» »

Kako povezati Smart TV, SiOL Box in receiver

Kako povezati Smart TV, SiOL Box in receiver

Ziko10 ::

Imam Samsung TV in imam problem z zvokom.Ko hočem na tv- ju gledati YouTube se v ozadju sliši zvok TV programov.Trenutno imam povezan SiOL Box s TV prek HDMI na ARC na TV.Nato imam še optični kabel iz boxa na receiver.Ali je problem povezava ali kaj drugega.
  • spremenilo: Ziko10 ()

Map ::

Bom še jaz kar tule vprašal.

Na Samsungu bi rad nastavil universal remote control, pa mi nikakor ne uspeva. TV je UE40F6500SB in pa TotalTV škatla, Coship N8771B. Pri nastavitvi nikakor noče prestavljat kanalov, ni važno kateri model izberem. Če izberem N8771B model pa napiše, da je prišlo do napake med prenosom. Je imel kdo enako težavo pa jo je uspel rešit?

Recimo nastavljanje glasnosti na JBL soundbaru deluje.

TOP ::

Ziko10 je izjavil:

Imam Samsung TV in imam problem z zvokom.Ko hočem na tv- ju gledati YouTube se v ozadju sliši zvok TV programov.Trenutno imam povezan SiOL Box s TV prek HDMI na ARC na TV.Nato imam še optični kabel iz boxa na receiver.Ali je problem povezava ali kaj drugega.

Če maš HDMI iz boxa v TV gre slika in zvok skoz in optičnega ne rabiš.Kak ARC sej ne podpira moraš met potem resiver vmes da gre zvok v obe smeri.Zvok mora delat od Youtube samo preko HDMI in optičnoi znemi ven.

Map je izjavil:

Bom še jaz kar tule vprašal.

Na Samsungu bi rad nastavil universal remote control, pa mi nikakor ne uspeva. TV je UE40F6500SB in pa TotalTV škatla, Coship N8771B. Pri nastavitvi nikakor noče prestavljat kanalov, ni važno kateri model izberem. Če izberem N8771B model pa napiše, da je prišlo do napake med prenosom. Je imel kdo enako težavo pa jo je uspel rešit?

Recimo nastavljanje glasnosti na JBL soundbaru deluje.

Tole mislim da ne bo šlo ker od Total TV daljinec uporablja IR tehnologijo peobaj na GSM dat APP in tako bo šlo.Drugače od Samsunga TV daljinec ne bo upravljal Total TV če si to mislu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Map ::

TV ima IR izhod, da nanj priključiš zunanji IR oddajnik, nato pa na TV nastaviš priključene naprave in s TV daljincem vse upravljaš. Ubistvu TV pošilja signale Total TV STBju ali pa soundbaru. Recimo na tak način kot lahko upravljaš TV s telefonom, najprej moraš izbrat znamko in ustrezno frekvenco.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ARC samsung TV + denon AVR

Oddelek: Zvok in slika
51466 (1309) Aragorn
»

TotalTV in DreamBox

Oddelek: Zvok in slika
51189 (1089) veso266
»

TotalTV in neuporaben set-top box

Oddelek: Loža
447005 (2999) Scorpia
»

kako dati zvok iz tv na hisni kino??? Prosim za pomoc

Oddelek: Zvok in slika
165046 (4638) krepki
»

Total TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5113557 (11655) fulgur

Več podobnih tem