» »

Paypal napaka ob spremembi konverzije

Paypal napaka ob spremembi konverzije

Siddh ::

Že večkrat sem je zgodilo ob izbiri, da valuto konvertira banka, paypal oz. ebay ob stisku na gumb plačaj vrne napako something went wrong itd. Tudi če večkrat poskušam ne dela, ko pa izberem da konverzijo opravi Paypal pa nakup uspe v prvo. Mislite, da paypal dela to namenoma ali zakaj se mi to dogaja?


Mare2 ::

Meni še ni javilo napako something went wrong. Nazadnje sem plačeval pred kakim mesecem.

tusi ::

Pomoje si samo prehiter in se ti stran še ne osveži, ko končaš s prepričevanjem Paypala, naj ti ne opravlja konverzije.
Tudi meni se je to dogajalo.

mat xxl ::

Težava za to napako j, da te najprej vpraša za kokije, ko potrdiš ni več napake, sicer ko potrdiš ven in nazaj noter in bo OK.

darkolord ::

Meni se to tudi velikokrat zgodi. Če se prav spomnim, ni povezano s piškotki, saj dela v prvo, če pustiš izbran privzeti način pretvorbe.

Siddh ::

Če pustim provzeto deluje s prve, pa nisem opazil, da bi imelo kak vpliv če počakam ali hitro stisnem za nakup. Ko enkrat to začne zafrkavat mi javlja napako dokler ne plačam z njihovo konverzijo.


AgiZ ::

Nastavitve za paypal conversion, da ti vedno dela konverzijo banka:
paypal.com -> (cog wheel - settings) -> Payments -> Manage pre-approved payments -> Try the manage preapproved payments page. -> Set Available Funding Sources -> Conversion Options -> Bill me in the currency listed on the seller's invoice. -> Submit

Verjamem da bo komu koristila ta informacija. Lokacija te nastavitve se spreminja in je skrajno skrita zato, da ne bi ljudje tega nastavili, saj paypal dobro služi na račun konverzije med valutami.

Mare2 ::

Tole sem imel že 2 x nastavljeno. Upam, da se bo sedaj obdržalo. :)

alese ::

ne bo obstalo , vsaj pri meni nikoli, tudi če stokrat nastavim, kar sem se navadil in vedno ob vsaki transakciji to spremenim, pal ima od te konverzije ogromno zaslužka tako da si lahko vsak misli svoje zakaj tako in tudi meni se včasih zgodi da noče plačat pa se odlogiram mal počakam pa tam stisnem gumb zapomni se me pa gre

Mare2 ::

Meni je tudi javilo napako. 2x. So barabe. V tretje je šlo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737755 (20786) plusdzabaka1
»

Žrtev PayPal vdora

Oddelek: Loža
417157 (1413) HappyPills
»

Pozorno pri plačevanju s kreditno kartico na HR (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12515292 (9476) gruntfürmich

PayPal in primarna valuta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5615204 (14038) Tilen

Več podobnih tem