» »

Kam v Ljubljani

Kam v Ljubljani

GummyBear ::

Pred kratkim sem se preselil v LJ. Delam praktično po cele dneve, razen vsak drugi teden imam par dni prosto (to ni nujno vikend) in takrat se ponavadi vračam v domači kraj. Služba je tako... trenutno imamo precej dela, ampak na dolgi rok je nestabilna in zato ne vem kako dolgo bom v Ljubljani. Iščem nek način, kako bi izkoristil prosti čas (od 19:00 dalje) in hkrati tudi koga spoznal... sploh super bi bilo, če bi spoznal koga iz svoje regije, saj ne vem ali bom dolgoročno v Ljubljani ali pa bom čez 2 meseca spet pristal v domačem kraju. Sodelavce še spoznavam, drugega pa dejansko nikogar ne poznam v Ljubljani.

Obstajajo v prestolnici kakšne aktivnosti (zvečer) oz. kakšni dogodki, kjer bi zapolnil svoj prosti čas in hkrati tudi spoznal nov folk? Kaj ponavadi počnete Ljubljančani po šihtu?

kuglvinkl ::

Poleti je non stop žur s festivali na prostem. Malo guglanja in si na konju.
Your focus determines your reallity

bizgech ::

Tudi jaz sem trenutno "gastarbeiter" v Ljubljani in se sprašujem kaj bi lahko počel. Pijačke zvečer odpadejo, ker trenutno nikogar ne poznam v prestolnici. Predvsem me zanima, kam zahajajo ostali "gastarbeiterji".

genesiss ::

Ta teden imaš v Dansi na Vilharjevi odprta vrata za plesne tečaje, pridi pogledat, je zastonj. Če ti bo všeč se pa lahko vpišeš. Danes ob 18:00 je zčaetni tečaj Lindy Hop, ob 20:00 pa Blues.

http://www.studiodansa.com/urnik/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

KAVINSKY ::

bizgech je izjavil:

Predvsem me zanima, kam zahajajo ostali "gastarbeiterji".


Iščemo kolege iz srednje ali faksa za katere vemo, da so nekje v Lj. Če ti je kakšen dan dolgčas mi lahko ZS pošlješ.

SimplyMiha ::

Raje nekam izven Ljubljane. Verjemi, da jo boš kaj kmalu imel čez glavo.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

escape pod ortom bo prow quull

gendale2018 ::

kupiš v maksiju pijačo (pivo/vino/žganje... računaj nekje ekvivalent 0.5-1l vodke po osebi) in hrano (kak čips/palčke/...), pol pa greš ob ljubljanico tm k je bla včasih zlata ladjica oziroma če hočeš da je več najstnikov zraven pa v zvezda park (to je tam k je uno sidro ogromno in garaža odspodaj... kul je ker maš tam tud wc)... ko zaključite pa še jest (mcdonalds, kebab, burek, lars&sven (zadnje čase mi to zelo paše, ampak poceni ni).. pač po okusu)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

bizgech ::

Se pravi čez teden v LJ ni kaj delat?

kuglvinkl ::

bizgech je izjavil:

Se pravi čez teden v LJ ni kaj delat?


Vprašanj kaj zate pomen delat. A konzumirat kulturo je dovolj? Poglej gledališča. N
Your focus determines your reallity

jype ::

Ljubljana je resnici na ljubo strašno dolgočasno mesto. Manj kot en pravi strelski obračun na desetletje, noben dotrajan most se ne podre, najhujši škandal, ki se v mestu pripeti je, da Makarovičeva uporabi vulgarno besedo.

gendale2018 ::

strelskih obračunov ne pogrešam


mi je pa enkrat eden grozil z nožem, ampak seveda ni blo nič iz tega :))
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

jype ::

gendale2018 je izjavil:

mi je pa enkrat eden grozil z nožem, ampak seveda ni blo nič iz tega :))
Eh, man up a bit. Men so v Ljubljani že grozil tut s cedevito.

gendale2018 ::

jype je izjavil:

gendale2018 je izjavil:

mi je pa enkrat eden grozil z nožem, ampak seveda ni blo nič iz tega :))
Eh, man up a bit. Men so v Ljubljani že grozil tut s cedevito.

upam da ne z oranžno, ki je zanič... zelena je pa super 8-)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

uporaba strašilne pištole v silobranu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6216264 (9458) kr3ten

Ali je v Sloveniji dovoljeno nošenje noža?

Oddelek: Loža
4718828 (17251) Mavrik
»

Nekdo mi je preluknjal pnevmatike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13520797 (14732) nevone
»

Uničen avto, uničen ponos (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11630850 (25914) Dami

Več podobnih tem