» »

Hervis zahteva nazaj GoPro?

Hervis zahteva nazaj GoPro?

1 2
3
»

next3steps ::

shadeX je izjavil:

Dokler OP ne slika dokumentacije, ki dokazuje da so mu poslali GP5 v sklopu popravila GP4, je ta tema čist prazno nabijanje in metanje slabo luč na Hervis.

OP se ni javil že 1 teden.

Ustni dogovor je dovolj.

Mare2 ::

Po mojem še Kitajci ali pa Moldavijci ne bi zahtevali takšne neumnosti.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

mancini ::

Če je bila napaka oz bolje rečeno pomota na strani Hervisa, potem ni le ena ampak cel niz

je pa tako da imajo Hervis, Big Bang, ... katastrofalno slabe reklamacijske službe in sploh ne vedo kaj delajo, ne spremljajo rokov kdaj le ti potečejo, ... NIČ NULA z njihove strani

ko pa pride do tega da jim nastane škoda pol pa jokajo

shadeX ::

Večkrat grejo v škodo kupcu kot pa sebi.

barakus ::

Meni se zdi moralno, da zadevo vrneš, če so te zanjo prosili.

Hkrati se mi zdi izjemno slaba marketinška poteza od Hervisa, da svoje napake tako rešuje.

Če bi bil na tvojem mestu, bi zadevo vrnil, zgodbo pa objavil v družbene medije.

mgermo ::

Pretty please with sugar on top?
Ni šans, da bi vrno.

koyotee ::

barakus je izjavil:

Meni se zdi moralno, da zadevo vrneš, če so te zanjo prosili.

Hkrati se mi zdi izjemno slaba marketinška poteza od Hervisa, da svoje napake tako rešuje.

Če bi bil na tvojem mestu, bi zadevo vrnil, zgodbo pa objavil v družbene medije.


A da bi lahko drugim rekel kok si ti dobra duša, pa kok je hervis u p****? ;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

joze67 ::

barakus je izjavil:

Meni se zdi moralno, da zadevo vrneš, če so te zanjo prosili.


?
Če bi mu poslali popravljeno kamero, potem pa bi notri našel 5ko, potem ja, vsekakor.

Ampak kot gre zgodba v tem trenutku, je šlo za dogovor. Sedaj ga hoče Hervis spremeniti - kar je vsekakor možno, a le spet z dogovorom. Ni pa jasno, zakaj bi op to naredil. Za prejšnja dva dogovora sta imeli obe strani interes, sedaj pa ni nujno tako.

          ::

Nauk zgodbe je torej, da v takih primerih za vsak drekec pekec zahtevaš še papirje, ki potrjujejo dogovor.

joze67 ::

Saj je Hervi že zaradi zalog moral opraviti papirologijo. Najmanj pa vedno podpišeš delovni nalog ob predaji na servis in podpišeš prevzem ob zaključku. Menda se vidi, kaj si prevzel. Tako da razloga za kako paniko ne vidim.

nekikr ::

Bolj pomembno je to, kaj bi on moral prevzeti. Če piše Hero 5 in jo je prevzel, potem ni problema. Če piše Hero 4, dobil je pa Hero 5, potem ima pa problem.

Furbo ::

          je izjavil:

Nauk zgodbe je torej, da v takih primerih za vsak drekec pekec zahtevaš še papirje, ki potrjujejo dogovor.

Itak moraš zahtevati potrjeno garancijo pri novi napravi. Meni so tudi že menjali monitor enkrat, pa ga samo porinejo predme, sem lepo rekel, potrdite mi še garancijo, od danes naprej, pa so mi jo, po kratkem premisleku, ko sem jih opomnil, da začne teči nov garancijski rok.

Na take stvari se misli v naprej, ne pa potem, ko kaj zariba.

Ampak kljub temu, avtor teme ne rabi nobenih papirjev ali se sekirati zanje.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

joze67 ::

Če piše, da je dobil Hero 4, potem sploh nima problema. Če piše, da Hero 5, pa tudi ne.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero akcijsko kamero kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23956808 (5263) Jebac18
»

GoPro "alternativa"? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12937313 (12324) BivšiUser2
»

GOPRO debata , HERO 5 , KARMA

Oddelek: Zvok in slika
5991 (702) 4knative
»

GoPro

Oddelek: Kaj kupiti
339519 (6021) gasperxp1
»

Kamerca za v avto/na motor

Oddelek: Loža
192188 (1649) Mesar

Več podobnih tem