» »

Prenosnik se noče prižgati NUJNO POMOČ

Prenosnik se noče prižgati NUJNO POMOČ

HotIce ::

Problem je sledeč:
Imam HP 625 in problem se je začel z pokvarjenim napajalnikom zato sem kupil novega (univerzalnega) in problem se je pojavil spet takšen kot pri prejšnjem in ta je da se noče prižgati napajalnik pa deluje brezhibno...
Poskusil sem že dati polnilec na 11v-12v in priklopiti direktno na baterijo in je samo lučka utripnila in to je bilo to.....
Ko pa pritisnem na stikalo pa se nič ne zgodi razen če na matični ne naredim stika tam kjer je za stikalo tedaj pa včasih utripa rumena in morda lučka hkrati včasih pa samo 8 utripne rumena in to je to....

Laptop več ni v garanciji in bi nujno potreboval če bi kdo vedel kako bi lahko se to dalo urediti


Najlepša hvala

rogi2010 ::

Vzemi ven baterijo, priklop napajanje in probaj, pomoje bo delalo, kar pomeni prešvoh napajalnik.

Ale3š ::

poglej če imaš zrahljane kable na konektorju kjer pride vklopljen polnilec .
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Good Guy ::

oskusil sem že dati polnilec na 11v-12v in priklopiti direktno na baterijo in je samo lučka utripnila in to je bilo to.....

prenizka napetost ravno tako škodi tvojemu prenosniku kot previsoka.

nastavi voltažo na 19 v(kolikor imajo tudi ostali hp prenosniki, za točno napesto pa preveri na spodnji strani prenosnika)

če še potem ne bo nič, uzami baterijo ven in probaj brez baterije.

če še po tem ni učnika, bo trebo vzeti matično ven in popraviti/zamenjati konektor napajanja.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Ale3š ::

KAteri napajalnik pa si kupil?
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

HotIce ::

Narobe ste prebrali jaz sem na univerzalnem napajalniku naštimal na 11v-12v in priklopil DIREKTNO na vhod za baterijo na plus in minus in ko priklopim tam na baterijo utripne lučka in ko pritisnem na gumb samo rumena lučka utripa na vhodu za napajanje....
Upam da ste me pravilno razumeli
Hvala

Good Guy ::

HotIce je izjavil:

Narobe ste prebrali jaz sem na univerzalnem napajalniku naštimal na 11v-12v in priklopil DIREKTNO na vhod za baterijo na plus in minus in ko priklopim tam na baterijo utripne lučka in ko pritisnem na gumb samo rumena lučka utripa na vhodu za napajanje....
Upam da ste me pravilno razumeli
Hvala


adijo pamet bi se temu reklo
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

HotIce ::

Good Guy je izjavil:

HotIce je izjavil:

Narobe ste prebrali jaz sem na univerzalnem napajalniku naštimal na 11v-12v in priklopil DIREKTNO na vhod za baterijo na plus in minus in ko priklopim tam na baterijo utripne lučka in ko pritisnem na gumb samo rumena lučka utripa na vhodu za napajanje....
Upam da ste me pravilno razumeli
Hvala


adijo pamet bi se temu reklo



Zakaj?

hojnikb ::

Ker se tega ne počne ?!?!

Kako pa veš, da je tisti + in - ni samo za eno celico (ki ima btw samo 3.7V) ?
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se noče zagnati

Oddelek: Pomoč in nasveti
156110 (5460) Uporabnik-6
»

Predelava računalniškega UPS-ja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
173649 (2999) Azrael
»

okvara kamere

Oddelek: Zvok in slika
181727 (1548) Tilen
»

Kamera GR_DVL357 in 6xAA baterije

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
311419 (1324) frenk
»

Cd-rom v Avto, 78S05, ko priklopim zraven računalniške zvočnike hrešči

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
91510 (1380) SkIDiver

Več podobnih tem