» »

Kje kupiti ˝slim fit˝ oblačila

Kje kupiti ˝slim fit˝ oblačila

Dionis ::

Pozdravljeni,

obračam se tukaj na forum, če kdo pozna kakšno pametno trgovino, kjer je lažje dobiti velikosti oblačil za velike in suhe (190cm in 75kg). Nekaj sem že googlal in tudi tukaj bral, vendar nisem nikjer zasledil kakšne koristne informacije glede tega.
Namreč sam imam problem, da moram praktično skoraj celo Ljubljano prečesati, da si na leto kupim tistih par kosov oblačil in da mi vsaj približno primerno stojijo. Največji problem imam s puloverji, kjer ali so rokavi prekratki, ali pa je potem sam pulover preširok.
Nekako zadnje čase imam še najboljše izkušnje iz Rudnika v trgovini Peek&Cloppenburg.

Obleke bi kupoval nekje srednje do višjega cenovnega ranga.

Se morda splača iti pogledati tudi kam v tujino? Palmanova v Italiji mi ni bila ravno presežek, da bi tam lažje dobil velikost.

Za pomoč in nasvete se že vsem v naprej lepo zahvaljujem.

shotalick ::

Zdravo,

jaz sem praktično enake postave. Višina enaka, teža tudi, mogoče celo KG manj. Veliko za oblečt dobim na netu (https://en.def-shop.com/), v LJ pa se redno ustavljam MEGA OUTLET FACTORY na Rudniku. Dobim mrsikaj, po razmeroma normalnih cenah.

Alien123 ::

Bo treba kako sendvič več pojest pa vam bodo oblačila lepše pristajala.. govorim iz izkušenj, ker sn tudi bil nekdaj presušen kot vidva..

klemenSLO ::

Z leti se to zgodi samodejeno :D
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Invictus ::

CA ima neko linijo slimfit srajc...

Se pa strinjam,. da so cunje zadnje čase samo še za majhne in debele...

Mene ni malo skupaj, pa nosim M cifre... L mi je vse preveliko...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

pitar ::

Alien123 je izjavil:

Bo treba kako sendvič več pojest pa vam bodo oblačila lepše pristajala.. govorim iz izkušenj, ker sn tudi bil nekdaj presušen kot vidva..


Te je kdo vprašu za nasvet prehranjevanja?

Sicer pa tržnica Velika Kladuša :)

Gregex ::

Poglej v H&M. Ko sem bil nazadnje v šopingu v supernovi na rudniku, zavijem v H&M in vse kar sem videl je blo slim fit. Sem se samo obrnil in zavil v druge štacune, pa me ni ravno veliko skupaj, a slim fit hlač ne bi potegnu čez stegna.

shotalick ::

Alien123 je izjavil:

Bo treba kako sendvič več pojest pa vam bodo oblačila lepše pristajala.. govorim iz izkušenj, ker sn tudi bil nekdaj presušen kot vidva..


Sm prov vedu, da se bo našel eden, ki bo reku, da je potrebno kaj več pojest. Človek božji, ko bi vedel, kolk jaz ene hrane sesiliram, bi se za glavo prijel. pa da se razumemo, tudi malo ne pazim kaj jem in kdaj kaj jem. Pohano, mastno, pečeno, prekajeno. Majoneza je povsod kamor paše. Moj moto, bolj mastno, bolj slastno. Pico pospravim 3x tedensko, hamburger, pomfri, sendviče, bureke, and all the junk that exist. Je pa res, da mi sladko ne paše oz., ko mi zapaše, stresem celo škatlo keksov Domačica. Ponavad se to zgodi po jointu :).

Holesterol pod mejo normale, tako, da imaš še kakšen nasvet? Ali bo res dovolj kakšen sendvič več?? Šibam prot 31. letu...nikjer ni videt, da bi se hotlo kaj prijet. Pa tudi ne rabi se, se prav fino počutim.Je pa res,da mam doma 2 otroka, ki mi pobereta enregije še pa još.

Invictus je izjavil:

CA ima neko linijo slimfit srajc...

Se pa strinjam,. da so cunje zadnje čase samo še za majhne in debele...

Mene ni malo skupaj, pa nosim M cifre... L mi je vse preveliko...


Made my day :D. Je pa res, tut sam, znam vzet zadevo M, pa mi je prav. Včasih bi moral L, ampak potem z mene visi. Pri srajcah vzamem L (TAKKO, CA) in jih dam zožati, da jih poberejo pri strani.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Tudi jaz imam podoben problem z oblačili. Včasih sem bil isto 190 cm/75 kg, požrl pa vse, kar sem videl in je bilo vsaj približno užitno. Ko sem se malo postaral, sem prišel na 190/85, jem pa precej manj, kot sem včasih. Športno pa sem bolj aktiven, kot prej, pa sem že prej bil precej aktiven.

Tudi z "novimi" dimenzijami imam še vedno isti problem pri oblačilih, le da manj občuten. Je pa ql, ker so veliko začeli delati hlače, ki so nekoliko daljše, pas pa je ožji. Čakam še na puloverje/jakne/jopice, ki bi imele podaljšane rokave in podaljšan "trup", ne pa tudi tako širok, kot jih delajo zdaj. Recimo XL pulover mi po dolžini trupa in rokavov sede, po širini pa bi skoraj lahko stlačil še punco zraven. Če vzamem L, so mi rokavi/trup kratki, širina še vedno preširoka. M pa je po širini OK, rokavi in trup pa povsem prekratki.

anketar ::

oba ka sta suha, najbrž velik prehodta čez dan al sta pa vsaj aktivna, da vso tisto "mastno" hrano porabta (dvomim da požreta čez dan več kot 2.500-3.000 kalorij) to kar se vama zdi velik je za fatfucke dieta

kuglvinkl ::

Nama, ima tudi slim fit srajce od Ventija.
Your focus determines your reallity

Alien123 ::

anketar je izjavil:

oba ka sta suha, najbrž velik prehodta čez dan al sta pa vsaj aktivna, da vso tisto "mastno" hrano porabta (dvomim da požreta čez dan več kot 2.500-3.000 kalorij) to kar se vama zdi velik je za fatfucke dieta


Točno tak.. to da on poje junk food pico na dan, pa še za večerjo kakšni sendvič še sploh ne pride na 1500 kalorij.. bo treba si jedilnik narest do 4000 kalorij pa bo..

Mehmed ::

Op probaj asos.com recimo. Pa namesto vecje stevilke glej tall rubrike ali pa longline.

MostWanted ::

shotalick je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Bo treba kako sendvič več pojest pa vam bodo oblačila lepše pristajala.. govorim iz izkušenj, ker sn tudi bil nekdaj presušen kot vidva..


Sm prov vedu, da se bo našel eden, ki bo reku, da je potrebno kaj več pojest. Človek božji, ko bi vedel, kolk jaz ene hrane sesiliram, bi se za glavo prijel. pa da se razumemo, tudi malo ne pazim kaj jem in kdaj kaj jem. Pohano, mastno, pečeno, prekajeno. Majoneza je povsod kamor paše. Moj moto, bolj mastno, bolj slastno. Pico pospravim 3x tedensko, hamburger, pomfri, sendviče, bureke, and all the junk that exist. Je pa res, da mi sladko ne paše oz., ko mi zapaše, stresem celo škatlo keksov Domačica. Ponavad se to zgodi po jointu :).

Holesterol pod mejo normale, tako, da imaš še kakšen nasvet? Ali bo res dovolj kakšen sendvič več?? Šibam prot 31. letu...nikjer ni videt, da bi se hotlo kaj prijet. Pa tudi ne rabi se, se prav fino počutim.Je pa res,da mam doma 2 otroka, ki mi pobereta enregije še pa još.

Invictus je izjavil:

CA ima neko linijo slimfit srajc...

Se pa strinjam,. da so cunje zadnje čase samo še za majhne in debele...

Mene ni malo skupaj, pa nosim M cifre... L mi je vse preveliko...


Made my day :D. Je pa res, tut sam, znam vzet zadevo M, pa mi je prav. Včasih bi moral L, ampak potem z mene visi. Pri srajcah vzamem L (TAKKO, CA) in jih dam zožati, da jih poberejo pri strani.


seveda,pravo hrano omenjaš! mogoče zgledaš suh, vendar imaš sigurno več podkožne maščobe ko pa en debeluh 100+kg. pravi ste eni genialci. tudi sam sem bil isti do 20leta, potem sem pa šel v fitnes in si prilagodil prehrano. pravo hrano!

mmcmmc ::

Dajte človeku povedat kje cunje kupit ne pa mu zdaj govorit, da je podkožno zamaščen ali pa podhranjen.

Dionis ::

Najprej bi se rad vsem, ki ste podali koriste informacije lepo zahvalil. Definitivno, bom šel pogledati še v MEGA FACTORY. Sedaj do spletnih trgovin sem malo skeptičen, ker pač ne morem probati, kako oblačila stojijo na meni.

Kar se tiče prehranskih nasvetov so mi nekateri izredno fascinatni. Včasih, sem sicer še več pojedel in so se ponavadi vsi čudili, kam lahko to vse pospravim glede na mojo postavo, tako da imam nekje podobno situacijo kot shotalick. Kar se tiče aktivnosti jo imam na primer pozimi bore malo, ker služba je bolj ali manj pisarniška, prehodim pa tudi veliko ne. Tako, da takrat še kakšen kilogram zgubim. Čez leto ponavadi spet pride kakšna kila gor, ko je več aktivnosti zunaj hiše, vendar nikoli pa se nisem zaradi tega posebno zredil.
Konec koncev raje vidim, da sem ˝shiran˝ in lahko jem karkoli in kadarkoli mi zapaše, kot da se rabim obremenjevati s prekomerno težo. Zaradi moje postave mi pa samozavest ne trpi.

Za primer še, ko sem iskal zimski plašč sem moral hoditi okoli 2 leti, da sem našel takega, ki mi je bil všeč in da je prave velikosti, tako da takega sem našel v S oliverju.

Če pa ve še kdo za kakšno trgovino v tujini, bi jo bilo vredno poizkusiti :).

starboi ::

Mogoče bi bilo tudi za razmisliti o kakšnem dobrem krojaču , pri katerem bi si potem prikrojil kupljena (prevelika) oblačila in problem rešen . Sva na istem , s tem da imam malce več kilogramov od tebe , ampak imam tudi težave z višino in dolžino oblačil ( saj imam zelo dolge okončine ). Katere pa potem krojač prikroji in morem reči da sem maksimalno zadovoljen s tem načinom kupovanja oblačil. Lp

Mehmed ::

Dionis je izjavil:

Sedaj do spletnih trgovin sem malo skeptičen, ker pač ne morem probati, kako oblačila stojijo na meni.


Poznam ta obcutek, se strinjam pri drazjih zadevah. Samo cim si malo netipicnih dimenzij bos obolel od fizicnega iskanja na slepo.
Ko bos prisel do te tocke probaj online pa zacni s cim enostavnim. 3,4 navadne majice, ena skinny, ena slim, ena tall, ena longline pa najdes idealno kombinacijo. Ni lih velik rizik, postnine praviloma ni pa tudi nazaj se da poslat.
Hlace ti verjetno ne delajo tezav ker imajo dolzino, sirino in kroj ze napisan.
Ce te rokavi matrajo imas recimo v C&A enake srajce s +-5cm rokavi varianto.
V glavnem ko dost stvari sprobas pa nastudiras kaj kej pomeni bos nasel znamke, ki ti bolj odgovarjajo in bos zadel ze brez pomerjanja. Samih slim fit zadev dobiti imo ni problem, imam obcutek da jih je tok kot vsega ostalega skupaj. Slim podaljsano, kar ugibam da ti rabis je pa druga stvar. Za te stacune ki si jih omenil vem da imajo kake znamke, ki imajo tudi take stvari samo kam jih oni skrijejo nimam pojma. Zato sem pristas online pa sort by metode.

Enterprise ::

Imava praktično enako postavo. Odgovor je ZARA. Cenovno je tudi nek srednji rang. Kroj je v osnovi bolj ozek, in v bistvu idealen za višje a bolj suhe ljudi. Jaz Kjerkoli drugje kupujem hlače, četudi slim fit, mi zadaj "visijo", njihove slim fit so normalno oprijete.

dope1337 ::

Enterprise je izjavil:

Imava praktično enako postavo. Odgovor je ZARA. Cenovno je tudi nek srednji rang. Kroj je v osnovi bolj ozek, in v bistvu idealen za višje a bolj suhe ljudi. Jaz Kjerkoli drugje kupujem hlače, četudi slim fit, mi zadaj "visijo", njihove slim fit so normalno oprijete.


Podpišem.

Vprašanje je samo, če ti njihov stil paše.

Predvidevam, da si tudi v ramenih malo širši napram trupu. V Zari je fajn, k je dost zgornjih delov oblačil teliranih, tako da ne bodo cunje visele dol iz tjebe.

Mehmed je izjavil:

Op probaj asos.com recimo. Pa namesto vecje stevilke glej tall rubrike ali pa longline.


Tuki mi2 z mojo za njo oblekce kupujema xD Profi stran, s profi costumer service (poštnina 3EUR, za nakupe do 30EUR, kar je več je zastonj).
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

pero50 ::

zara btc.

Egidij88 ::

188cm 78kg here. C&A.

videc ::

naracamicie kot že omenjeno, andcamicie
A v Emporiumu nimajo pri nobenmu štantu nič?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moške hlače - ponovno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520834 (4931) Kvinta
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134590 (20281) leiito

Več podobnih tem