» »

Poljubljanje ob pozdravu

Poljubljanje ob pozdravu

1
2
3 4

nevone ::

jype je izjavil:

Razložiš, da se ne maraš objemat in poljubljat, ter ponudiš roko.


... pri čemer se ne oziraš na neodobravanje okolice.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

perci ::

Ja 40im bos to razlagal...stisnes zobe pa je. Meni je sicer cist ok.

nevone ::

Ja 40im bos to razlagal...stisnes zobe pa je. Meni je sicer cist ok.


In zakaj ne? Sicer pa ne bi bilo potrebno. Mislim, da bi najkasneje po 3-jem vsem postalo jasno, če bi to znal dovolj jasno in prepričljivo izraziti. Seveda je mogoče tudi to, da so oni bolj prepričljivi s svojo vsiljivostjo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

sirotka ::

[D]emon je izjavil:

@PrihajaNodi, cisto odvisno. V mesanih druzinah, kjer je eden od starsev iz ene od bivsih bratskih republik je se vedno pogost pojav. Medtem ko pa v zategnjenih slovenceljskih druzinah tega ni, jasno.

južnjaki se kar poljubljajte, osebno sem mnogo raje brez tega in obožujem svoj mir, ne maram vsiljevanja v osebni prostor:)

[D]emon ::

Saj, zategnjenost in nelagodnost okrog fizicnega stika. Nic cudnega, da Slovenci tako radi izvajajo samomore.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

sirotka ::

[D]emon je izjavil:

Saj, zategnjenost in nelagodnost okrog fizicnega stika. Nic cudnega, da Slovenci tako radi izvajajo samomore.


haha, lej ga, večvrednostni sindrom :D? cro/srb sta kar blizu našega povprečja kar se tiče samomorov, se ni za hvalit glede tega.

[D]emon ::

Ne beri med vrsticami, ker tam ni teksta.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

jype ::

Jaz sem še vedno herpes-free, recimo.

poweroff ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja ker sodelavci ti prinesejo darila ali keš ti se pa pod mizo skriješ?

Ne. Lepo jim poveš, da rojstnega dne ne praznuješ, oziroma da greste lahko na kavo oz. pojeste tortico, da se pa ne maraš objemat in poljubljat, pa je stvar rešena.

nevone je izjavil:


... pri čemer se ne oziraš na neodobravanje okolice.

Točno tako. Ne vem zakaj bi bil odvisen od mnenja okolice?
sudo poweroff

nevone ::

Ne vem zakaj bi bil odvisen od mnenja okolice?


Sploh v primerih, ko jim ne delaš nobene škode.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

MihaK3 ::

Meni je tudi poljubljanje ob pozdravu izredno zoprno in se mu izognem, če se le da. Če se kdo spomni, je bila ena epizoda Seinfelda ravno na to temo in moram reči, da se popolnoma strinjam s tem, kar je tam rekel Jerry - "If there's no sexual context, I really don't see the point" (ni direkten citat, da se ne bo kdo obesil, približno tako se spomnim)

Vazelin ::

haha si prav predstavljam enga 20 letnega mulčka v španiji.
pride na zabavo, tam 20 punc, vsako 2 ali 3x na lice.
samo še ne WC:))

nevone ::

Vazelin je izjavil:

haha si prav predstavljam enga 20 letnega mulčka v španiji.
pride na zabavo, tam 20 punc, vsako 2 ali 3x na lice.
samo še ne WC:))


Ja, prešibka samokontrola je lahko (seveda ne nujno) razlog, da se temu izogibamo. Nekateri pač nimajo problemov s tem, da sočloveka 3x kušnejo, in gre pri tem zgolj za izkazovanje naklonjenosti, grez vsega balasta, ki bi takšno naklonjenost ekstrapoliral na ne vem kaj vse in zaradi tega puščalo nelagodje.

Seveda so ti zadržki pri ljudeh lahko povsem spontani in je nanje nemogoče vplivati do te mere, da bi stvar dojeli drugače. Zato se pač prilagodijo in se temu izogibajo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

nejcek74 ::

next3steps je izjavil:

Značilnost teh "južnih" narodov je, da rade volje kažejo svojo intimnost. Kakopak so tudi ženščeta lažja in zatorej vsaj meni neprivlačna. Ne nujno, da je ta "južna" navada čisto zares na jugu nas. V Evropi jo je zaznati marsikje, pravtako v osrednji Ameriki in južneje(pun). Meni je že južneje, ko se moram predstavljati ljudem, katerih ime ne bom nikoli potreboval. Pravtako je južnjaško, ko prideš na zabavo in te gostitelj ne predstavi ostalim ter pričakuje, da se boš sam predstavljal in povezoval. V takem primeru se moraš sam lotevati selekcije uporabnega in neuporabnega, kar je časovno prepotratno.

Oprosti, ampak nimas pojma, oziroma si naredil nek cuden mis mas najrazlicnejsih kultur.
Ce govorimo o Evropi:
- res je verbalna in čustvena komunikacija veliko bolj poudarjena v mediteranskih deželah.
- vendar, "Evropskim južnjakom" je izrazito neprijetno izkazovat intimno življenje, posledica katoliške dvoličnosti - umazane stvari se pocne v temi. seksualna spolna enakopravnost, svobodna spolnost in eksperimentiranje, sprejemanje golega telesa, normalizacija prostitucije, vse to je značilno za srednjo in severno Evropo. Jug je tu tradicionalen, vzhod na novo zavrt, svoboda obstaja predvsem na severo zahodu.
Ne verjames? Preveri kje je legalizirana prostitucija, od kje prihaja vecina nudistov, kje morajo zenske skrivati stevilo svojih spolnih partnerjev etc.

miko22 ::

oftopic...
In na koncu ko se rokuješ z 50 ljudmi, greš na wc, primeš tiča, na katerega preneseš vse bakterije od teh ljudi.
Zato pa pravim, da je neumnost umivati roke po scanju(razen če si ščiješ po rokah - jaz si ne) ampak je treba si umiti roke PREDNO greš na wc!

Netrunner ::

miko22 je izjavil:


Zato pa pravim, da je neumnost umivati roke po scanju(razen če si ščiješ po rokah - jaz si ne) ampak je treba si umiti roke PREDNO greš na wc!

+1

Četudi bi "scal" po rokah bi to bilo čistejše od rokovanja saj urin zdravega človeka nima nič škodljivega če se ne motim. Ni ravno sterilen kot nekateri pravijo vendar je čistejši od marsičesa drugega s katerim pridemo v stik čez dan.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

nevone ::

Rokovanja in poljubljana skoraj nikoli ne zavračamo iz higienskih razlogov.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

miko22 ::

nevone je izjavil:

Rokovanja in poljubljana skoraj nikoli ne zavračamo iz higienskih razlogov.

o+ nevone


Rad bi te videl, kako se poljubljaš s klošarjem, ki se ni 2 meseca umil, ali pa z mesarjem, ki je prišel iz klavnice, kjer je ravnokar zaklal prašiča.

Oprosti, sem šele sedaj videl, da si napisal "skoraj". To spremeni tvoj stavek.
Admin, briši moj post.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

next3steps ::

PrihajaNodi je izjavil:

next3steps je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Da bi mi 40 babnic (ali pa celo dedcev) dalo lupčka... raje se odpovem praznovanju rojstnega dne. ;)


Sem se tudi jaz želel, ampak protokol je pač protokol...

Se mu pa odpoveš.



Ja ker sodelavci ti prinesejo darila ali keš ti se pa pod mizo skriješ?


Če so sdelavci, se naj temu primerno obnašajo. Ni potrebe po poljubljanju. Če so prijatelji na delovnem mestu, naj se delovnemu mestu primerno obnašajo. Najmanj in hkrati največ, kar kulturni ljudje naredijo je da sprejmejo darilo in se zahvalijo.
Je pač treba imeti v mislih, da imajo nekateri kakšne drugačne vrednote in je včasih treba stopiti na najbližnji skupni faktor.

[D]emon ::

jype je izjavil:

Jaz sem še vedno herpes-free, recimo.


"Worldwide rates of either HSV-1 or HSV-2 are between 60% and 95% in adults."
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

next3steps ::

nejcek74 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Značilnost teh "južnih" narodov je, da rade volje kažejo svojo intimnost. Kakopak so tudi ženščeta lažja in zatorej vsaj meni neprivlačna. Ne nujno, da je ta "južna" navada čisto zares na jugu nas. V Evropi jo je zaznati marsikje, pravtako v osrednji Ameriki in južneje(pun). Meni je že južneje, ko se moram predstavljati ljudem, katerih ime ne bom nikoli potreboval. Pravtako je južnjaško, ko prideš na zabavo in te gostitelj ne predstavi ostalim ter pričakuje, da se boš sam predstavljal in povezoval. V takem primeru se moraš sam lotevati selekcije uporabnega in neuporabnega, kar je časovno prepotratno.

Oprosti, ampak nimas pojma, oziroma si naredil nek cuden mis mas najrazlicnejsih kultur.
Ce govorimo o Evropi:
- res je verbalna in čustvena komunikacija veliko bolj poudarjena v mediteranskih deželah.
- vendar, "Evropskim južnjakom" je izrazito neprijetno izkazovat intimno življenje, posledica katoliške dvoličnosti - umazane stvari se pocne v temi. seksualna spolna enakopravnost, svobodna spolnost in eksperimentiranje, sprejemanje golega telesa, normalizacija prostitucije, vse to je značilno za srednjo in severno Evropo. Jug je tu tradicionalen, vzhod na novo zavrt, svoboda obstaja predvsem na severo zahodu.
Ne verjames? Preveri kje je legalizirana prostitucija, od kje prihaja vecina nudistov, kje morajo zenske skrivati stevilo svojih spolnih partnerjev etc.

To, da tvoja generacija ni kavsala sredi parka, še ne pomeni, da tudi moja ne.

next3steps ::

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Public_...
Samo zato, ker je PDA sprejemljiv, še ne pomeni, da moraš biti v njem soudeležen. Sogovorcu, vsaj inteligentnemu, načeloma niti na kraj pameti ne bi smelo priti vprašanje, zakaj se ga ne udeležiš.

PrihajaNodi ::

next3steps je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

next3steps je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Da bi mi 40 babnic (ali pa celo dedcev) dalo lupčka... raje se odpovem praznovanju rojstnega dne. ;)


Sem se tudi jaz želel, ampak protokol je pač protokol...

Se mu pa odpoveš.



Ja ker sodelavci ti prinesejo darila ali keš ti se pa pod mizo skriješ?


Če so sdelavci, se naj temu primerno obnašajo. Ni potrebe po poljubljanju. Če so prijatelji na delovnem mestu, naj se delovnemu mestu primerno obnašajo. Najmanj in hkrati največ, kar kulturni ljudje naredijo je da sprejmejo darilo in se zahvalijo.
Je pač treba imeti v mislih, da imajo nekateri kakšne drugačne vrednote in je včasih treba stopiti na najbližnji skupni faktor.


Me zanima kako se bi ti obnašal ko prideš v tujino. Meni je muka pridt do babe pa plesat z njo pa bi marsikatero lahko dobil, ampak slovenska kultura pač...manj seksa pa tudi manj skrbi:). Tega kompleksa se dejansko zelo težko znebiš.

nejcek74 ::

next3steps je izjavil:

To, da tvoja generacija ni kavsala sredi parka, še ne pomeni, da tudi moja ne.

huh, od kje si razbral da govorim o generacijah? V parkih se je seksalo od kar le ti obstajalo. A zdaj mas poleg geografskih se probleme z zgodovino?
Opozoril sem te na napacne sklepe, ki si jih poskusal utemljiti z ocitno preskromnim poznavanjem evropskih kultur in navad.

[D]emon ::

next3steps je izjavil:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Public_...
Samo zato, ker je PDA sprejemljiv, še ne pomeni, da moraš biti v njem soudeležen. Sogovorcu, vsaj inteligentnemu, načeloma niti na kraj pameti ne bi smelo priti vprašanje, zakaj se ga ne udeležiš.


Zdaj mesas kulturo poljuba ob pozdravu (dotik z lici) in PDA, ki je striktno omejeno na fizicno izkazovanje romanticnih custev.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

nevone ::

manj seksa pa tudi manj skrbi:)


Seks je možen na način, ki ne povzroča skoraj nobenih skrbi. Pa ne mislim s tem zgolj zaščite.

Saj pravim ... ko se enkrat vsaj delno znebiš oziroma najprej ozavestiš in potem znebiš bioloških pa tudi kulturoloških (ki pa pogosto izvirajo iz bioloških) pritiskov, kar naenkrat stvari postanejo bistveno bolj preproste in rešljive na več prav tako primernih načinov.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mercier ::

Kako se pa pozdravite doma? Družina, torej. Brezstično? Poljub, objem? Roke si verjetno nihče ne ponuja, ali pač?

next3steps ::

Moji sklepi niso napačni. To, da se po jugovički obnaša kdo drug, kot jugoviči, je menda dejstvo.

[D]emon je izjavil:

next3steps je izjavil:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Public_...
Samo zato, ker je PDA sprejemljiv, še ne pomeni, da moraš biti v njem soudeležen. Sogovorcu, vsaj inteligentnemu, načeloma niti na kraj pameti ne bi smelo priti vprašanje, zakaj se ga ne udeležiš.


Zdaj mesas kulturo poljuba ob pozdravu (dotik z lici) in PDA, ki je striktno omejeno na fizicno izkazovanje romanticnih custev.

To, kar je zašpanjolce normalno,je meni PDA.bo treba tu intam ob branju mojih postov vklopiti še možgane. Roko na srce, pda inpoljubljanjeob pozdravu ni tako različno.

PrihajaNodi je izjavil:

next3steps je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

next3steps je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Da bi mi 40 babnic (ali pa celo dedcev) dalo lupčka... raje se odpovem praznovanju rojstnega dne. ;)


Sem se tudi jaz želel, ampak protokol je pač protokol...

Se mu pa odpoveš.



Ja ker sodelavci ti prinesejo darila ali keš ti se pa pod mizo skriješ?


Če so sdelavci, se naj temu primerno obnašajo. Ni potrebe po poljubljanju. Če so prijatelji na delovnem mestu, naj se delovnemu mestu primerno obnašajo. Najmanj in hkrati največ, kar kulturni ljudje naredijo je da sprejmejo darilo in se zahvalijo.
Je pač treba imeti v mislih, da imajo nekateri kakšne drugačne vrednote in je včasih treba stopiti na najbližnji skupni faktor.


Me zanima kako se bi ti obnašal ko prideš v tujino. Meni je muka pridt do babe pa plesat z njo pa bi marsikatero lahko dobil, ampak slovenska kultura pač...manj seksa pa tudi manj skrbi:). Tega kompleksa se dejansko zelo težko znebiš.

Plešem za voljo nje ne. Plešem za voljo sebe. Če ji to ni povšeči, naj se obrne i gre. Tudi jaz njej ne vsiljujem svojih idej.

Zgodovina sprememb…

next3steps ::

V bistvu se je te navade zelo enostavno rešiti. Če se je rešim, seksam like 3x na dan. Na srečo nimam ne isith želj po seksu kot drugi, niti enake potešitve po njem.
Zatorej me ne privlači nekdo, ki počne nekaj zaradi navad okolice ali tradicije.

perci ::

Mercier je izjavil:

Kako se pa pozdravite doma? Družina, torej. Brezstično? Poljub, objem? Roke si verjetno nihče ne ponuja, ali pač?

Brezstično. Airkisses.

[D]emon ::

Zakaj ste zacel zdej seks mesat tu zraven, ce nima nic s tematiko te debate ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

PrihajaNodi ::

[D]emon je izjavil:

Zakaj ste zacel zdej seks mesat tu zraven, ce nima nic s tematiko te debate ?



Ima. Ali je baba moja ali ne, ampak kuševanje drugih...I own or not:)simpl as that. Približna logika kot m2 zemlje, ki je v praksi moja v teoriji pa pri sosedu in gremo potem na sodišče.

Zgodovina sprememb…

Mercier ::

perci je izjavil:

Mercier je izjavil:

Kako se pa pozdravite doma? Družina, torej. Brezstično? Poljub, objem? Roke si verjetno nihče ne ponuja, ali pač?

Brezstično. Airkisses.


Prej si rekel, da prijateljice dobijo poljub v pozdrav? A to tudi brezstični, al maš stvari bolje urejene od povprečja? :)


Kakorkoli, htel sem začeti bolj na osnovni ravni: partner, otroci, mama, oče, teta ... Ker berem neke zalo katergorične izjave, pa sem malo zmeden.

perci ::

Zajebavam se, ker folk komplicira. Fizicn kontakt je good. Cimvec. Ni druge pametne poti.

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Zajebavam se, ker folk komplicira. Fizicn kontakt je good. Cimvec. Ni druge pametne poti.


Ni to ok da takole trolas tu v tej temi. To niso kriptovalute. Nevem ce bi mi bilo ravno vsec da mi zensko nekdo kusuje.

dice7 ::

Kaj, ko ji nasprotni spol vosci za RD ji ne da lupcka na lice?

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nevem ce bi mi bilo ravno vsec da mi zensko nekdo kusuje.
Sej ni tvoja.

miko22 ::

ampak ta "brezstično" mi je polepšala dan.

SimplyMiha ::

Sami mehkužci ste. Treba je biti bolj odločen!

jype ::

SimplyMiha je izjavil:

Sami mehkužci ste. Treba je biti bolj odločen!
Ti si pa zgrešil javno objavo? Biti kreten ni več moderno.

[D]emon ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nevem ce bi mi bilo ravno vsec da mi zensko nekdo kusuje.


Pozabljas da zenska ni tvoja lastnina.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Sami mehkužci ste. Treba je biti bolj odločen!
Ti si pa zgrešil javno objavo? Biti kreten ni več moderno.


Povej to šlatarjem. Vsiljevanje svoje kulture ni kul.

jype ::

SimplyMiha je izjavil:

Povej to šlatarjem. Vsiljevanje svoje kulture ni kul.
Ja, saj jim povem. Njih ni bilo tukaj, ko je šla objava ven, zato je razumljivo, da jim je treba povedat še enkrat, da je pri tebi tako, pa lahko pomeni, da si naglušen!

SimplyMiha ::

jype je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Povej to šlatarjem. Vsiljevanje svoje kulture ni kul.
Ja, saj jim povem. Njih ni bilo tukaj, ko je šla objava ven, zato je razumljivo, da jim je treba povedat še enkrat, da je pri tebi tako, pa lahko pomeni, da si naglušen!


Brez skrbi, da so jim že tisočkrat povedali. A tako kot ti so sveto prepričani v svoj prav in ne popuščajo.

jype ::

SimplyMiha je izjavil:

Brez skrbi, da so jim že tisočkrat povedali. A tako kot ti so sveto prepričani v svoj prav in ne popuščajo.
Potem se družiš s kreteni. Mene nihče ne posiljuje s telesnim stikom, sem pa jasen glede tega, da se ne maram objemat.

kingsix ::

Je pa tako... Sem bil v situaciji ko je to poljubljanje na lica bilo tudi koristno.
Pred davnimi časi sem šel na neko zabavo in je tip, ki je prišel pred mano tako pozdravil vse punce. No to sem videl in sem tudi jaz enako, why not.
.. in takoj sem videl katera je zainteresirana. Ko si daš roko, loedaš v oči in cmok cmok takoj veš če je ženska zainteresirana. Kasneje sva še nardila kaj več kot pri pozdravu.

Vazelin ::

kingsix je izjavil:

Je pa tako... Sem bil v situaciji ko je to poljubljanje na lica bilo tudi koristno.
Pred davnimi časi sem šel na neko zabavo in je tip, ki je prišel pred mano tako pozdravil vse punce. No to sem videl in sem tudi jaz enako, why not.
.. in takoj sem videl katera je zainteresirana. Ko si daš roko, loedaš v oči in cmok cmok takoj veš če je ženska zainteresirana. Kasneje sva še nardila kaj več kot pri pozdravu.

Hvala za idejo.

kingsix ::

.. aja pozabil napisat.. Oni tip pred mano je to naredil ravno iz tega razloga. Del taktike. Bojda je dobil na vsaki zabavi.

MihaK3 ::

Če si grd, si boš s tako taktiko možnosti še zmanjšal. Imel priložnost enkrat v živo videti tak primer...

Vazelin ::

zato pa gre tako ta taktika kaj:
- prvi gre v izvidnico, ta mora bit najlepši
- drugi je že mal slabši
- in tako dalje
Od enega do drugega babam že tolko padejo kriteriji, da na koncu zadnji ni več grd.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spolne bolezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8821070 (15710) BorutO
»

feminizacija zahodnega moškega (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38173496 (65497) jype

Več podobnih tem