» »

zajem videa

zajem videa

jan020 ::

Iz siolove strani sem hotel zajeti živo sliko iz POP TV (z ADSLjem). Probal sem s Camtasio, ampak ko predvajam, je samo črna slika. Probal sem z večimi kodeki, ampak je bila vedno črna slika. Ali obstaja kakšen program, s katerim bi lahko zajel živo sliko iz Siola?
Ali je komu to sploh že uspelo?

pivmik ::

camtasia ni zmožna zajemati videa ki se predvaja preko OVERLAY-a.
Itak vem da nimaš pojma o čem govorim ampak se pač morem delat pametnega :)

Poskusi z Net Transportom ,samo se mi zdi da ne podpira zajemanja slike v živo, pa tudi StreamBox VCR ne podpira. Obstaja še en tretji program ki menda 100% podpira, ma bo že kdo drug to napisal.
LP, Gregor GRE^

pagat34 ::

PicNik: Obstaja še en četrti program, ki to 105% podpira 8-O Žal ne vem kako se mu reče. Ali kdo drug to pozna? :\
_________________________________________
Zaradi stranskih učinkov se izogibaj M$ izdelkov!

Gandalfar ::

PicNiK: ce program ne podpira zajemanje slike prek overlaya pa pac izklopis strojno pospesevanje, ane?

jan020 ::

še vedno nimam programa. Net transport mi ne dela. Kje pa sploh lahko izklopim overlay, a pol bo pa delalo? A to res ni še noben probal?!

pagat34 ::

še vedno :D ni natančnega odgovora 8-O
qwa je to: ... izklopis strojno pospesevanje, ane?
_________________________________________
Zaradi stranskih učinkov se izogibaj M$ izdelkov!

l-note ::

Program, ki ga iščeš se imenuje WM Recorder 8.0. Omogoča snemanje streaming live videa v asf format.

Meni deluje brez problemov pri vseh TV postajah preko Vizije.

jan020 ::

posnel sem z WMR in slika je posneta v redu, problem je v zvoku. Zvok je zelo slabo posnet. In pa kako spravim ta asf format v divx format? Ker zasede preveč placa.

ješ ::

Za zvok je varijanta, da output (zvočnike) preusmeriš s kablom na mic-in in snemaš s katerimkoli rekorderjem. Nato video prevedeš iz asf v avi, in ga z VirtualDub-om spojiš z zvokom(zvok stisneš v mp3->full procesing mode, compression , video je nastavljen na direct stream copy). Pazi na sinhronizacijo zvoka z videom (interleaving).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snemaj zaslon (video z zvokom)

Oddelek: Zvok in slika
131782 (1595) mlamat
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538243 (7324) HitriPepe
»

DV v mpeg,divx,...

Oddelek: Programska oprema
111895 (1747) pivmik
»

TV TUNER

Oddelek: Kaj kupiti
252028 (1514) All
»

Virtualdub ne prepozna kamere?

Oddelek: Zvok in slika
201468 (1292) CaqKa

Več podobnih tem