» »

Obliži proti bolečinam

Obliži proti bolečinam

rozman ::

Že kar nekaj časa se srečujem z bolečinami v križu, včasih je boljše, drugič slabše, kakor se obrnem, kolikor sedim in kolikor vozim.
Včasih je pa prehudo in se moram poslužiti protibolečinskih obližov. Bil sem pri maserki, ki mi je svetovala protibolečinske obliže https://tiandeshop.co.uk/en/phyto-patch... in zelo učinkujejo.
Kakšnih protibolečinskih sredstev se vi poslužujete, kadar je prehudo?

Evolve ::

Imel sem podoben problem, križ me je bolel zaradi prekomernega sedenja (pač delo z računalnikom po cele dneve).Bolečina je bila prisotna čez cel dan, ne glede na to kako sem sedel, ali sem hodil....

Sem začel malo več migat (kolo, fitnes), spati na trebuhu, občasno kakšne vaje proti bolečinam v križu in je stvar minila.

Invictus ::

Če je hrbtenica v redu, brez okvar, je najboljše zdravilo za boleč križ šport ;).

Močne trebušne mišice zagotovijo boljšo držo, in nesejo težo zgornjega dela telesa...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

aaa1 ::

Jaz uporabljam marihuano kot anelgetik, it works wonders pa še negativnih učinkov nima...

HighBane ::

Ne vem ali imaš zdravstvene težave, ker nisi nič napisal. Rešuj vzrok za težave ( stol, drža...). Sem imel v službi pisarniški stol, sem ga menjal za navadnega in je bilo v par dnevih boljše. Z analgetiki nimam izkušenj.

janezvalva ::

naklofen gel. ne rabiš recept.

rozman ::

Največji problem je, če moram vozit na kakšne daljše razdalje (ura+) in pa sedenje za računalnikom. Sem Ikea Markus zamenjal za navaden stol.
Sem se pogovarjal s profesorjem za športno, ki je imel tudi velike probleme s križem, pa sem mu opisal problem in je rekel, da je najverjetneje išias.
@janezvalva, naklofen je tudi odlična rešitev ja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Križ - bolečina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10327998 (1751) stajerska
»

težave z nogami in spodnjih delom hrbta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
527628 (4304) 55TR
»

Spinalis stoli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15442791 (8522) SeMiNeSanja
»

Katastrofalna drža in sodni dan hrbtenice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6115093 (10597) galu
»

Odločil sm se da vam rešim življenje!

Oddelek: Loža
4611649 (9603) guest #44

Več podobnih tem