» »

Žena pravi da VSŠ ni faks

Žena pravi da VSŠ ni faks

grandioso74 ::

Meizu je izjavil:

grandioso74 je izjavil:

Meizu je izjavil:

Mato989 je izjavil:

MrStein je izjavil:

Rekel je "izobrazba", ne pa "papir".


Marsikdo ima papir brez visoke izobrazbe, papir je dokaz visoke izobrazbe ni visoka izobrazba dokaz papirja ;)



Namen papirja je priznanje funkcionalnega znanja, ki ustreza pogojem dolocene stopnje izobrazbe. Papir izdajajo solske ustanove, ki imajo po dolocenih direktivah (v EU je bil to za cas mojega studija standard UNESCO/CEPES katerega univerze kot clanice izkazujejo verodostojnost tega papirja na mednarodni ravni).

Topla voda, ampak dejstvo je, da moras za ta papir dokoncat studij, kar nedvomno pomeni, da si moral zadostiti dolocenem kriterijem (pozitivno opravljen program), da si ta papir pridobil. In to predstavlja to varovalko pred degradacijo posameznika in druzbe same.

res je, a papir tudi ni vse. ima papir nima pa od tega nič..........


To so druge stvari. Govorim samo to, kar papir dejansko predstavlja in kaksno sporocilo nosi.

TheKekec je izjavil:

Žena ima prav.

Lp


Predlagam, da z OPjem izmenjata zene.
takšne osebe ne rabim, hvala lepa

TheKekec je izjavil:

Žena ima prav.

Lp

to je res, vendar pa njen mož ima več brez faksa ona pa celo z naslovom mag. nič, ni kaj,"lep dosežek". poleg tega pa še karakterno veliki cinik, nagnal bi jo takoj prvi dan.lp.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

grandioso74 ::

p.s. kot sem že napisal, sploh mi ni jasno za kaj se OP se stem obremenjuje.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Meizu ::

grandioso74 je izjavil:

Meizu je izjavil:

grandioso74 je izjavil:

Meizu je izjavil:

Mato989 je izjavil:

MrStein je izjavil:

Rekel je "izobrazba", ne pa "papir".


Marsikdo ima papir brez visoke izobrazbe, papir je dokaz visoke izobrazbe ni visoka izobrazba dokaz papirja ;)



Namen papirja je priznanje funkcionalnega znanja, ki ustreza pogojem dolocene stopnje izobrazbe. Papir izdajajo solske ustanove, ki imajo po dolocenih direktivah (v EU je bil to za cas mojega studija standard UNESCO/CEPES katerega univerze kot clanice izkazujejo verodostojnost tega papirja na mednarodni ravni).

Topla voda, ampak dejstvo je, da moras za ta papir dokoncat studij, kar nedvomno pomeni, da si moral zadostiti dolocenem kriterijem (pozitivno opravljen program), da si ta papir pridobil. In to predstavlja to varovalko pred degradacijo posameznika in druzbe same.

res je, a papir tudi ni vse. ima papir nima pa od tega nič..........


To so druge stvari. Govorim samo to, kar papir dejansko predstavlja in kaksno sporocilo nosi.

TheKekec je izjavil:

Žena ima prav.

Lp


Predlagam, da z OPjem izmenjata zene.
takšne osebe ne rabim, hvala lepa

TheKekec je izjavil:

Žena ima prav.

Lp

to je res, vendar pa njen mož ima več brez faksa ona pa celo z naslovom mag. nič, ni kaj,"lep dosežek". poleg tega pa še karakterno veliki cinik, nagnal bi jo takoj prvi dan.lp.


A ste sploh prebrali kaj v temi ali vsi napamet nekaj?

Zadnjih par strani je bilo govora ravno o tem, da vsi dipl.x nazivi, torej VS in UNI spadajo pod isto univerzo, kar pomeni, da oba programa spadata pod besedo faks.

V kaksni logiki ima tu zena prav mi ni jasno.

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kaj ti pomaga magisterij če svet pahnemo v 3. svetovno vojno...
Visoka izobrazba je tisto, kar zmanjšuje verjetnost za tak dogodek.

vam ljube fakultete ala fdv dokazujejo da temu ni tako.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Alien123 ::

gruntfürmich je izjavil:

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kaj ti pomaga magisterij če svet pahnemo v 3. svetovno vojno...
Visoka izobrazba je tisto, kar zmanjšuje verjetnost za tak dogodek.

vam ljube fakultete ala fdv dokazujejo da temu ni tako.


fdv je prvi po seznamu katerega bi bilo treba izbrisat

Blop ::

o3n3o je izjavil:

Žena na vsake toliko izjavi ali naredi kakšno neumnost, drugače je pa gut.

Zakaj potem ta tema? Saj so ti njene neumnosti in izjave očitno dost ok, da si jo poročil. To je pač, še ena njenih neumnih izjav. Ne razumem zakaj te naenkrat njene neumne izjave tako motijo :|

Žižek je izjavil:

Blop je izjavil:


Ni važno ali imaš narejeno šolo in katero/katere stopnje. Važno je le, kdo si in kaj si uspel v življenju ustvariti.

Potemtakem je bobby fisher en prida nič. Da ne omenim diogenesa, bebca iz zgodovine


Iz vidika partnerja/fanta, diogenesa v sodobnem času in ob tukajšnji kulturi najbrž res nebi bil dober ulov. Iz vidika novih idej.. Takim pa skozi zgodovino tak po večini ni bilo prav luštno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Blop ()

grandioso74 ::

točno tako, šteje samo tisto kar ustvariš z lastnim znanjem, delom, vse drugo je brez pomena....citiram Blopa-a.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

solatko ::

Tema je o formalni izobrazbi, vi pa tukaj nakladate o znanju, uspehu, zaslužkih,........
Formalno ima žena prav, OP nima narejenega faksa in pika, vse ostalo je b.v..
Delo krepa človeka

Mato989 ::

solatko je izjavil:

Tema je o formalni izobrazbi, vi pa tukaj nakladate o znanju, uspehu, zaslužkih,........
Formalno ima žena prav, OP nima narejenega faksa in pika, vse ostalo je b.v..


Nima... faks je tako Visoka šola kot univerzitetna... Faks so vsi terciarni nazivi po bolonjski stopnji razen VSŠ oz. višje strokovne šole ki je 6/1... Ali po domače povedano, vsak ki ima stopnjo izobrazbe 6/2 ali več je končal FAKS... =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Alien123 je izjavil:

fdv je prvi po seznamu katerega bi bilo treba izbrisat
Brez FDV bi inženirji naravoslovnih faksov beračili pred supermarketi, ker jih velika večina ne zna niti preprostega sestavka pravilno napisat, ne da bi se pri tem zjokali, kaj šele, da bi znali uspešno prodajati svoje znanje.

solatko je izjavil:

Formalno ima žena prav, OP nima narejenega faksa in pika, vse ostalo je b.v..
Tako je:

SambaShare ::

Mato989 je izjavil:



Nima... faks je tako Visoka šola kot univerzitetna... Faks so vsi terciarni nazivi po bolonjski stopnji razen VSŠ oz. višje strokovne šole ki je 6/1... Ali po domače povedano, vsak ki ima stopnjo izobrazbe 6/2 ali več je končal FAKS... =)


Mislim da izgubljaš čas. Če se nekaterih trdih buč ni prijelo po petih straneh teme, se jih nikoli ne bo.

m0LN4r ::

OP
Reces ji, ce jaz mogoce nimam faksa, mogoce ti nebos mela, ... ves? sluzbe...

Sicer pa tako razmisljanje zene, bi znalo cez par let biti se hujse, ce bo dolgo delala za tebe (ki v njenih oceh nima faksa). Se bosta kregala za vsak drek cez 10 let.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Mitja223 ::

Ji poveš, da imaš občutek, da se ti bo kmalu sprostilo eno delovno mesto :D

Blop ::

solatko je izjavil:

Tema je o formalni izobrazbi, vi pa tukaj nakladate o znanju, uspehu, zaslužkih,........

Ne. Sodeč po tem

o3n3o je izjavil:


Omenil sem ji, da nek prijatelj nima narejenega faksa in ona je izstrelila "saj ga ti tudi nimaš". Nato sem rekel, da imam 1. bolonjsko, ona pa pravi da je samo njena stopnja smatrana kot "faks". Hotel sem jo prepričati nasprotno in je pribila da imam manjvrednostni kompleks.

Torej VSŠ (1. bolonjska) je ali ni faks?
Kak se vam pa zdi ženino vedenje?

je OP premalo samozavesten, da bi vedel, ali ga žena ponižuje ali ima prav. In, sprašuje po veljavi svoje izobrazbe samo zato, da bo to lahko vrgel pod nos ženi in ji dokazal da ima narobe.
Pri njuni uspešnosti v življenju stopnja izobrazbe ni igrala ključne vloge, kot so nam nekoč tupili v glavo. Njegovi ženi je ta kompleks ostal v glavi.
Torej, problem je globlji kot stopnja izobrazbe.

Za glavo smo se najbrž vsi prijeli pri tem odstavku
da je samo njena stopnja smatrana kot "faks"
in naprej, ko je povedal, da jo on zaposluje.

But who are we to judge..

Mitja223 ::

Verjetno sta že toliko samoumevna drug drugemu, da njegove žene sploh ne skrbi lastna situacija ali pa misli, da je tak catch, da si OP ne mora najti boljše. Situacija se slaba v obeh primerih, sploh če imaš partnerja, ki te ne spoštuje in (IMHO) nima urejenih zadev v glavi. Ženskam "pomaga" samo če vedo, da jih lahko po hitrem zamenjaš za drugo če začnejo s takšnimi stvarmi, glede na to, da OP oba zaposluje je to dober začetek, če se ni zanemaril in še zgleda kul je zmagal, samo premislit še mora malo :)

Naj še napiše koliko krat na teden seksa, če pride do seksa ker je želja na obeh straneh ali se greta "trgovanje" (ona njemu da, ker on naredi X, ne pa zaradi samega poželenja) in bo hitro jasno kje so stvari.

Če se najdeš v napisanem priporočam branje knjig avtorja Rollo Tomassi.

MrStein ::

jype je izjavil:

Alien123 je izjavil:

fdv je prvi po seznamu katerega bi bilo treba izbrisat
Brez FDV bi inženirji naravoslovnih faksov beračili pred supermarketi, ker jih velika večina ne zna niti preprostega sestavka pravilno napisat, ne da bi se pri tem zjokali, kaj šele, da bi znali uspešno prodajati svoje znanje.

Tako je. Jaz sem najel dva FDV-jevca, da sta mi službo zrihtala.

To in še več iz paralelnega vesolja jypeta jypetovskega!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

jype ::

Mitja223 je izjavil:

Ji poveš, da imaš občutek, da se ti bo kmalu sprostilo eno delovno mesto :D
Če je pametna, ga bo tožila zaradi mobinga na delovnem mestu in tožbo tudi dobila.

Mato989 ::

jype je izjavil:

Mitja223 je izjavil:

Ji poveš, da imaš občutek, da se ti bo kmalu sprostilo eno delovno mesto :D
Če je pametna, ga bo tožila zaradi mobinga na delovnem mestu in tožbo tudi dobila.


na podlagi baba rekla baba kazala? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Mato989 je izjavil:

na podlagi baba rekla baba kazala? =)
Vidim, da nimaš prav dosti izkušenj s slovenskimi delovnimi sodišči.

Mato989 ::

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

na podlagi baba rekla baba kazala? =)
Vidim, da nimaš prav dosti izkušenj s slovenskimi delovnimi sodišči.


Hočeš rečt da če greš samo z ustnimi besedami da je šef izvajal mobing nad tabo in gladko zmagaš brez kakšnih oprijemljivih dokazov beseda proti besedi? Super, potem začnem izsiljevat svoje šefe ;)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

kaj ti pomaga magisterij če svet pahnemo v 3. svetovno vojno...
Visoka izobrazba je tisto, kar zmanjšuje verjetnost za tak dogodek.


A tko ko una izobražena dohtorja, ko sta dojenčka futrala z vegansko prehrano? >:D

Jaz pravim nasprotno. Taki bodo zaslužini za 3.svetovno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

tikitoki ::

Mato989 je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Samo kratek intermezzo, od 2016 so stopnje izobrazbe spremenjene: link.
Recimo univerzitetni program je bil včasih 7 stopnja, danes je UNI 8 stopnja. 7 danes pomeni, kar je prej 6/2. Kadrovniki še ne poznajo novih stopenj in če napišejo samo zahtevano stopnjo izobrazbe, se jim lahko na razpis, za katerega hočejo UNI izobrazbo, prijavi kdo z VSŠ.


Kakšno neumnost so spet naredili v Sloveniji, kr za 1 cifro so prestavli polovico izobrazb... dejansko pa veljata OBE zadevi.

HAHAHAHAHA, spet en fuck up slovenskega sistema.

Ampak kar se tice solskih programov drzi dejstvo VS < VSS < UNI? Vss in uni sta ubistvu faks, VS to ni temvec je visja sola. Nazadnje kar se jaz spomnem je bilo tako.


Ne, VSS < VS < UNI

VSS = Višja Strokovna Sola
VS = Visoka Sola
UNI = Univerziteta

Vidiš boldano za kratice?


Ce bi bil pismen ali prebral kaj v linku, bi videl, da je prilagojeno evropskemu sistemu. Tko, da je nesmiselno za to kriviti slovenki sistem. To, da istocasno veljata oba sistema je pa rahlo neumno, ker dela zmedo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Mato989 ::

tikitoki je izjavil:

Mato989 je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Samo kratek intermezzo, od 2016 so stopnje izobrazbe spremenjene: link.
Recimo univerzitetni program je bil včasih 7 stopnja, danes je UNI 8 stopnja. 7 danes pomeni, kar je prej 6/2. Kadrovniki še ne poznajo novih stopenj in če napišejo samo zahtevano stopnjo izobrazbe, se jim lahko na razpis, za katerega hočejo UNI izobrazbo, prijavi kdo z VSŠ.


Kakšno neumnost so spet naredili v Sloveniji, kr za 1 cifro so prestavli polovico izobrazb... dejansko pa veljata OBE zadevi.

HAHAHAHAHA, spet en fuck up slovenskega sistema.

Ampak kar se tice solskih programov drzi dejstvo VS < VSS < UNI? Vss in uni sta ubistvu faks, VS to ni temvec je visja sola. Nazadnje kar se jaz spomnem je bilo tako.


Ne, VSS < VS < UNI

VSS = Višja Strokovna Sola
VS = Visoka Sola
UNI = Univerziteta

Vidiš boldano za kratice?


Ce bi bil pismen ali prebral kaj v linku, bi videl, da je prilagojeno evropskemu sistemu. Tko, da je nesmiselno za to kriviti slovenki sistem. To, da istocasno veljata oba sistema je pa rahlo neumno, ker dela zmedo.


Seveda sem pismen, in sem tudi prebral, ampak, zdaj ker veljata boe zadevi to pomeni da če na zaposlitvenem oglasu piše da je zahtevana 7 stopnja izobrazbe se lahko tehnično gledano prijavo vsi od Visoke šole naprej ;)

Potem se pa kadrovniki pizdijo zakaj toliko neustreznih ponudb ali prošenj!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MrStein ::

Meizu je izjavil:


A ste sploh prebrali kaj v temi ali vsi napamet nekaj?

Ta drugo. Kot ponavadi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

tomhuggins ::

Mato989 je izjavil:


Seveda ni poanta da se "špara" na ljudeh, poanta je da se špara na odločitvah ljudi ki ne prinesejo generalno gledano BDPja... cilj nas vseh mora bit, da oseba ki nekaj doštudira to koristno uporabi v kariernem smislu in če šolanje ne pripomore k višji plači dotične osebe potem lahko zaključimo da je v ekonomskem smislu bilo šolanje zaman... Seveda je potem še osebnostni smisel ampak tudi tam pridemo hitro do zaključka da redkokdo ceni dejstvo da je dobil "zastojn" šolanje ko ne dobi željene službe in meni da je na koncu metal čas večinoma stran...

In ne, ne grejo na študij otroci, ampak 19 letniki ki so ODGOVORNIza vse, tako kazensko kot moralno... take olajševalne okoliščine več ni... nekoč so 30 letniki že umirali, danes pa bi to naj bili otroci? Ne, tako situacijo počnete ravno preveč skrbniški starši ki zavijate sončke v vato še pri 19tih letih... otrok mora biti mentalno samostojen pri 18tih...
Dajva malo premisliti o tem, če je šolanje zaman. Predpostaviti je potrebno, da šolanje ne zapečati usode posameznika. Gre za ustavno pravico (57. člen ustave RS), da oseba XY lahko postane npr. diplomiran antropolog. Zakaj bi bilo zaman, če to šolanje ne pripomore k njegovi večji plači? Gre za to, da je ta človek XY lahko sledil svojim ambicijam in postal diplomiran antropolog. Še vedno se lahko zaposli npr. kot prodajalec v pekarni (na primer) in čaka na priložnost, da udejanji svojo izobrazbo v obliki poklica. Oseba XY ceni, da je lahko zastonj doštudiral, saj mu je sistem omogočil, da se izobrazi za to, kar si je zadal in si zaželel. Če komentiram še nadalje: ja, 19-letniki so kazensko odgovorni.. kakšno povezavo ima to? Po 57. členu ustave ima vsak državljan RS pravico do izobraževanja in razvoja. 54. člen ustave pravi, da so starši dolžni (in imajo pravico) izobraževati svoje otroke. Kar se tiče zavijanja v vato, mentalne samostojnosti.. to je stvar vzgoje. Če kateremu / kateri mama pospravlja spodnjice pri 26. letih, je to seveda problem. Upam, da boš počasi razumel, kaj hočem povedati - ne kriviti mladih in zaničevati njihovo pravico do izobrazbe (ne glede na to, kaj grejo študirati). Krivi lenuhe, ki živijo na račun drugih. Otrok, ki je dobro vzgojen, bo poprimil za vsako delo s častjo, služil svoj denar, pa naj bo minimalna plača. Kot sem že na začetku dejal, pljuvanje po izobrazbah ni upravičeno, zaničevanje kogarkoli, ki ima nižjo formalno izobrazbo, prav tako ne. Preprost miselni eksperiment za obe množici ljudi: Zagovornik diplomirancev: Kako bi se počutil, če bi te poniževal nekdo, ki je višje izobražen od tebe? Zagovornik praktikov s srednješolsko izobrazbo (ali manj): Predstavljaj si, da bi ti imel diplomo. Bi tvoje trenutno mnenje bilo enako? (bodi iskren..)

jype ::

tomhuggins je izjavil:

Bi tvoje trenutno mnenje bilo enako? (bodi iskren..)
Seveda bi bilo. Ampak jaz nisem mnenja, da je fakultetna izobrazba butasta, tako kot meni večina tistih, ki je nimajo.

Phantomeye ::

Invictus je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


glih učeri sem jaz iz fdv-ja narekoval programerju iz FRI-ja, kaj mora naredit. Ampak v poslovnem okolju ni važno, kje je kdo študiral. Važno je, da znamo različni kadri sodelovat.

Jaz pa nekomu iz FDV ne morem povedat kaj naj naredi, ker ne bo razumel. Pa tudi narediti ne zna ;). In tudi na mojem področju ne bo dobil dela...

Tvoj point je pač malo mimo. Si pač naštudiral kak poslovni proces in kak homepage, pa hočeš nove fičerje...



Zato, ker nisi razumel pointa. Moj point je, da morajo različni kadri med seboj SODELOVAT. Od tod izvira učinkovit delovni proces. Ne, da se med sabo kregajo, kdo je kje študiral in kaj je študiral.

Saj, če bi zdravniku ti povedal, da mora narediti na tvojem področju, bi te razumel ravno toliko, kot če bi on tebi rekel, da moraš TI nekaj narediti na področju medicine (operirat pacienta).

Sicer pa, če nekdo ŠTUDIRA na FDV ali katerem koli drugem faksu, to ne pomeni, da zna samo stvari, ki se jih je tam naučil. To je ista logika, kot če bi jaz rekel, da znaš samo tiste osnove, ki si se jih naučil na FRI.

Meizu ::

Phantomeye je izjavil:

Invictus je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


glih učeri sem jaz iz fdv-ja narekoval programerju iz FRI-ja, kaj mora naredit. Ampak v poslovnem okolju ni važno, kje je kdo študiral. Važno je, da znamo različni kadri sodelovat.

Jaz pa nekomu iz FDV ne morem povedat kaj naj naredi, ker ne bo razumel. Pa tudi narediti ne zna ;). In tudi na mojem področju ne bo dobil dela...

Tvoj point je pač malo mimo. Si pač naštudiral kak poslovni proces in kak homepage, pa hočeš nove fičerje...



Zato, ker nisi razumel pointa. Moj point je, da morajo različni kadri med seboj SODELOVAT. Od tod izvira učinkovit delovni proces. Ne, da se med sabo kregajo, kdo je kje študiral in kaj je študiral.

Saj, če bi zdravniku ti povedal, da mora narediti na tvojem področju, bi te razumel ravno toliko, kot če bi on tebi rekel, da moraš TI nekaj narediti na področju medicine (operirat pacienta).

Sicer pa, če nekdo ŠTUDIRA na FDV ali katerem koli drugem faksu, to ne pomeni, da zna samo stvari, ki se jih je tam naučil. To je ista logika, kot če bi jaz rekel, da znaš samo tiste osnove, ki si se jih naučil na FRI.


Saj je bilo zadnjic primer pri preiskovalni komisiji za NKBM, ko so ugotovili, da preiskovalni inspektorji ter pravni oddelek na banki slovenije sploh ne sodelujejo med sabo. Noben ne zna komentirat nic ali pa zelo tezko, namrec pravnik ze ne bo imel vpogleda ali delal tistega, kar dela financni inspektor, da se razume. Potem pa vsi gledajo v svoje prste in nimajo pojma kaj se dogaja. Potem je pa takoj kriv FDV in FF ker tam so pa sami johi in pepce doma.

Yohan del Sud ::

Najdu nekje, um, na internetu. Menda spada sem ...

Eden je malo butthurt.

www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

PrihajaNodi ::

Yohan del Sud je izjavil:

Najdu nekje, um, na internetu. Menda spada sem ...

 Eden je malo butthurt.

Eden je malo butthurt.



Ampak ima bejba prav, je pa uporabila lep termin, ki mi bo ostal v glavi za vedno: "junk talk":)

MrStein ::

A do zdaj nisi imel termina za to? Srečnež...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Phantomeye ::

PrihajaNodi je izjavil:

Yohan del Sud je izjavil:

Najdu nekje, um, na internetu. Menda spada sem ...

 Eden je malo butthurt.

Eden je malo butthurt.



Ampak ima bejba prav, je pa uporabila lep termin, ki mi bo ostal v glavi za vedno: "junk talk":)


Besedna zveza, ki bi jo moral potegniti iz linka je illusory superiority, saj zelo dobro opiše obnašanje oziroma proces razmišljanja točno določenih posameznikov v tej temi.

PrihajaNodi ::

Besedna zveza, ki bi jo moral potegniti iz linka je illusory superiority, saj zelo dobro opiše obnašanje oziroma proces razmišljanja točno določenih posameznikov v tej temi.


Odgovor na njeno vpršanje je bil: "zakaj se ona počuti superiorno"? In potem je tipo pač dal neko "strokovno" frazo. Big deal. Ne vemo pa kako gre debata dalje. Jo pa verjetno mori, ker se z njim ne more pogovarjati o integralih in odvodih. Jo razumem, popolnoma. Psihologi - še ena družboslovna veda s katero se mučiš priti do dela oziroma na trgu neuporabna. Sam bi takšni nataknil prstan: ).

Zgodovina sprememb…

janig ::

@Nodi, a ne psihiatri kasirajo skoraj toliko kot Invictus?

PrihajaNodi ::

Psihiatrija je del medicine. Psihologija je bluzenje, tip je študiral psihologijo.

Meizu ::

PrihajaNodi je izjavil:

Psihiatrija je del medicine. Psihologija je bluzenje, tip je študiral psihologijo.


Prihaja Nodi.

Invictus ::

PrihajaNodi je izjavil:

Psihiatrija je del medicine. Psihologija je bluzenje, tip je študiral psihologijo.

Večina medicincev tudi psihiatrije nima za znanost ;).

Drugače pa za vpis na študij psihologije rabiš več točk kot za vpis na študij medicine...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vazelin ::

A ne veljajo zobarji za falirane zdravnike?:D

PrihajaNodi ::

Invictus je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Psihiatrija je del medicine. Psihologija je bluzenje, tip je študiral psihologijo.

Večina medicincev tudi psihiatrije nima za znanost ;).

Drugače pa za vpis na študij psihologije rabiš več točk kot za vpis na študij medicine...


Psihiater ti predpiše tabletke in mora le imeti nekaj znanja o tem kaj se v glavi dogaja. Psiholog pa pravzaprav bluzi. Koliko točk je potrebnih ni pomembno. Pomembno je ali po zaključku dobiš šiht ali ne. Iskani ravno niso najbolj.

Meizu ::

PrihajaNodi je izjavil:

Invictus je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Psihiatrija je del medicine. Psihologija je bluzenje, tip je študiral psihologijo.

Večina medicincev tudi psihiatrije nima za znanost ;).

Drugače pa za vpis na študij psihologije rabiš več točk kot za vpis na študij medicine...


Psihiater ti predpiše tabletke in mora le imeti nekaj znanja o tem kaj se v glavi dogaja. Psiholog pa pravzaprav bluzi. Koliko točk je potrebnih ni pomembno. Pomembno je ali po zaključku dobiš šiht ali ne. Iskani ravno niso najbolj.


Nodi je en tak vsestranski strokovnjak z doktorati na pravzaprav vseh podrocjih in strokovno ugotavlja, da je psihologija kot veda cisto odvec, samo bluzenje namrec. Jaz ti castim medaljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Alien123 ::

Vazelin je izjavil:

A ne veljajo zobarji za falirane zdravnike?:D


Mi je zadnjič zobozdravnik šinfal ortodonte, da je to slepa veja zobozdravstva in da jih ne podpira.. tak da tu se vsi med sabo malo špikajo :P

shintaro ::

ma ste smešni s temi faxi , tele nerd boyi k brez faxa bi bli brezdomci so mi še bolj smešni

še najbolj smešno ko poznam tono folka z samo srednjo k je naredu več dnarja kot vsi vi visoko izobraženi tukaj skp

pa še to vi podpirajte da dobijo 2k+ plače tisti nakladači na nebuloze faxih (in jih je kok hočeš, razen recimo medicine in takih) , medtem ko en magisterij farmacije dobi 1.000€ .... Juh juh

PrihajaNodi je izjavil:

Invictus je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Psihiatrija je del medicine. Psihologija je bluzenje, tip je študiral psihologijo.

Večina medicincev tudi psihiatrije nima za znanost ;).

Drugače pa za vpis na študij psihologije rabiš več točk kot za vpis na študij medicine...


Psihiater ti predpiše tabletke in mora le imeti nekaj znanja o tem kaj se v glavi dogaja. Psiholog pa pravzaprav bluzi. Koliko točk je potrebnih ni pomembno. Pomembno je ali po zaključku dobiš šiht ali ne. Iskani ravno niso najbolj.

psihiater dobi nenormalno plačo .. V praksi mora imet dosti znanja, jaz ker hodim eni psihiatrinji, vem da v praksi samo sedi , neki zabluzi, napiše par dokumentov, recepte , potek zdravljenja in to je vse. Je pa res da je se jajcala 7 let al kok v izobrazbi


Glede zobarjev, pa faljeni zdravniki se vam smejem v obraz ko je moj nono bil totalen bogataš z zobozdravstvom in moj oče je po isti poti šel in v nemčiji imel kliniko 10 let in tudi služil nenormalno dosti..

Kdo dobi več prihodka , en kekec zdravnik v bolnici al en privat zobar? toliko o temu da so sfaljeni zdravniki, ko je 99% dela dejansko 'surgery' operacija.. samo tiho vi čudaki

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

shintaro ::

slo tech :
zobozdravtsvo




in pol tak folk komentira take... zlovenia I luv it

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

karafeka ::

Ali lahko uporabljaš naziv mag, če imaš dokončan star uni program (ki ima isto stopnjo kot bolonjski magister)?

next3steps ::

PrihajaNodi je izjavil:

Besedna zveza, ki bi jo moral potegniti iz linka je illusory superiority, saj zelo dobro opiše obnašanje oziroma proces razmišljanja točno določenih posameznikov v tej temi.


Odgovor na njeno vpršanje je bil: "zakaj se ona počuti superiorno"? In potem je tipo pač dal neko "strokovno" frazo. Big deal. Ne vemo pa kako gre debata dalje. Jo pa verjetno mori, ker se z njim ne more pogovarjati o integralih in odvodih. Jo razumem, popolnoma. Psihologi - še ena družboslovna veda s katero se mučiš priti do dela oziroma na trgu neuporabna. Sam bi takšni nataknil prstan: ).

Si preneumen za njo, tsko kot je ona preneumna zame.

PrihajaNodi je izjavil:

Invictus je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Psihiatrija je del medicine. Psihologija je bluzenje, tip je študiral psihologijo.

Večina medicincev tudi psihiatrije nima za znanost ;).

Drugače pa za vpis na študij psihologije rabiš več točk kot za vpis na študij medicine...


Psihiater ti predpiše tabletke in mora le imeti nekaj znanja o tem kaj se v glavi dogaja. Psiholog pa pravzaprav bluzi. Koliko točk je potrebnih ni pomembno. Pomembno je ali po zaključku dobiš šiht ali ne. Iskani ravno niso najbolj.

Ne.pomembno je zgolj to, da ima osebek možnost se izobraževati. Ali je izobrazba uporabna ali ne, ni pomembno.

Zgodovina sprememb…

krenpac ::

karafeka je izjavil:

Ali lahko uporabljaš naziv mag, če imaš dokončan star uni program (ki ima isto stopnjo kot bolonjski magister)?


Seveda ne moreš. Tvoj naziv je univ. dipl. xy. Lahko pa se vpišeš na bolonjski magisterij, opraviš nekaj (predpisanih) predmetov, napišeš magistrsko nalogo in boš imel magisterij. Sam sicer v tem ne vidim neke blazne prednosti, ker na koncu je stopnja še vedno ista.

next3steps ::

Zgodovina sprememb…

Meizu ::

next3steps je izjavil:



https://ibb.co/erLVnH



ginekk ::

krenpac je izjavil:

karafeka je izjavil:

Ali lahko uporabljaš naziv mag, če imaš dokončan star uni program (ki ima isto stopnjo kot bolonjski magister)?


Seveda ne moreš. Tvoj naziv je univ. dipl. xy. Lahko pa se vpišeš na bolonjski magisterij, opraviš nekaj (predpisanih) predmetov, napišeš magistrsko nalogo in boš imel magisterij. Sam sicer v tem ne vidim neke blazne prednosti, ker na koncu je stopnja še vedno ista.


Brez veze deleat še enkrat diplomsko (aka zdajšnji magisterij).

Bolje je vprašanje kako prevedeš univ.dipl. oz. ali sploh karkoli prevajat (in napisat zgolj stopnjo), ko hočeš napisat angleški CV za evropski trg.

Meizu ::

ginekk je izjavil:

krenpac je izjavil:

karafeka je izjavil:

Ali lahko uporabljaš naziv mag, če imaš dokončan star uni program (ki ima isto stopnjo kot bolonjski magister)?


Seveda ne moreš. Tvoj naziv je univ. dipl. xy. Lahko pa se vpišeš na bolonjski magisterij, opraviš nekaj (predpisanih) predmetov, napišeš magistrsko nalogo in boš imel magisterij. Sam sicer v tem ne vidim neke blazne prednosti, ker na koncu je stopnja še vedno ista.


Brez veze deleat še enkrat diplomsko (aka zdajšnji magisterij).

Bolje je vprašanje kako prevedeš univ.dipl. oz. ali sploh karkoli prevajat (in napisat zgolj stopnjo), ko hočeš napisat angleški CV za evropski trg.


Cas za nostrificiranje je mimo AFAIK.
Edit: Nevermind, nostrificiranje velja samo za stopnje pridobljene v tujini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira faksa uni ali vsš FE (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8215332 (10274) mr_chai
»

FRI: RI VŠ in RI UN

Oddelek: Šola
304246 (3013) TheBlueOne
»

Višja šola za računalništvo

Oddelek: Šola
2610032 (8111) adad
»

višješolski program

Oddelek: Šola
204537 (3606) marko181914
»

Studiranje iz VI na magisterij

Oddelek: Šola
209136 (8494) Isotropic

Več podobnih tem