» »

Za dopust v L.A.

Za dopust v L.A.

glinik ::

Pozdravljeni.

Je že kdo potoval v L.A.? Se lahko razpišete kaj vse je dobro vedeti? Zanima me vsaka malenkost, kaj je vredno ogleda, kako ste potovali, cene, itd ... itd ... Šel bi naj poleti.

Hvala, Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Hammer123 ::

Bil predlani poleti. Predvsem si že tukaj kupi knjigo lonelyplanet! kaj točno te zanima?

glinik ::

Čimbolj se razpiši. Če se ti da seveda :)

Kaj naj pazim, kaj je dobro, kaj slabo, trgovine, znamenitosti, ...

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

grex ::

six flags magic mountain, raging waters, univ. studios :D :D , disneyland

no,.. pa westwood seveda :)

Hammer123 ::

glede znamenitosti: obvezno universal studios, lahko greš pogledat tudi Santo Barbaro(baywatch), Walk of Fame,....

Boš najel avto in šel ven iz mesta, ali boš ves čas tam?

grex ::

Od teh parkov je najboljši kar Six Flags Magic Mountain IMO :)

Ampak če bi šel še enkrat, bi šel VELIKO raje v San Francisco. MUCH better. Tako da če boš že pristal v LA kup en podaljšan vikend paket v SF.

glinik ::

Najraje bi si res kar kak avto nabavil in se malo fijakal. V Las Vegas bi tudi rad šel recimo ..

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

igor0203 ::

glinik, če ni skrivnost, koliko boš odštel za potovanje? Mene tud zelo mika,da bi enkrat obiskal L.A.

slovencl ::

Jest sem šel lansko leto od Vancoovra do LA z avtom (nazaj pa z avionom), pa mi LA ni bil preveč všeč. Vse se vrti okoli filmov in igralcev. Vidiš pa lahko seveda Venis bič. San Francisko je bil meni veliko bolj zanimiv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slovencl ()

_marko ::

->San Francisko je bil meni veliko bolj zanimiv.

A so ti bli topli bratci bolj všeč?! >:D
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

slovencl ::

Ne, bolj zanimivi :D

glinik ::

Heh, teško rečt, koliko bo tak hec koštal.

Letalska karta je recimo 750 EUR, bivanje bi imel v L.A. pri sodnikih. Oblačila so zelo poceni v USA, se govori. Nekaj bi si seveda nakupil. Še kašne teniske ...

Kaj pa vem, kakšnih 600 EUR + letalska karta. Upam da ne bo več oz. ne sme biti :)

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Alexius Heristalski ::

Če si količkaj navdušenec nad hokejem na ledu, si moraš obvezno pogledati kakšno tekmo LA Kings in seveda našega Anžeta Kopitarja. Sicer pa ne vem, kako je s tem poleti, verjetno igrajo kakšne pripravljalne tekme, liga NHL se konča sredi junija.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

marnit ::

Poleti ni eksebicijskih tekem, razen septembra. Če greš zaradi hokeja v LA (kar pa predvidevam, da ne, drugače bi tako napisal), potem naj povem, da obstaja velika šansa da pridejo LA kingsi v Evropo, natančneje v London, igrati nekaj tekem NHLa... toliko samo za tiste, ki bi šli v LA samo zaradi hokeja in našega Anzheja :)

glinik ::

Heh, potem sem bolj za košarko. Lakerse videt v živo ... :D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Hammer123 ::

Jaz sem šel od SF proti Las Vegasu skozi dolino smrti. iz Las Vegasa pa naprej skozi Bryce in Grand kanjon, Monument valley, flagstaff, phoenix, yuma, San diego in LA.

Priporočam ti avto.
Oblek ne jemlji veliko s seboj. Tam sem si nabavil za 150-200ksit obleke, pri nas pa bi dal za to 500-700ksit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Potovanje v New York ali San Francisco? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10336189 (32876) Miha_T
»

Zahodna obala Amerike - 21 dni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6312964 (10020) piskotk
»

A must see in California/Nevada...

Oddelek: Loža
123064 (2496) tsuklj1
»

Potovanje ZDA - Kalifornija, Nevada, Arizona?

Oddelek: Loža
2211148 (10106) Oxford
»

California Usa, kje/kako je najceneje prespati?

Oddelek: Loža
54050 (3714) tratto

Več podobnih tem