» »

Poljubljanje ob pozdravu

Poljubljanje ob pozdravu

1 2
3
4

Invictus ::

Sami prikriti gayi tukaj.

Ki se bojijo, če bi kušnili moškega, da bi jim bilo celo všeč ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

jaz bi z veseljem kušnil tom cruisa. no homo af kors:D

invictus: resno, nekaterim to ni nekaj, ni človek takoj prikriti gay, če se noče poljubljati. Če so ti všeč moški dvomim, da ga rabiš kušnit da ugotoviš ali ti stopi kajne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

[D]emon ::

In ste spet presli od teme "Poljubljanje ob pozdravu" na temo "kako zahaklati zensko (pod pogojem da nisi grd)" in temo "Nekateri so latentni geji"
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

jaz bi z veseljem kušnil tom cruisa. no homo af kors:D

invictus: resno, nekaterim to ni nekaj, ni človek takoj prikriti gay, če se noče poljubljati. Če so ti všeč moški dvomim, da ga rabiš kušnit da ugotoviš ali stopi kajne?


Kaj pa mene? Moskega srednjih let, uglajenega, ki te vabi v pasje zavetisce Horjul?

Vazelin ::

Lahko se rokujeva:) Pod pogojem, da nisi pet minut prej z vrečko drezal pasji kakec :)

poweroff ::

perci je izjavil:

Fizicn kontakt je good. Cimvec. Ni druge pametne poti.

Je, če ti je do tega. Nekateri fizičnega dotika ne maramo. In nočemo, da nas posiljujejo z njim.
sudo poweroff

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

zato pa gre tako ta taktika kaj:
- prvi gre v izvidnico, ta mora bit najlepši
- drugi je že mal slabši
- in tako dalje
Od enega do drugega babam že tolko padejo kriteriji, da na koncu zadnji ni več grd.


lol. Ampak Vazelin prezivlja cas na st ju in razmislja o carskem rezu. Zacetek Avgusta pridi v drugo dezelo ti pokazem kaj je festival in zenske:)

Vazelin je izjavil:

Lahko se rokujeva:) Pod pogojem, da nisi pet minut prej z vrečko drezal pasji kakec :)


lol:))

Zgodovina sprememb…

perci ::

poweroff je izjavil:

perci je izjavil:

Fizicn kontakt je good. Cimvec. Ni druge pametne poti.

Je, če ti je do tega. Nekateri fizičnega dotika ne maramo. In nočemo, da nas posiljujejo z njim.

Men tut ni vsec posode zlagat v stroj.

Ene stvari so koristne za zivljenje.

Mal se je treba prisilit, ce ti ni vsec.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

lol:))
On bi rad brez vrečke.

nevone ::

Mal se je treba prisilit, ce ti ni vsec.


Če se prisiliš prostovoljno, ker pač od vsega skupaj potem (kasneje) nekaj imaš, je to res, če te pa drugi prisilijo in ti to narediš samo zaradi njih, je to lahko precej dvorezen meč.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Samo346 ::

Kar se tice objemanja, poljubljanja v povezavvi s splosnim zdravjem

Objem, dotik, poljub | Sanela Banović | TEDxLjubljana
https://m.youtube.com/watch?t=13s&v=-Sj...

Moč in pomen dotika (delovno gradivo)
https://m.youtube.com/watch?t=2797s&v=0...

poweroff ::

Ja, żenska naj se pa tudi prisili v sex s pijanim in zanemarjenim partnerjem, ane?
sudo poweroff

jype ::

Saj veliko se jih mora.

perci ::

poweroff je izjavil:

Ja, żenska naj se pa tudi prisili v sex s pijanim in zanemarjenim partnerjem, ane?

Ne, v tem ni nič pozitivnega, v fizičnem stiku pa je. Ne govorim o seksualnem dotiku.

Nevone, šur, sam se moraš prisiliti, zato ker je to dobro, ne zato, ker drugi to hočejo.

Lahko se pa slepimo, da je fizičen dotik slaba stvar. Razložte to še svojim otrokom, ko jih date spat.

Pika na i ::

Ah ja...
Božajte računalnike, telefone, motorje in avtomobile še naprej.
Seveda, tudi poljubljate jih lahko.

PrihajaNodi ::

Pika na i je izjavil:

Ah ja...
Božajte računalnike, telefone, motorje in avtomobile še naprej.
Seveda, tudi poljubljate jih lahko.


Saj jih, pa nič ne gnjavijo nazaj...

next3steps ::

perci je izjavil:

poweroff je izjavil:

perci je izjavil:

Fizicn kontakt je good. Cimvec. Ni druge pametne poti.

Je, če ti je do tega. Nekateri fizičnega dotika ne maramo. In nočemo, da nas posiljujejo z njim.

Men tut ni vsec posode zlagat v stroj.

Ene stvari so koristne za zivljenje.

Mal se je treba prisilit, ce ti ni vsec.

Jaz jo na roke umijem in se ne rabim nič prisilit.

nevone ::

Saj jih, pa nič ne gnjavijo nazaj...


Če je rešitev tako enostavna, pol pa sploh ni problema. Kdor ne more najti takšne, ki ne gnjavi, si poišče "partnerja", ki garantirano ne bo gnjavil.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Vazelin ::

ne gnjavijo samo tiste, ki jih privlečeš iz shitehole-a nekje par 1000km od tule. pa še tiste se po par letih razvadijo in začnejo najedati. a ne, nodi?:D

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

ne gnjavijo samo tiste, ki jih privlečeš iz shitehole-a nekje par 1000km od tule. pa še tiste se po par letih razvadijo in začnejo najedati. a ne, nodi?:D


Pridem dam zjeban se vležem na kavč pa mi reče: "a zdj boš pa ležov"?! Grem na letališču čez ena vrata vn druga not na zrak, vprašanje: "zakaj si šel skozi druga vrata notri kot si šel ven", ne prnesem pravih vložkov pa spet: "sem vedela da ne bi smela desca pošiljat po vložke"...pa še kup, kup, drugi junk vprašanj in komentarjev. Aja, da ne omenjam stalno pošiljanje kurčevih slik ko je bila ona na plaži jaz pa v "kletki" - na šihtu.
Je pa res da je bila razvajena smrklja, ki ji je bilo v življenju vse dano.

Par 1000km? Mislim, da kar več. Dam pa oskarja tistim moškim, ki lahko takšna in podobna vprašanja prenašajo. Muslimanke se mi ne zdijo slaba izbira, resno. Sej nevem ampak ali pri njih se kušujejo? Moški med moškimi mogoče, dvomim pa da moški poljubi drugo žensko...

Zgodovina sprememb…

SimplyMiha ::

Pika na i je izjavil:

Ah ja...
Božajte računalnike, telefone, motorje in avtomobile še naprej.
Seveda, tudi poljubljate jih lahko.


Računalnik ne prenese najbolje francoskega poljuba.

Jaz tudi ne.

[D]emon ::

> Moški med moškimi mogoče, dvomim pa da moški poljubi drugo žensko...

Dotik moski-zenska, razen ce sta v sorodstveni vezi, predvsem v bolj konservativnih muslimanskih drzavah ni sprejemljiv. V takem primeru se pozdravis tako, da das desno roko na srce in reces selam alejkum. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

perci ::

next3steps je izjavil:

perci je izjavil:

poweroff je izjavil:

perci je izjavil:

Fizicn kontakt je good. Cimvec. Ni druge pametne poti.

Je, če ti je do tega. Nekateri fizičnega dotika ne maramo. In nočemo, da nas posiljujejo z njim.

Men tut ni vsec posode zlagat v stroj.

Ene stvari so koristne za zivljenje.

Mal se je treba prisilit, ce ti ni vsec.

Jaz jo na roke umijem in se ne rabim nič prisilit.

Vsa čast. Jst to delam polet na morju, pa mam zadost za sezono :).

Nodi, ti se pa raje malo nad sabo zamisli, kakšne ženske si izbiraš.

dope1337 ::

perci je izjavil:

poweroff je izjavil:

perci je izjavil:

Fizicn kontakt je good. Cimvec. Ni druge pametne poti.

Je, če ti je do tega. Nekateri fizičnega dotika ne maramo. In nočemo, da nas posiljujejo z njim.

Men tut ni vsec posode zlagat v stroj.

Ene stvari so koristne za zivljenje.

Mal se je treba prisilit, ce ti ni vsec.


Tale je močna :))
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

perci ::

Najbrž si hotu rečt pametna.

PrihajaNodi ::

[D]emon je izjavil:

> Moški med moškimi mogoče, dvomim pa da moški poljubi drugo žensko...

Dotik moski-zenska, razen ce sta v sorodstveni vezi, predvsem v bolj konservativnih muslimanskih drzavah ni sprejemljiv. V takem primeru se pozdravis tako, da das desno roko na srce in reces selam alejkum. ;)


E to! Bistveno boljše.

dope1337 ::

Dal mi je mislit ... K jz tud mrzim to, s posodo. Pa vseen vsak dan to delam xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

PrihajaNodi ::

Nodi, ti se pa raje malo nad sabo zamisli, kakšne ženske si izbiraš.


Lepe navadno. Potem mam pa sranje, vem...

perci ::

dope1337 je izjavil:

Dal mi je mislit ... K jz tud mrzim to, s posodo. Pa vseen vsak dan to delam xD

Ja, vsi vsak dan delamo stvari, ki nam niso všeč. Recimo, jst zdele iščem večje stanovanje. Fak, kera mora. Ampak je treba narest.

Fizičen kontak je kul. Tudi tisti, ki mislijo, da jim ni kul, bi v veliki večini na dolgi rok bolj prosperirali, če bi se malo prisilili vanj. Jst se s prjatli objemam - res hud filing. S prjatlcam bolj uizi, da ne bi blo kej narobe razumljeno, ampak tudi. Pa se včasih nisem.

nevone ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nodi, ti se pa raje malo nad sabo zamisli, kakšne ženske si izbiraš.


Lepe navadno. Potem mam pa sranje, vem...


A lepota ne odtehta tečnobe? Očitno jo, če še kar naprej takšne izbiraš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

PrihajaNodi ::

A lepota ne odtehta tečnobe? Očitno jo, če še kar naprej takšne izbiraš.


Biologija pač...bi ti sama bila s 120 kilskim moškim, ki ima doktorat/spec. iz nevrokirurgije?

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

perci je izjavil:

Lahko se pa slepimo, da je fizičen dotik slaba stvar. Razložte to še svojim otrokom, ko jih date spat.

Em, saj jaz vem, da je za večino ljudi fizični dotik nekaj pozitivnega. Zato otroke seveda pobožam in pocertam. Zavestno.
Nimam pa nobenega veselja, da nekdo boža ali objema mene. Seveda, racionalno se lahko prisilim, da dotike prenašam, ampak v določenih situacijah (službene zabave, praznovanja, srečanja z znanci,...) se dotikom komot, z velikim veseljem in brez kakršnekoli slabe vesti izognem.

perci, ti očitno vse sodiš po sebi.

[D]emon je izjavil:

Dotik moski-zenska, razen ce sta v sorodstveni vezi, predvsem v bolj konservativnih muslimanskih drzavah ni sprejemljiv. V takem primeru se pozdravis tako, da das desno roko na srce in reces selam alejkum.

Hmm, my dream country? ;) Na žalost ima bivanje tam mnogo drugih slabih strani, tako da zaenkrat ostajam kar v Sloveniji...
sudo poweroff

[D]emon ::

@PrihajaNodi, @Matthai ... Najbrz bi vama bilo manj vsec to, da se tam moski med seboj drze za roke. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

nevone ::

Fizičen kontak je kul. Tudi tisti, ki mislijo, da jim ni kul, bi v veliki večini na dolgi rok bolj prosperirali, če bi se malo prisilili vanj. Jst se s prjatli objemam - res hud filing. S prjatlcam bolj uizi, da ne bi blo kej narobe razumljeno, ampak tudi. Pa se včasih nisem.


Seveda, to kaže na neke vrste sproščenost in je vsekakor koristno. Je pa pretirano izkazovanje pozitivnih čustev do soljudi v nekaterih družbah/okoliščinah lahko kompenzacija za neka druga izkazovanja čustev, ki pa so negativna. Seveda je vse stvar percepcije dotičnih.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

perci ::

Nimam pa nobenega veselja, da nekdo boža ali objema mene. Seveda, racionalno se lahko prisilim, da dotike prenašam, ampak v določenih situacijah (službene zabave, praznovanja, srečanja z znanci,...) se dotikom komot, z velikim veseljem in brez kakršnekoli slabe vesti izognem.

Pri meni je odvisno od osebe. V službi tudi meni ne paše pa tudi rahlo neprimerno bi bilo z moje strani glede na relacije.

Govorim o prjatlih, prjateljcah. Enih 15 komadov imam takih, recimo. Je pa par izjem tudi v službi, sploh če se dolgo ne vidimo, se objamemo.

Bom pa naslednjič še tebe, ko te vidim, pa jypeta, da vaju mal v zadrego spravim :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

PrihajaNodi ::

Podobno vprašanje bi lahko bilo zakaj nekateri ne jokamo, medtem ko drugi dejansko za vsako neumnost - še posebno ženske.

perci ::

Ne, v bistvu to ni podobno vprašanje, Nodi.

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Ne, v bistvu to ni podobno vprašanje, Nodi.


Kako da ne? Če ti ni, ti pač ni. Nekateri potrebujejo pozornost, objemanje, lupčkanje nekaterim pa se to zdi pretiravanje.

nevone ::

Biologija pač...bi ti sama bila s 120 kilskim moškim, ki ima doktorat/spec. iz nevrokirurgije?


Ne boš verjel, tudi takšne osebe imajo kvalitetne partnerske odnose. Malikovanje forme je hudič, ker te potem vsebina lahko neprijetno preseneti. Ampak ljudje, ki sami nimajo kakšne posebne vsebine, jo tudi pri drugih težko najdejo.

Nočem implicirati, da ti nimaš vsebine, samo kažem ti svet, ki ga ti očitno ne zaznavaš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

PrihajaNodi ::

Nočem implicirati, da ti nimaš vsebine, samo kažem ti svet, ki ga ti očitno ne zaznavaš.


Razumem, ampak kaj mi pomaga to, če je pa v postelji potem žalost?

[D]emon ::

Ce ti je za cilj v zvezi samo seks, imas pa bolj bogo eksistenco.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Vazelin ::

roko na srce, seks je pomemben in vizualna privlačnost partnerja ti je pomembna. sicer z leti manja ampak kljub temu. sedaj me lahko pribijete na križ

perci ::

Sej tega nihče ne zanika. Problem Nodija je, da dobi tisto, kar mu pripada in s tem ni zadovoljen.

nevone ::

Razumem, ampak kaj mi pomaga to, če je pa v postelji potem žalost?


Kvaliteta v postelji ni nujno odvisna od fizične lepote partnerja. Seveda, če ti je edino to privlačno potem je seveda hudič, si zares ujet v spone biologije in tudi kulture, ki to precej povdarja.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

nevone ::

roko na srce, seks je pomemben in vizualna privlačnost partnerja ti je pomembna. sicer z leti manja ampak kljub temu. sedaj me lahko pribijete na križ


Saj seksualne partnerje si lahko izbiraš izključno na ta princip. Ko pa je govora o življenskem partnerju, pa takšna strategija ni preveč dobra. To je samo moje mnenje, jasno pa ima vsak svoje preference.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Vazelin ::

nekaterim moškim dobra pičoza predstavlja statusni simbol, radi jo vozijo naokoli, radi se kažejo v njeni družbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

[D]emon ::

Taki moski so tezki dusevni revezi.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

PrihajaNodi ::

nevone je izjavil:

roko na srce, seks je pomemben in vizualna privlačnost partnerja ti je pomembna. sicer z leti manja ampak kljub temu. sedaj me lahko pribijete na križ


Saj seksualne partnerje si lahko izbiraš izključno na ta princip. Ko pa je govora o življenskem partnerju, pa takšna strategija ni preveč dobra. To je samo moje mnenje, jasno pa ima vsak svoje preference.

o+ nevone


Kaj nekaj vmes pa ne gre?

stara mama ::

jype je izjavil:

Jaz sem še vedno herpes-free, recimo.

Kako se ti motiš...
Ekologija™ in Trajnost™

Invictus ::

poweroff je izjavil:

Ja, żenska naj se pa tudi prisili v sex s pijanim in zanemarjenim partnerjem, ane?

Bolje, da jo nabriše, kot pretepe...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spolne bolezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8821023 (15663) BorutO
»

feminizacija zahodnega moškega (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38173283 (65284) jype

Več podobnih tem