» »

Utorrent problem...

Utorrent problem...

WallSreet ::

Mi zna nekdo povedati kaj bi lahko bilo narobe da mi Utorrenta sploh več ne uspe naložiti? Ko želim inštalirati Utorrent mi celoten proces lepo opravi in ko kliknem končano mi torrenta nikjer ne najde oziroma mi kaže da ga sploh nisem inštaliral? Google chrome je zadnjih nekaj dni nagajal in mi vsiljeval neko posodobitev kjer mi je potem samostojno inštaliral tudi nek brezplačni anti virusni program (Avast Antivirus) kjer pa sem ga že izbrisal saj sem mislil da mi prav ta antivirusni program blokiral inštalacijo. Torej kaj bi znalo biti narobe? Sem poskusil že vse pa mi je zmanjkalo idej. Rad bi gledal serije in filme pa jih ne morem saj nimam utorrenta. Prosim za pomoč.

Edit: Naj dodam še to da mi je google chrome vsiljeval nek Opera Software kjer sem ga tudi naložil vendar že prav tako izbrisal saj sem mislim da je to razlog zakaj mi ne odpre oziroma ne inštalira Utorrenta.

shadeX ::

Žal ti ne morem pomagat pri problemu, ti pa lahko povem, da je uTorrent, "dinozaver" že kar nekaj časa. Sedaj uporabljamo "bloatfree" qBittorent.

Naloži in maš mir.

xda develope ::

To se je dogajalo tudi meni...bittorrent gre lepo cez

PunkDude ::

Jaz sem tudi obupal nad uTorrentom. Uporabljam Deluge, tudi bloatfree.

WallSreet ::

Zanimivo da mi ob inštalaciji Utorrent na začetku napiše extracting kar mi pri "bittorentu" ne napiše.

Zdaj sem si naložil bittorent vendar je problem ker mi ne najde datotek in je torrent popolnoma prazen kar pomeni da sem izgubil vse datoteke :( ?

Res ne vem zakaj mi utorrent nagaja!

WallSreet ::

Mi zna kdo povedati kako datoteke ki sem jih imel na uttorentu prenesem na Bittorent?

filip007 ::

Še enkrat odpreš in pustiš da preveri, kar je že bilo prenešeno.
Trevor Philips Industries

WallSreet ::

Men se bo odfukal. Tudi BitTorent ne deluje tako kot bi moral. Ko ga inštaliram in ko mi torent odpre (Utorrenta mi ni hotel odpreti) je sicer vse prazno in grem potem na partis ter povlečem datoteko kjer mi sploh ne pošlje mapo ampak prazen zavihek. Sem šel pogledati pod moj računal -Unistall or change a program in Bittorenta sploh ni. Tudi ko ga želim zalepiti bližnjico na spodnjo vrstico namizja mi sploh ne dovoli kar pomeni da stvar sploh ni inštalirana (četudi mi računalnik pravi da je zadevo inštaliral). Fuck this shit!

WallSreet ::

Takšna ikona se mi pokaže ko iz Partisa povlečem datoteko.



In to kljub temu da naj bi bil bittorent že naložen. Ali to pomeni da moram posodobiti določen program? Recimo "Java" ali pa "Adobe Flash Player" ??

popster ::

Sedaj uporabljamo "bloatfree" qBittorent.

Ni samo bloatware tudi Gnu licenco uporabja.

Drugače Deluge je še bolj bloatfree in brez kompromisov.

WallSreet ::

Bump

Torej še vedno isti problem...sicer sem bil na dopustu tako da se nisem imel časa ukvarjati vendar bi resnično prosil da mi nekdo razloži zakaj mi Torrenta enostavno noče naložiti? Gre se zato da mi torrenta noče naložiti zgolj kot uporabnik "guest" medtem ko sem včeraj probal inštalirati preko administatorja in je vse skupaj delalo popolnoma normalno tako unistal kot instal. Potem sem enako poiskušal še preko "gosta" in kljub temu da je inštalacija bila opravljena, torrent ikone ni nikjer. Torej lepo prosim še enkrat če pozna kdo rešitev saj bi si rad zdajle pogledal kakšen film...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

_Denny_ ::

Čisto enostavno - na Guest accountu ne moreš inštalirati programov, uporabljaš pa lahko že inštalirane (Seznam vseh omejitev Guest accounta). Programi bi drugače naj med setupom vprašali, če hočeš inštalirati samo za trenutnega uporabnika ali vse uporabnike, ne vem kako je z uT.

Če že moraš iz ne vem kakega pomembnega razloga uporabljati ta tip računa, potem si nekam shrani portable verzijo uTorrenta ali qBittorrenta in uporabljaj to. Sicer ni rešitev problema, je pa hitreje od ugotavljanja zakaj ne dela.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

WallSreet ::

Bump

Ok torrent sem končno inštaliral na svojem računu vendar mi zdaj ne pokaže prejšnjih torrentov oziroma se je vse skupaj začelo od začetka in ni v utorrentu nobene mape :(

Mi zna kdo povedati, če je možno z kakšno funkcijo avtomatsko vrniti vse torrente v moj utorrent? Če sem izgubil vse torrente bom zares razočaran :(

Sicer ko grem pod moj računalnik in downloads so filmi, serije in datoteke še vedno tam vendar bi rad imel vse skupaj v torrentu. Imel sem preko 120 torrentov in ni pogojev da bi se prav sakega spomnil...prosim za pomoč če obstaja nekakšen upload ponovnih torrentov...

BivšiUser2 ::

Za filme in serije ne skrbi, maš popcorn za te zadeve
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

WallSreet ::

BivšiUser2 je izjavil:

Za filme in serije ne skrbi, maš popcorn za te zadeve


Ma kaki popcorn...potrebujem vedeti saj sem imel med torrentu tudi knjige in glasbo itd. Sicer sem ravnokar našel mapo kjer so vse mape, ki so bile na prejšnjem Utorrentu. Zdaj me samo zanima kako to naložiti nazaj na utorrent, da mi nebo vedno potrebno mape odpirat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Mare2 ::

WallSreet je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Za filme in serije ne skrbi, maš popcorn za te zadeve


Ma kaki popcorn...potrebujem vedeti saj sem imel med torrentu tudi knjige in glasbo itd. Sicer sem ravnokar našel mapo kjer so vse mape, ki so bile na prejšnjem Utorrentu. Zdaj me samo zanima kako to naložiti nazaj na utorrent, da mi nebo vedno potrebno mape odpirat?


Poskusi v Utorent vpisato pravo mapo kot mapo kamor naj DL torente.

Potem imaš tam nekaj kot obnovi datoteke oz torente. Poglej v nastavitve. :)

WallSreet ::

Mare2 je izjavil:

WallSreet je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Za filme in serije ne skrbi, maš popcorn za te zadeve


Ma kaki popcorn...potrebujem vedeti saj sem imel med torrentu tudi knjige in glasbo itd. Sicer sem ravnokar našel mapo kjer so vse mape, ki so bile na prejšnjem Utorrentu. Zdaj me samo zanima kako to naložiti nazaj na utorrent, da mi nebo vedno potrebno mape odpirat?


Poskusi v Utorent vpisato pravo mapo kot mapo kamor naj DL torente.

Potem imaš tam nekaj kot obnovi datoteke oz torente. Poglej v nastavitve. :)


Mah verjetno bom kar vsak torrent posebej. Sem mislim da je neka funkcija kjer samo prekopiraš vse skupaj.

donvito ::

WallSreet je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

Za filme in serije ne skrbi, maš popcorn za te zadeve


Ma kaki popcorn...potrebujem vedeti saj sem imel med torrentu tudi knjige in glasbo itd. Sicer sem ravnokar našel mapo kjer so vse mape, ki so bile na prejšnjem Utorrentu. Zdaj me samo zanima kako to naložiti nazaj na utorrent, da mi nebo vedno potrebno mape odpirat?

 .

.

Mare2 ::

WallSreet je izjavil:



Mah verjetno bom kar vsak torrent posebej. Sem mislim da je neka funkcija kjer samo prekopiraš vse skupaj.


Ko nastaviš pravilne direktorije v Natavitvah, klikneš na datoteko s končnico .torrent in se naloži. Npr.:

7.Splinters.in.Time.2018.HDRip.XviD.AC3-EVO.torrent


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

utorrent težava

Oddelek: Programska oprema
296966 (5933) Saul Goodman
»

uTorrent bloatware (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Informacijska varnost
14926120 (22573) shadeX
»

uTorrent namešča program za rudarjenje kriptovalut (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
11648034 (34992) polpo
»

Utorrent (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7413982 (9537) Brainstorm
»

µTorrent znatno hitrejši kot Vuze

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4720396 (18325) roli

Več podobnih tem