» »

Rad bi anonimno kupil bitcoin in potem anonimno z njim plačal nek servis

Rad bi anonimno kupil bitcoin in potem anonimno z njim plačal nek servis

alese ::

Kako to storim, praktični nasvet.lp

krneki0001 ::

Za take zadeve je monero.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

jype ::

Ne moreš.

Za anonimnost hočeš tako kriptovaluto, ki zagotavlja dejansko anonimnost, npr. Monero.

Furbo ::

A ne prodajajo več tega na Petrolih oziroma kupiš na tistih bitcoin avtomatih in pač plačaš.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

alese ::

razumem, plačati moram z bitcoinom ker ta kljub temu da nisi povsem anonimen zagotavlja večjo anonimnost kot plačilo s pal ali kreditno, to hočem povedat, naučite me, kaj moram nardit , odpret neko denarnico al kaj , kako pol kupim ta bitcoin in plačam in tak.lp

krneki0001 ::

Odpreš račun na bitstamp ali kraken. Nakažeš evre, kupiš bitcoin in plačaš z njim.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Machete ::

Če ni velik gnarja, ti ga kdo od nas kle gor sigurno proda.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

alese ::

krneki0001 je izjavil:

Odpreš račun na bitstamp ali kraken. Nakažeš evre, kupiš bitcoin in plačaš z njim.
a niso neke denarnice bolj anonimne

rozman ::

Če hočeš anonimno nabavit, potem si odpreš eno izmed mnogih bitcoin denarnic (google it) in greš na bitcoin avtomat, v NM v Qlandii vem da ga majo pa v LJ v Hotelu Slon, kupiš in nakažeš denar na tisto denarnico, ki so prej ustvaril.
Imajo pa Bitcoin bankomati svinjske provizije (mislim da 7%).

En način je, da nekdo od tukaj kupi bitcoin prek exchangov (kraken, bitstamp, bitpanda) s kreditno kartico, nakazilo, Paypalom in ti potem pošlje denar na tvojo bitcoin denarnico.

Odvisno je pa od tebe in od tega, kolko si paranoičen, da bi te lahko tracebackal :)

alese ::

hvala to je uporaben odgovor, se javim ko zrihtam gre za male pare vsak mesec bom nakazal za en servis ene 12 dolarjev .lp

Machete ::

Zateži jim, da rabijo čimprej uvesti BitcoinPrivate.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

rozman ::

Aja, ne pozabit, da vsaka transakcija, ki jo narediš, torej iz bitcoin bankomata na bitcoin wallet, iz walleta k njim, ima provizije. Tako da ne pozabi vštet še teh %, ko nabavljaš.

alese ::

rozman je izjavil:

Če hočeš anonimno nabavit, potem si odpreš eno izmed mnogih bitcoin denarnic (google it) in greš na bitcoin avtomat, v NM v Qlandii vem da ga majo pa v LJ v Hotelu Slon, kupiš in nakažeš denar na tisto denarnico, ki so prej ustvaril.
Imajo pa Bitcoin bankomati svinjske provizije (mislim da 7%).

En način je, da nekdo od tukaj kupi bitcoin prek exchangov (kraken, bitstamp, bitpanda) s kreditno kartico, nakazilo, Paypalom in ti potem pošlje denar na tvojo bitcoin denarnico.

Odvisno je pa od tebe in od tega, kolko si paranoičen, da bi te lahko tracebackal :)
mal sm pogledal a mi lahko predlagaš kero naj vazmem ker se na to ne spoznam rabim eno da ima visoko varovanje anonimnost kar je že to

rozman je izjavil:

Če hočeš anonimno nabavit, potem si odpreš eno izmed mnogih bitcoin denarnic (google it) in greš na bitcoin avtomat, v NM v Qlandii vem da ga majo pa v LJ v Hotelu Slon, kupiš in nakažeš denar na tisto denarnico, ki so prej ustvaril.
Imajo pa Bitcoin bankomati svinjske provizije (mislim da 7%).

En način je, da nekdo od tukaj kupi bitcoin prek exchangov (kraken, bitstamp, bitpanda) s kreditno kartico, nakazilo, Paypalom in ti potem pošlje denar na tvojo bitcoin denarnico.

Odvisno je pa od tebe in od tega, kolko si paranoičen, da bi te lahko tracebackal :)
kaj pomeni to tracebackal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alese ()

aaa1 ::

Gah, ker so bili do sedaj samo na pol uporabni odgovori generalno kolkor tolko anonimno bi bilo takole:

-greš na petrol in z gotovino kupiš bitins kupone (https://www.bitins.net/)
-opreš novo denarnico in nakažeš bitcoine iz bitins kuponov na svežo denarnico.

-stopnje paranoie:
-1.) Pošlji nekoga drugega po kupone (kamere, možna plačila z kreditno itd...)
-2.) Denarnico odpri na napravi kjer nimaš osebnih podatkov ( raznorazni keylogerji itd....)


Če boš upošteval zgornje nasvete, je BTC anonimen. Ob prvem nakazilu BTC-jev na kako borzo kjer moraš narest KYC ali se kako drugače identificirati, bodo vsa tvoja plačila sledljiva za nazaj, for the end of times. Za večjo stopnjo anonimnosti priporočam monero, zcash oz podobne privicy coins.

alese ::

aaa1 je izjavil:

Gah, ker so bili do sedaj samo na pol uporabni odgovori generalno kolkor tolko anonimno bi bilo takole:

-greš na petrol in z gotovino kupiš bitins kupone (https://www.bitins.net/)
-opreš novo denarnico in nakažeš bitcoine iz bitins kuponov na svežo denarnico.

-stopnje paranoie:
-1.) Pošlji nekoga drugega po kupone (kamere, možna plačila z kreditno itd...)
-2.) Denarnico odpri na napravi kjer nimaš osebnih podatkov ( raznorazni keylogerji itd....)


Če boš upošteval zgornje nasvete, je BTC anonimen. Ob prvem nakazilu BTC-jev na kako borzo kjer moraš narest KYC ali se kako drugače identificirati, bodo vsa tvoja plačila sledljiva za nazaj, for the end of times. Za večjo stopnjo anonimnosti priporočam monero, zcash oz podobne privicy coins.
jaz nimam še denarnice mi kero priporočaš

alese je izjavil:

aaa1 je izjavil:

Gah, ker so bili do sedaj samo na pol uporabni odgovori generalno kolkor tolko anonimno bi bilo takole:

-greš na petrol in z gotovino kupiš bitins kupone (https://www.bitins.net/)
-opreš novo denarnico in nakažeš bitcoine iz bitins kuponov na svežo denarnico.

-stopnje paranoie:
-1.) Pošlji nekoga drugega po kupone (kamere, možna plačila z kreditno itd...)
-2.) Denarnico odpri na napravi kjer nimaš osebnih podatkov ( raznorazni keylogerji itd....)


Če boš upošteval zgornje nasvete, je BTC anonimen. Ob prvem nakazilu BTC-jev na kako borzo kjer moraš narest KYC ali se kako drugače identificirati, bodo vsa tvoja plačila sledljiva za nazaj, for the end of times. Za večjo stopnjo anonimnosti priporočam monero, zcash oz podobne privicy coins.
jaz nimam še denarnice mi kero priporočaš
o9dprl jo bom prek vpn ja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alese ()

aaa1 ::

Dosti lažje bi bilo če bi vedeli namen takega početja, katerakoli denarnica bo ok, važno je le da med samim ustvarjanjem denarnice ne leakaš svojih osebnih podatkov. Če pa bi se rad po kakih dark marketih igral pa take fore, potem bi raje priporočil privicy coine. Pri navadinh kripovalutah je tako, da so "pseudo anonimne" kar pomeni da nihče ne more denarnice povezati s tvojim imenom kar tako, vendar je zadosti ena transakcija s tvojimi osebnimi podatki da ta denarnica ni več anonimna.

alese ::

aaa1 je izjavil:

Dosti lažje bi bilo če bi vedeli namen takega početja, katerakoli denarnica bo ok, važno je le da med samim ustvarjanjem denarnice ne leakaš svojih osebnih podatkov. Če pa bi se rad po kakih dark marketih igral pa take fore, potem bi raje priporočil privicy coine. Pri navadinh kripovalutah je tako, da so "pseudo anonimne" kar pomeni da nihče ne more denarnice povezati s tvojim imenom kar tako, vendar je zadosti ena transakcija s tvojimi osebnimi podatki da ta denarnica ni več anonimna.
daj no kaki marketi jaz rabim to za plačilo nekega vpn servisa, ker napisali so mi da logov ne hranijo, da če čem bit pa še bolj ziher naj jim pa plačam z bitcoinom ne gre za nobene prepovedane dejavnosti lepo vas prosim sam anonimen bi rad bil kaj pa kerga briga kje jest surfam pa lepe punce gledam lol

Saul Goodman ::

samo namig, na binance.com lahko dnevno opraviš za 2BTC transakcij brez identifikacije. V praksi je to ta moment slabih 14k usd na dan. ni slabo.

torej, na binance odpreš račun, kreiraš gor potrebne denarnice. kupiš bitkojn na keš prek npr. localbitcoin.com, nakažeš na binance, pretvoriš v npr. monero, plačaš storitev. anonimnost je komplicirana in sestavljena iz večih plasti. načeloma si z mojim postopkom zagotoviš že kar dost zasebnosti, ni pa to full-retard privacy nut mode.

oceni torej grožnjo, pred katero se poskušaš zavarovati oz. ostati anonimen in nato oceni, koliko "plasti" anonimonsti potrebuješ. :-P

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

ker napisali so mi da logov ne hranijo


sanjaj

feryz ::

Daj raje skeširaj. Očitno vse tiste toliko opevane prednosti teh kojnov odpadejo kot knof od gat.
Ni ne enostavnosti, ne anonimnosti, ne brezplačnih transakcij, ne hitrosti. Je pa riziko, da te nategnejo.
Kaj pravzaprav sploh ostane?

Boljše da daš 10 evrov v kuverto in jih pošlješ z golobom. Bolj ziher bo. Zgleda da tudi prej.

Saul Goodman ::

to je tudi res. en kup provizij za tist servis, na katerega vpn se boš potem konektal z domačega statičnega T-2 IP naslova in v teoriji izgubil vso anonimonost. nekaj sicer velja tudi želja, da podatkov kreditne kartic pač ne želiš posredovat tem firmam, ampak take, ki sprejemajo kripto, ponavadi sprejemajo tudi denar v kuverti. in glede na poznavanje področja, ki ga kažeš, morda res ni slaba ideja, da se preprosto poslužiš keša in kuverte. :-)

dejstvo je, da moraš VPN ponudniku zaupati. že tako nameravaš čez njihove strežnike preusmerit svoj promet. pač glej, da ne ne kompliciraš brezveze.

crniangeo ::

sej za podaljšat penis napravo lahko kupiš tudi na nek najet predal :) ne deli komplikacij :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

alese ::

kaj pol mislite da vpn brezveze saj to sem tudi sam razmišljal pa vseeno recimo tale pravijo da je najboljši nord vpvn

rozman ::

VPN ni brez veze, ta paranoja z nabavo VPNa z BTCjem pa je.
Če uporabljaš pametni telefon si ap svojo zasebnost tako ali tako že izgubil.

Glede VPNja pa, NordVPN mi je všeč. pa tudi Private Internet Access VPN zgleda vredu.
Ponudnikov je malo morje, izber tistga, katermu misliš da najbolj zaupaš s svojimi podatki in kaj dobiš plačan denar pri njih. Obvezno pa neomejen prenos podatkov, neomejena hitrost in OpenVPN in IPSEC/L2TP protokola, kar uporabljajo pa danes tak al tak vsi plačljivi.

_Denny_ ::

Odvisno tudi za kaj bo uporabljal vpn...po eni strani je bzv plačevati za nekaj, kar mogoče sploh ne rabiš ali pa obstajajo cenejše/zastonjske rešitve.

Če se mu gre samo za ogled vsebin, ki niso na voljo pri nas (npr. angleški BBC livestream ali pa nemški Pro7/Kabel1/Sat1 livestream, razni "unavailable in your country" videi in ostali geoblocking), so dovolj zastonjske alternative kot je TunnelBear ali pa Windscribe. Za nemške streame priporočam Windscribe, ki ima dober browser addon in včasih promocijo z brezplačnimi 60gb mesečno, ki si jih aktiviraš enkrat in obdržiš za vedno. Oboje uporabljam več kot 3 leta in nimam pripomb.

Za torrente in nakupovanje brez davka v nekaterih trgovinah (zakaj bi moral US trgovini za digitalne vsebine plačati pretvorbo v eur + 22% več samo zato, ker ne živiš tam?) priporočam VPN Unlimited. Na StackSocial imaš lifetime varianto za $40; če koga zanima, lahko po ZS pošljem ref link in dobiva oba $10 cashbacka. Uporabljam že skoraj 3 leta in jih lahko samo pohvalim.

Za gledanje Netflix, Hulu, Maxdome, itd. vsebin ne poznam nobenega vpn-ja, ki ga ne bi te strani že x-krat blokirale. Tu je potrebno precej sreče in poskušanja.

Če ne počenja nič od zgornjega oz. bi ga imel samo zato, ker je slišal, da je kul, potem vpn res ni potreben...
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

alese ::

_Denny_ je izjavil:

Odvisno tudi za kaj bo uporabljal vpn...po eni strani je bzv plačevati za nekaj, kar mogoče sploh ne rabiš ali pa obstajajo cenejše/zastonjske rešitve.

Če se mu gre samo za ogled vsebin, ki niso na voljo pri nas (npr. angleški BBC livestream ali pa nemški Pro7/Kabel1/Sat1 livestream, razni "unavailable in your country" videi in ostali geoblocking), so dovolj zastonjske alternative kot je TunnelBear ali pa Windscribe. Za nemške streame priporočam Windscribe, ki ima dober browser addon in včasih promocijo z brezplačnimi 60gb mesečno, ki si jih aktiviraš enkrat in obdržiš za vedno. Oboje uporabljam več kot 3 leta in nimam pripomb.

Za torrente in nakupovanje brez davka v nekaterih trgovinah (zakaj bi moral US trgovini za digitalne vsebine plačati pretvorbo v eur + 22% več samo zato, ker ne živiš tam?) priporočam VPN Unlimited. Na StackSocial imaš lifetime varianto za $40; če koga zanima, lahko po ZS pošljem ref link in dobiva oba $10 cashbacka. Uporabljam že skoraj 3 leta in jih lahko samo pohvalim.

Za gledanje Netflix, Hulu, Maxdome, itd. vsebin ne poznam nobenega vpn-ja, ki ga ne bi te strani že x-krat blokirale. Tu je potrebno precej sreče in poskušanja.

Če ne počenja nič od zgornjega oz. bi ga imel samo zato, ker je slišal, da je kul, potem vpn res ni potreben...
ne počnem nič kar si gor napisal za vse pravzaprav prvič slišim oz. tak nek sm že slišal za akko od teh imen, ki si jih naštel jaz bi se skril iz drugih razlogov predvsem pred to našo državo ker ne maram da mi kdo sledi pa nimam paranoje tako to je

[D]emon ::

Globalno gledano je Slovenistan tvoj najmanjsi problem.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Saul Goodman ::

baje je v Sloveniji enmu že prletela pošta. Mislim, da sem to novico pobral na partisu. zaenkrat smo mi piratska meka (proti USA, UK, nemčiji) in se grožnje zaradi torrentanja in ilegalnega streamanja na končne uporabnike še niso uveljavile. se pa to utegne spremenit v parih letih.

jaz sem svoj android box premaknil za VPN, ampak samo zato, ker ga lahko, ne še, ker bi ga bil primoran. :-P

[D]emon ::

Baba cula baba rekla.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

_Denny_ ::

O tem je bila tema tu na ST-ju. OP teme je v študentskem/dijaškem domu potegnil Godfathera (se mi zdi), admin doma je dobil mail in potem je OP imel probleme. Ti maili gredo pri Telekomu in ostalih javnih ponudnikih direktno v koš, zasebniki so pa zaradi tega tečni...

@alese: za to ne rabiš vpn-ja. Naši ti itak ne morejo slediti, ker ne znajo, za tujce pa nisi dovolj zanimiv.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

alese ::

Ali z uporabo piškotkov ki ti jih zahteva spletna stran se pravi, da se strinjaš izgubiš anonimnost če delaš preko vpn, ker če se ne strinjaš ne moreš delat naprej na strani ponudnika

alese ::

_Denny_ ::

Lol ta tekst je ena sama paranoja...

Vse skupaj spominja na to:


Normalnemu Janezu Novaku, ki zjutraj vstane, gre na šiht/v šolo, potem popoldan s kolegi/sošolci na en Zlatorog, kjer malo pokritizira šefa/učitelje/državo/starše, gre domov za tv kjer si ga 5x na roko in potem spat, ne bo sledil noben. Taka oseba ni dovolj zanimiva in tudi ne izstopa iz (pod)povprečja, kamor sodi več kot 90% svetovnega prebivalstva. Tudi, če bi se šlo npr. za ne vem kakega slovenskega kriminalca, politika ali bogataša, je to še vedno na svetovni ravni skoraj nič.
To s piškotki je samo glede oglaševanja; recimo cele dneve hodiš po straneh z xxxl verzijami "masažnih aparatov" v obliki roza falusov in ti bo te potem zaradi tracking cookijev servirala čisto vsaka reklama na ostalih straneh, ki jih obiskuješ. Drugi primer so cene v trgovinah, ki so različne glede na to od kod potencialni kupec prihaja, kaj uporablja in kake strani obiskuje; ena stran z letalskimi kartami je uporabnikom Macbookov ponudila skoraj enkrat večje cene kot PCjašem, češ, če si lahko privoščiš 2k€+ računalnik, boš lahko tudi plačal več za karte.

Samo oglaševanje, nič drugega. Temu se lahko že izogneš z uporabo adblocka.

Primeri uporabe vpn-ja za normalne osebe:
- delaš od doma in tako dostopaš do službenih stvari, ker dovolijo dostop do svojega omrežja samo preko lastnega vpn-ja
- živiš v državi, kjer odvetniške službe z veseljem pošiljajo par sto eur/usd položnice za eno downloadano epizodo prek torrenta (us, de, fr, at je zaenkrat siva cona)
- hočeš dostopati do vsebin ali servisov, za katere lastnik/založnik ne dovoli uporabe v tvoji državi
- hočeš dostopati do strani, ki jih je država prepovedala
- hočeš se izogniti cenam in davkom, ki so vezane na lokacijo ip-ja kupca

Tisti, ki uporabljajo vpn-je za prekupčevanje drog, orožja in cp-ja pa si itak zaslužijo samo metek v glavo.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Aquafriend ::

Torej kaj zelis povedat. Ce si dovolj neumen in pravilno vzgojen v danasnjem sistemu, ce zivis po ponujenem vzorcu, ti ni treba skrbet. Razen Ce pokukas ven izven mnozice, ce si prevec radoveden, ce strlis iz tega vzorca pa ja?

Zgodovina sprememb…

alese ::

_Denny_ je izjavil:

Lol ta tekst je ena sama paranoja...

Vse skupaj spominja na to:


Normalnemu Janezu Novaku, ki zjutraj vstane, gre na šiht/v šolo, potem popoldan s kolegi/sošolci na en Zlatorog, kjer malo pokritizira šefa/učitelje/državo/starše, gre domov za tv kjer si ga 5x na roko in potem spat, ne bo sledil noben. Taka oseba ni dovolj zanimiva in tudi ne izstopa iz (pod)povprečja, kamor sodi več kot 90% svetovnega prebivalstva. Tudi, če bi se šlo npr. za ne vem kakega slovenskega kriminalca, politika ali bogataša, je to še vedno na svetovni ravni skoraj nič.
To s piškotki je samo glede oglaševanja; recimo cele dneve hodiš po straneh z xxxl verzijami "masažnih aparatov" v obliki roza falusov in ti bo te potem zaradi tracking cookijev servirala čisto vsaka reklama na ostalih straneh, ki jih obiskuješ. Drugi primer so cene v trgovinah, ki so različne glede na to od kod potencialni kupec prihaja, kaj uporablja in kake strani obiskuje; ena stran z letalskimi kartami je uporabnikom Macbookov ponudila skoraj enkrat večje cene kot PCjašem, češ, če si lahko privoščiš 2k€+ računalnik, boš lahko tudi plačal več za karte.

Samo oglaševanje, nič drugega. Temu se lahko že izogneš z uporabo adblocka.

Primeri uporabe vpn-ja za normalne osebe:
- delaš od doma in tako dostopaš do službenih stvari, ker dovolijo dostop do svojega omrežja samo preko lastnega vpn-ja
- živiš v državi, kjer odvetniške službe z veseljem pošiljajo par sto eur/usd položnice za eno downloadano epizodo prek torrenta (us, de, fr, at je zaenkrat siva cona)
- hočeš dostopati do vsebin ali servisov, za katere lastnik/založnik ne dovoli uporabe v tvoji državi
- hočeš dostopati do strani, ki jih je država prepovedala
- hočeš se izogniti cenam in davkom, ki so vezane na lokacijo ip-ja kupca

Tisti, ki uporabljajo vpn-je za prekupčevanje drog, orožja in cp-ja pa si itak zaslužijo samo metek v glavo.
A normalna oseba po tvoje, downloada črne piratske verzije iz neta, ne plačuje davkov, goljufa državo in se ukvarja s kaznivimi dejanji, saj ni čudno da smo tam kjer smo, če imamo državljane ki tako razmišljajo. Jaz vpn ne potrebujem za nič od tega, ker tega ne počnem, če si zaželim kak film ga kupim uradno original verzijo na eba za par evrov, tako jih imam doma že več kot sto. Razmišljam pa izven kalupov, ki si jih ti napisal, ne želim, da mi država sledi ali moj ponudnik ali kdo drug, pa ne zato, ker bi počel kaj prepovedanega ampak zato, ker nočem da se kdo vtika v mojo zasebnost in predvsem zato, ker v tej državi nikomur ne zaupam, tudi če delaš vse prav lahko padeš na limanice čez zmotili smo se, pa luknja v pravnem sistemu pa tak dalje, očitno si še zelo mlad pa malo izkušen. Zkaj bi koga brigalo, če jaz na oglasniku prodajam vibrator, ker sem se premislil in ga nisem podaril prijateljici. Nobenega to ne briga in nočem da mi kdorkoli sledi tako ali drugače pa zaslišuje. En gor je omenil, da je slovenija še najmanjši problem, očitno zadev ne pozna, slovenija je zame največji probem saj sem tukaj, zame ja najmanjši problem amerika in globalni svet saj z njim nimam popolnoma nič, čeravno si vi mislite da temu ni tako. Jaz plačujem davke v slo, hodim v trgovino v slo, koristim zdravstvo v slo, kaj mene briga amerika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitcoin nakazilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
5919283 (13610) retro99
»

Slovenski NiceHash izgubil za 56 milijonov evrov bitcoinov (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
388110124 (78468) dexterboy
»

Plačilo odkupnine za Cryptolocker v bitcoinih

Oddelek: Pomoč in nasveti
212552 (1959) 111111111111
»

Bitcoin: igre na srečo, zasegi in obdavčitve

Oddelek: Novice / Kriptovalute
219528 (7464) trizob

Več podobnih tem