» »

Svetovno prvenstvo v hokeju Div.1

Svetovno prvenstvo v hokeju Div.1

MisterM ::

Risi me znajo vedno navdušiti in spraviti v dobro voljo. Ve kdo za kakšno agencijo, ki bi ponujala organiziran ogled tekem? Našel sem sicer Kompas, ki pa nima več aktivnih ponudb za SP v Budimpešti in nek čuden 4evertravel. Zanimale bi me tekme SLO-KAZ in SLO-ITA, v petek 27. in soboto 28.4.2018, z nočitvijo med petkom in soboto.

Gregex ::

Kaj se je zgodilo v 2 mesecih? Praktično enaka ekipa z nekaj izjemami in na OI odlično, zdej nas pa neki "exoti" peljejo scat, ki bi jih mogli premagat z levo roko. Samo slab turnir ali je na vidiku zaton slo reprezentančnega hokeja?

MisterM ::

Eh, preveč dramatično je govoriti o zatonu. Realnost našega hokeja je pač takšna kot je, in kar vsak nastop pač ne more biti čudež. Prepričan sem, da se bodo fantje zbudili v preostalih treh tekmah in drugo leto naskočili elito. Morda bomo celo gostili SP Div.IA.

MisterM ::

Pa je leto naokoli in o zatonu našega hokeja ni govora. Letos bo v vrstah Risov tudi AK11:

https://www.iihf.com/en/events/2019/wmi...

Obetajo se res lepe tekme proti gostiteljem, Belorusiji, Litvi, Madžarski ter Južni Koreji. Hkrati pa so navdušile tudi Risinje z drugim prebojem v tretji razred in s tem razsvetlile prihodnost tudi za naš ženski hokej.

Smurf ::

Tole zna biti zadnje prvenstvo za Kopitarja v reprezentanci. Bomo navijali :).

oo7 ::

A bo danes masaker ?

Ob 11:00 uri se začne hokejska tekma Slovenija : Kanada.

Švicarji so nas včeraj razbili 7:0

Matheus ::

Slovenija po 1/3 vodi proti Kanadi 1-0. Zaenkrat res borbajo, na koncu vseeno pričakujem gladko zmago Kanade. Kvota na Slovenijo se je pred tekmo sicer vrtela med 30-35 :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NHL FINALE - debata 2 poizkus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10311665 (7079) fantasycamp
»

AC Milan vs. Real Madrid

Oddelek: Loža
425770 (5201) galu
»

Za dopust v L.A.

Oddelek: Loža
152189 (1659) Hammer123
»

HOKEJ !!!

Oddelek: Loža
161749 (1547) sthep
»

hockey SLo-Kaz (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
944058 (3399) BigFoot

Več podobnih tem