» »

Kam je izginil free space

Kam je izginil free space

miki16 ::

Disk c imam velik 4.75GB.Zasedenega je 1.7 pise mi pa da praznega prostora 1.73GB.Kam je slo ostalih 3GB.Disk je formatiran in nalozene imam xp-je kot sem jih imel prej.
Kje iskati napako?Upam da ne bo treba ponovno formatirati.



lp

gumby ::

napaka se skriva v debilnih xp-jih... izklopiti moraš neko opcijo za obnavljanje sistema (ali nekaj v tem stilu) - malo poišči po forumu, to je bilo že ene 2354-krat|O

MadMax ::

Pa ne podvajaj tem...|O
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

miki16 ::

Vse se enkrat zgodi.V mojem primeru glede podvojevanje je bila kriva neka prfu....a napaka da nemorem poslati sporocila ker nisem prijavlen,ce tudi sem bil!
Skor vsak se je usmeril v to napako da je vprasanje podvojeno,kot da bi storil atentat.
Hvala za roze.
lp

Markiz ::

za začetek skluč System restore. (najbrž je t.g tu mislu). pejd na moj racunalnik, pa lastnosti pa tam najd zavihek system restore pa ga skluc:D

steiner ::

Pa Hibernate v Power options izključi za dodatnih 250 mb.

miki16 ::

Hibernate v Power options sem izkolopil in System Restore tudi,zanima me pa se ce lahko zbrisem page file.sys ter System Volume Information.Zakaj sluzi to?

lp

Dr_M ::

ta page file je ubistvu swap file. tega ne mores (pa tut ne smes) zbisat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zheegec ::

start-settings-control panel-system-advanced-performance options-change-> initial size=512MB
Maximum size=512MB -> SET, potem pa restart. To seveda deluje, če imaš velik swap file in s tem pridobiš nekaj free space. Aja, pa ne pozabit s scandiskom pregledat diska (v WinXP ti ga za naslednji restart vklopi in pregleda disk).
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mihhec ::

Sem imel isti problem pa sem defragmentiru pogon pa je biu mir poskus in porocaj

miki16 ::

Sem sledil navodilom ki ste mi jih predlagali in sem dobil vecinp placa nazaj.Bom pol se probal defrag,sam zaenkrat sem kr zadovoljen.
Najlepsa hvala vsem.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kam mi gre 30gb podatkov na ssdju?

Oddelek: Programska oprema
182320 (1613) Phantomeye
»

Sistemski disk - preveč porabljenega prostora

Oddelek: Pomoč in nasveti
111097 (885) Invictus
»

Kam gre 1gb diska?

Oddelek: Pomoč in nasveti
312009 (1570) alum
»

Pomen odstranjevalne datoteke - swap filea? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
556911 (5885) andrej
»

Windows XP ali kako mi papajo disk?!?

Oddelek: Programska oprema
111102 (841) Amon Raa

Več podobnih tem