» »

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

1 2 3
4
5

scipascapa ::

samo če ne bi bili pri EA....win win

Master_Yoda ::

Sem probal 10 minut, in mi deluje prevec "konzolasticna" - kar naenkrat ne mores pogledati levo/desno, ko hodis po ceveh, etc samo naprej gumb drzis,etc. Pa FOV se mi nek cuden zdi - gre to kje nastaviti ?
Dovie'andi se tovya sagain.

kitl76 ::

Igral prvi dve uri, dober špil, danes nadaljujem. S konzolastičnim načinom nimam težav saj igre igram na obeh sistemih. Tole dotično na Pc-ju saj je balkanska verzija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

oo7 ::

Master_Yoda je izjavil:

Sem probal 10 minut, in mi deluje prevec "konzolasticna" - kar naenkrat ne mores pogledati levo/desno, ko hodis po ceveh, etc samo naprej gumb drzis,etc. Pa FOV se mi nek cuden zdi - gre to kje nastaviti ?


Kaj pa če gledat levo in desno v tistem ozkem prehodu ? Čez celo igro imaš nekaj takih prehodov kjer se moraš stisniti čez drugače pa 95% igre lahko gledaš levo desno kolikor te je volja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Master_Yoda ::

Ni samo v ozkih prehodih, recimo na zacetku pred prvim slidom. Stvar osebne preference ampak mi nikakor ni vsec. Zaradi tega mi ni bila vsec tudi Nier Automata.
Dovie'andi se tovya sagain.

Izi ::

Samo nekajkrat v celi igri ti potegne pogled v določeno smer, da se fokusiraš na kakšen pomemben objekt, ki je pomemben za zgodbo. Narediš pet korakov naprej in lahko spet prosto obračaš kamero.

Kar se tiče FOV se ga da spreminjati v nastavitvah, ampak to je tretjeosebna igra zato višanje FOV povzroči samo to, da se kamera bolj oddalji od našega Jedija.
Tukaj lahko vidiš razliko med FOV default in FOV 70: https://imgsli.com/ODMxMg

xxxul ::

Master_Yoda je izjavil:

Ni samo v ozkih prehodih, recimo na zacetku pred prvim slidom. Stvar osebne preference ampak mi nikakor ni vsec. Zaradi tega mi ni bila vsec tudi Nier Automata.

naštimi si tipke za pogled levo desno - včasih ti “locka” pogled na neko točko in z miš ne premkaneš pogleda pa da se j****, če pa protisneš tipko za pogled pa voila...

kitl76 ::

Z hamepadom ni teh težav.

*gamepad

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Master_Yoda ::

Precisely - zato mi ni najbolj vsec - zgodba koliko sem se danes preigral (sel na en planet kjer sem dobil nadgradnjo na dual lightsaber,..) je OK. In izgleda da tudi itemov ni v igri (vsaj do kolikor sem prisel), so samo razlicni skini za stvari.

Kaj so druge lokacije podobne kot teh nekaj na zacetku (zacetna, planet z vaultom, ter rdeci planet z nightsister)? Ker to je se ena stvar ki mi deluje prevec "console" oz. arcade like - na vsaki lokaciji je bilo 3/4 stvari porusenih in se moras kot v arkadah skakati gor, dol, plezati, "walk the tightrope" po ceveh, etc.

Se eno pitanje: Kaj se lahko oz. je kaksna prednost ce se specializiras na eno vejo force, lightsaber, survivability ? Ker trenutno imam neporabljene tocke in imam ze vse skile ki jih lahko imam imam unlocked - sem nameraval najprej da bi sel moj char v "strong force user" vejo, ampak kaj ko imas samo 2 odklenjena skilla na zacetku - dodatna force tocka in upgraded slow.

Verjetno sem prevec pricakoval "KOTOR 1/2" like experience.
Dovie'andi se tovya sagain.

oo7 ::

Master_Yoda je izjavil:



Se eno pitanje: Kaj se lahko oz. je kaksna prednost ce se specializiras na eno vejo force, lightsaber, survivability ? Ker trenutno imam neporabljene tocke in imam ze vse skile ki jih lahko imam imam unlocked - sem nameraval najprej da bi sel moj char v "strong force user" vejo, ampak kaj ko imas samo 2 odklenjena skilla na zacetku - dodatna force tocka in upgraded slow.



Jaz sem vlagal enakomerno v vse tri. Itak dokler ne napreduješ v zgodbi imaš zaklenjene nekatere nekatere sposobnosti. So pa 3 stopnje.

oo7 ::

Star Wars Jedi: Fallen Order Angry Review

dronyx ::

Jaz sem se izgubil že na prvem planetu. :)

Ko prideš do vaulta moraš potem nazaj na ladjo. Ker so bila ena vrata rdeče obarvana sem mislil, da se to ne da odpret in sem šel nazaj po isti poti, od kjer sem prišel, samo poti navzgor ni bilo nikjer, ker po jeklenicah se lahko očitno samo spuščaš.

oo7 ::

dronyx je izjavil:

Jaz sem se izgubil že na prvem planetu. :)

Ko prideš do vaulta moraš potem nazaj na ladjo. Ker so bila ena vrata rdeče obarvana sem mislil, da se to ne da odpret in sem šel nazaj po isti poti, od kjer sem prišel, samo poti navzgor ni bilo nikjer, ker po jeklenicah se lahko očitno samo spuščaš.


Ko se zapelješ dol z vaulta se drži leve strani tam bo ena večja zverina potem pa pred rdečimi vrati mislim, da BD-1 poskenira nekaj na steni. Mogoče je to razlog se ne spomnim več.
Ja na začetku se lahko samo spuščaš bolj proti koncu se boš lahko peljal tudi v drugo stran.

oo7 ::

Respawn Job Listings Point to Possible Star Wars Jedi: Fallen Order Sequel

https://www.ign.com/articles/2019/12/17...

Bantani ::

Meni je TOP igra..prava mesanica dark souls pa uncharted...edino kar sem pogresal,da bi lahko bil kaksen fast travel na planetu sploh,ce pobiras vse collectibles:)

oo7 ::

Ja končno je EA uspelo narediti vsaj eno dobro SW igro.

T-h-o-r ::

There is not an option to play a Dark Side path through the game


Weak and gay
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

Star Wars Jedi: Fallen Order - prodali so več kot 8 miljonov kopij. Zelo velik uspeh.

yoco ::

oo7 je izjavil:

Star Wars Jedi: Fallen Order - prodali so več kot 8 miljonov kopij. Zelo velik uspeh.

KAJ????? Ne mogoče!!! EA je rekel, da so singleplayer igre mrtve! ;)

scipascapa ::

dober podatek.

PH03N1X ::

Upam, da ne bodo rushali z morebitnim nadaljevanjem.

ahac ::

Uspeh Fallen Order in fail Anthema bi bil lahko dober znak za Dragon Age 4 in podobne EA igre. Mogoče bodo le dojel, da online ni vse, čeprav...

https://www.marketwatch.com/story/elect...
Electronic Arts stock dips after BMO downgrade
...management has yet to communicate a 'Star Wars Jedi' monetization plan - we see good upside potential, but also a lot of risk, as one misstep could quickly turn fickle fans against the game.
Delničarje zelo moti, da Fallen Order nima lootboxov in podobnega sranja....
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Kayzon ::

Tudi meni povprecna zadeva,neka wanna be mesanica Uncharted pa DS iger. Pass..

oo7 ::

'Star Wars Jedi: Fallen Order' Sequel Reportedly In Development

https://heroichollywood.com/star-wars-j...


Najbrž bo treba počakati kakšne 3 leta ?

ahac ::

Star Wars Jedi: Fallen Order - Free Update
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

EA Calls Star Wars Jedi: Fallen Order "First Title in an Entirely New Franchise"

https://twinfinite.net/2020/05/star-war...


Menda je igra prodala več kot 10 mio kopij. EA pa še nedolgo nazaj SP igre so mrtve :)) zdaj pa kar nova franšiza :)

Magic1 ::

Itak da hočejo forsirat MP igre, ker se lahko igrajo neomejeno ur in ti zraven konstantno prodajajo advantage stuff in kozmetiko. 70€ ni zadosti za njih. Samo pozabljajo, da običen working folk(sploh s familio) nima polno cajta za zagont na igrah. Za nas so odlični Sp najboljš.
Magic

Bantani ::

Magic1 je izjavil:

Itak da hočejo forsirat MP igre, ker se lahko igrajo neomejeno ur in ti zraven konstantno prodajajo advantage stuff in kozmetiko. 70€ ni zadosti za njih. Samo pozabljajo, da običen working folk(sploh s familio) nima polno cajta za zagont na igrah. Za nas so odlični Sp najboljš.


Res je

oo7 ::

EA Conference Call:

- Mass Effect Legendary Edition performed well above expectations.

- Will continue to invest in the Jedi Fallen Order franchise

- Battlefield 2042 was the most discussed new game during June. Trailers received 210m views across all channels.



Kot kaže je to napoved za Star Wars Jedi Fallen order 2 igro :)

oo7 ::

Govorice pravijo, da naj bi v kratkem (možen mesec MAJ ) napovedali igro Star Wars Jedi: Fallen Order 2.
Možno, da igra izide še letos.

oo7 ::

Things are set in motion to reveal the next Star Wars Jedi: Fallen Order game by Respawn Entertainment.

Following today's announcement that LEGO Star Wars will release April 5th, a May 4th reveal now seems incredibly likely.

Expected to release Q4 2022.


https://twitter.com/_Tom_Henderson_/sta...


Nadaljevanje igre Jedi Fallen order še letos ?

oo7 ::

Respawn dela na kar treh Star wars igrah.

Star Wars Jedi Fallen Order 2
Star wars v FPS načinu v sodelovanju z bivšim razvijalcem Medal of honor razvijalcem
Star wars strategija z pomočjo nekaterih bivših XCOM razvijalcev

oo7 ::

Proti koncu meseca maja najava igre Jedi Fallen order 2.

According to new reports, the announcement of Star Wars Jedi: Fallen Order 2 is scheduled for late May this year.

oo7 ::

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 naj bi izšel enkrat naslednje leto

https://hop.si/2022/04/29/star-wars-jed...

oo7 ::

Star Wars Jedi: Fallen Order Sequel Called Star Wars Jedi: Survivor - Report
The Jedi: Fallen Order sequel's reported title might give us a hint of what to expect.

https://www.gamespot.com/articles/star-...

ahac ::

Star Wars Jedi: Survivor - Official Teaser

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Kdo je tisti v bazenu ? :P Ali je kakšen nov lik ali kakšen star znanec ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kdo je tisti v bazenu ? :P Ali je kakšen nov lik ali kakšen star znanec ?

Nihče ne ve.
EA noče povedat

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kdo je tisti v bazenu ? :P Ali je kakšen nov lik ali kakšen star znanec ?

Nihče ne ve.
EA noče povedat



Dobro bomo pa izvedeli enkrat drugo leto :)

Survivor naj bi se dogajal 5 let po prvem delu Fallen order.

oo7 ::

Na igri Star wars Survivor so začeli delati še pred izidom prve igre.

oo7 ::

Cal Kestis bi lahko na Disney+ dobil svojo live action TV serijo. Zaenkrat govorice.

oo7 ::

Star wars Survivor možen izid igre enkrat marca 2023. ...

oo7 ::

Star Wars Jedi: Survivor izide 16 marca 2023



Minimum
OS: Windows 10 64-bit
Processor: 4 core / 8 threads | Intel Core i7-7700 | Ryzen 5 1400
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 8GB VRAM | GTX 1070 | Radeon RX 580
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: 130 GB available space



Recommended
OS: Windows 10 64-bit
Processor: 4 core / 8 threads | Intel Core i5 11600K | Ryzen 5 5600X
Memory: 16 GB RAM
Graphics: 8GB VRAM | RTX2070 | RX 6700 XT
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: 130 GB available space

oo7 ::

Star Wars Jedi: Survivor World Premiere Trailer




Star Wars Jedi: Survivor will be released on March 17, 2023 for PC, PS5 and XSX/S.

oo7 ::

Star Wars Jedi: Survivor igra bo imela krajšo zamudo. Izid igre 28 april 2023

oo7 ::

Star Wars Jedi: Survivor - 9 Minutes of Gameplay




V tej igri bo možnost fast travel :)

Bantani ::

Super:)..to je manjkalo pri fallen orderju

oo7 ::

Bantani je izjavil:

Super:)..to je manjkalo pri fallen orderju


Pa še kako :)

LunKi ::

Igram fallen order in je res vrhunski. Po force unleashed gre res za odličen izdelek.

oo7 ::

LunKi je izjavil:

Igram fallen order in je res vrhunski. Po force unleashed gre res za odličen izdelek.


Ja dobra igra komaj čakam nadaljevanje.

Od Force Unlished pa sem igral samo drugi del.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars: Knights of the Old Republic 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
668673 (245) oo7
»

Untitled Star Wars Game (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10118466 (568) oo7
»

Star Wars Battlefront 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18118553 (8358) oo7
»

Zakaj igra naenkrat ne deluje

Oddelek: Igre
121597 (1354) Alien123
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211625 (9671) jype

Več podobnih tem