» »

Toliko o vpn jih

Toliko o vpn jih

alese ::

V mnogih primerih gre očitno za lažno anonimnost , raje s ene poslužujem tega, misleč da sem anonimen, potem pa bi prišlo stotine sodnih nalogov pa tožb, kar se mene tiče, ne hvala.https://restoreprivacy.com/vpn-logs-lie...

alese ::

ali drugače, kot je napisal en gospod na drugi strani, sem priložil link že zadnjič, kaj vi mislite, da vas bo določeni vpn provider zaščitil pred recimo policijo, ker mu vsak mesec plačate 10 dolarjev, kar ni dovolj niti za eno kavo odvetnika. Zapomnite si, na internetu anonimnosti ni, ne smete vse verjet kar vidite v filmih, tisto je marsikajnakladanje, da nekateri od vas doživljate orgazme in se pol od adrenalina mečete iz stolpnice na glavo lol, če se malo pošalim

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alese ()

neverlucky ::

Kaj bi storila policija, ce ti teh logov dejansko ne bi imel? Torej kot navajas v svojih pogojih poslovanja, da jih ne shranjujes. Se mi zdi, da ne bi bilo velikih problemov?

Ce pa lazes in dejansko shranjujes vse in policija naenkrat od tebe zahteva da to izrocis, je pa veliko tezje reci ne.

Drugace pa ja, marsikaj pustis o sebi na internetu. Ce si nihce ni problema ker nobenega ne zanimas, ce pa si kdo, moras biti pa previden.

Ribič ::

Anonimnost na spletu zaenkrat še vedno obstaja za tiste, ki jo znajo poiskati.
Vse ribe so mi pobegnile!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali si z vpn pro res anonimen na netu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12125182 (22875) poweroff
»

Pravica do anonimnosti (na internetu)?

Oddelek: Problemi človeštva
255678 (5082) AndrejO
»

Plačljivi anonimizacijski VPN tuneli

Oddelek: Omrežja in internet
356020 (5505) enadvatri
»

Spletno oko ne zagotavlja anonimnosti?

Oddelek: Novice / Zasebnost
376391 (4316) winifred

Več podobnih tem