samo 60 kot sem napovedal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

-valvoline- ::

Zanimivo res, priramidalne prevare so zakonsko prepovedane in kaznjive, kriptopiramide in kriptotopciderji pa zaenkrat svetla prihodnost. lol
slovenski kriptolopovi so verjetno mel snelkurs o strizenju ovc pri proficih iz nigerije in vietnama.

Vazelin ::

Prava kripto evforija bo takrat, ko bo mel folk na Linkedin napisano "Crypto trader":))

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Prava kripto evforija bo takrat, ko bo mel folk na Linkedin napisano "Crypto trader":))

Trenutek resnice bo takrat, ko bo šel prvi crypto scammer v zapor sedet. Glede na razmah nateg bi bil že čas. Plus obvezno seveda odvzem premoženja nezakonitega izvora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Tilen ::

Kako nateg, če pa vsi dobivate. Noro. :))8-)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dronyx ::

Ali kdo ve zakaj se je Insurepal preimenoval v VouchForMe (prebere se skoraj kot "ouch" for me)?

Vazelin ::

dronyx je izjavil:

Ali kdo ve zakaj se je Insurepal preimenoval v VouchForMe (prebere se skoraj kot "ouch" for me)?

To sem jaz v zaklenjeni temi že spraševal čemu je razlog preimenovanja.:)) Rebranding ne pomaga več v kripto sceni.Tudi pozitivne novice ne več mimogrede.

Dolgoletni hodlerji ki niso cahsoutali pri 20k BTC so zaradi greeda res šli full retard

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

sivistol ::

Vazelin je izjavil:

dronyx je izjavil:

Ali kdo ve zakaj se je Insurepal preimenoval v VouchForMe (prebere se skoraj kot "ouch" for me)?

To sem jaz v zaklenjeni temi že spraševal čemu je razlog preimenovanja.:)) Rebranding ne pomaga več v kripto sceni.Tudi pozitivne novice ne več mimogrede.


scam
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Vazelin ::

Ful dvomim da bi si Volk in Rakovec blatila svoje dobro ime s scamom. Pomoje je Insurepal, oz. po novem VouchForMe proper zadeva:D

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Ful dvomim da bi si Volk in Rakovec blatila svoje dobro ime s scamom. Pomoje je Insurepal, oz. po novem VouchForMe proper zadeva:D

Za 18 MIO sem jaz pripravljen kadarkoli oblatit svoje ime. Tudi grem z veseljem za ta denar za par let počivat (na strošek države) v zapor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Vazelin ::

Društvo za zaščito kriptovlagateljev! ZDAJ!:D

eianz ::

Težko je zaupati različnim kovancem vsakdanjega cvetenja

amacar ::

Jeej spet novi nickname.

profdoktor ::

Je bil NEBL nad 60$ in je NEBL pod 1,5$. (Kripto šala) :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

-valvoline- ::

eth je ze prebil evakuacijsko mejo 300usd, zdaj se btc da bo krepnu pod 5k pa da vidimo kaj se bo dogajalo. Grem po kokice. :D

janig ::

Nebl kmalu na ico ceno

-valvoline- ::

Tonight starts crypto liquidation. :D

neverlucky ::

Valvoline, padec do koliko pričakuješ, menda ne kar do 0?

profdoktor ::

Ko bo šlo pod 2000$ bo sistem počepnil zaradi preveč transakcij in potem je možnih več scenarijev. Večja verjetno je da bo BTC letos pod 300$ kot nad 300k$.

-valvoline- ::

neverlucky je izjavil:

Valvoline, padec do koliko pričakuješ, menda ne kar do 0?

Do konc mesca kot sem napovedal btc 70+% mc, tether no.3 po mc, najprej totalni altkakeclopovcoin kolaps, in potem pogrom btcja saj brez altov ni varijante da bo prezivel.

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

BTC so pričakovano zlomile kar menjalnice same, ker so zaradi pohlepa in seveda povpraševanja začele ponujati menjalne pare brez BTC. Takoj, ko povečaš število menjalnih parov, ki niso vezani na neko kriptovaluto, ji s tem zmanjšaš povpraševanje. Ireverzibilen proces, ki lahko gre samo še na slabše.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

-valvoline- ::

TUSD pa 90 po mc, kljub slabemu napredku.

A. Smith ::

Tilen je izjavil:

BTC so pričakovano zlomile kar menjalnice same, ker so zaradi pohlepa in seveda povpraševanja začele ponujati menjalne pare brez BTC. Takoj, ko povečaš število menjalnih parov, ki niso vezani na neko kriptovaluto, ji s tem zmanjšaš povpraševanje. Ireverzibilen proces, ki lahko gre samo še na slabše.


Tvoj komentar sicer drži, a ne pojasnjuje dogajanja na kriptotrgih. Če je več trgovalnih parov glavni faktor, bi morale cene alternativnih kriptovalut ob padajočem tečaju BTC rasti, a se to ne dogaja. BTC gre dol, alti pa gredo dol še precej hitreje. Pravi vzrok za padajoče tečaje je beg kapitala s kriptotrgov in to orjaški: kapitalizacija se je zmanjšala za 500 milijard dolarjev.

In med tem padanjem delež kapitala v bitcoinu (bitcoin dominance) raste kljub temu, da menjalnice dnevno dodajajo nove kripto pare.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A. Smith ()

-valvoline- ::

Stevilo lopovcoinov se je vmes se potrojilo, kriptostavnic pa podeseterilo. Boj za zadnje ovce in drobiz pred kapitulacijo.

Zgodovina sprememb…

A. Smith ::

Število altov se je najbolj povečevalo v obdobju rasti, pa to na cene ni kaj dosti vplivalo. Je pa res, da lahko še vpliva, če glavni lopovcoin, Tether (USDT), rikne. Kripto ima kar nekaj okostnjakov po omarah in če ti popadajo ven, bo kriptozima še dolga :-)
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Tilen ::

A. Smith je izjavil:

Če je več trgovalnih parov glavni faktor, bi morale cene alternativnih kriptovalut ob padajočem tečaju BTC rasti, a se to ne dogaja.


Ne, dogaja se najslabši možen scenarij. Tudi brez BTC only menjalnih parov, bi promet upadal, ker je evforija pač mimo. Več parov, manj prometa skozi izbrane pare. Takoj, ko nekemu X dodaš USDT ali USD, je recimo BTC prikrajšan za transakcijo. Več parov, slabše za vse.

Menjalnice bodo seveda naredile vse, da bo čim več parov in da se bo čim več trgovalo. To pa žal ni pot k povišanju vrednosti.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

-valvoline- ::

Why do bitcoiners want a Lambo?
Because Ferrari is owned by Fiat...



Zgodovina sprememb…

dronyx ::

Večina šitkojnov ni prišla še nič dlje od pdf prospekta in velika večina nikdar ne bo. Torej ti žetoni niso vredni 5, ne 2 in ne 1 cent ampak 0. Če uspeš prodat nekaj, kar je vredno 0 za 0,5 centov je še vedno dober posel. Kot rečeno kripto sceno lahko reši kakšen res uspešen projekt z uporabniki in ne samo špekulanti. To se je izkazalo pa za precej težjo nalogo od generične spletne strani in pdf letaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

-valvoline- ::

neverlucky ::

Je bil 6. v mesecu ta mesec high ali low point?

A. Smith ::

Tilen je izjavil:

Ne, dogaja se najslabši možen scenarij. Tudi brez BTC only menjalnih parov, bi promet upadal, ker je evforija pač mimo. Več parov, manj prometa skozi izbrane pare. Takoj, ko nekemu X dodaš USDT ali USD, je recimo BTC prikrajšan za transakcijo. Več parov, slabše za vse.

Napisano sicer drži, a spet ne pojasnjuje dejstva, da delež BTC na kriptotrgu proti vsem ostalim raste.
Se pravi, dodatni trgovalni pari bitcoinu *trnutno* ne škodijo, ker je volumen altov praktično nič.

Poznalo pa se bo ob naslednjem bikovskem trendu, ko bo dominanca bitcoina spet upadla (tudi v balonu 2017/18 je upadla). Takrat bo rast BTC tako proti altom kot tudi nasploh manjša.

Tilen je izjavil:

Menjalnice bodo seveda naredile vse, da bo čim več parov in da se bo čim več trgovalo. To pa žal ni pot k povišanju vrednosti.

Pot k povišanju vrednosti je na dolgi rok edino razširjena realna uporaba, ki pa se povečuje zelo počasi. Dokler ne bo več konstantnega prometa, pa bomo gledali obdobja nizkih cen z občasnimi baloni, IMHO.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Nobleman ::

Sedaj bo že Mato počas v minusu.


Še HODLate sicer?:D Kakšen nateg tole. Policija mora polovit lopove!


Sedaj se bo dalo služit kot terapevt.:D
===================
sUc4 my d14k

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nobleman ()

neverlucky ::

Kot sem že večkrat povedal moja pričakovanja glede novega mehurja, sem prodal in bom ponovno kupil, ko bo krepko nižje.

Nobleman ::

Ni ravno Mato dal notri še nekaj plač zadnjih mesecov?

Neo 16 usd:D
===================
sUc4 my d14k

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nobleman ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kriptovalute - ponzi, scam, fud, fomo, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
17731889 (18815) dronyx
»

Kaj bo prinesla regulacija kriptovalut? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6715317 (13168) dope1337

Več podobnih tem