» »

TotalTV in DreamBox

TotalTV in DreamBox

veso266 ::

Dober dan ker se je babu tudi ujela v ProPlus mrzlico (beri: POPTV in KANAL A nista več navoljo na DVB-T in ona bi to rada gledala) sem razmišljal da bi imela satelitsko televizijo, ker sta POP TV in KANAL A navoljo samo na TotalTV sem razmišljal da bi si na bolhi kupila en satelitski krožnik (a kdo ve kje se da dobit kakšnega s premerom 1m, na bolhi so največ 80cm kar je mal) in sateliski sprejemnik + totalTV dekodirno kartico, ker TotalTV sprejemnika ne maram (pa še vedno sem hotel imeti DreamBoxa) (ima ga 2 dedek in ni nič odprtokoden in se ga ne da nič kostumizirat) me zanima če se sedaj že da gledat TotalTV programe z dreamboxom (ker bi satelitska bila začasno (saj je v planu potek odptike (optiak je 10m od hiše in samo kabel bi bilo treba napeljat v hišo, kar lahko kakšen mesec traja) bi potem ko bi se zamenjala z IPTelevizijo jaz z dreamboxom in krožnikom lovil FTA programe (ali se pa malo s CardSharingom in drugimi bombončki, ki jih dreambox nudi igral)

zdej če se totalTVja ne dal gledat z DreamBoxom me zanima ali je še kakšen tako odprt SAT sprejemnik kot je dreambox, ki bi TotalTV podpiral

Hvala za odgovor in Lep pozdrav
Why do you need an e signature if everyone can delete it

meho7 ::

Ne vem ce bo to slo - TOTAL tv ima uparjeno kartico na receiver. Preko Cx tudi ze dolgo ne gre

OldSkul ::

Nič ne dela, TotalTV nima CI modula, kartica pa ne dela drugod. Škoda - jaz sem TotalTV kar odjavil zaradi tega. Že kar nekaj časa nazaj.

veso266 ::

sam POP TV pa Kanal A sta pa sam na TotalTV (le zakaj nista še na SKYju?)

kako je pa če se vežeš a ne dobiš pol enega SAT sprejemnika zastonj? (ker ima babi 2 TVja bi bil drugi še vedno lahko dreambox za potem)
Why do you need an e signature if everyone can delete it

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: veso266 ()

OldSkul ::

Ja, zraven dobiš njihov sprejemnik. Logično, kako bi sicer gledal njihove kanale?
Skyja ni v Sloveniji.

veso266 ::

@OldSkul kdaj pa lahko totalTV odjaviš? (verjetno je kakšna vezava?)
Why do you need an e signature if everyone can delete it


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pri katerem operaterju vzeti najceneje net in TV?

Oddelek: Omrežja in internet
172821 (2012) Gagatronix
»

Satelitska TV - čiste osnove, kaj potrebujem, programi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5311527 (7101) Scorpy84
»

TotalTV in neuporaben set-top box

Oddelek: Loža
447059 (3053) Scorpia
»

Nastavitve za monoblock na LG TV?

Oddelek: Zvok in slika
5873 (781) Scorpia
»

Total TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5113635 (11733) fulgur

Več podobnih tem