» »

Display driver nvidia windows kernel mode driver , version ... stopped responding and has successfully recovered

Display driver nvidia windows kernel mode driver , version ... stopped responding and has successfully recovered

KG–348 ::

Včeraj zvečer se mi je to začelo, minuto zatem, ko se po zagonu pokaže namizje mi začne ekran bliskat, zmrzovat, včasih pokaže to napako, včasih pa ne ker je itak cel ekran črn. Potem mi ga pa še resetira. Sem že menjal driverje, spucal računalnik in menjal termalno pasto, nekaj spreminjal na nvidia nadzorni plošči, bil v registru, spreminjal power nastavitve,...Preden mi je crashalo sem odprl task manager in videl da CPU usage skače od 10-90 z raznimi vrednostmi. Ampak ne morem naredit nič ker mi vse zmrzne potem se pa resetira. Zdaj lahko uporabljam računalnk le v safe mode.

Če kdo pozna še kakšno možno rešitev za to bi bil zelo vesel.

Lp

Mare2 ::

Poglej tule. :

https://www.google.com/search?q=Display......+stopped+responding+and+has+successfully+recovered&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

KG–348 ::

Wav a se ti norca delaš? Saj ne da sem zadnih 6 ur googlal problem

techuser ::

Jaz sem imel podobne težave s kernelom od Nvidie in sesuvanjem računalnika. Potem sem zamenjal napajalnik in vse deluje brez problemov.

KG–348 ::

No, če bo kdo slučajno še v tej temi; Normalno deluje tudi izven safe mode, vendar le če prej zbrišem driverje. Bom sprobaval z menjanjem driverjev

techuser je izjavil:

Jaz sem imel podobne težave s kernelom od Nvidie in sesuvanjem računalnika. Potem sem zamenjal napajalnik in vse deluje brez problemov.


Živjo, hvala za prispevek.

Da, sem prebral da je napaka lahko v napajalniku. Poizkusil bom tudi s tem, vendar brez driverjev dela normalno

Zgodovina sprememb…

Han ::

Potem pa naloži verzijo ali dve starejše šoferje... Še prej za zradiraj vso solato z DDU.

techuser ::

Meni je tudi pri starih driverjih delovalo bolje, sesuvanje je bilo rekdo kdaj. Ko sem dal nove pa zelo pogosto, najbrž bolj obremenijo napajalnik pri določenih intervalih in potem se sesuje. Če imaš star napajalnik ga zamenjaj, jaz sem kupil 500W LC power in sem zelo zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

mrTwelveTrees ::

Testiraj z drugim napajalnikom.

KG–348 ::

Poizkusil sem vse in se počasi vdajam. Torej bo verjetno šla grafična? 7 let star prenosnik je tole, vendar mi crkuje v zelo nerodnih okoliščinah...

mrTwelveTrees ::

Aja, prenosnik... če ima ločeno grafično, se mogoče splača pogledat koliko se dobi novo, če pa je integrirana.... sej se moče da popravit, samo če se splača je pa drugo vprašanje.

KG–348 ::

Update: Nekaj časa sem uporabljal računalnik brez driverjev, nato naložil spet druge. Zadeva deluje normalno :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je najbolj pogost razlog za sesuvanje računalnika? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
769286 (7647) techuser
»

Random restart računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7512535 (10580) Pero_SLO
»

Sistem mi obstoji! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
513581 (3007) DT232
»

Blescreen (sumim network driverje..) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
595027 (4362) BB4l
»

Škart Inno GF 4 Ti 4200?

Oddelek: Strojna oprema
432459 (1403) LeQuack

Več podobnih tem