» »

GoPro HERO

GoPro HERO

Kleemen ::

Malo sem gledal po netu in zasledil zelo ugodno ceno novega GoPro HERO. Direkt iz uradne strani od GoPro za 219,99eur z brezplačno spominsko kartico in brezplačno poštnino. Kaj je fora da so tanovi GoProji tako poceni? Glede na to, da so rabljene 3ke okrog 150eur? Pa tudi kar sem gledal velike razlike med novim HERO in HERO5 black ni, razen v boljšem 4k videju in 2mp boljša resolucija kamere.

naslonjach ::

Malce pozno pa vseeno mogoče pride prav lastnikom HERO 2018 verzije kako pridobiti verzijo HERO 5 z modom. Predno začnem naj povem, da sem tole ravnokar spedenal na svojmu in deluje bp. Nikakor pa ne odgovarjam za posledice, ki lahko nastanejo pri modanju!



LP

DamijanD ::

Odlično - sem že sam zasledil, da je Hero hardversko 5 black.
A lahko poveš kakšne imaš nastavitve pri timelapse videu (to me je najbolj negativno presenetilo pri Hero, ker je samo 0,5s - glede na primerjalno tabelo je pa zgledalo, da ima enako kot boljši modeli)

naslonjach ::

Hej. Če te prav razumem, sprašuješ za originalno verzijo HERO 2018, je tako? in da ima samo 0,5s. Če si to mislil brez veze da diskutirava. Naloži mod pa boš imel vse opcije, ki jih ima HERO 5 BLACK.

edit: pa še to dodajam. Ne bi me mikalo modati za ostale opcije, toda najbolj pomembno mi je bilo, da lahko spreminjaš pri videu, belino, kontrast...kar je pomembno da lahko kasneje video obdelaš precej bolje. No, ja pa ostali bombončki, gps, 4k, 120 slikic pri 1080p...

Zgodovina sprememb…

Bostjaan ::

zdravo, eno vprašanje,
če naročimo kamero iz njihove uradne spletne strani ali je potrebno kasneje plačati še kakšno carino/davek ali je to zadnja cena?

ToniT ::

če pošiljajo iz EU (mislim, da pošiljajo iz Nizozemske), je to zadnja cena.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero akcijsko kamero kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23956751 (5206) Jebac18
»

GOPRO debata , HERO 5 , KARMA

Oddelek: Zvok in slika
5988 (699) 4knative
»

Hervis zahteva nazaj GoPro? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11217940 (11668) joze67
»

GoPro

Oddelek: Kaj kupiti
339510 (6012) gasperxp1
»

Garmin se postavlja po robu GoProju

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
4014806 (10418) ProGo

Več podobnih tem