» »

temp in cookies folder v MozillaFirebird

temp in cookies folder v MozillaFirebird

Kebab ::

Sem se odločil da stvar preizkusim in sem navdušen; nobene inštalacije pa še hiter je.

Zanima pa me, kam Firebird shranjuje kukije, temp. internet files itd.? Za explorer imam lepo svojo particijo za vse te zadevščine (temp inter. files, recent, cookies, history).

Mi lahko kdo prosim pove, kam to shranjuje firebird? Hvala.

largie ::

privzeto se vse shranjuje v c:\Documents and Settings\(username)\Application data\Phoenix pa še nekaj podmap, vsaj pri meni v winxp. dobro je da so cookieji, dovoljenja za te in bookmarki shranjeni v eno datoteko (vsako v svojo). temp files so tudi tukaj, ampak se shranjujejo na drugačen način kot pri IE, v neke brezimen datoteke, če hočeš datoteke videt poimensko uporabi about:cache v naslovni vrstici.

Kebab ::

Hvala largie, jih že imam:)

Marjan ::

Hudooo!!

Zakaj mi ni noben povedal, da je Mozilla FireBird najboljši brskalnik kar jih obstaja !?!?! 8-O 8-) :D

Danes ga za hec iz dolgčasa preizkusim (verzija 0.6.1) in zadeva je še boljša od Mozille v kar nekaj detajlih.

Tudi s plug-ini nobenih problemov, enostavno se namesti EN dll fajl v mapo plug-ins in to je vse, strani prikaže vse brez problemov, bookmarki se uvozijo iz IE in iz Mozille.

Res super zadeva!

Priporočam vsem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekej vprasanj o Mozilli

Oddelek: Programska oprema
131355 (1178) jeso
»

Mozilla 1.4 Vprasanja

Oddelek: Programska oprema
131338 (1045) Loki
»

Mozilla Firebird 0.7 in Mozilla Thunderbird 0.3 v slovenščini

Oddelek: Novice / Brskalniki
413814 (3814) hruske
»

Internet Explorer se poslavlja

Oddelek: Novice / Brskalniki
393206 (3206) CaqKa
»

Mozilla Firebird 0.6!

Oddelek: Novice / Brskalniki
192707 (2707) root987

Več podobnih tem