» »

Žena pravi da VSŠ ni faks

Žena pravi da VSŠ ni faks

««
6 / 6
»
»»

FireSnake ::

OP: še vedno nisi povedal smeri študija tvoje žene.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MrStein ::

To bo šele prililo olja na ogenj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

next3steps ::

Meizu je izjavil:

next3steps je izjavil:



https://ibb.co/erLVnH




Url ne dela ?

Meizu ::

next3steps je izjavil:

Meizu je izjavil:

next3steps je izjavil:



https://ibb.co/erLVnH




Url ne dela ?


Iz nekega razloga mi ga safari ni hotel odpret. Se je malo skregal ocitno :)

Phantomeye ::

PrihajaNodi je izjavil:

Psihiatrija je del medicine. Psihologija je bluzenje, tip je študiral psihologijo.


A za klinične psihologe pa še nisi slišal? So vmesni korak med psihologijo in psihiatrijo.

Sicer je pa najbolj značilna razlika med psihologi in psihiatri je v tem, da eni lahko predpišejo tablete, drugi pa ne... Ampak to tudi pomeni, da se ti (klinični) psihologi zato bolj posvetijo kot psihiatri.

Psihologija je načeloma mehka znanost (v osnovi), ampak z dodatnimi specializacijami to preseže.

PrihajaNodi je izjavil:

Invictus je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Psihiatrija je del medicine. Psihologija je bluzenje, tip je študiral psihologijo.

Večina medicincev tudi psihiatrije nima za znanost ;).

Drugače pa za vpis na študij psihologije rabiš več točk kot za vpis na študij medicine...


Psihiater ti predpiše tabletke in mora le imeti nekaj znanja o tem kaj se v glavi dogaja. Psiholog pa pravzaprav bluzi. Koliko točk je potrebnih ni pomembno. Pomembno je ali po zaključku dobiš šiht ali ne. Iskani ravno niso najbolj.


Psihologi ne zdravijo pacientov, če nimajo "narejene psihoterapije". Sicer pa včasih pogovor naredi veliko več kot tablete. Kognitivna terapija je na dolgi rok veliko bolj učinkovita kot tablete.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

OP, zakaj je smer izobrazbe tvoje žene skrivnost?

Pa predlagam, da ji tole temo daš za prebrat. Trikrat...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

jype ::

Da bo vidla, da nimaš samo ti kompleksov!

A. Smith ::

Definicija besede "faks" je že sama po sebi skrajno meglena. Kaj sploh pomeni "faks"? Univerzitetno izobrazbo? Fakultetno izobrazbo?

Kot prvo se mi zdijo neumni tisti, ki s tem pojmom sploh operirajo, kot da je nekaj resnega.

Recimo, da govorimo o fakultetni izobrazbi. Če imamo pred seboj visokošolski program, ki ga poučujejo na fakulteti, a ni potem to prav tako fakultetna izobrazba?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A. Smith ()

jype ::

Ne razumeš. Faks je resna zadeva in ga imajo samo tisti, ki so tega vredni, zato je super diskriminator v takšnih debatah.

Tisti, ki ima višjo izobrazbo od obeh v debati lahko reče: "Če je kdo hodil na faks še ne pomeni, da ma faks tudi narejen!"

Tisti, ki ima nižjo, pa lahko reče: "Faks so vsi programi, ki se jih poučuje na faksu."

Tisti, ki faksa definitivno nimamo, lahko rečemo: "Faks je zguba cajta."

Alt-right žal lahko rečejo le "Cuck!"

Mato989 ::

A. Smith je izjavil:

Definicija besede "faks" je že sama po sebi skrajno meglena. Kaj sploh pomeni "faks"? Univerzitetno izobrazbo? Fakultetno izobrazbo?

Kot prvo se mi zdijo neumni tisti, ki s tem pojmom sploh operirajo, kot da je nekaj resnega.

Recimo, da govorimo o fakultetni izobrazbi. Če imamo pred seboj visokošolski program, ki ga poučujejo na fakulteti, a ni potem to prav tako fakultetna izobrazba?


Faks pomeni FAKULTETNA IZOBRAZBA:.. in Fakulteta je VIsoka šola + Univerza...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

a smo že zvedli kaj je študirala OP-ova punca?:D

A. Smith ::

jype je izjavil:

Ne razumeš. Faks je resna zadeva in ga imajo samo tisti, ki so tega vredni, zato je super diskriminator v takšnih debatah.

Tisti, ki ima višjo izobrazbo od obeh v debati lahko reče: "Če je kdo hodil na faks še ne pomeni, da ma faks tudi narejen!"

Tisti, ki ima nižjo, pa lahko reče: "Faks so vsi programi, ki se jih poučuje na faksu."

Tisti, ki faksa definitivno nimamo, lahko rečemo: "Faks je zguba cajta."

Alt-right žal lahko rečejo le "Cuck!"


Tebi res uspeva višati nivo debat v forumu. Jaz bi v tvoji vlogi opustil analizo tujih in se raje osredotočil na lastne komplekse.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

jype ::

A. Smith je izjavil:

Tebi res uspeva višati nivo debat v forumu. Jaz bi v tvoji vlogi opustil analizo tujih in se raje osredotočil na lastne komplekse.
Tvoja analiza je bila napačna, zato sem jo popravil, ti pa ves čustven takoj ad hominem?

Verjetno so to mislili, ko so rekli, da so moški poženščeni.

A. Smith ::

Moja analiza je on topic, za razliko od tvoje.

Poženščeni so pa kvečjemu moderatorji, ki tvojega mešanja dreka ne pobrišejo takoj, ko ga vidijo.

In če že gremo v offtopic; "faks" ni izguba cajta. Velika, ampak res velika večina ljudi, ki v znanosti kaj prestavi (Einstein, Heisenberg, Newton...), ima za seboj končano izobrazbo, v teh časih ponavadi doktorsko.

Za to, da obogatiš, sicer res ne rabiš visoke izobrazbe. Ampak denar ni vse, kot kolektivisti radi bobnate, ane?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

jype ::

A. Smith je izjavil:

In če že gremo v offtopic; "faks" ni izguba cajta.
Če bi bil pismen (in ne zgolj izobražen) bi vedel, da jaz nisem napisal, da je.

A. Smith je izjavil:

Za to, da obogatiš, sicer res ne rabiš visoke izobrazbe. Ampak denar ni vse, kot kolektivisti radi bobnate, ane?
Drži - tu so še vrednostni papirji, nepremičnine, intelektualna lastnina in dobro ime.

A. Smith je izjavil:

Poženščeni so pa kvečjemu moderatorji, ki tvojega mešanja dreka ne pobrišejo takoj, ko ga vidijo.
Verjetno zgolj uživajo v tem, da desničarji cepetate, ko vam nekdo ni všeč, pa, ker še ni diktature, kakršna je na Madžarskem, ne morete ničesar ukreniti.

Meizu ::

A. Smith je izjavil:

jype je izjavil:

Ne razumeš. Faks je resna zadeva in ga imajo samo tisti, ki so tega vredni, zato je super diskriminator v takšnih debatah.

Tisti, ki ima višjo izobrazbo od obeh v debati lahko reče: "Če je kdo hodil na faks še ne pomeni, da ma faks tudi narejen!"

Tisti, ki ima nižjo, pa lahko reče: "Faks so vsi programi, ki se jih poučuje na faksu."

Tisti, ki faksa definitivno nimamo, lahko rečemo: "Faks je zguba cajta."

Alt-right žal lahko rečejo le "Cuck!"


Tebi res uspeva višati nivo debat v forumu. Jaz bi v tvoji vlogi opustil analizo tujih in se raje osredotočil na lastne komplekse.


Tu moras pa res obvezno vklopit sarkazem detektor :)

Kebab11 ::

VSŠ je perav tako faks saj spada pod univerziteto, simple as that
Obiščite mojo spletno stran

Mato989 ::

Kebab11 je izjavil:

VSŠ je perav tako faks saj spada pod univerziteto, simple as that


Ne VS je faks ker spada pod univerziteto... VSŠ je VIŠJA Strokovna ŠOLA... VS je pa Visoka Šola...

simple as that.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

peburuchug ::

jype je izjavil:

Faks je resna zadeva in ga imajo samo tisti, ki so tega vredni


Drži, affirmative action, kjer na podlagi barve kože dobiš ekstra točke, je popolnoma sprejemljiv.
podobno v Germanistanu sirijski begunci iz afrike dobijo delovna mesta na podlagi faksa ki so ga zaključili v Nignogeriji.

Ne pozabiti gojimi, enakopravnost!

jype ::

Pa sej za homoseksualce tudi pišemo plus točke, tko da se ne rabiš sekirat, da ne bi pršu na faks, ko končaš osnovno in srednjo šolo.
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira faksa uni ali vsš FE (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8215682 (10624) mr_chai
»

FRI: RI VŠ in RI UN

Oddelek: Šola
304296 (3063) TheBlueOne
»

Višja šola za računalništvo

Oddelek: Šola
2610080 (8159) adad
»

višješolski program

Oddelek: Šola
204582 (3651) marko181914
»

Studiranje iz VI na magisterij

Oddelek: Šola
209225 (8583) Isotropic

Več podobnih tem